Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Araell - Death knight - Neprijatý

2 posters

Goto down

Araell - Death knight - Neprijatý Empty Araell - Death knight - Neprijatý

Příspěvek  Araell Fri Jan 14, 2011 10:57 pm

[WoW]
Nick: Araell
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PvP/PvE, na raidu nesmím chybět, ale když se nic nekoná, tak si rád zajdu BG, nebo arenky
Class: Death Knight
Jaké máš zkušenosti s touto class?: za DK jsem začal hrát teprve na Twinstaru, po nezdařilém pokusu hrát za paladina. Hraji pouze za Frost DK a to asi od začátku července. Nyní mam něco kolem 37 dní played. V mé dosavadní guildě jsem se obvykle umistoval mezi 3-mi nejlepšími DMGery.

Talenty: Frost
Staty: Str. 1069, Agi 354, Stam 1212, Armor 14046, Expertise 15/15, Crit. 25,02%, hit 227, Attack Power 3139
Zkušenosti v dungoch:
Jak dlouho hraješ WoW: 3 roky, začínal jsem na jednom TBC serveru, kde jsem se jakš takš naučil základy, poté jsem přešel za přáteli na WOTLK server wow.spojka.org, kde jsem pobyl asi rok a nakonec jsem skončil na Twinstaru, kde hraji asi 3 dny od nástupu WOTLKu.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Full Epic, 5/5 Valorous,(vím že mě za to půlka z vás bude nesnášet, ale pro představu je to podle mě ideální) 4356 GS

Předcházejicí guilda/y: In Flames, kde jsem byl od 16-tého lvlu s mou první postavou a pak Payback, kde jsem působil do až do dneška
Důvod odchodu z předcházející guildy: Dá se říct rozpad guildy, 11 lidí z guildy přešlo na offik, zbytek znechucený tímto faktem je čím dál méně aktivní. Raid se neuskutečnil už téměř 2 měsíce a na Teamspeaku se teď většinou probírá Age of Empires 2, nebo expení na offíku.

[Real Informace]
Věk: 16 let
Znáš někoho z Exalted?: Kruma, od vidění znám spoustu lidí, nevím, jestli si mě někdo z vás zapamatoval, ať už v dobrém, nebo v špatném Smile
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Tákže, Jmenuji se Marek, je mi 16 let a žiji v Menším městě na Jižní Moravě Hodoníně. Studuji prvním ročníkem obchodní akademii, konkrétně ekonomické liceum. Dá se říct že jsem velmi aktivní hráč, momentálně Equipuji svou další postavu - rogue s Nickem Crustty. Na Phobosu mám dále Dwarfa Paladina. Velmi rád poslouchám hudbu, nebo sleduji WoW videa, popřípadě čtu knihy Smile. Jelikož jsem zatím pouze v prvním ročníku, mam spoustu volného času, a ten věnuji hře na kytaru, hrání WoW, nebo pokecu s přáteli. Možná že mě pár z vás vidělo i na Eventech, na kterých jsem jak jen to jde, popřípadě sem tam píšu nějakou povídku.

Díky že jste mé přihlášce věnovali čas, a doufám že se vám dostatečně líbila Smile.

Araell
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 14. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Araell - Death knight - Neprijatý Empty Re: Araell - Death knight - Neprijatý

Příspěvek  Amnesty Fri Jan 14, 2011 11:53 pm

Přihláška je hodně pěkná, za to GS se na tebe zlobit určitě nebudem je to už takovej zlozvyk z ofi.

Bohužel tě ale budu muset zklamat stav dk a všeobecně všech melee classů je plný.
PROTI i když nerad. Hodně štěstí jinde.
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

Araell - Death knight - Neprijatý Empty Re: Araell - Death knight - Neprijatý

Příspěvek  Amnesty Thu Jan 20, 2011 2:50 pm

NEPŘIJAT

Lock a pryč s tim.
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

Araell - Death knight - Neprijatý Empty Re: Araell - Death knight - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru