Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Flynn - Priest (Shadow) - Nepřijatý

+4
fidget
Vrabko
Stejk
Flynn
8 posters

Goto down

Flynn - Priest (Shadow) - Nepřijatý Empty Flynn - Priest (Shadow) - Nepřijatý

Příspěvek  Flynn Thu Jan 13, 2011 12:02 am

[WoW]
Nick: Flynn
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PvE, občas si zahraju PvP, ale to tolik neovládám Smile
Class: Priest
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Tuto class jsem začal hrát s doměnkou, že bych chtěl healovat raid, jenže po vyzkoušení shadow jsem nemohl odolat. Zaměřuji se pouze na dmg, přečetl jsem si nějaká fora co a jak, pak jsem měl štěstí na jednoho hráče z guildy, který hrál sice za mága, ale měl dobré zkušenosti i za Priesta a tak mi poradil jak na rotaci, prostě co a jak... Mám za sebou spoustu raidů a už jsem si na Shadow priesta zvykl a jsem s ním spokojen...

Talenty: Shadow (na stálo) , dual mam a můžu kdykoliv změnit na to co bude třeba...
Staty: Zapnutá Inner Fire (+174 sp) - Bonus dmg : 2307, Hit : 291, Crit chance 17,45%, Haste : 332, Mana Regen 373, Stamina : 933,
Intellect :981, Spirit 677... 16110 HP, 18298 many Vše co můžu socketuji do spell power... >>GS 4333<<
Zkušenosti v dungoch: TBC nemám skoro žádné zkušenosti...byli to moje začátky tudíž jsem se teprve učil ty základy. WotlK znám vše co je doposud spuštěné OS 10/25 +3, VoA 10/25, Naxx 10/25, EoE 10/25 a samozřejmě všechny 5 man dungeony.
Jak dlouho hraješ WoW: WoW hraji 3. možná 4. rok s nějakými těmi přestávkami...
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Kvalita Cloth takže nic moc... jinak GS 4333 (Shadow) jak už jsem zminoval, Full epic krom jednoho trinketu : mam Dying Curse - 195 GS a pak ten za emblemy...174 GS , 4/5 Valorous, Legy a Torch of Holy Fire z Kela 25man, neck z Q EoE 25man
Mam i EQ na Heal ten je ale o něco horší GS něco okolo 4k, dlouho jsem ho nepoužíval a tak nevím co se změnilo, ale jsou to převážně itemy z Naxxu 25...

Předcházejicí guilda/y: Warriors of the Blood Death, Hardcore Comapny, PayBack ( In Flames )
Důvod odchodu z předcházející guildy: WotBD - kvůli pokroku ostatních guild...ostatní chodily rychlejší raidy my pořád vše strašně pomalu. HC - toto byla velice dobrá guilda, bohužel jsme se rozpadli a poslední PayBack - téměř rozpad guildy, spojení s novou guildou na této dohodě so domluvily 2 hráči, to považuji za velice špatné...

[Real Informace]
Věk: Je mi 17 let, v květnu 18 Smile
Znáš někoho z Exalted?: Je to možný, nejsem si jistý možná tam někdo šel po rozpadu HC nebo někdo z PayBack , myslím, že Kruma je u vás...
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Jmenuji se Michal je mi 17 let, bydlím v menším městečku vzdáleném 30 km od Prahy ( Benátky nad Jizerou ) K WoW mě přitíhl kamarád, začínali jsme na serveru Narnias ( onlinegamers.cz ), kde bylo TBC . Po příchodu na střední školu mi spoužák doporučil Twin a od té doby hraju zde. Mám jednoho bratra Tomáše, který hraje taky na Twinu ( Shaumik - Resto Shaman ) . Hraju závodně Fotbal za Benátky již od malička, nyní za dorost. V pondělí 17.1. nám začíná příprava ( 3x týdně tréninky většinou od Po - Čt, Pátky jsou volné a pak zápasy o víkendu ale ty jsou nejčastěji dopolende. ) Rozpis bude lepší Very Happy . O víkendech mívám času že nevým co s ním a proto rád chodím raidy, ve všední dny hraju podle toho jak dovolí škola popřípadě tréninky, ale bývám tu skoro každý den... Mno jinak chodím do třetího ročníku Středního odborného učiliště Škoda na 4-letý obor Mechanik elektronik. Po střední bych chtěl zkusil nějakou Vysokou, obor by se mi líbil Management...

Děkuji za pozornost a doufám, že se vám moje přihláška bude líbit ... S úctou Flynn Cool

Flynn
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 12. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Flynn - Priest (Shadow) - Nepřijatý Empty Re: Flynn - Priest (Shadow) - Nepřijatý

Příspěvek  Stejk Thu Jan 13, 2011 12:57 am

Pár posledních nabraných byli také Spriesti a celkem jim to jde. Nedávno jsem viděl 8 priestů online zároveň a mám pocit, že tenhle stav je plný. Pro současný počet instancí nechybí žádný typ classy snad krom shamana. S Ulduarem bych byl raději, pokud bude v obou (25) partách sehraný team.

Takže přihláška pěkná a vypadáš zajímavě, ale nejsem si jistý, jestli by ses u nás nenudil.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Flynn - Priest (Shadow) - Nepřijatý Empty Re: Flynn - Priest (Shadow) - Nepřijatý

Příspěvek  Vrabko Thu Jan 13, 2011 4:55 pm

Pekná prihláška až na to GS Evil or Very Mad
Inak ja uz mam skoro 4500 Twisted Evil To som skilled co ? Yog Sarona som v zivote nebol ale snad to moj PVP equip da aj za mňa Smile
Priestov je hodne, co rozculuje najma Smradocha. Ale čakaj na Pupiho post - CL priestov
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Flynn - Priest (Shadow) - Nepřijatý Empty Re: Flynn - Priest (Shadow) - Nepřijatý

Příspěvek  fidget Thu Jan 13, 2011 5:01 pm

Přihláška se mi libí (na to GS už nekoukejte), ale podle mě je ted shadow priestů dost. Bohužel za mě PROTI, ale necháme to ještě na Pupim Smile
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Flynn - Priest (Shadow) - Nepřijatý Empty Re: Flynn - Priest (Shadow) - Nepřijatý

Příspěvek  Flynn Thu Jan 13, 2011 7:23 pm

K tomu GS...poslední věc kterou jsem v guildě bral byla myslím Torch. Poté co jsme chodily už jsem nic nebral, bylo to pár Naxxu....myslim, a to z důvodu toho že se blíží Ulduar a tudíž jsem itemy nechával ostatním, aby měli všichni určité GS na progress...S mým GS jsem byl spokojen a na Naxx a ty instance co doposud jdou to bohatě stačilo.
Ještě jsem zapoměl dodat proč bych vlastně k vám chtěl jít. Už bych se chtěl někde usadit...v guildách v kterých jsem byl to vypadalo nadějně, dobrý kolektiv atd. ale po každé se něco zvrtlo...většinou odešel někdo z vedení a pak šla kvalita guildy dolů a dolů... Hledám zkušenou guildu, se zkušeným vedením a to vy určitě jste. Guildu Exalted považuji za nejlepší na serveru Phobos za Alianci samozřejmě....nevím jak na tom jsou guildy u hordy... Prostě už bych v nějaké guildě chtěl zůstat na pořád a ne být v jedné guildě 4-5 měsíců a pak si hledat novou a znovu se seznamovat a začlenovat do kolektivu guildy. Pupimu jsem napsal ohledně přihlášky a on sám mi už zminoval to, že Priestů máte dost...ale i přesto za pokus to stojí Smile

Flynn
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 12. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

Flynn - Priest (Shadow) - Nepřijatý Empty Re: Flynn - Priest (Shadow) - Nepřijatý

Příspěvek  Smradoch Fri Jan 14, 2011 3:24 pm

Příhláška pěkná a pokud pojede shadow-holy, tak jsem PRO. Basketball
Smradoch
Smradoch
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 870
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : vstanu z podlahy a posadím se do křesla

http://omgprocmnezasezabilhordakkdyzjsembylafkvBG.cz

Návrat nahoru Goto down

Flynn - Priest (Shadow) - Nepřijatý Empty Re: Flynn - Priest (Shadow) - Nepřijatý

Příspěvek  Pupi Fri Jan 21, 2011 12:08 am

Tva prihlaska se mi libi, uz jsme se o tom bavili ingame, ale tva pozice jako shadow priest je momentalne plne obsazena. Rad bych byl pro vyjadreni ostanich CL / GM gildy.
Pupi
Pupi
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 294
Join date : 12. 04. 10
Age : 32
Bydlisko : Doksany

Návrat nahoru Goto down

Flynn - Priest (Shadow) - Nepřijatý Empty Re: Flynn - Priest (Shadow) - Nepřijatý

Příspěvek  Amnesty Fri Jan 21, 2011 4:30 am

Priestů se poslední dobou nabralo dost si myslim ,takže za mě proti.
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

Flynn - Priest (Shadow) - Nepřijatý Empty Re: Flynn - Priest (Shadow)

Příspěvek  volrine Fri Jan 21, 2011 8:15 am

Prihlaska je pekna, ale Spristu je dle meho nazoru dosti.
Proti:-(
volrine
volrine
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 223
Join date : 11. 08. 09
Bydlisko : UH

Návrat nahoru Goto down

Flynn - Priest (Shadow) - Nepřijatý Empty Re: Flynn - Priest (Shadow) - Nepřijatý

Příspěvek  Pupi Mon Jan 24, 2011 6:10 pm

Neprijat, hodne stesti jinde
Pupi
Pupi
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 294
Join date : 12. 04. 10
Age : 32
Bydlisko : Doksany

Návrat nahoru Goto down

Flynn - Priest (Shadow) - Nepřijatý Empty Re: Flynn - Priest (Shadow) - Nepřijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru