Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý

+7
Vrabko
Smradoch
Pupi
immortality
Amnesty
fidget
Meadinek
11 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý Empty Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý

Příspěvek  Meadinek Tue Jul 13, 2010 3:48 pm

[WoW]
Nick: Meadin
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PvE
Class: Shaman
Jaké máš zkušenosti s touto class?: 2 Roky hraní.

Talenty: Enhacement
Staty: 16 800HP 11800Mana Ap: 4200 Crit Sance 30,55% Unbuffed. Smile
Zkušenosti v dungoch: Woltk kompletně vše FC co jde na Twinstaru projít.
Jak dlouho hraješ WoW: Téměř 3 roky.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): EQ: Full T7.5 Věci NAXX 25, OS 25 Pouze 2 Itemy z 10 NAXX. Jinak Full epic 4220 GS Smile + Heal EQ Full epic. Ovšem převážně věci NAXX 10.. -> 3950 GS

Talenty: + Glyphy -> http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Phobos&n=Meadin
Profese: Ench/Ins FULL.

Co očekávám od této guildy? Kolektiv supr lidí, spolupráci, zážitky na raidech a nové přátele. Smile

Předcházejicí guilda/y: In Flames, UniQue, Nýní stále Hardcore Company. Uvažuji o přechodu, proto podávám přihlášku.
Důvod odchodu z předcházející guildy:Neshody, tzv. Guild demence. Wink

[Real Informace]
Věk: 17
Znáš někoho z Exalted?: Bohužel osobněji ne.
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Jak již bylo řečeno je mi 17 let. Studuji Středním průmyslovou školu se zaměřením na Strojírenství a počítačou grafiku + CaD, MaD programování CNC. Svůj volný čas věnuji práci sportu a zábavě. Smile Myslím že jako stručné shrnutí to stačí. Čekám na odpověď. Díky Smile

Meadinek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 13. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý Empty Re: Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý

Příspěvek  fidget Tue Jul 13, 2010 4:09 pm

Cementu mame malo (jednoho), přihlaška celkem pěkná... Za mě PROikdyž mele class je hodně
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý Empty Re: Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý

Příspěvek  Amnesty Tue Jul 13, 2010 6:53 pm


Koukám že dost střídáš guildy... chystáš se u nás zdržet déle nebo tě to po nějaké době potáhne jinam ?
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý Empty Re: Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý

Příspěvek  Meadinek Tue Jul 13, 2010 7:08 pm

Amnesty napsal:
Koukám že dost střídáš guildy... chystáš se u nás zdržet déle nebo tě to po nějaké době potáhne jinam ?
Ani bych neřekl, že střídám guildy. Většina odchodů nebyla mojí vinou, ale někteří hráči v jiným guildách prostě nechápou význam spolupráce. A nadruhou stranu zdržet se chystám to samozřejmě, až najdu guildu, která za něco bude stát. Konkrétně o Exalted jsem slyšel, že je to místní elita. Tak si myslím, že v ničem není problém. Smile

Meadinek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 13. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý Empty Re: Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý

Příspěvek  Amnesty Tue Jul 13, 2010 7:18 pm

Za mě PRO

uvidíme jak se vyjádří CL a GuM.
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý Empty Re: Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý

Příspěvek  immortality Tue Jul 13, 2010 8:38 pm

Ahoj , nevidim celkom tvoje itemy ,ale to moze byt sposobene Twinstarom ,ale mne ukazuje ,ze mas trinkety + waist so spell dmg u cementa ? to si prosim vysvetlit ? mas dual ele ? ides cementa pve a pvp dual alebo ako ? ak ano potom nv naco ti je spell dmg ... teraz budem onn vecerami zajtra a pozajtra a mozno aj este dnes ,tak by som si ta pozrela ...a poradim sa s vedenim ,neskor sa vyjadrim ci ano alebo nie ...zatial ahoj ....Immy
immortality
immortality
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 147
Join date : 06. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý Empty Re: Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý

Příspěvek  Meadinek Tue Jul 13, 2010 9:52 pm

immortality napsal:Ahoj , nevidim celkom tvoje itemy ,ale to moze byt sposobene Twinstarom ,ale mne ukazuje ,ze mas trinkety + waist so spell dmg u cementa ? to si prosim vysvetlit ? mas dual ele ? ides cementa pve a pvp dual alebo ako ? ak ano potom nv naco ti je spell dmg ... teraz budem onn vecerami zajtra a pozajtra a mozno aj este dnes ,tak by som si ta pozrela ...a poradim sa s vedenim ,neskor sa vyjadrim ci ano alebo nie ...zatial ahoj ....Immy

Chyba Twinstáru.. Všechny itemy jsou v pořádku Smile

Meadinek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 13. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý Empty Re: Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý

Příspěvek  Pupi Wed Jul 14, 2010 9:25 am

Pro
Pupi
Pupi
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 294
Join date : 12. 04. 10
Age : 32
Bydlisko : Doksany

Návrat nahoru Goto down

Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý Empty Re: Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý

Příspěvek  Smradoch Wed Jul 14, 2010 10:35 am

nelíbí se mi tvůj přístup, že máš T7,5 eq (pravděpodobně získaný v UNIQUE) a uvádíš jako důvod odchodu "demenci spoluhráčů"


jinak ty se zajímáš o 3D grafiku , modeluješ a animuješ v něčem? a v tom Cadu programujete a máte tam i inventor?
Smradoch
Smradoch
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 870
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : vstanu z podlahy a posadím se do křesla

http://omgprocmnezasezabilhordakkdyzjsembylafkvBG.cz

Návrat nahoru Goto down

Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý Empty Re: Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý

Příspěvek  Meadinek Wed Jul 14, 2010 11:02 am

Smradoch napsal:nelíbí se mi tvůj přístup, že máš T7,5 eq (pravděpodobně získaný v UNIQUE) a uvádíš jako důvod odchodu "demenci spoluhráčů"


jinak ty se zajímáš o 3D grafiku , modeluješ a animuješ v něčem? a v tom Cadu programujete a máte tam i inventor?

V Cad a tyhlety věci nás čekají ve třetáku Smile Nyní Modeluji v programu Solid Edge ST Smile Co se týče 3D ,jinak z UniQue jsem odešel kvůli hráči Taria.. Většina lidí byla v pohodě ale prostě tento CL mi opravdu nesedl a byly mezi námi věčné spory.

Meadinek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 13. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý Empty Re: Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý

Příspěvek  Meadinek Wed Jul 14, 2010 11:08 am

Meadinek napsal:
Smradoch napsal:nelíbí se mi tvůj přístup, že máš T7,5 eq (pravděpodobně získaný v UNIQUE) a uvádíš jako důvod odchodu "demenci spoluhráčů"


jinak ty se zajímáš o 3D grafiku , modeluješ a animuješ v něčem? a v tom Cadu programujete a máte tam i inventor?

V Cad a tyhlety věci nás čekají ve třetáku Smile Nyní Modeluji v programu Solid Edge ST Smile Co se týče 3D ,jinak z UniQue jsem odešel kvůli hráči Taria.. Většina lidí byla v pohodě ale prostě tento CL mi opravdu nesedl a byly mezi námi věčné spory.

Jinak 3D grafika a modelováni mě baví. Smile Začínám se učit v Blenderu ale nejvíc mě baví modelování součástí v Solidu Smile

Meadinek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 13. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý Empty Re: Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý

Příspěvek  immortality Thu Jul 15, 2010 9:21 am

Ahoj , ako sme sa vcera dohodli ,ja sa vyjadrim aby si nebol ako na ihlach , velmi nerada to pisem ,ale tentokrat mame naozaj pretlak meele clasy i ked saman enha mam dvoch ,ostatne meele classy su pozehnane .Podla tvojej reakcie mam dojem ,ze ked mas cas na hru a si k nej sadnes chces sa hlavne zahrat a zabavit s dobrym kolektivom ,co my urcite sme ,aj ked niekedy aj my mame ,,skripanie ,, ale to sa stava a aj bude ,tomu sa nevyhneme ,takze nemaluj si ruzove zahrady aj my s exalted sme len ludia , podstatne je ,ze dodrziavas raid time ,bezdovodne neleavujes raid a hlavne ak v raide nie som ,lebo nie je nafukovaci ,tak nestvaram na guild chate vojnu ... o tom sme sa vcera bavili spolu ,vies o co kraca . Aby som tu nepisala romany som ZA prijatie ,len ma to ten hacik ,ktory je v uvode ,takze vidim skor zatial uplatnenie ako Resto ,tak si to premysli a nieco tu placni ,nerada by som ta nutila do niecoho co nechces (resto) ,naberame na test rank ,pocas ktoreho mozes leavnut alebo my kicknut ak sa nezhodneme ...Immy


Naposledy upravil immortality dne Thu Jul 15, 2010 3:59 pm, celkově upraveno 1 krát
immortality
immortality
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 147
Join date : 06. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý Empty Re: Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý

Příspěvek  Meadinek Thu Jul 15, 2010 9:27 am

immortality napsal:Ahoj , ako sme sa vcera dohodli ,ja sa vyjadrim aby si nebol ako na ihlach , velmi nerada to pisem ,ale tentokrat mame naozaj pretlak meele clasy i ked saman enha mam dvoch ,ostatne meele classy su pozehnane .Podla tvojej reakcie mam dojem ,ze ked mas cas na hru a si k nej sadnes chces sa hlavne zahrat a zabavit s dobrym kolektivom ,co mi urcite sme ,aj ked niekedy aj my mame ,,skripanie ,, ale to sa stava a aj bude ,tomu sa nevyhneme ,takze nemaluj si ruzove zahrady aj my s exalted sme len ludia , podstatne je ,ze dodrziavas raid time ,bezdovodne neleavujes raid a hlavne ak v raide nie som ,lebo nie je nafukovaci ,tak nestvaram na guild chate vojnu ... o tom sme sa vcera bavili spolu ,vies o co kraca . Aby som tu nepisala romany som ZA prijatie ,len ma to ten hacik ,ktory je v uvode ,takze vidim skor zatial uplatnenie ako Resto ,tak si to premysli a nieco tu placni ,nerada by som ta nutila do niecoho co nechces (resto) ,naberame na test rank ,pocas ktoreho mozes leavnut alebo my kicknut ak sa nezhodneme ...Immy

Dobře, respektuju to Smile Půjdu tedy jako Resto. Smile Ovšem byl bych rád kdybych alespoň občas svůj main spec využil Wink

Meadinek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 13. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý Empty Re: Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý

Příspěvek  Vrabko Thu Jul 15, 2010 11:06 am

To vyuzijes, neboj sa. Len Immy to mysli tak, ze ked sa naberes na raid, primarne sa s tebou bude pocitat ako Resto bez toho aby ta nekto na neco upozornoval, ze si mas prehodit talenty alebo tak, Btw, tiež som
ZA

Edit: Tiež sa mi moc nepáči, aby z akýchkoľvek dôvodov bola hráčovi kladená ako podmienka prijatia "povinnosť hrať za spec ,ktorú nemá ako primárnu aj keď je jasné, že by equip nabral pri súčasnom farmení raidov na jedno ID.
Stále sa tu kladie obraz, že je melečiek nadmieru, no mne sa to nezdá, ale je to môj názor (posledné naxi - 11 range 5 mele - zvysok heal, tank).
Encha shamani su burst dpskari jak sviňa (teraz im fixli stormstrike), 2 sú v guilde, z toho Skeblo sa tu neukázal ani nepamatám a Q je tuším full equiped - v reči twinstaru gs: milion neco (offi je asi dost návykové Rolling Eyes )


Naposledy upravil Vrabko dne Thu Jul 15, 2010 2:04 pm, celkově upraveno 3 krát
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý Empty Re: Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý

Příspěvek  Stejk Thu Jul 15, 2010 11:39 am

Nelíbí se mi, když se k nám někdo hlásí jako určitý spec, že ho přesvědčujete k jinému. Měl by jet co ho baví a umí. Pokud ho chytne to druhé... klidně, ať si užije.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý Empty Re: Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý

Příspěvek  Speller Thu Jul 15, 2010 11:55 am

Souhlasím se Stejkem...
Speller
Speller
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 255
Join date : 08. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý Empty Re: Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý

Příspěvek  Meadinek Thu Jul 15, 2010 12:21 pm

Speller napsal:Souhlasím se Stejkem...

Nebudu psát reakci k oboum dvoum zvlášť napíšu tady najednou. Víte proč jsem jel cementa? Smile Protože jsem hrál za healera Smile Proto jsem chtěl zkusit něco jiného. Oběť to pro mě není. Nepopírám, že je melee záživnější, ale kdyby mě nebavil i heal nesbíral bych Eq Smile a jel bych ele Wink Takže tento problém bych vůbec neřešil. Smile

Meadinek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 13. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý Empty Re: Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý

Příspěvek  Meadinek Thu Jul 15, 2010 12:25 pm

Meadinek napsal:
Speller napsal:Souhlasím se Stejkem...

Nebudu psát reakci k oboum dvoum zvlášť napíšu tady najednou. Víte proč jsem jel cementa? Smile Protože jsem hrál za healera Smile Proto jsem chtěl zkusit něco jiného. Oběť to pro mě není. Nepopírám, že je melee záživnější, ale kdyby mě nebavil i heal nesbíral bych Eq Smile a jel bych ele Wink Takže tento problém bych vůbec neřešil. Smile


Pokud chcete znát můj HEAL EQ je následující. 1x T7.5 1x T7 Poté jsou itemy tak půl na půl Naxx 25/10:) BH 2300, mps v castu 370, 450 haste Smile 15500hp 20000 mana Smile

Meadinek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 13. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý Empty Re: Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý

Příspěvek  Smradoch Thu Jul 15, 2010 12:32 pm

bohužel PROTI, pokud nabereš kompletně výbavu v guildě, které se pak odměníš "guildovní demencí" a opustíš ji z důvodů neschod s jedním hráčem, tak vzhledem k tomu že to u nás občas vře, není záruka že nám neuděláš to stejné
Smradoch
Smradoch
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 870
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : vstanu z podlahy a posadím se do křesla

http://omgprocmnezasezabilhordakkdyzjsembylafkvBG.cz

Návrat nahoru Goto down

Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý Empty Re: Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý

Příspěvek  Meadinek Thu Jul 15, 2010 12:36 pm

Smradoch napsal:bohužel PROTI, pokud nabereš kompletně výbavu v guildě, které se pak odměníš "guildovní demencí" a opustíš ji z důvodů neschod s jedním hráčem, tak vzhledem k tomu že to u nás občas vře, není záruka že nám neuděláš to stejné

V UniQue se nedá říct, že bych EQ nabral Ano lootnul jsem tam Headku T7.5 a nějaký ten eq na heal. Smile Jinak to bylo vydřené chození s worldem nebo In Flames, Zbraně jsem lootnul v HC není pravda, že bych eq nabral v UniQue 1/5 vsého eq možná. Rozpory s tímto hráčem mělo již více lidí i v HC. Tento hráč je trošku jednodušší.. Ale dobrá je to tvůj názor Smile Jen si myslím, že nemůžeš soudit pokud nevíš okolnosti.

Meadinek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 13. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý Empty Re: Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý

Příspěvek  Smradoch Thu Jul 15, 2010 1:36 pm

beru zpět, po dnešní komunikaci se mi Meadin jeví jako příjemný hráč a navíc ví, že EXALTED je nejlepší pirat
Smradoch
Smradoch
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 870
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : vstanu z podlahy a posadím se do křesla

http://omgprocmnezasezabilhordakkdyzjsembylafkvBG.cz

Návrat nahoru Goto down

Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý Empty Re: Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý

Příspěvek  Meadinek Thu Jul 15, 2010 1:38 pm

Smradoch napsal:beru zpět, po dnešní komunikaci se mi Meadin jeví jako příjemný hráč a navíc ví, že EXALTED je nejlepší pirat

Díky že jsi na mě změnil názor a díky že jsi se mnou ztratil čas nato aby sem ti všechno vysvětlil Smile

Meadinek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 13. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý Empty Re: Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý

Příspěvek  immortality Thu Jul 15, 2010 4:04 pm

Ani mne sa to nepaci Stejk a mam to vyskusane na vlastnej kozi ,viem o com hovorim ,nenavidela som ele...samana az tak velmi ,ze z tej zlosti som si povedala ,ked uz nic, aspon budem v dmg medzi prvymi ...ale teraz som spokojna , pisala som tak ,preto ,lebo Medo ma dual spec heal ,tak ak by bolo v raide viac meele a chybal by heal aby s tym pocital ,ze helpne s healom , preto som chcela aby si to premyslel , kym je cas ... Immy
immortality
immortality
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 147
Join date : 06. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý Empty Re: Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý

Příspěvek  Meadinek Thu Jul 15, 2010 4:44 pm

immortality napsal:Ani mne sa to nepaci Stejk a mam to vyskusane na vlastnej kozi ,viem o com hovorim ,nenavidela som ele...samana az tak velmi ,ze z tej zlosti som si povedala ,ked uz nic, aspon budem v dmg medzi prvymi ...ale teraz som spokojna , pisala som tak ,preto ,lebo Medo ma dual spec heal ,tak ak by bolo v raide viac meele a chybal by heal aby s tym pocital ,ze helpne s healom , preto som chcela aby si to premyslel , kym je cas ... Immy

Mě healovat nevadí, říkám rovnou nemám stím problém. Pokud bude potřeba heal, healnu co bude třeba:) Hádám, že konečný verdikt vynáší GuM? Smile

Meadinek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 13. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý Empty Re: Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý

Příspěvek  Yetty Thu Jul 15, 2010 4:48 pm

no to víš, že jo... necháme rozhodovat dwarfa.... rozhodne CL tudíž Immy
Yetty
Yetty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1167
Join date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý Empty Re: Meadin - Enhacement Shaman - Přijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru