Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Puvabna - Rogue - Staženo

+6
Amnesty
Nibenwen
Xtrem
Ungoliath
Stejk
Chastity
10 posters

Goto down

Puvabna - Rogue - Staženo Empty Puvabna - Rogue - Staženo

Příspěvek  Chastity Wed Jul 07, 2010 2:19 am

[WoW]

Nick: Puvabna

Level: 80

Zameranie (PvP/PvE): PvE only

Class: Rogue

Jaké máš zkušenosti s touto class?: Rogunu jsem hraval na jinych serverech jako mystiq anathema apod. ale pouze PvE a only TBC dungy mel jsem prochozeny i SwP cely, BT... pak jsem se delsi dobu venoval Warrovi a dlouho jsme u nej zustal. Ted jsem pred par dnama vyexpil rogunu a chytla me natolik, ze bych ji chtel hrat aktivne. Vzdycky jsem byl strasne ulitlej na meele dmg, prijdou mi kazdy jedinecny a clovek za nej musi umet tocit spely. Nejakou dobu jsem hral i shamana, par lidi me asi pozna nick Chastity, ale meele duch mi chybel a cementa mi nebylo dovoleno hrat, prodal jsem shamana koupil Warra a hral jsem co me bavilo. Ted se chci plne venovat rogune.

Talenty: Hlavni spec Assasination http://thottbot.com/rogue/t#gNjL4HA.Q/gxy23/01

do dualu mam i combat http://thottbot.com/rogue/t#j5gz/oB60nIWxir

+ glyphy: Assasination - Glyph of Mutilate, Glyph of Rupture, Glyph of hunger for Blood
Combat - Glyph of Killing Spree, Glyph of Sinister Strike, Glyph of Eviscerate

Staty: Zatim je to slabi, prave jsem doexpil, ale snazim se vymest denne co nejvic HC dungu... obcas neco zajit kdyz se naskytne prilezitost, takze jsem na tom takto:
783 Agi, 27% crit, 2543 AP, 19 Expertise


Zkušenosti v dungoch: Na warrovi mam prolezli vsechny dungy co jsou doposud otevrene... jak 25 tak i 10 a znam i vetsinu zbylych Wotlk dungu pres par lidi co jsem jim pomahal na offi...pokud neco neznamz kouknu taktiky na youtube popripade v nesrovnalostech hledam jine zdroje a naucim se taktiky. Snazim se pri raidech nechybovat a neprivozovat tak zbytecne wipu raidu. Jsem odhodlany a zaroven se rad ucim a posloucham.

Jak dlouho hraješ WoW: WoW hraji jiz 3 roky z toho nejaky ten mesic na offi, ale povetsine na free serverech, kde jsem nakonec zustal na twinstar kvuli ochote opravovat dungy a prichystat tak PvE hracum zazitek z jejich prochazeni.

Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Tohle stale vylepsuji, nebot mam jeste co sbirat... GS neco okolo 3k a epic itemu na sobe nosim 10 neco je vyroba neco naxx 25 (jen ramena), epicke dyky a mnoho veci co nejsou samozrejme mym konecnym eq Wink... samozrejme se snazim vylepsovat svuj eq a jiti vys Wink

Předcházejicí guilda/y: Angels of Darkness to byla prvni guilda, nakonec Cena ruka

Důvod odchodu z předcházející guildy: Angels of Darkness meli spatne vedeni a celkem to tam slo z kopce, dokonce jsem jim musel pomahat jako znalec taktik a pak se ze me stal i Raid Leader... po domluve s par lidma se zalozila Cerna ruka, odtud jsem s rogunou odesel pac jsem vedel ze mi nebude dovolenoza ni moc hrat, lide nebrali ohled na dexpeni a zacli needovat veci jen aby meli archiev a nehledeli na stavajici muj eq. Prislo mi to nerozumne, tak jsem se vydal hledat rozumnou guildu, kterou i znam.

[Real Informace]
Věk: 21

Znáš někoho z Exalted?: Znam Gum, parkrat jsem si s nim psal, kdyz byl problem s cleny guildy. Tez Fidget tn me chtel nalakatdo guildy kdyz jsem mel shamana a vcelku jsme si rozumneli a dost lidi znam od videni nebo kdyz jsme chodili po doexpeni HC a prvni dungy s SA ,kdyz nebyli lide doexpeni. Kdyz jsem prisel na Twinstar strasne jsem si neoblibil lidi z TWOSu, byli mi nesypaticti a SA zacali WoWko moc hrotit. Pokazde kdyz jsem byl s nekym s Exalted nejaky dung nebo raid, nalada vladla pohodova a nemohl jsem si stezovat, Exalted mi prirostla k srdci, avsak v CR mam stale lidi ktere mam rad jako rodinu. Doufam ze me dosavadni zkusenosti s vasi guildou budou moci nabrat blizsiho sblizeni a byl bych rad kbydych se mohl stat clenem kvalitniho kolektivu.

Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Jmenuji se Petr, pochazim ze severu Moravy. Bydlim temer na okraji hranic s Polskem. Studuji informatiku, ted prechazim na Banskou univerzitu v Ostrave. Hlavni konicky mam iternet a pocitace, ale rad se chodim prochazet do prirody obdivovat krasy Jeseniku. Mam rad zeny a dobre jidlo. Pracuji rad, mame docela velkou zahradu, takze je stale co delat Wink. Hraji prednostne na kolejich, kde je stabilni internt o prazdninach to vzdy nejak pretrpim, ono stejne obvykle jsem nekde po brigadach takze na wow si udelam cas jen na raid a do postele Wink... jsem komunikaticni kdyz mi zrovna neblbne VT. Mam nainstalovany i TS 3, dokazu jet na vsem co je dulezite pro guildu. WoW hraju sice povetsine casu, ale spise kdyz neni co delat nebo neni pocasi na vychazky ci praci na zahrade. Rad se drzim spolecnosti dobrych lidi, s kteryma si je stale co rict. Mno snad jsem vas alespon trochu zaujal a omluvte pripadne chyby. Diakritiku nepisi nebot to zpomaluju rychlost psani, za tu se omlouvam Wink... dekuji byt i jen za zhlednuti prihlasky

Chastity/Eleaneanor/Rozkosna/Puvabna - prvni dva nicky pod tema me mozna znate, dalsi dva jsou herni postavy

Chastity
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 20. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Puvabna - Rogue - Staženo Empty Re: Puvabna - Rogue - Staženo

Příspěvek  Stejk Wed Jul 07, 2010 8:22 am

Máš hezké nicky postav. Taky jich není málo. Podle toho co píšeš je docela střídáš. Nebude v tom problém? Pokud tě nabereme, potřebujeme, abys svůj char jel a nestřídal ho s několika alty v různých gildách. To platí obvzlášť v době prázdnin, kdy jak píšeš net nic moc a čas jen po večerech.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Puvabna - Rogue - Staženo Empty Re: Puvabna - Rogue - Staženo

Příspěvek  Chastity Wed Jul 07, 2010 11:08 am

Tak Chastity byla prejmenovana Eleaneanor pod kterou me par lidi z guildy zna... ted uz mam jen full eq Warra a chci hrat naplno rogue, bohuzel v CR mi nebylo doprano za ni hrat... nemaji moc kladny nazor na roguny a radeji podisujou leather veci, nez aby ji vzali na raid... internet mam doma na wifi (zacla haprovat, tak se to resi, ma to za nasledek ze jednou zacas mi to padne, ale pripojim se sahy z5), raid podle guildy, prizpusobim se, co se tyka treba raid kalendare nebo raid planeru. Doma je treba neco podelat (nemuzu porad sedet jen u wow), preci jen neziju jen wow a v planu to ani nemam.

Chastity
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 20. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Puvabna - Rogue - Staženo Empty Re: Puvabna - Rogue - Staženo

Příspěvek  Ungoliath Wed Jul 07, 2010 4:10 pm

Čau čau nazdárek Very Happy
"bohuzel v CR mi nebylo doprano za ni hrat... nemaji moc kladny nazor na roguny a radeji podisujou leather veci, nez aby ji vzali na raid..." wtf?!! lol!
Celkem pěkná přihláška Basketball , máš drobné chybky v talentech a zcela opomíjíš ToT glyph který je po HfB suvereně nej. Rupture se v assa rotaci vubec nepoužívá, i když ted by to mohlo vzhledem k bugům svádět...ale proč si zvykat na něco co bude "již brzy" opravené. Myslím, že jsem s tvým šamou likvidoval po večerech horďácké nájezdníky v SW Very Happy, byl si onehdy (jestli si tě s někým nepletu)sehr sympathisch. Jediné, co mě tedy trápí, je stav našich řad a jestli by další meelečko našlo uplatnění...Než tedy vyřknu svuj ortel king , hodim řeč s ostatníma Smile

Ungoliath
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 131
Join date : 07. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Puvabna - Rogue - Staženo Empty Re: Puvabna - Rogue - Staženo

Příspěvek  Xtrem Wed Jul 07, 2010 9:35 pm

naberte pokial ide len naxx a potom ho kicknite Very Happy...ja chcem eqiup ! Very Happy....sranda Very Happy:D
neviem roguna sa teraz nabrala a jowan je dost aktivny ja som aktivny v poslednej dobe tiez celkom a nevem ci viac treba ...ostav to na tebe ungo ...
Xtrem
Xtrem
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 192
Join date : 25. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Puvabna - Rogue - Staženo Empty Re: Puvabna - Rogue - Staženo

Příspěvek  Nibenwen Wed Jul 07, 2010 10:28 pm

Nibenwen
Nibenwen
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 100
Join date : 03. 08. 09
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Puvabna - Rogue - Staženo Empty Re: Puvabna - Rogue - Staženo

Příspěvek  Amnesty Wed Jul 07, 2010 11:54 pm


Nibenwen má naprostou pravdu... sice nerad ale za mě taky PROTI
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

Puvabna - Rogue - Staženo Empty Re: Puvabna - Rogue - Staženo

Příspěvek  Chastity Thu Jul 08, 2010 1:05 am

Nevadi i tak dekuji za vas zajem at se dari Wink

Chastity
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 20. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Puvabna - Rogue - Staženo Empty Re: Puvabna - Rogue - Staženo

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Thu Jul 08, 2010 10:33 am


No pri vsi ucte tohle bych nesrovnaval, nevim, z ceho ste tady onehda vsichni cvrkali blahem, ale pokud Vam to nedoslo, tak nabrat Deshera by byla VELIKA chyba a polovina z Vas by ho za chvili mela v ignoru, pac by byl jak osina v zadku. Na druhou stranu tenhle clovek se jevi nad miru sympaticky, a tak nejak mi do guildy pasuje. Jestli navic za rogunu umi, ja bych Ungo nevahal. Muj pohled na vec.
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Puvabna - Rogue - Staženo Empty Re: Puvabna - Rogue - Staženo

Příspěvek  Stejk Thu Jul 08, 2010 10:43 am

Jsem rád Lístku, že jsem to nemusel psát já Wink
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Puvabna - Rogue - Staženo Empty Re: Puvabna - Rogue - Staženo

Příspěvek  Chastity Thu Jul 08, 2010 12:24 pm

Popr.: muzu jet i jiny spec jak assasination... Asska je sice asi v dosavadni dobe nejlepsi dps, ale nevim od kdy jsou raidy o nejvetsim dps... co ja vim, tak je to hlavne o spolupraci, vedeni taktik a podpore raidu... A myslim, ze kdyz uz jedna Assasination roguna je v raidu, tak takovy buff ze savage combat se taky uzivi Wink

Chastity
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 20. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Puvabna - Rogue - Staženo Empty Re: Puvabna - Rogue - Staženo

Příspěvek  Kuttis Thu Jul 08, 2010 7:08 pm

Proti
Kuttis
Kuttis
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 185
Join date : 23. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Puvabna - Rogue - Staženo Empty Re: Puvabna - Rogue - Staženo

Příspěvek  Xtrem Thu Jul 08, 2010 8:23 pm

presne na taky buff som tu ja meh meh:D...zamna skor PROTI
Xtrem
Xtrem
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 192
Join date : 25. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Puvabna - Rogue - Staženo Empty Re: Puvabna - Rogue - Staženo

Příspěvek  immortality Fri Jul 09, 2010 3:56 pm

Ahoj , pekna prihlaska a hlavne v tom bode ,, mam rad zeny ,, dost srandy ,ja som take rodinne maslo ja by som brala vsetko ,co ma rozum ,ale na to tu su druhí ,skoda samanika ,preco si neriesil skor prihlasky u mna ako cement + nejaky dual by sa hodil , Stejk povedal ,ze hrat by mal clovek to co ho bavi ,mal si si presadit cementa a ak ta guilda zato nestala ,dalo sa to riesit ,ja by som bez mojej Immy asi ani nebola ,nv ci by som ju dokazala predat .....btw Listek vies aky som ,, famozny healer ,, skoda ,ze si mi neveril Smile , ako vzdy ja som ZA , ale na konecne rozhodnutie je tu CL rogue a Gum..,tak zatial sa maj a nech sa ti dari ...Immy
immortality
immortality
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 147
Join date : 06. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Puvabna - Rogue - Staženo Empty Re: Puvabna - Rogue - Staženo

Příspěvek  Ungoliath Sun Jul 11, 2010 6:11 pm

Rozdíl mezi https://exalted.forumotion.net/vyriesene-prihlasky-f19/desher-rogue-neprijaty-t1359.htm a touto přihláškou je v tom, že tento uchazeč je podle mě dobrej týpek...ja osobně bych byl PRO, ale proti většině nepujdu a zatím se dva class leadři vyjadřili proti...Ještě jednou celou věc zvažte...

Ungoliath
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 131
Join date : 07. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Puvabna - Rogue - Staženo Empty Re: Puvabna - Rogue - Staženo

Příspěvek  JudgeDeath Sun Jul 11, 2010 6:20 pm

proti...kdyz uz melee dps,tak warriora...

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Puvabna - Rogue - Staženo Empty Re: Puvabna - Rogue - Staženo

Příspěvek  Chastity Tue Jul 13, 2010 12:51 am

Dekuji vsem co se za me primluvili, ale muzete uz lock... nasel jsem si guildu, ktera me upoutala nejen svym kolektivem, ale celkovy dojem me ohromil.

Dekuji za vas cas.

Preji hodne zdaru ve WoW svete, tak i v realnem svete.

Chastity

Chastity
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 20. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Puvabna - Rogue - Staženo Empty Re: Puvabna - Rogue - Staženo

Příspěvek  Stejk Tue Jul 13, 2010 1:06 am

Nechť se ti daří a hra tě baví. Je jedno v jaké gildě, ale ať to stojí za to.

- LOCK -
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Puvabna - Rogue - Staženo Empty Re: Puvabna - Rogue - Staženo

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru