Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fokynka Human mage - Nepřijatý

+9
JudgeDeath
Stejk
Vrabko
Speller
Vip
Pupi
volrine
Amnesty
Foky
13 posters

Goto down

Fokynka Human mage - Nepřijatý Empty Fokynka Human mage - Nepřijatý

Příspěvek  Foky Sun Jul 04, 2010 11:41 pm

Nick: Fokynka
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): Přednostně PvE,ale i PvP
Class: Mage
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Prvního mága sem naexpil tak před 5lety.. Od té doby jsem na každým serveru, co jsem byl, expil jako první class maga a až pak jiné class..

Talenty: PvE- Fire/frost PvP-frost
Staty: https://2img.net/r/ihimizer/img15/5862/wowscrnshot070410221250.jpg
Zkušenosti v dungoch: Full clear naxx 10man i 25man... Pravidělně chodim všechny hero dungy..nemám problém s taktikama..
Jak dlouho hraješ WoW: Wow hraju tak cca 5 let, +/- půl roku
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): 4věci T7,5 full epic viz screen statů.. :-)

Předcházejicí guilda/y: No tak asi před rokem sem byl v guildě Sanguines adamas, sám sem odešel,skončil sem s wow :-D Na twinstaru sem založil guildu Ordo Satanas která měla 150 členů ale po měsíci se rozdělil server a většina zůstala na Deimosu a nyní sem leavnul guildu The Assasins-nelíbilo se mi jejich vedení a styl jakým vedli raidy, GuM a zástupci měli své oblíbence a podle toho se rozděloval loot a práva....
Důvod odchodu z předcházející guildy: Nelíbilo se mi jejich vedení guildy a styl jakým vedli raidy, GuM a zástupci měli své oblíbence a podle toho se rozděloval loot a práva....
[Real Informace]
Věk: 21
Znáš někoho z Exalted?:Asuva(parťák na 2v2)
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):No, jsem budoucí student. Teď pracuju a pokud nejsem v práci nebo s přítelkyní sedim u wow, takže celkem aktivní hráč. Řiká se o vás, že ste na tomhle realmu nej guilda a proto bych se rád přidal.. Sem velmi přizpůsobivý a myslím, že i ten skill bych mohl mít.. :-) Mám 2 altíky 80druida T7/T7,5 resto, 2000bonus heal.. a 64 DK.. U screenu na staty sem hodil dmg z 25ky patchwerka aby bylo vidět kolik cca mám dps.. :-)neni to nic moc, ale myslim, že dokážu i lepší když nejsem na notesu ale na pc :-) No fakt nevim co tu mám ještě psát :-) klidně se ale ptejte :-) Rád pomáhám členům v guildě a neznamená že když nemám co by mi droplo v dungu že nepůjdu pomoct ostatním.. :-)

Foky
Scout
Scout

Počet príspevkov : 18
Join date : 04. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Fokynka Human mage - Nepřijatý Empty Re: Fokynka Human mage - Nepřijatý

Příspěvek  Amnesty Sun Jul 04, 2010 11:58 pm

Za mě 100%-ntní PRO
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

Fokynka Human mage - Nepřijatý Empty Re: Fokynka Human mage

Příspěvek  volrine Mon Jul 05, 2010 12:17 am

Skilled and equiped.PRO Arrow Very Happy
volrine
volrine
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 223
Join date : 11. 08. 09
Bydlisko : UH

Návrat nahoru Goto down

Fokynka Human mage - Nepřijatý Empty Re: Fokynka Human mage - Nepřijatý

Příspěvek  Pupi Mon Jul 05, 2010 9:59 am

pick him Smile PRO
Pupi
Pupi
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 294
Join date : 12. 04. 10
Age : 32
Bydlisko : Doksany

Návrat nahoru Goto down

Fokynka Human mage - Nepřijatý Empty Re: Fokynka Human mage - Nepřijatý

Příspěvek  Vip Mon Jul 05, 2010 10:16 am

mozna by bylo vhodno vyckat prichodu CL magu ... myslim ze aktivnich magu mame cca 5-6? .... potrebujem dalsiho ? aby se pak nestal malo vyuzivanym clenem. Budu rad za kazdeho schopneho hrace pokud u nas najde vyuziti.
Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Fokynka Human mage - Nepřijatý Empty Re: Fokynka Human mage - Nepřijatý

Příspěvek  Speller Mon Jul 05, 2010 11:08 am

Já jsem PROTI... Jestli si pamatujete, tak v Naxxu minulý týden bylo 6 mágů... A nebylo to tak, že by se tam některy z nich objevil po 2 měsících... Je další mage potřeba?
Speller
Speller
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 255
Join date : 08. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Fokynka Human mage - Nepřijatý Empty Re: Fokynka Human mage - Nepřijatý

Příspěvek  Vrabko Mon Jul 05, 2010 11:17 am

Minuly tyzden nás bolo 6 v raide co siel v pondelok a tuto sobotu som tam bol sám Smile. Fidget je na 2 mesiace prec ako CL tak pochybujem,ze sa vyjadri. Ja by som bol aj PRO, ale s tym, že ak magovia budu aktivní (10 magov v guilde, aktivnych 6-7 Vrabko, Speller, Pendulum, Glamour, Fidget, Obtahlo, Kiklop), tak by sa uz skutocne nemali naberat aj keby to bol Chuck Norris. Alebo to nejako zavazne rozdeliť na sobotny a pondelkovy raid, což napr u mna by bol problem, kedže niekedy mozem v sobotu a nemozem v pondelok a niekedy je tomu naopak.

Mimochodom na tom screene so statmi mas na sebe mark od druida a zradlo na SP pocitam.


Edit: Tak to sa mu ospravedlnujem Shocked + Astromancer, cize 8 aktivnych ....shame on me
Edit2: dpc ..takze z 10 magov 9 aktivnych a ten 10 je alt divy lvl 72....No tak asi by sa mal vyjadrit Fidget a Tasik...


Naposledy upravil Vrabko dne Mon Jul 05, 2010 11:45 am, celkově upraveno 6 krát
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Fokynka Human mage - Nepřijatý Empty Re: Fokynka Human mage - Nepřijatý

Příspěvek  Speller Mon Jul 05, 2010 11:28 am

No a když se to rozdělí - myslíš, že 3-4 mágové na raid nestačí? já myslím, že bohatě... A v tom výčtu aktivních mágů jsi zapoměl na Astra Razz A Ljude teď taky sem tam zajde na raid
Speller
Speller
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 255
Join date : 08. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Fokynka Human mage - Nepřijatý Empty Re: Fokynka Human mage - Nepřijatý

Příspěvek  Stejk Mon Jul 05, 2010 12:09 pm

Sem tam raid několika našich mágů není důvod sem tam nenabrat někoho nového. Jedeme 2x 25 raidy. Nicméně poslední dobou (beru to jako start prázdnin) většinou s 20 lidmi, Ne že by to nešlo, ale neleaderuje se to snadno... sem tam.

Fidget má sice 2 měsíce volno od wow, ale bavil jsem se sním a forum sleduje. Pokud se nevyjádří do... řekněme zítřejšího večera, rozhodne si to GuM s ostatními CL. Do té doby máte možnost říkat svá pro a proti.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Fokynka Human mage - Nepřijatý Empty Re: Fokynka Human mage - Nepřijatý

Příspěvek  Foky Mon Jul 05, 2010 12:27 pm

mě právě řikal asuva, že vás na raidy chodí 20 tak sem si řikal, že by sem se mohl hodit...ale jestli je moc mágu, budu resektovat když řeknete ne.. Cool

btw: v naxxu už nijak moc nic akutně nehci, krom 2 věcí, takže jetli se někdo bojí o loot, nemusí clown

btw2: sry za ten screen, bylo to hned po tom co sem odešel z naxxu..si odečti 30haste a 40 stam a tu packu lol! ale tak stejně myslím že staty nejsou tak potřebný, za vše mluví ten postnutej dmg affraid kdybych nebyl v práci znova bch to vyfotil,ale naše stupidní nemocnce nemá wifinu No

Foky
Scout
Scout

Počet príspevkov : 18
Join date : 04. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Fokynka Human mage - Nepřijatý Empty Re: Fokynka Human mage - Nepřijatý

Příspěvek  Vrabko Mon Jul 05, 2010 12:56 pm

Foky napsal:mě právě řikal asuva, že vás na raidy chodí 20 tak sem si řikal, že by sem se mohl hodit...ale jestli je moc mágu, budu resektovat když řeknete ne.. Cool

btw: v naxxu už nijak moc nic akutně nehci, krom 2 věcí, takže jetli se někdo bojí o loot, nemusí clown

btw2: sry za ten screen, bylo to hned po tom co sem odešel z naxxu..si odečti 30haste a 40 stam a tu packu lol! ale tak stejně myslím že staty nejsou tak potřebný, za vše mluví ten postnutej dmg affraid kdybych nebyl v práci znova bch to vyfotil,ale naše stupidní nemocnce nemá wifinu No

Posledny moj post, lebo mi to tu Stejk zasa premaze Smile
1. Magov je dost ale zasa sa chodia 2x 25 raidy a oba bez problemov.
2. Pocitam ze z naxu chces T.7.5 headku a turning tide....co uz maju skoro vsetci tunajsi magovia okrem tak 3 z 10
3. Ja som na tie staty len upozornil, nekritizujem, bozechran. niekde mam z patcha screen co sme boli v pondelok prvych 8-10 ludi v dmg meter dps 5000 - 8200(500)
4. Vyzeras byt v pohode typek Smile, Sice po tej halde prihlasok 14 rocnych detí typu "som najlepsi dmg, hrám wow 10 rokov to moze byt len zdanie Rolling Eyes
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Fokynka Human mage - Nepřijatý Empty Re: Fokynka Human mage - Nepřijatý

Příspěvek  Foky Mon Jul 05, 2010 2:36 pm

mnoo upřesním, chci off handu a sword Cool bez ostatního se dokážu obejít..vystačím si s tím co mám Basketball no tak 14letej típek fakt nejsem Shocked takže cajk... What a Face spíš jen hledám guildu, kde sou lidi co přemýšlej hlavou a né jenom pozadím..složí se občas nějaký hero aby byla fun a na equipnutí altíků..a nějakej ten raid.. rabbit a jinak to že se nevejdu do raidu mě opravdu nenaštve..vždyť sou tu i randomBG lol! rád pustím nějakýho lowíka...co by to bylo za wow kdybych měl všechno hned první týden? Sleep

Foky
Scout
Scout

Počet príspevkov : 18
Join date : 04. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Fokynka Human mage - Nepřijatý Empty Re: Fokynka Human mage - Nepřijatý

Příspěvek  JudgeDeath Mon Jul 05, 2010 3:44 pm

Aktivita magu je HODNE pochybna.Jeden tyden 8 magu v jeden raid a druhy tyden 2 celkem v obou raidech...
Ja jsem samozrejmne PRO,protoze ho znam jako dvojko do aren,ale zase je to subjektivni nazor no :s

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Fokynka Human mage - Nepřijatý Empty Re: Fokynka Human mage - Nepřijatý

Příspěvek  immortality Mon Jul 05, 2010 6:18 pm

Ahoj ,Foky -Koky sa zda ,ze je v pohode typek , ak som minule ratala clasu druidov je ich 14 main+alti a mame ich v pohode uzivenych a oblecenych ,myslim si ,ze jedneho maga uzivime v pohode ,btw nieze sa na mna zase budete hnevat ,lebo budem uz nestastna !Immy ...som Za prijatie ,pockame este na vyjadrenie CL magov a Gumy .... bounce
immortality
immortality
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 147
Join date : 06. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Fokynka Human mage - Nepřijatý Empty Re: Fokynka Human mage - Nepřijatý

Příspěvek  Foky Mon Jul 05, 2010 6:31 pm

immortality napsal:Ahoj ,Foky -Koky sa zda ,ze je v pohode typek , ak som minule ratala clasu druidov je ich 14 main+alti a mame ich v pohode uzivenych a oblecenych ,myslim si ,ze jedneho maga uzivime v pohode ,btw nieze sa na mna zase budete hnevat ,lebo budem uz nestastna !Immy ...som Za prijatie ,pockame este na vyjadrenie CL magov a Gumy .... bounce
jak už sem jednou naznačil, nejde mi ani tolik o equipnutí a uživení jako spíš o začlenění do dobrý party a mezi vpoho lidi...už dlouhou dobu sem si raidování a wow neužil, neboť se najdou nobraineři a namyšlenci co to dokážou dosti znepříjemnit.. Rolling Eyes abych řekl pravdu tak sem nečekal tolik kladných postů Surprised te´d už jen to gumko no Very Happy Crying or Very sad affraid

Foky
Scout
Scout

Počet príspevkov : 18
Join date : 04. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Fokynka Human mage - Nepřijatý Empty Re: Fokynka Human mage - Nepřijatý

Příspěvek  Stejk Tue Jul 06, 2010 11:33 pm

Jsem pro.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Fokynka Human mage - Nepřijatý Empty Re: Fokynka Human mage - Nepřijatý

Příspěvek  Amnesty Tue Jul 06, 2010 11:37 pm

Jelikož se Fidžout nevyjadřil tak to musíme udělat za něj jak Stejk psal ve svém prvním postu v tomto topicu.

Takže opakuju svoje PRO bounce
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

Fokynka Human mage - Nepřijatý Empty Re: Fokynka Human mage - Nepřijatý

Příspěvek  fidget Thu Jul 08, 2010 8:17 pm

magu mame dost.
takže za mě proti
Hodně štěstí jinde
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Fokynka Human mage - Nepřijatý Empty Re: Fokynka Human mage - Nepřijatý

Příspěvek  Foky Thu Jul 08, 2010 8:22 pm

fidget napsal:magu mame dost.
takže za mě proti
Hodně štěstí jinde
vpoho.. díky a gl v raidech.. Cool

Foky
Scout
Scout

Počet príspevkov : 18
Join date : 04. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Fokynka Human mage - Nepřijatý Empty Re: Fokynka Human mage - Nepřijatý

Příspěvek  fidget Thu Jul 08, 2010 8:34 pm

tedka aktivita bude magu malá jelikož jsou prazdninY a uvidim jak to bude s aktivitou v září... jestli bude malá a tY budeš mít zajem tak neni problem
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Fokynka Human mage - Nepřijatý Empty Re: Fokynka Human mage - Nepřijatý

Příspěvek  Smradoch Fri Jul 09, 2010 1:13 am

Proti, viz. speller a fidget
Smradoch
Smradoch
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 870
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : vstanu z podlahy a posadím se do křesla

http://omgprocmnezasezabilhordakkdyzjsembylafkvBG.cz

Návrat nahoru Goto down

Fokynka Human mage - Nepřijatý Empty Re: Fokynka Human mage - Nepřijatý

Příspěvek  Koty Fri Jul 09, 2010 2:23 am

Ja bych rek, ze v raidu se osvedcil ne?
Koty
Koty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 2631
Join date : 21. 12. 08
Age : 32
Bydlisko : Rožnov pod Radhoštěm

Návrat nahoru Goto down

Fokynka Human mage - Nepřijatý Empty Re: Fokynka Human mage - Nepřijatý

Příspěvek  fidget Fri Jul 09, 2010 9:12 am

koty je hezký, že se raidu osvědčil, ale já tam nebyl a tedka opravdu magu mame dost....
Prosím o Lock
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Fokynka Human mage - Nepřijatý Empty Re: Fokynka Human mage - Nepřijatý

Příspěvek  Stejk Fri Jul 09, 2010 9:54 am

OK, hodně štěstí jinde.

- LOCK -
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Fokynka Human mage - Nepřijatý Empty Re: Fokynka Human mage - Nepřijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru