Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Desher - Rogue - Neprijatý

+22
Koty
immortality
Ungoliath
JudgeDeath
Melwen
Keeper
Kuttis
radeK
Seraphim/Silverleaf
Pufftik
Stejk
fidget
Nibenwen
Amnesty
Jeddite
Vrabko
Nosferat
Iwen
Speller
Pupi
Vip
nesher
26 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Desher - Rogue - Neprijatý Empty Desher - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  nesher Mon Jun 14, 2010 1:33 am

Nick : Můj nick ve hře je Desher, mám tu ale ještě mága, a paladina. (80 levely)
Level: 80

Zaměření (PvP/PvE): Tento rok, bych se chtěl věnovat hlavně PvE, a to za rogunu. Jelikož s touto class mám viditelné zkušenosti jen z TBC a to hlavně z PvP, tak bych se jí chtěl co nejvíc věnovat, a najít někoho kdo by mi třeba poradil, nebo tak. Nechtěl bych vypadat trapně se svým DPS, takže přednost je se to tu pořádně naučit. Jediný problém který mám WOTLK, jelikož jsem silně zvyklý na TBC ze serveru Narnias (dřívě jestě Sergeas) Onlinegamers.cz. Rychle se učím, ale je u mě třeba si to zkoušet přímo v DUNGEONU. Jestě bych chtěl podotknout že váš velice ochotný rogue s nickem Ungoliath, CL pokud vím, mi se vším moc pomohl, když jsem se ho naposledy ptal na nějaké triky a hraní si s DPS dost mě to pomohlo, a teď je to taky úplně něco jiného.

Class: Rogue, Mage, Paladin (ale hlásím se samosdřejmě jen za rogua) Největší zkušenosti mám asi za resto druida, kde jsem dal asi 4x přes 2200 raiting. A v guildě Blood Shadows, ToS, a Perfect Insanity healoval Black Temple, Sunwel, Hyjal a další instance. Ale druid mě po značné době hraní omrzel, tak se snažím naučit za rogue, a mága.
Zkušenosti (class) : Jak už jsem výše uvedl, bohužel s rogue nemám nějaké hojné zkušenosti, ale však World of Warcraft, vždycky byla hra o tom, něco pochopit naučit se, a pobavit se, užívat si hru. Ale PvP na BC, mi šlo docela dost dobře, ale tak to nebudu s WOTLK v žádném případě srovnávat. Každopádně to neznamená, že jsem na WoW nováček, to zase vůbec ne. Ale nechci zbytečně lhát, že za rogue něco dobře umím, když tomu tak zatím není, ale doufám že je to otázka času. Hold jsem zatím zvyklý na jiné classy alespoň v PvE ale dost rychle se rozkoukávám, a DPS už není zdaleka tak špatné.

Talenty: PvE - (51/18/2) tento skvělý build, mi poradil Ungoliath. Během dne jsem ho tak nějak pochopil, a dmg se výrazně změnil.
Staty : Přihlášku píšu pozdě večer, na notebooku, takže ani přesně nevím. A radši ještě nechci zminovat, i když už jsem nasbíral nějaké 4 - 5 pěkné epic věci z Naxxu.

Zkušenosti v dungoch : WOTLK - full Naxx (každý quarter), VOA, OS, a všechny HC dungeony. BC - Black Temple, Sunwel, Hyjal, SSC, ZA, Grull lairs, Karazan, a spousta dalších. Na serveru Narnias - Onlinegamers.cz jsem se poznal s lidmi z Blacklist, i když jsem sám trávil 90% času na alianci. Zde jsem byl officerem v guildě Blood Shadows, která měla podobné kvality jako vaše guilda, na tomto serveru. Spousta lidí se do ní hlásilo, guilda první testovala BT, a sunwel, a poslední dobou i poslední rok první zdolávala všechny dungeony postupně, a i guildy na opačné frakci. Jediný konkurent byl právě Blacklist ( i když poslední rok myslím že guilda BL je skoro rozpadlá, bohužel :/) Jinak na BC jsem na spoustu raidů vysvětloval taktiku, a pokud jsem první registroval raid na raidar celou dobu jsem měl CL. Bohužel toto bych se už na WOTLK nikdy neodvážil jelikož tady jsem tak trochu nováček, který se docela rychle rozkoukává, ale ještě zdaleka spousta věcí neví. Taktiku jsem se naučil na všechny možné a dostupné bosse který zatím fungují. Až na Ulduar který budu zkoumat až později. Mimo WoW mám hlavně zkušenosti vedením PvP i PvE guild, a hlavně jsem potkal hrozně velkou škálu lidí, kde jsem zažil opravdu hodně dobrých, a naštěstí i špatných (poučitelných) zážitků.

Jak dlouho hraješ WoW: Hraju něco přez 3 roky, ale nevím to přesně Smile.

Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.) Mám oboje dvě dobré epické dagerky, nějaké věci z Naxxu, VOA, a něco za bagde. "Ach, už zase to BC" *emblémy.

Předcházejicí guilda/y: Zatím sem v guildě "In Flames" kde se snažím pomoct udržet pořádek, dělal jsem pro G web, forum, systém přihlášek a raidar. V guildě bych zatím rád zůstal za jednu z postav, jelikož ztráta některých lidí kterých sem poznal, by mě značně mrzela. Jelikož tuhle hru hraji hlavně kuli komunitě lidí.
Důvod odchodu z předcházející guildy: Za rogunu jsem popravdě odešel s tím zkusit najít ještě nějaké další přátelé, zkušenosti, zábavu, a inteligentní a v pohodě lidi, z kterýma se dá pokecat, atp. Taky mi šlo o kvalitu raidů, to nepopírám. Ale to asi každému kdo tu podával přihlášku. Nejvíc mi chybí guilda z Narniasu, proto se jí snažím nahradit. Guildou kde budou podobní lidi, kvalita, a systémy raidů. Narnias : Blood Shadows, ToS, Perfect Insanity, Little Teddy Bears (karazan ve 3třech priest, war, rogue)

Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie) : No tak jak začít, začnu asi věkem. Takže je mi 15 let, většina mých přátel jsou trošku starší, a snažím se chovat jako že už nejsem v pubertě. Bydlím v Libereckém kraji, konkrétně město Turnov, kde chodím i na základní školu, tento rok docházím devátý ročník. Rád sportuji, aktivně se věnuji Kikboxu a závodně i tenisu. Hodně času trávím na i na počítači, kde si i vydělávám nějaké peníze. Mám jeden internetový obchod, a na a jiných stránkách využívám systém Google Adsense. Taktéž se věnuji Webdesingu, HTML, PHP, CSS, kodum, a dalším zkratkám. Strašně rád se starám o web své guildy, webuilding je můj další koníček. Rád hraju, a mám rád když mě někdo pochválí. Všechno beru v klidu, a rád se učím. Ještě k adonum, uctum na foru, zapsaní si věcí do note, přispívání do g banky, připravenost a aktivita komunikace na raidech (TS, VNT mám používám zatím sem vždy mluvil, u mě v guildě i vysvětloval taktiku, i když myslím si, že u vás v guildě budu za to rád když občas promluvím. Pokud se s lidmi neznám, někdy se i stydím mluvit. Rád se s lidmi nejdřív poznám, a až potom mluvím na VNT, ale myslím si že zatím pro komunikaci bude stačit jen poslouchat, i když všechno je na vás, s ničím co jsem tu vypsal problém nemám, a okamžitě bych všechno udělal. Nejsem jeden z těch co nekomunikují, nejeví zájem, vymlouvají se, nebo nemají na guildu čas. K večerním raidům, si čas udělám.
Věk: 15let.
Znáš někoho z Exalted? Ano, znám ta spousta lidí, ale s nikým se neznám natolik abych zde zveřejnoval jejich jméno. Bohužel si nechci dovolit, to co mi dovoleno nebylo. Jediné co bych řekl že, Ungoliath mě zatím se vším pomohl, aniž bych byl v guildě. Už jenom proto jsem měl hroznou motivaci se k vám přidat. Jediného koho si dovolím zveřejnit je bývalý spoluhráč, kamarád, a přítel. Který se jmenuje Melwen - Druid. S Melwenem jsem se potkal nedávno, a to asi po 3 a půl rocích, na úplně zdaleka jiném serveru, to ve mě vyvolalo spousta vzpomínek na začátky a tak. Do teď si neumím vysvětlit, jaká to je náhoda, že jsem se zase potkaly. Na začátku hraní a mého WoW hraní, jsem se sním seznámil, a spojily jsme spolu dvě první guildy které jsme vytvořily. Ten čas je zabiják. "Jestě dnes, teď vidím, jak jsme vybíraly první tabart" Zajímavé, když na to tak myslím. Ale do teď si pamatuji, že Melwen je skvělý člověk, a dobrý druid.

Předem děkuji za vaše názory, ať už mě vezmete, nebo ne, jako guilda pro mne budete vždycky jako ta nejochotnější, a nejlepší na serveru, a vždycky budu mít velké ambice, se mezi vás zařadit, a nosit pod svým jménem "Exalted" I tak zatím se mějte.

S pozdravem Nesher, Desher.
Líbá Fresher, nerdi.

nesher
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 07. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Desher - Rogue - Neprijatý Empty Re: Desher - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Vip Mon Jun 14, 2010 8:44 am

WOW .. tenhle clovek vi jak podat opravdu hezkou prihlasku Wink. Pokud je misto pro tento typ dps byl bych PRO dat mu sanci se ukazat
Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Desher - Rogue - Neprijatý Empty Re: Desher - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Pupi Mon Jun 14, 2010 8:45 am

Shocked takovyhle prihlasky jsem videl snad asi 3x a to na oficu, palec na horu PRO,
Pupi
Pupi
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 294
Join date : 12. 04. 10
Age : 32
Bydlisko : Doksany

Návrat nahoru Goto down

Desher - Rogue - Neprijatý Empty Re: Desher - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Speller Mon Jun 14, 2010 8:55 am

Přihláška pěkná, ale teď se 1 rogue nabral, myslím že další meelečko netřeba... za mě PROTI
Speller
Speller
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 255
Join date : 08. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Desher - Rogue - Neprijatý Empty Re: Desher - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Iwen Mon Jun 14, 2010 9:38 am

Nemuzu si pomoct, ale po precteni teto prihlasky mam porad pocit, ze by jsme nabrali jenom jednu postavu, nikoliv hrace,
nesher napsal:V guildě bych zatím rád zůstal za jednu z postav...
ale je to mozna jenom muj nazor.
Iwen
Iwen
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Desher - Rogue - Neprijatý Empty Re: Desher - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  nesher Mon Jun 14, 2010 10:18 am

Za to se omlouvám, jen sem chtěl, dokončit to v naší guildě. Rozloučit se, dodělat nějaké věci, zařídit vedení a další věci. A až potom, odejít, pokud by to dopadlo dobře. Za tohle nedorozumění se omlouvám, a opravdu mě štve že máte takový názor. Ale mám opravdu zájem. A pokud není třeba zrovna TYP - ROGUE - DPS, můžu přece hrát, vyexpit, sehnat úplně něco jiného. Ale zatím, mám v záloze jen svého 80 level mága. Nejistota pak ještě paladin mého kamaráda, který přestává hrát.

nesher
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 07. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Desher - Rogue - Neprijatý Empty Re: Desher - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Nosferat Mon Jun 14, 2010 1:55 pm

hmm dalsi bskar. myslim ze si ta trochu aj pametam...ale spat k sucasnosti - nevidel som vela krat takto rozpisanu prihlasku, je vidno ze k nam chces. ten vek je trochu nizko ale niektori nast-rocny su zodpovednejsi nez ti starsi Razz . ale neviem ci je prave rogun tak potreba. ako bolo spomenute prave sme nabrali novu rogunu a zda sa byt celkom aktivny Rolling Eyes
Nosferat
Nosferat
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 225
Join date : 20. 01. 09
Bydlisko : Svidník

Návrat nahoru Goto down

Desher - Rogue - Neprijatý Empty Nábor

Příspěvek  nesher Mon Jun 14, 2010 2:01 pm

No, z Narniasu, jako z guildy Blood Shadows si mě asi určitě nepamatuješ, měl jsem tam úplně jiné nicky, ale třeba se známe. Jinak aktivní jsem, ale to jestli vezmete další rogunu, je jen na Vás. Já Vám do toho mluvit nemůžu. Ale šlo by třeba, že bych přišel až by mě bylo třeba. Ale jinou možnost neznám. Tak teď je to na Vás. K věku asi jen to, že znám spousta starších lidí kteří se chovají jako děti a jsou to hrubý imbecilové. Člověk si nevybere , ale podle mě, nezáleží na věku, ale na tom co je v hlavě. Smile

nesher
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 07. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Desher - Rogue - Neprijatý Empty Re: Desher - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Vrabko Mon Jun 14, 2010 3:24 pm

Kazdopadne, ten jeho záujem ma milo prekvapuje. Ma len 15 rokov ale takto sformulovat prihlašku s presne vystihnutými cieľmi nevie urobiť veľa 20+ hráčov. Uvidiš, čo na to povie vedenie vrátane tvojho CL. Držím palec. Z ineho pohľadu si myslím, že táto guilda je pre ľudí, čo už vedia ovládať svoj class, takže improved skill je asi potrebný. A ak by ta aj nabrali na test ranku máš ešte väčšiu zodpovednosť dačo ukázať ako ked si tu neni, to mi ver.
Vrabko
Vrabko
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1172
Join date : 07. 05. 10
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Desher - Rogue - Neprijatý Empty Re: Desher - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  nesher Mon Jun 14, 2010 3:29 pm

Vrabko napsal:Kazdopadne, ten jeho záujem ma milo prekvapuje. Ma len 15 rokov ale takto sformulovat prihlašku s presne vystihnutými cieľmi nevie urobiť veľa 20+ hráčov. Uvidiš, čo na to povie vedenie vrátane tvojho CL. Držím palec. Z ineho pohľadu si myslím, že táto guilda je pre ľudí, čo už vedia ovládať svoj class, takže improved skill je asi potrebný. A ak by ta aj nabrali na test ranku máš ešte väčšiu zodpovednosť dačo ukázať ako ked si tu neni, to mi ver.

Nebudu si nic nalhávat, za rogue skill nejsem. Když už tak jedině BC subtetly PvP - Areny. Jinak každopádně na WOTLK ne. Ale Ungoliant semnou zas dnes strávil 30 minut v IF, a pomohl mi spousta věcí. A teď už vím jak to z poloviny správně hrát na lepší DPS, myslím že mám aspoň snahu se to pořádně naučit. Ale hned první týden vám velký skill nezaručím, to rozhodně ne

nesher
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 07. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Desher - Rogue - Neprijatý Empty Re: Desher - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Jeddite Mon Jun 14, 2010 4:55 pm

S Nesherom som si chvilku pisal a zanechal na mna velmi dobry dojem, poviem na rovinu ze som neckal 15 r. chalana a v jeho pripade si myslim ze minimalny pozadovany vek nehra rolu. Co sa tyka skillu v PvE: ak zvaldne sledovat trvanie rupture debuffu, hungeru a SnD + pocitat do 5 (CP) tak by nemal byt problem ak ako pise ma skusenosti s PvP - pohyb pri boss fighte - nestat pred cumakem ani za ocasem Very Happy ale je to vsetko na Ungovi (aby mu nezral DeadlyP. stacky na Envenom Very Happy ) Pravda je ale aj taka ze meleecok je dost, na druhu stranu chceme rozhybat tie dve 25tky, ci?
Jeddite
Jeddite
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 183
Join date : 05. 08. 08
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Desher - Rogue - Neprijatý Empty Re: Desher - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Amnesty Mon Jun 14, 2010 5:22 pm

Moc pěkná přihláška ale stav MDPS je plný a do raidu by ses skoro nedostal . V tom případě za mě říkam PROTI.
je mi líto.


Naposledy upravil Amnesty dne Tue Jun 15, 2010 7:34 pm, celkově upraveno 1 krát
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

Desher - Rogue - Neprijatý Empty Re: Desher - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Nibenwen Mon Jun 14, 2010 8:02 pm

ja som ZA, napriek stavu meleečiek... stáva sa, že v jednej chvíli máme hrozne moc ľudí a potom zrazu príde kríza, zlé obdobie a raidy sa sotva zložia (leto a začiatok šk. roka je práve také obdobie) - a ľudí, čo napíšu takéto prihlášky by sa odmietať nemalo (ak sa chodia 2x25, tak nie je problém, a ak nie, tak ľudia sú tu snáď rozumní a tí, čo už nič nepotrebujú, miesto snáď prepustia)
Nibenwen
Nibenwen
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 100
Join date : 03. 08. 09
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Desher - Rogue - Neprijatý Empty Re: Desher - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  nesher Mon Jun 14, 2010 8:08 pm

Nibenwen napsal:ja som ZA, napriek stavu meleečiek... stáva sa, že v jednej chvíli máme hrozne moc ľudí a potom zrazu príde kríza, zlé obdobie a raidy sa sotva zložia (leto a začiatok šk. roka je práve také obdobie) - a ľudí, čo napíšu takéto prihlášky by sa odmietať nemalo (ak sa chodia 2x25, tak nie je problém, a ak nie, tak ľudia sú tu snáď rozumní a tí, čo už nič nepotrebujú, miesto snáď prepustia)

Děkuju za názor Smile, ale mě nejde jenom o raidy. Ale o komunitu, zábavu, pokec, a tak. Nepotřebuji se Vám rvát do každé 25tky. A k tomu mám ještě mága a 70 level shamana.

nesher
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 07. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Desher - Rogue - Neprijatý Empty Re: Desher - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  fidget Mon Jun 14, 2010 8:52 pm

přihlaška je velmi pěkná a myslim že by jsme mu mohli dát šanci ikdyž mele je dost za mě PRO
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Desher - Rogue - Neprijatý Empty Re: Desher - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Stejk Tue Jun 15, 2010 12:30 am

Proti

Věk, přebytek Melee classů, nedávno nabraná roguna, dostatek hráčů obecně.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Desher - Rogue - Neprijatý Empty Re: Desher - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  nesher Tue Jun 15, 2010 12:40 am

Stejk napsal:Proti

Věk, přebytek Melee classů, nedávno nabraná roguna, dostatek hráčů obecně.

To mě mrzí no, přebytek class chápu, ale mám i mága, a můžu doexpit shadow priesta, takže nevidím problém. Jinak mrzí mě to s tím věkem, spousta lidí je starších a nejsou ani zdaleka tak zodpovědní jako ty mladší lidi, jak už říkal jeden z vašich CL/officeru/členů. Bohužel, někomu to vadí, to chápu. Asi si budu muset najít guildu, kde jsou mladší lidi no. Opravdu nevím. Ale kontakt, se staršími jak na VNT, TS, nebo IN - GAME, real, mi problém opravdu nedělá, spíš naopak. Rád komunikuji se staršíma, a rád se učím. A nikdo s tímto zatím problém neměl, a to jsem byl ve spoustu guildách kde byla průměrná věková kategorie 25+. Mrzí mě to no :/

nesher
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 07. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Desher - Rogue - Neprijatý Empty Re: Desher - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Pufftik Tue Jun 15, 2010 2:09 pm

viem ako sa citis, ked som hraval za exalted v 16stich tak ma nebrali na vecerne raidy kvoli neslusnym vtipom. ale v podstate nam chcu iba dobre I love you
Pufftik
Pufftik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 02. 08. 08
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Desher - Rogue - Neprijatý Empty Re: Desher - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  nesher Tue Jun 15, 2010 2:40 pm

Pufftik napsal:viem ako sa citis, ked som hraval za exalted v 16stich tak ma nebrali na vecerne raidy kvoli neslusnym vtipom. ale v podstate nam chcu iba dobre I love you

A jak to teda bude? Kdo dává hlavní vyjádření? Neutral

nesher
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 07. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Desher - Rogue - Neprijatý Empty Re: Desher - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Tue Jun 15, 2010 2:59 pm

Pufftik napsal:viem ako sa citis, ked som hraval za exalted v 16stich tak ma nebrali na vecerne raidy kvoli neslusnym vtipom. ale v podstate nam chcu iba dobre I love you

Ty kecko Laughing
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Desher - Rogue - Neprijatý Empty Re: Desher - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Iwen Tue Jun 15, 2010 3:11 pm

nesher napsal: A jak to teda bude? Kdo dává hlavní vyjádření? Neutral

Hlavni slovo, kdyz se k nam hlasis jako roguna, ma v tvem pripade Ungoliath, takze si nejspis budes muset pockat na jeho vyjadreni.
Iwen
Iwen
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Desher - Rogue - Neprijatý Empty Re: Desher - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Pufftik Tue Jun 15, 2010 10:45 pm

Je cas.

Ahoj, tunak mlady pritomny svist hrajuci rogunu ma velky potencial nie iba ako hrac ale aj ako CLEN v guilde. Je mlady ale za to sa nicoho neboji, za sebou ma vela a este viac pred sebou. Vy neprimate iba roguna ale aj cloveka ktory bude spajat guildu. Naposledy som sa prihovoril za Mufa a pozrite sa nanho teraz, kompletne ste mu zmenili (znicili?) zivot. Mozte mat zo sebou dalsieho uzasneho hraca, ktoreho iba vy mozte spravit este lepsim.
Dajte mu sancu.

Dakujem.
Pufftik
Pufftik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 02. 08. 08
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Desher - Rogue - Neprijatý Empty Re: Desher - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Stejk Wed Jun 16, 2010 12:07 am

To zda je člověk dobrý nebo špatný může přihláška poodhalit, ale nikdy to není jistota. Jisté je, že 15tiletý (pokud není "zvláštní") je v pubertě. Měli jsme hafec šikovných hráčů tohoto věku a mnozí byli i velmi chytří a vyspělí, ale... prazvláštně často to nekončilo dobře. Pro klid své duše jsem se zavázal říct ne každému pod 17 let a pod 20, dvakrát měřit.

Nepleťte si gildu s cirkusem.2x 25 raid se nezavedl jako "fun" záležitost, ale jako nutnost, vzhledem k velkému počtu lidí. Nelze nabrat každého jen proto, že má hezkou přihlášku. Garantuji vám, že na serveru hraje mnoho fajn lidí a že bohužel si je do gildy všechny nevemete. A právě proto, že nenabíráme postavy, ale hráče, nelze je nabrat, testnout a kopnout pokud nám nesedí.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Desher - Rogue - Neprijatý Empty Re: Desher - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  nesher Wed Jun 16, 2010 7:36 am

Stejk napsal:To zda je člověk dobrý nebo špatný může přihláška poodhalit, ale nikdy to není jistota. Jisté je, že 15tiletý (pokud není "zvláštní") je v pubertě. Měli jsme hafec šikovných hráčů tohoto věku a mnozí byli i velmi chytří a vyspělí, ale... prazvláštně často to nekončilo dobře. Pro klid své duše jsem se zavázal říct ne každému pod 17 let a pod 20, dvakrát měřit.

Nepleťte si gildu s cirkusem.2x 25 raid se nezavedl jako "fun" záležitost, ale jako nutnost, vzhledem k velkému počtu lidí. Nelze nabrat každého jen proto, že má hezkou přihlášku. Garantuji vám, že na serveru hraje mnoho fajn lidí a že bohužel si je do gildy všechny nevemete. A právě proto, že nenabíráme postavy, ale hráče, nelze je nabrat, testnout a kopnout pokud nám nesedí.

Každý má jiný názor, a já ten Tvůj taky respektuji. Resp : Vím, že u vás určitě najde někdo kdo má pod 17let. Co takhle, napsat jinou přihlášku, s jiným nickem, jménem a věkem. Poté si nainstalovat Ventrilo, nebo TS2 a hrát na guildu, že mikrofón nemám. Kdo se dozví kolik mi doopravdy je? Jak to zjistíš? Myslím že tohle je věc, která není zdaleka tak jasná. Stejně tak jako ta věc, že je spousta 20+ letých neinteligentů nebo chovajících se jako hovada. A taky spoustu velmi chytrých a hodných na tomto věku. Ale bohužel, nikdy není šance 100%. Když jsem hrával na Onlinegamers.cz Vím, že spoustu starších lidí napřk v guildách jako Blacklist, Perfect Insanity (zde taky nabíraly lidi třeba týden podle přihlášky, a údajně měli brát 20+) pak se zjistilo že pár hráčů od nich mělo pod 15let, a měli za sebou úspěšný wintrading. Ani nemluvím o Blood Shadows, a dalších guildách. Kde byli někteří dospělí úplně hloupí, a vymlouvaly se na to že jsou starší a že je to nezajímá, zažil jsem toho hodně. Taky lidi, kteří v tech guildách byli jen kuli EQ, že to jsou fajn lidi, ano? Ne.. Dojem? Ano? Pravda? Ne.. Přihláška zdaleka člověka úplně neodhalí, musíte ho poznat blíž. Spousta lidí právě toužilo jenom po EQ, tak se snažilo udělat dobrý dojem, úspěšně podaly přihlášku, a pak byli strašně fajn, když byl nějaký raid, nebo na lidi který byli zrovna v raidu nebo guildě. Ale když jim pak někdo napsal. Napřk :"Ahoj, prosímtě, chci se zeptat, nevíš kde je tady v Dalaranu ta budova kde se berou věci za emblemy" Buďto jej ignorovaly, a nebo je poslaly do pryč. A tak už to chodí, nechci říct že je to můj případ, ale řikám lidi sou různý. Svět je malý, a jak se řiká o náhody tu není nouze. Možná byste měli myslet na to, jestli u Vás jsou všichni zdaleka tak fajn, jak se to o Vás řiká, já tomu věřím, vždycky to tak zatím bylo, když sem debatoval s někým od Vás z guildy. Ale pokud tedy berete podle přihlášek, a nepoznáte člověka třeba na VNT, a nebo není nějakou dobu komunitou probralý v guildě. Tak vlastně vůbec nevíte, či je to muž žena, jestli má 50kg nebo 150kg, jestli mu je 20 nebo 15. Pěknou přihlášku podá každý blbec jak se řiká, ale chovat se pak po dobu přijetí do guildy slušně, už je něco jiného. Nosit pod sebou název "Exalted" by přece mělo i klásti důraz na chování na worldu, výpomoc slabším hráčům, ochovat, inteligence, jak říkáte 20+, skill. Atp. Proto, prosím koukni se na to ještě z té druhé stránky. Já nebudu říkat jak strašně sem fajn, a že nemám žádné chyby. Ale jsem prostě úplně v pohodě kluk, který nemá komplex, dělat ostatním problém. Chci si v klídku zahrát, pokecat, seznámit se s lidmi, pomoct s tím co vím, nebo umím. Snažit se jak to má být. A tak prostě, WoW přece není o tom, aby jsme si tu na přihlášku posílaly životopis. A jak už je dáno, mazat lidi se dá vždycky. No ale tak berte to jak chcete, já už své řekl. No Basketball

nesher
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 07. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Desher - Rogue - Neprijatý Empty Re: Desher - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  radeK Wed Jun 16, 2010 8:29 am

takovou vytrvalost sem tu ještě neviděl, asi k nám hodně chceš co? king
radeK
radeK
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 436
Join date : 07. 12. 08
Age : 36
Bydlisko : ostrava

Návrat nahoru Goto down

Desher - Rogue - Neprijatý Empty Re: Desher - Rogue - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru