Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tempest - Priest - prijatý

4 posters

Goto down

Tempest - Priest - prijatý Empty Tempest - Priest - prijatý

Příspěvek  Poison Fri Sep 19, 2008 7:51 pm

Nick: Tempest
Class: Priest
Jaké máš zkušenosti s touto class? Nooo, dá se říct, že vím, k čemu shadow priest v raidu slouží a to se taky snažím dělat, zbytek musí přijít časem
Level: 70
Talenty: disc/shadow PvE 17/0/47 (build jsem udělal podle Deimova návodu tady na fóru, pokud se něco změnilo, stačí se ozvat, rád se přizpůsobím)
Zkušenosti: WoW hraju asi kolem 2 let, měl jsem několik postav, nejvíc mě později chytl rogue, teď priest
Jak dlouho hraješ WoW?: +- 2 roky
Předcházejicí guilda/y: alt BL
Equip: Epic Shadow’s Embrace set (chest, boots, shoulders), 2 zelenky , zbytek rare
Proč chci být v BL? Jsem si vědom toho, že tím, že došlo u mého maina charu (rogue) k přeměně na pure PvP jsem jakýmsi zp. ochudil guildu o dmg na raidech, proto jsem expil tenhle class s jasným úmyslem jej udělat pure PvE a tím splatit svůj řekněme „dluh“…Jakožto čerstvá 70tka jsem si vědom, že mám ještě na čem pracovat a určitě se s nikým nebudu rvát o místo na raidu, naopak, pokud to půjde, rád se zapojím do party, která půjde např. Kara za účelem vybavení ostatních
Profese: tailor 375 (shadow tailoring)

Něco na odlehčení 
Jméno: Michal
Věk: táhne na 21
Znáš někoho z BL?: všechnu starou gardu z PRAE, myslím, že všechny z BL; PRAE i současný BL patří mezi mou druhou rodinu a můj priest by byl poctěn, kdyby mohl stejně jako main char oblékat tabard gildy. Přestože můj equip není na úrovní, bude mi ctí být zatímco budu farmit eq, být aspoň součástí této korporace, pokud by equip byl hlavní problém vůči přijetí Smile
Poison
Poison
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 428
Join date : 02. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Frýdlant nad Ostravicí

Návrat nahoru Goto down

Tempest - Priest - prijatý Empty Re: Tempest - Priest - prijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Fri Sep 19, 2008 8:55 pm

Krasne, Poisone...stejne jako Fearrova prihlaska jeho alta, i tohleto budiz vzorem pro vsechny, kdo premysli, co by do prihlasky napsali... Prijde mi az trochu komicke, kdyz Poison (/kneel) zada o prijeti alta do svy gildy...ale budiz to podle reguli Wink Ja osobne nemam nejmensi namitky, i kdyz s equipem je to slabsi, toto bych tady vubec neresil. Vis, kdy je Te kde potreba, kde muzes byt prospechem, nebo naopak brzdou, coz je vec, ktera vyvazuje slabsi equip. Sam sis udelal fialovy setik, proste vytunena svadlenka. Ja nemam nejmensi duvod premyslet, proc Te neprijmout.

P.S. Libi se mi, jak vybiras svym charum jmena...zakusuje se to samo do pameti (nebo do ledvin, ze Laughing )
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Tempest - Priest - prijatý Empty Re: Tempest - Priest - prijatý

Příspěvek  deimo Fri Sep 19, 2008 9:16 pm

Poisne no ja ti nevim, rozmyslam ........... ci si dam pivo bo hrusku, idem von .... lol! no jasne ze som pre ! Smile Shadow priest sa hodi, kedze ja idem uz viac PVP (Pracujem Velmi Poctivo), aj ked mam PVE (Pracujem Velmi Efektivne) set, ale dropuje mi malo veci, ako ale stale to staci vydrzat s manou aj 5mil HP u bossa. Ten hybridny talent build co mas je dobry ,ale ked chces ist cisto PVE tak ti kludne postnem lepsi, bude zalezat na EQ aky mas na sebe ... do coho sa viac koncentrovat... no sak sa nejak dohodneme Smile
deimo
deimo
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 104
Join date : 05. 08. 08
Age : 39
Bydlisko : Mauacky

Návrat nahoru Goto down

Tempest - Priest - prijatý Empty Re: Tempest - Priest - prijatý

Příspěvek  Poison Fri Sep 19, 2008 11:02 pm

jj v poho Deimo, já expil a měl úplně jinej, tenhle jsem nahodil až teď na 70tce, koukal jsem různě po netu a tendle se tam objevoval často, priest je pro mě zatím v buildech docela neznámo vůči největší efektivitě v raidu, takže postni, rád se přiučím Smile
PS. právě jsem proměnil reputaci u Scryers z neutralu na exalted asi za 15min klikání, by jste nevěřili co to je naklikat 780 Sunfury Signetu a 49 Arcane tome :X
Poison
Poison
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 428
Join date : 02. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Frýdlant nad Ostravicí

Návrat nahoru Goto down

Tempest - Priest - prijatý Empty Re: Tempest - Priest - prijatý

Příspěvek  Sardukar Sat Sep 20, 2008 1:38 am

Kua neostali ti dake signety a arcane tome nazvys? Very Happy aj mne by sa zisli
Sardukar
Sardukar
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 401
Join date : 03. 08. 08
Age : 33
Bydlisko : Banská Štiavnica

Návrat nahoru Goto down

Tempest - Priest - prijatý Empty Re: Tempest - Priest - prijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru