Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Artories - Paladin - Přijatý

+12
Kopretina
Amnesty
Kuttis
Seraphim/Silverleaf
Stejk
immortality
fidget
Nosferat
Pupi
Speller
Glamdring
Artories
16 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Artories - Paladin - Přijatý Empty Artories - Paladin - Přijatý

Příspěvek  Artories Thu Jun 03, 2010 8:27 pm

[WoW]
Nick: Artories
Level: 80lvl
Zameranie (PvP/PvE): PvE, baví mě raidování s příjemnou partou lidi a hlavně progress, u kterého mi nevadí strávit více času ale nebranim se i PvP mimo raid time, když je čas.
Class: Paladin – Retri (profese: mining a engineering, rád poskytnu ostatním členům guildy své zásoby a služby jakmile doskilluji)
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Za paladina hraji 2 roky, znám dobře všechny specializace prot/retri/holy, nejvíce mě ale baví retri. Na TBC twinstaru jsem působil jako tankadin u PoL, poté jsem šel na offi, kde jsem byl přez 3/4 roku a hrál za retri.

Talenty: Retri 5/15/51
Staty: Zatím nestojí za zmínku, jsem čertvá 80tka. Tassik mi zatím ukoval komplet na 78lvl ale myslím, že není problém nabrat gear v naxxu 10 na jedno, dvě projití.
Zkušenosti v dungoch: Jak jsem již napsal, hrál jsem třičtvrtě roku na offi - mám zkušenosti se všemi heroicy i raidy ( mimo ICC), i když někteří bossové se budou na Twinu asi trošku lišit od offi.
Jak dlouho hraješ WoW: Wow hraji 3,5 roku. Předtím Ultimu Online.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Bohužel toto je moje slabší stránka, s Glamdringem sme doexpili teprve včera. Sehnal mi od Tassika gear na 78lvl. Takže mam Savage saronite komplet a epic doplňky a zbraň na 70lvl. Myslím, že ale jak sem již psal stačí projít dvakrát Naxx, důležitá je chuť do hry a zkušenosti. Je mi jasné, že se nedostanu hned do 25man raidů a ani se nikam nechci cpát. Rád bych chodil 10man raidy než naberu gear a pořádně se poznáme.

Předcházejicí guilda/y: PofL
Důvod odchodu z předcházející guildy: Zánik guildy.

[Real Informace]
Věk: 22
Znáš někoho z Exalted?: Glamdring, Speller, Fidget + všichni co přešli z Poflu
Pár věcí o sobě: Jsem komunikativní, bezkontaktní a pohodový týpek z Brna. Pracuji v jedné internetové firmě, většinou končím mezi 4. a 5. hodinou a doma sem o pul 6. Takže v raid time bývám online. Tedy krom pátku, kdy většinou jdeme s Glamem chlastat. O víkendech mám samozřejmě času víc. Chápu wow jako hru, takže mě nijak nerozhodí wipování na raidu, žádný třískání do klávesnice Very Happy . Asi se ptáte, proč jsem přešel z offiku na Phobos. V Poflu jsme byli spjatá grupa lidí, co se dobře znali a rozuměli si. Rád bych to zas zažil a taky Glam je skoro soused a chtěl bych s ním být v guildě. Jinak mezi mé záliby patří motorky, hokej, ženský, wow a hlavně Starobrno:D. Nevím, co sem víc napsat, tak se mě kdyžtak ptejte a já odpovím. Díky, že ste si přečetli přihlášku až do konce a doufám, že budete hlasovat kladně. Very Happy


Naposledy upravil Artories dne Thu Jun 03, 2010 8:49 pm, celkově upraveno 1 krát

Artories
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 24. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Artories - Paladin - Přijatý Empty Re: Artories - Paladin - Přijatý

Příspěvek  Glamdring Thu Jun 03, 2010 8:31 pm

Já nemůžu jinak než PRO a ne jen proto, že je to jeden z nej kamošů real, ale i proto, že Lineri (retri pala) zustal na Deimosu a nevidel sem retri v raidu ani nepamatuju. A obzvlášť někdo s takovejma zkušenostma.
Glamdring
Glamdring
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 05. 05. 09
Bydlisko : Brno city

Návrat nahoru Goto down

Artories - Paladin - Přijatý Empty Re: Artories - Paladin - Přijatý

Příspěvek  Speller Thu Jun 03, 2010 8:39 pm

Tak asi nejobsáhlejší přihláška co jsem tady snad viděl Shocked Smile tohoto člověka si pamatuju z PoFlu, za svoji class umí, žadné konflikty s ním nebyly a co se týče EQ tak je opravdu otázka pár 10manů a heroiců a určitě se trochu vybarví do fiala Smile ted když není co progresovat a jenom se farmí... jsem PRO
Speller
Speller
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 255
Join date : 08. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Artories - Paladin - Přijatý Empty Re: Artories - Paladin - Přijatý

Příspěvek  Pupi Thu Jun 03, 2010 8:45 pm

Pro, retardina v gilde a nemame a myslim ze to bude urcite dobry prinos. zkusenosti jsou super a s gearem nebude problem ...
Pupi
Pupi
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 294
Join date : 12. 04. 10
Age : 32
Bydlisko : Doksany

Návrat nahoru Goto down

Artories - Paladin - Přijatý Empty Re: Artories - Paladin - Přijatý

Příspěvek  Nosferat Thu Jun 03, 2010 9:03 pm

bol by som ZA. javi sa ako v pohode a skuseny typek. na skusku aspon
Nosferat
Nosferat
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 225
Join date : 20. 01. 09
Bydlisko : Svidník

Návrat nahoru Goto down

Artories - Paladin - Přijatý Empty Re: Artories - Paladin - Přijatý

Příspěvek  fidget Thu Jun 03, 2010 11:46 pm

PRO
PS: ty mě znáš Very Happy? to je divný že já tebe ne xD...
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Artories - Paladin - Přijatý Empty Re: Artories - Paladin - Přijatý

Příspěvek  immortality Fri Jun 04, 2010 8:45 am

Jinak mezi mé záliby patří motorky, hokej, ženský, wow a hlavně Starobrno:D.....Ahoj .....hlavne Starobrno .......tam malo byt ....hlavne zensky !Myslim ,ze jeden pala sa u nas uzivi,najma ,ked zmeni poradie svojich zalub a konecne mi nebude tahat Glama na pretahovanie a bude volny heal do heroicov bounce som za prijatie Immy
immortality
immortality
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 147
Join date : 06. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Artories - Paladin - Přijatý Empty Re: Artories - Paladin - Přijatý

Příspěvek  Stejk Fri Jun 04, 2010 9:13 am

Proti

Melee classu máme docela hodně.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Artories - Paladin - Přijatý Empty Re: Artories - Paladin - Přijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Fri Jun 04, 2010 10:57 am

Stejku Ty nelido Very Happy Ctu tady, ze nemate retri v raidu...Vy ho nepotrebujete? Rolling Eyes Pokud se dobre pamatuju, pri pomerne velkem rozpeti skillu a zkusenosti v ramci Pofl guildy, tenhle patril mezi smetanku, nebyla by skoda ho nechat napospas?
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Artories - Paladin - Přijatý Empty Re: Artories - Paladin - Přijatý

Příspěvek  Stejk Fri Jun 04, 2010 11:29 am

Lístku, věc se má takhle:

Gilda není plná a nemá vyvážené classy, místo pro retriho by určitě bylo, ale jsou tu další faktory.Přednost v mých očích mají lidé co se aktivně podíleli na progressu a stávající členové. Prostě jedinci se kterými jsem chcípal na buglém Grobulovi, Horsemanech co nedávali loot a obecně v celém naxxa v dobách, kdy skok do textury znamenal 800 lidí frontu a hodinovou čekačku.

Smetánka mě nezajímá. Jsem rád, že smetánka vyzkoušela ofik a zná taktiky. Nepochybuji ani, že umí za svou class a možná by něco supportla v raidu. Já jsem si ale nějak přivykl na kávu černou a co se automatu jménem Pofl týče... až příliš často to nebylo k pití. Momentálně bych raději viděl v raidu Melwena, popřípadě jiné, kteří už u nás jsou delší dobu a ne vždy mají místo jisté.

P.S. Nepovažuji retri palu za takovou nutnost.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Artories - Paladin - Přijatý Empty Re: Artories - Paladin - Přijatý

Příspěvek  Glamdring Fri Jun 04, 2010 12:25 pm

Stejku ja sem taky z Poflu a myslim ze sem se chytl dobre, odprogressovano spolu mame hodne hodin. Jasne chapu tvuj nazor a neberu ti ho ale prijde mi skoda nemit v guilde zadnyho retri. Jednak napsal ze se do 25 nebude tlacit a 10 chodime na tri grupy podle me by sme slozili i 4. Ja nevidim duvod proc ho nevzit aspon na test. Mozna to vypada zaujate protoze to je muj kamos ale retri je velkej support raidu a podle toho co napsal se bude aktivne ucastnit progressu Ulduaru a dalsich instanci co snad v brzke dobe otevrou.
Glamdring
Glamdring
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 05. 05. 09
Bydlisko : Brno city

Návrat nahoru Goto down

Artories - Paladin - Přijatý Empty Re: Artories - Paladin - Přijatý

Příspěvek  Stejk Fri Jun 04, 2010 1:19 pm

Mě absolutně nevadí, že je to tvůj kamarád. Vždy jsem byl raději, když někdo, s kým máme v gildě dobré zkušenosti, dovede kamaráda a dá za něj ruku do ohně. Neberu ale "do 25 se tlačit nebude." To už jsem četl tolikrát a navíc je to vždy blbost. Buď se člověk nabere pro raidování absolutně všeho, nebo vůbec. Rank test neznamená... na půl úvazku. Naopak, znamená jedeš na full, ukaž se, nebo ahoj.

Přihlášku má dobrou, věřím, že je fajn nejen podle ni, ale i podle toho co říkáš Glame. Začínáme mít ale celkem plné stavy. Minimálně pro melee to platí. Nebojím se o osud 10 man raidů, ale začíná být celkem kovbojka skládat 25tky a to zda se pojedou ve dvou teamech je zatím nejisté. Jste připraveni uvolnit místa kolegům?

Tuhle přihlášku nerozhodnu já, ale CL a GuM. Své jsem napsal a dál neřeším.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Artories - Paladin - Přijatý Empty Re: Artories - Paladin - Přijatý

Příspěvek  Glamdring Fri Jun 04, 2010 1:50 pm

Stejk napsal: Neberu ale "do 25 se tlačit nebude." To už jsem četl tolikrát a navíc je to vždy blbost. Buď se člověk nabere pro raidování absolutně všeho, nebo vůbec. Rank test neznamená... na půl úvazku. Naopak, znamená jedeš na full, ukaž se, nebo ahoj.
Takhle to neni mysleno. Podle me je zaklad nabrat nejakej eq a predvest se v 10. A pak az do 25... Ale jesi by ho chteli RL hnedka testovat na 25 tak jedine tim lip Very Happy
Glamdring
Glamdring
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 05. 05. 09
Bydlisko : Brno city

Návrat nahoru Goto down

Artories - Paladin - Přijatý Empty Re: Artories - Paladin - Přijatý

Příspěvek  Kuttis Fri Jun 04, 2010 3:58 pm

Nemám tady moc co bych řekl, ale to co napsal Glam, že se předvede v 10ce, tak by mě zajimalo, co tam chce předvadět?
Kuttis
Kuttis
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 185
Join date : 23. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Artories - Paladin - Přijatý Empty Re: Artories - Paladin - Přijatý

Příspěvek  Amnesty Fri Jun 04, 2010 4:10 pm

Stejk to napsal dobře ale i přesto jsem PRO. Retrak by do raidu prostě měl být.
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

Artories - Paladin - Přijatý Empty Re: Artories - Paladin - Přijatý

Příspěvek  Glamdring Fri Jun 04, 2010 4:46 pm

Kuttis napsal:Nemám tady moc co bych řekl, ale to co napsal Glam, že se předvede v 10ce, tak by mě zajimalo, co tam chce předvadět?

Ja nevim, moh by predvest nejakej striptyz jesi ses na trpasliky Very Happy
Glamdring
Glamdring
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 05. 05. 09
Bydlisko : Brno city

Návrat nahoru Goto down

Artories - Paladin - Přijatý Empty Re: Artories - Paladin - Přijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Fri Jun 04, 2010 5:29 pm

Amnesty napsal:Stejk to napsal dobře ale i přesto jsem PRO. Retrak by do raidu prostě měl být.

Uz jen pro ty 3% critu a buff Very Happy
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Artories - Paladin - Přijatý Empty Re: Artories - Paladin - Přijatý

Příspěvek  Stejk Fri Jun 04, 2010 6:13 pm

Nabrání do gildy by nemělo záviset na 3% boostu co zaručuje talentbuild.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Artories - Paladin - Přijatý Empty Re: Artories - Paladin - Přijatý

Příspěvek  Kopretina Fri Jun 04, 2010 6:26 pm

Řeknu na to asi toto... Retrak opravdu neboostne tolik jako třeba cement, takže bych to zase tak moc nehrotil.... navíc Volrine je Prot/Retri jestli to nevíte, a až já seženu ještě trošku lepší equip můžu tankovat a on bude Retrákovat... nechci být proti, ale když vidím, jak je u nás "předruidováno" obávám se, že se z nás potom stane jeden velký "bublifuk" Sad takže za mě spíše -ne- .... jako člověk jsi zajisté v pohodě atd., takže si to prosím neber osobně... Gl&Hf uvidíme co řekne TazZz
Kopretina
Kopretina
Knight
Knight

Počet príspevkov : 81
Join date : 01. 11. 09
Bydlisko : CZ

Návrat nahoru Goto down

Artories - Paladin - Přijatý Empty Re: Artories - Paladin - Přijatý

Příspěvek  Ventor Fri Jun 04, 2010 6:32 pm

Retri pala neni jen o critu ale je to i o replenishmentu pokud se nepletu , a myslim ze zrovna holy prist (a ne jen on) je rad za kazdy reple .... A pokud ten clovek za svou class umi a zna taktiky tak v tom nevidim problem pokud jsem cetl dobre a snazite se skladat 2 x 25 tak by se mohl hodit.
Ventor
Ventor
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 147
Join date : 28. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Artories - Paladin - Přijatý Empty Re: Artories - Paladin - Přijatý

Příspěvek  Glamdring Fri Jun 04, 2010 6:34 pm

Mno retri nevim jesi boostne tak jak cement ale hlavne je to dalsi boost navic. Kazdopadne Volrine je nej protadin v guilde a nevim proc by mel chodit za retri jen proto ze ma gear:) Prijde mi trosku divny nenabrat retriho, keryho nemame primarne v guilde ani jednoho kvuli tomu ze je moc druidu Kopre Very Happy
Glamdring
Glamdring
Knight
Knight

Počet príspevkov : 76
Join date : 05. 05. 09
Bydlisko : Brno city

Návrat nahoru Goto down

Artories - Paladin - Přijatý Empty Re: Artories - Paladin - Přijatý

Příspěvek  Vip Fri Jun 04, 2010 6:37 pm

Prihlaska pekna, zkusenosti jsou plus.
Retro paloch ktery tento build pojede jako main by se opravdu hodil. Pravdou je i to ze mame vetsinou meelecek dost ale verim ze se to da rozumne namixovat .. a ze je to dalsi plate/pala looter ? .. ne z toho obavy nemam. Veri li ti Glam a vyse vypsani jsem i ja PRO dat ti sanci bys nam predvedl sveho teamoveho ducha a schopnosti.
Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Artories - Paladin - Přijatý Empty Re: Artories - Paladin - Přijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Sat Jun 05, 2010 12:08 am

Takhle, nechapejte me spatne, ze tady za nej oroduju. Moje zkusenost ale je, ze narozdil od TBC, kde byl pala obecne opovrhovana class a retri paladin byl spis joke a buff navic, nez seriozni DPS, na WOTLKu je to, podobne jako SP, must have class v raidu, kvuli velmi dobremu DPS, kvuli buffu, kvuli critu a kvuli reple, jak pise Ventor. Naxx je se svou narocnosti sranda a 10m se da solohealnout po par pivech, ale uz Ulduar nebo ToC jsou encountery, kde bude heal skemrat o kazdou kapku many, kterou muze dostat. Nemluve o prasarnach, jako je >todle<.
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Artories - Paladin - Přijatý Empty Re: Artories - Paladin

Příspěvek  volrine Sat Jun 05, 2010 11:21 am

Zatim PRO.Lehce jsem clovicka prokecl a zatim to vypada dobre.Samozrejmne ho prokecnu dukladneji a pak reknu definitivne.Vim, ze nebude mit zrovna nejlehci startovni pozici, protoze Retri pala je tady bran tak trochu jako spatny vtip.Nicmene takovy Martes, at byl jakykoli clovek tu dmg umel dat.Uvidime co nam predvedes:-).

BTW Kopre, proc si myslis ze te necham tankovat a pujdu retri? Myslis ze me tankovani nebavi?
volrine
volrine
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 223
Join date : 11. 08. 09
Bydlisko : UH

Návrat nahoru Goto down

Artories - Paladin - Přijatý Empty Re: Artories - Paladin - Přijatý

Příspěvek  Tasik Sat Jun 05, 2010 2:13 pm

PRO

Tasik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 585
Join date : 29. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Artories - Paladin - Přijatý Empty Re: Artories - Paladin - Přijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru