Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hawk - Warlock - Prijatý

+5
Amnesty
m0derN
Tasik
JudgeDeath
Hawk
9 posters

Goto down

Hawk - Warlock - Prijatý Empty Hawk - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Hawk Sat May 29, 2010 1:43 pm

[WoW]
Nick: Hawk
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PvE , +PvP proti nudě.
Class: Warlock
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Za Warlocka hraju tak rok, od dob začátku TS.

Talenty: 0/13/58 (do PvE, PvP talenty zde nejsou podstatné)
Staty: BD 2000 (s fel armorem), Crit chance 18% ,Haste 216, Intelect 858, Spirit 463
Zkušenosti v dungoch:Veškeré 10man i 25man na Twinstaru (OS,Naxx,VOA), Heroic taky vše. Na TBC T4 raidy+hera
Jak dlouho hraješ WoW: 2 roky (Mystiq,Twinstar a nějáké ty fun servery) , vzpomínám když byl 60% mount od 40 lvlu.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.):Full Epic- mix z 10 a 25manů,emblem mix , bohužel se občas vyskytne PvP item (hatefull bylo lepší než Rare itemy)

Předcházejicí guilda/y: Sapped Girls cant say no, Crusaders of light + další co jsem měl při expení když twinstar měl ještě pouze 1 svět
Důvod odchodu z předcházející guildy:Velice slabý progress, nedostatky lidí na raidy, nuda a nedostatek přátel Sad. Phobos bez gildy je nepoužítelný svět.
[Real Informace]
Věk:16
Znáš někoho z Exalted?: Znám, ale pouze jen od vidění ze hry , nebo na Twinstar Foru (Stejk(a) ,Qwertz(e) , Tasika..)
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Mé jméno je Petr, je mi 16 let. Chodím na střední průmyslovou školu. Bydlím na Moravě (Okres Olomouc) .Mám rád filmy, Wow a Counter Strike. Nesnáším nudu a věci jako běhání v dalaraně kvůli ní Very Happy. Hledám nové přátele na Phobosu, S kterými bych si mohl užít to pravé PvE z WoW. Na WoW mě zastihnete často , a když mi řeknete že mám někdy být ve hře, budu tam.


Naposledy upravil Hawk dne Thu Jun 03, 2010 9:57 pm, celkově upraveno 1 krát

Hawk
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 29. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Hawk - Warlock - Prijatý Empty Re: Hawk - Warlock - Prijatý

Příspěvek  JudgeDeath Sat May 29, 2010 2:29 pm

ten crit je i po zapocitani talentu? :O

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 36
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Hawk - Warlock - Prijatý Empty Re: Hawk - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Hawk Sat May 29, 2010 2:35 pm

Ano .. v pve mam 18%.... bohužel.

Hawk
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 29. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Hawk - Warlock - Prijatý Empty Re: Hawk - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Tasik Sat May 29, 2010 5:16 pm

vysvetli tohle:

Důvod odchodu z předcházející guildy:Velice slabý progress, nedostatky lidí na raidy, nuda a nedostatek přátel Sad. Phobos bez gildy je nepoužítelný svět.

a tohle:

Zkušenosti v dungoch:Veškeré 10man i 25man na Twinstaru (OS,Naxx,VOA), Heroic taky vše. Na TBC T4 raidy+hera

s kým jsi ty zkušenosti nabral? S bývalou guildou, nebo s Pug partou? kde jsi tedy vzal zkusenosti, kdyz tve predchazejici guildy maji slaby progres??

Tasik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 585
Join date : 29. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Hawk - Warlock - Prijatý Empty Re: Hawk - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Hawk Sat May 29, 2010 5:40 pm

Tasik napsal:vysvetli tohle:

Důvod odchodu z předcházející guildy:Velice slabý progress, nedostatky lidí na raidy, nuda a nedostatek přátel . Phobos bez gildy je nepoužítelný svět.

Tady je myšlena ta gilda v které jsem byl na phobosu po rozdělení. A to že Phobos je bez gildy nepoužitelný snad chápeš, s worldem nic nesložíš protože mimo gildy s dobrou organizací je online velice málo lidí ochotných jít raid atd)


a tohle:

Zkušenosti v dungoch:Veškeré 10man i 25man na Twinstaru (OS,Naxx,VOA), Heroic taky vše. Na TBC T4 raidy+hera


s kým jsi ty zkušenosti nabral? S bývalou guildou, nebo s Pug partou? kde jsi tedy vzal zkusenosti, kdyz tve predchazejici guildy maji slaby progres??

Zkušenosti jsem nabral v Crusaders of light, ale ta gilda je na deimosu teď.Na deimos jsem nechtěl jít, protože jsem tušil že tam budou fronty, a že na phobosu bude svižnější hra bez lagů
Opravdu mám všechno odchozeno, klidně se zeptej na jakoukoliv taktiku atd..
Jinak ono i ta gilda s kterou jsem hrál na phobosu něco zvládne.. ale potřebný čas na odraidování a složení raidu byl katastrofa

Hawk
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 29. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Hawk - Warlock - Prijatý Empty Re: Hawk - Warlock - Prijatý

Příspěvek  m0derN Sat May 29, 2010 5:53 pm

Chcem sa opytat, medzi tymi byvalymi servermi mas uvedeny Mystiq... myslis tym .cz alebo .org?
m0derN
m0derN
Knight
Knight

Počet príspevkov : 98
Join date : 25. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Hawk - Warlock - Prijatý Empty Re: Hawk - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Hawk Sat May 29, 2010 6:11 pm

cz

Hawk
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 29. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Hawk - Warlock - Prijatý Empty Re: Hawk - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Amnesty Sat May 29, 2010 7:41 pm

Ja jsem PRO. Warlocků máme málo.
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

Hawk - Warlock - Prijatý Empty Re: Hawk - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Pupi Sat May 29, 2010 8:05 pm

tak Eq ma celkem slusnej, dodelal jsem mu par socketu a enchu...
locku mame opravdu malo PRO
Pupi
Pupi
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 294
Join date : 12. 04. 10
Age : 32
Bydlisko : Doksany

Návrat nahoru Goto down

Hawk - Warlock - Prijatý Empty Re: Hawk - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Stejk Sun May 30, 2010 1:06 am

Pokecal jsem ve hře a koukl trochu detailněji. Rád bych to před uzavřením probral s CL a GuM, když už nemáme CL za locky.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Hawk - Warlock - Prijatý Empty Re: Hawk - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Asherry Mon May 31, 2010 3:33 pm

dnes jsem ho potkal ve hre, equip ma slusny a vypada fpohode..... navic locku uz tak malo neni ale dalsi se urcite hodi.. za me PRO
Asherry
Asherry
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 28. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Hawk - Warlock - Prijatý Empty Re: Hawk - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Tasik Mon May 31, 2010 3:58 pm

zatim jsem spise PROTI

Tasik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 585
Join date : 29. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Hawk - Warlock - Prijatý Empty Re: Hawk - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Stejk Wed Jun 02, 2010 6:22 pm

Rád bych, aby se věc vyřešila do pátku. Já si z Hawkem pokecal a mé dojmy jsou takové, že nějaké zkušenosti má. Možná není zvyklý na echt progress, jaký jsme zažili na TBC, ale ten po něj momentální WOTLK ani nechce. Do talentů nevidím, to musí posoudit nějaký lock, ale připadalo mi, že mu chybí trocha teorie o vlastní classe. Tím myslím priority vlastností, hit rating Vs Spell Power a podobně. Zároveň bych nerad chytračil. O lockovi vím jen teorii. Působil na mě relativně mile, ale to neznamená vše. Posuďte zda locka potřebujeme a zda umí může předvést v raidu. Momentálně má EQ v základu spíše PvP, pořád lepší než modrý z craftu.

Pokud máte tu touhu, online bývá často a můžete si udělat sami obrázek. Ať už zjistíte cokoliv, uzavírám to tu v pátek a řídit se budu postem GuM, pokud tu nebude lepší. Využijte čas.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Hawk - Warlock - Prijatý Empty Re: Hawk - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Tasik Wed Jun 02, 2010 6:53 pm

pokecal jsem s nim ingame a minimalne je u neho znat zajem se k nam dostat, coz az tak obvykle neni.

Pokud Stejku uznas za vhodne ho prijmout (mame 6 locku z toho 2 alty na 80 lvlu), prijmi ho - gear neni tak dulezity - tech veci pada vsude tuna..... Vek sice dulezity je, ale uz jsme i zazili skutecne kvalitni 16ti lete hrace, cas na raidy by mit dle svych slov mel, pokud nezvladne raidovou moralku - mno rank test to resi ....

Tasik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 585
Join date : 29. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Hawk - Warlock - Prijatý Empty Re: Hawk - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Stejk Fri Jun 04, 2010 11:46 am

Spočítám dnes locky a pokecáme na 10manu. Pokud ano, testneme v 25tce v sobotu. Nejlépe OS 3d.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Hawk - Warlock - Prijatý Empty Re: Hawk - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Asherry Fri Jun 04, 2010 4:11 pm

jak se tu pise, nejlepsi zpusob bude ho otestovat primo v raidu, pokud se prokaze jako schopny hrac a warlock do raidu, proc by se k nam nemohl pripojit. Ale uz bych too prijimani warlocku zacal omezovat, je pekny mit v guilde dost warlocku, ale neni jich potreba zas tolik protoze jedina kloudna vec na lockovi do raidu je kadibouda =DD
Asherry
Asherry
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 28. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Hawk - Warlock - Prijatý Empty Re: Hawk - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Stejk Sat Jun 05, 2010 8:37 am

Dobře. Nemáme LOCK CL, tak to beru na sebe. Chtěl bych aby byl nabrán... dnes tu moc nebudu, tak věřím, že to zvládnete. Během týdne se testne. Bude mě zajímat aktivita, funkčnost s raidem a i výkon co tam hodí. Ocenil bych nabrání do nějaké z 25tek (stejně chcete jet na dva teamy, tak snad místo bude). Andriana, Ungo, nebo Qwertzr ať koukají na recounty a na to jak se hýbe.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Hawk - Warlock - Prijatý Empty Re: Hawk - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Qwertzr Sat Jun 05, 2010 11:19 am

Hawk byl nabrán, takže pls LOCK.
Qwertzr
Qwertzr
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 121
Join date : 15. 04. 09
Age : 32
Bydlisko : Dobratice u Frýdku-Místku

Návrat nahoru Goto down

Hawk - Warlock - Prijatý Empty Re: Hawk - Warlock - Prijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru