Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Evolet - Shaman - Staženo

4 posters

Goto down

Evolet - Shaman - Staženo Empty Evolet - Shaman - Staženo

Příspěvek  Evolet Sun May 23, 2010 10:10 pm

[WoW]
Nick:Evolet
Level:80
Zameranie (PvP/PvE):PvE
Class:Shaman
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Skúsenosti ... nejak nechápem otázke ( -.- ) , snáď len toľko že, cca 1 rok hrám shama, v pvp som to dotiahol max na cca 1900+- rating.

Talenty:Dual : ele-prim. , resto-second.
Staty: 16k hp, 14k mp, 1782 sp
Zkušenosti v dungoch:TBC raidy 90% , NR 5man - všetky dostupné tu na TS , Naxx 10/25 komplet , VoA 10/25 , OS 10man .. OS 25 man - ešte som nemal tú česť Smile (resp. správnu partiu Smile )
Jak dlouho hraješ WoW:Možno 2 a pol roka, momentálne dosť aktívne Smile
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Tak full Stormhide set (shouldre z OS 10),rare/epic doplnky z HC-ciek , to sa nazbiera hneď Smile accord. 2 me Smile

Předcházejicí guilda/y:Keďže som mal neaktívny acc už pekne dlho, som bez guildy,chodím len dungy organizované lfg , príp. malými guildami.
Důvod odchodu z předcházející guildy: -

[Real Informace]
Věk:18
Znáš někoho z Exalted?:Bohužial absolútne nikoho , zaujímam sa o vašu guildu z dovodu toho, že som po návrate na TS oslovil pár ľudí s prosbou o poskytnutí nejakého infa ohľadom TS, a jedine ľudia z tejto G boli fakt ochotní Smile
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):Tak volám sa Martin, bývam v meste Nitra (záp. Slovensko). Ako som už spomenul , mám 18 rokov , čerstvo zmaturovaný, výška ma čaká až o 4 mesiace, takže dovtedy sa budem určo radiť medzi noliferov Smile Moje začiatky wow majú korene na serv. Valhalla kde som sa mordoval s xpením prvej postavy , a to priesta lvl 70, z Hally som si tu na TS naexpil aktuálneho shamana , hrával som tu koli známemu ktorý je už mimo sveta wow. Dal som si na TS pauzu a po čase som objavil server Anthoria, na ktorom som sa snažil xpiť warra.Owner a head admin Anthorie Calusari, "predával" postavy ktoré boli zabanované na Anthorii , ja som mal už xpenia dosť tak som sa rozhodol si jednu kúpiť. Po tom ako bolo 60eur poslaných na bank acc Anthorie a mne ani po 2och mesiacoch nedali žiadnu postavu,spravil som si o tých ľuďoch mienku a vrátil sa na starý dobrý TS Smile
Toľko o mojej wow kariére Smile Neviem čo viac Smile Asi nikoho nebudú zaujímať moje hobby Smile ale tak teda okrem hrania sa venujem chovaniu plazov a priateľky Smile A snažím sa "mimoškolsky-samouk" študovať biológiu,resp. zoológiu.Neviem čo viac dodať , asi som sem načmáral milión vecí ktoré nie sú podstatné, ale tak nič iné ma nenapadáSmile Ak som na niečo zabudol, pýtajte sa RazzSmile Ďakujem,pekný deň !

PS : čo sa pve týka, mikrák mám Smile (a sexi hlas tiež Smile Razz ) ale ne Very Happy

Evolet
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 23. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Evolet - Shaman - Staženo Empty Re: Evolet - Shaman - Staženo

Příspěvek  Pupi Sun May 23, 2010 10:59 pm

myslim ze shamanu mame dost Proti
Pupi
Pupi
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 294
Join date : 12. 04. 10
Age : 32
Bydlisko : Doksany

Návrat nahoru Goto down

Evolet - Shaman - Staženo Empty Re: Evolet - Shaman - Staženo

Příspěvek  Nosferat Sun May 23, 2010 11:06 pm

ten calusari je este vacsi low a chudak nez som si myslel. ale bohuzial tiez mam pocit ze ele uz mame vela
Nosferat
Nosferat
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 225
Join date : 20. 01. 09
Bydlisko : Svidník

Návrat nahoru Goto down

Evolet - Shaman - Staženo Empty Re: Evolet - Shaman - Staženo

Příspěvek  Evolet Sun May 23, 2010 11:14 pm

Pupi napsal:myslim ze shamanu mame dost Proti

Taká obhajoba a detto reklamácia seba samého , mám eq aj na enha , ako enha by to nebolo možné ? Tiež eq z HCčok

Evolet
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 23. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Evolet - Shaman - Staženo Empty Re: Evolet - Shaman - Staženo

Příspěvek  Pupi Mon May 24, 2010 12:19 am

pises ze na TS mas cely naxx 10/25 clear a podle achievu jsi pokoril pouze Arachnid Q, treba armory blbne to netusim, necht se vyjadri CL
Pupi
Pupi
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 294
Join date : 12. 04. 10
Age : 32
Bydlisko : Doksany

Návrat nahoru Goto down

Evolet - Shaman - Staženo Empty Re: Evolet - Shaman - Staženo

Příspěvek  Stejk Mon May 24, 2010 12:43 am

Proti. Lidí máme dost.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Evolet - Shaman - Staženo Empty Re: Evolet - Shaman - Staženo

Příspěvek  Evolet Mon May 24, 2010 9:01 am

Pupi napsal:pises ze na TS mas cely naxx 10/25 clear a podle achievu jsi pokoril pouze Arachnid Q, treba armory blbne to netusim, necht se vyjadri CL

Nene , na Anthorii mám complet naxx , myslím že tu na TS sa to nejak veľmi nelíši , či hej ? (nechcem sem písať klamstvá,tie dungy mám fakt pochodené na komplet niekoľko krát) ... ale veď vidím samé negatívne reakcie , tak to asi zabalím ... ale tak za pokus to stálo :/

Evolet
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 23. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Evolet - Shaman - Staženo Empty Re: Evolet - Shaman - Staženo

Příspěvek  Stejk Mon May 24, 2010 11:15 am

Netruchli. Možná se ještě potkáme. Hodně štěstí ve hře a ať tě hlavně baví.

- LOCK -
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Evolet - Shaman - Staženo Empty Re: Evolet - Shaman - Staženo

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru