Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aden - Paladin - Nepřijatý

3 posters

Goto down

Aden - Paladin - Nepřijatý Empty Aden - Paladin - Nepřijatý

Příspěvek  Aden Fri Apr 30, 2010 5:27 pm

Nick: Aden
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): Zameruji se hlavne na PvE, PvP no spis jen areny. Smile
Class: Paladin
Jaké máš zkušenosti s touto class?: No Paladina hraju cca 4 roky, jak na free serverech tak i na ofi.
Talenty: Holy 54/5/12
Dual Talenty: Retri, Eqip mam bohuzel jen z TBC na urovni T6, spis jedu ted za Holy za retri jen tak rekreacne Very Happy
Staty: 15 300 HP , 17 233 MP , Bonus Heal 1492 , crit 21 % unbufed
Zkušenosti v dungoch: Na Wotlk mam clear Nax 10, 25 , Malygos, Ulduar, Obsidian Sanctum,VoA, Vsechny Wotlk HC, vsechny HC v TBC, vsechny dungy v normalnim svete Very Happy
Jak dlouho hraješ WoW: 5 let Smile uz od classic WoW ... prumerna zkusenost classic WoW prumerna TBC vyborna WOTLK
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): EQ mam Epic/Rare nax 10/25 a HC dungy .. Equip mam vice mene prumerny na to abych mohl pokracovat s raidama jako OS apod.

Předcházejicí guilda/y: Crusaders of Light
Důvod odchodu z předcházející guildy: strasne moc spatny a dalo by se rict ze i skoro nepratelsky kolektiv Sad


Věk: 18
Znáš někoho z Exalted?: Pupi
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Jsem Čech je mi 18 let momentalne jsem ve tretaku na stredni skole , mezi me zaliby hudba, WoW Very Happy .Cas mam temer furt asi krome vikendu ten bude trochu horsi casove ale vzdycky se nejaky ten cas najde Smile Jsem Flegmatik, jen tak me neco nerozhodi, Posloucham hl. Tekno,DnB. Jsem kuřák.. Bohuzel Sad Byl bych moc rad kdyby jste me prijali jako sveho clena a tesim se na raidovani u vas.

Aden
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 30. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Aden - Paladin - Nepřijatý Empty Re: Aden - Paladin - Nepřijatý

Příspěvek  Tasik Sun May 02, 2010 1:33 am

pises, ze mas cas spise v tydnu a o vikendech nic moc - no, nas hlavni raid time je prave vikend, tudiz Ti doporucim hledat guildu, ktera raiduje spise v tydnu ...

PROTI

snad uspejes jinde

Tasik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 585
Join date : 29. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Aden - Paladin - Nepřijatý Empty Re: Aden - Paladin - Nepřijatý

Příspěvek  Stejk Wed May 05, 2010 11:21 am

- OK lock -
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Aden - Paladin - Nepřijatý Empty Re: Aden - Paladin - Nepřijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru