Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trinul - DK - Zrušené

4 posters

Goto down

Trinul - DK - Zrušené Empty Trinul - DK - Zrušené

Příspěvek  trinul Mon Apr 26, 2010 8:39 pm

[WoW]
Nick: Trinul
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PVE
Class: DK
Jaké máš zkušenosti s touto class?: hram za nu asi 3 mesiace tak zatial niesu bohvieake ale rychlo sa ucim Smile

Talenty: 51/2/18
Staty: Strength: 802, Agilita: 388, Stamina: 1122, AP: 2858, Hit: 190, crit: 24,40%
Zkušenosti v dungoch: na wotlk zatial ziadne, lebo moja guilda kde teraz som ma nechce bravat na raidy lebo zevraj podla nich nemam eq ale to sa dufam zmeni u vas a naberem aj tie skusenosti
Jak dlouho hraješ WoW: asi tak 3 roky
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): kvalita eq neni zla mam 8x epic itemov a ostatne itemi mam modre na 80 lvl s hero dungov. Mam kupene epic itemi za emblemi skoro vsetky niektore mam aj s hero dungov a za repku

Předcházejicí guilda/y: Endles Agony
Důvod odchodu z předcházející guildy: dovod som napisal v " skusenosti v dungoch "

[Real Informace]
Věk: 21
Znáš někoho z Exalted?:nie zatial Smile
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Volam sa Jozef po cesky Pepo Very Happy ci ako to je Very Happy byvam v Galante a chovam hady a vsetko co je exoticke tympadom aj pavuky, gekony, korytnacky, ..... No skratka mam doma celu Zoo Very Happy Wowko hravam kazdy den celkom casto, podla toho kolko sa treba ucit na druhy den Smile keby ste este nieco chceli vediet tak cez whisp v hre alebo sa pytajte cez forum Smile

trinul
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 26. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Trinul - DK - Zrušené Empty Re: Trinul - DK - Zrušené

Příspěvek  Tasik Sun May 02, 2010 1:39 am

Vaham - laka mne napsat, ze melee mame tak akorat, spise vic, nez bychom potrebovali - na druhou stranu si radeji pockam na vyjadreni zbylych meleecek, potazmo DKcek....

Tasik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 585
Join date : 29. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Trinul - DK - Zrušené Empty Re: Trinul - DK - Zrušené

Příspěvek  Stejk Sun May 02, 2010 10:46 am

Tak mi postni svůj PvE build. Tady ho najdeš - http://www.wowhead.com/talent#j
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Trinul - DK - Zrušené Empty Re: Trinul - DK - Zrušené

Příspěvek  Amnesty Sun May 02, 2010 12:35 pm

Podle mě jsou tvoje talenty pro PvE naprosto nepoužitelný ani Sockety v itemech se mi moc nezamlouvaj ale nemůžu tě soudit podle na půl funkční Armory. Rád bych s tebou zašel nějaký Hero na zkoušku. Jinak jako člověk mi připadáš fajn. Kdyžtak se mi ve hře ozvi na nick Amnesty a domluvíme se Wink
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

Trinul - DK - Zrušené Empty Trinul - prihlaska

Příspěvek  trinul Mon May 03, 2010 8:27 am

Amnesty napsal:Podle mě jsou tvoje talenty pro PvE naprosto nepoužitelný ani Sockety v itemech se mi moc nezamlouvaj ale nemůžu tě soudit podle na půl funkční Armory. Rád bych s tebou zašel nějaký Hero na zkoušku. Jinak jako člověk mi připadáš fajn. Kdyžtak se mi ve hře ozvi na nick Amnesty a domluvíme se Wink

Cawte ja by som chcel zrusit tuto prihlasku lebo uz som dohodol s Gum v guilde kde som ze si ma budu viacej vsimat tak im davam este jednu sancu Smile tak sa majte Smile

trinul
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 26. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Trinul - DK - Zrušené Empty Re: Trinul - DK - Zrušené

Příspěvek  Amnesty Mon May 03, 2010 10:29 am

Ok, v tom případě hodně štěstí Smile
Amnesty
Amnesty
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 439
Join date : 10. 04. 10
Age : 34
Bydlisko : Konec Světa..

Návrat nahoru Goto down

Trinul - DK - Zrušené Empty Re: Trinul - DK - Zrušené

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru