Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glamour - Mage - Přijatý

+2
fidget
Glamour
6 posters

Goto down

Glamour - Mage - Přijatý Empty Glamour - Mage - Přijatý

Příspěvek  Glamour Wed Apr 14, 2010 10:42 pm

[WoW]

Nick: Rikaji mi podle nicku, Glamour/e, jsem zvykly i na prezdivku Nat/e ale tak mi rikaji spise kamaradi Wink

Level: 80 Wink

Zameranie (PvP/PvE): jsem prevazne PvE, akorat jednou tydne zajdu arenky, kdyz se podari tak daily hero, jinak jsem cistokrevny PvE

Class: Mage, jak rika nazev postu, main arcane, dualy mam prazdny nerozdeleny podle toho co bude potreba, ale mam zakoupeny, pocitam s tim ze fire... ale pro raid bych klidne udelal i frosta pokud by bylo prani...

Jaké máš zkušenosti s touto class?: Hraji ho na twinstaru jako sveho jedineho maina a hrajiho pres rok urcite, playtime 40days ten mage, takze snad to kladne vypovida o mych schopnostech

Talenty: aha ja to napsal uz nahoru a ono je to tady, tak znovu Smile main arcane, dualy mam prazdny nerozdeleny podle toho co bude potreba, ale mam zakoupeny, pocitam s tim ze fire... ale pro raid bych klidne udelal i frosta pokud by bylo prani...

Staty: http://armory.twinstar.cz/index.php?searchType=profile&character=glamour&realm=Twinstar
15k lifu, 17,5k many, 1800+ SP, 20% critical totalne unbuffed, 950 intelektu

Zkušenosti v dungoch: no prosel jsem progressem prakticky vsech raidu a dungu v TBC, prosel jsem 10man naxx krome kela a saphiho a funkcni hera WOTLK

Jak dlouho hraješ WoW: uh tak 3-4 roky? zacinal jsem na mystiqu, pres nejake cizojazycne servery az na twinstasr kde jsem zustal, ofikem jsem nenakazen

Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): http://armory.twinstar.cz/index.php?searchType=profile&character=glamour&realm=Twinstar

frostsavage set full udelany, misty nahrazeny fialovymi vecmi z naxxu/heroicu, udelany alespon zakladni enchanty, myslim ze 4+ epix itemy, bude se to jen zvysovat...

Předcházejicí guilda/y:[/b ]Sanguines Adamas, Dragoncosi (omlouvam se ale nepamatuji si presny nick, ale nebyla to neznama guilda, hrali jsme spolu s Nevhim), Ardent flames (soucasna)

[b]Důvod odchodu z předcházející guildy:
Maly pocet clenu (i kdyz kamaradskcyh), mala pravdepodobnost najit na guild chatu akce (daily hera nebo tak), progress s malou skupinou lidi je odvisly na kazdem jednom a tu je ta nejvetsi chyba, kdyz spadne nekdo nebo nemuze nemame nahradu a s worldem se hure progressuje, popr. 10 naxx v 8mi lidech... I tak vetsinou cas v raidech plyne spise naprazdno nez uzitecne, proto hledam guildu ktera to zmenit, na progress jsem zvyklej ale jedine na aktivni, pokud budeme 2 hodiny stat na miste a jen kecat o blbostech tak leavuju, to se nezlobte, pokud budeme vymyslet taktiku tak nemam problem

[Real Informace]
Věk: 18let, bude mi 19 pro pritomne damy Wink

Znáš někoho z Exalted?: ne osobne, maximalne z pmek ve hre, dungu, BGcek apod.

Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): student stredni skoly, maturita je az pristi rok takze pohodka, muzu zavislacit, jsem bohuzel priserrny zavislak a nekdy se budu muset lecit, snad jsem ale jeste nepresahl hranici nolifera (co to je 8-10hod denne ze ano Smile ) no a posledni dobou jsem posedly achievy

Glamour
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 14. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Glamour - Mage - Přijatý Empty Re: Glamour - Mage - Přijatý

Příspěvek  fidget Wed Apr 14, 2010 11:25 pm

Jáké maš profese? koukal jsem že máš enchanting a divim se co to máš za enchanty(hlavně myslim ruce a boty, ji si skiluješ tak se omlouvám)...jinak pěkná přihláška a myslim si že po odchodu darise by se další mage hodil, protože antik a pendulum nehrajou
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Glamour - Mage - Přijatý Empty Re: Glamour - Mage - Přijatý

Příspěvek  Glamour Thu Apr 15, 2010 2:20 pm

fidget napsal:Jáké maš profese? koukal jsem že máš enchanting a divim se co to máš za enchanty(hlavně myslim ruce a boty, ji si skiluješ tak se omlouvám)...jinak pěkná přihláška a myslim si že po odchodu darise by se další mage hodil, protože antik a pendulum nehrajou

jej, ja tu nedal sve profese? omlouvam se,, myslel jsem ze jsem to udelal

tailor/ench
tailor 431
ench 428

mno o tech enchantech, mam udelany ench na frostsavage a ted jsem menil na ten T6,5 rukavky a hjodil tam jen ten ench pro srandu, ty boty to samy, menil jsem a jeste si neudelal novy, skilluju tam enchy abych mel 450, pak nakoupim recepty a snad uz budu mit fialovejsi vybavu -> full ench

Glamour
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 14. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Glamour - Mage - Přijatý Empty Re: Glamour - Mage - Přijatý

Příspěvek  Speller Thu Apr 15, 2010 2:34 pm

Taky si myslím, že by se ještě 1 mage hodil... za mě ANO
Speller
Speller
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 255
Join date : 08. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Glamour - Mage - Přijatý Empty Re: Glamour - Mage - Přijatý

Příspěvek  fidget Thu Apr 15, 2010 2:36 pm

no na ty ruky pro srandu bych si neudělal ale ok, ještě bych měl dotaz... Maš arcane talenty + tailor proč sis neudělal nebo nenechal udělat věci na arcane?
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Glamour - Mage - Přijatý Empty Re: Glamour - Mage - Přijatý

Příspěvek  Stejk Thu Apr 15, 2010 5:08 pm

Pro

Ta přihláška se mi hezky četla a range potřebujeme.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Glamour - Mage - Přijatý Empty Re: Glamour - Mage - Přijatý

Příspěvek  Glamour Thu Apr 15, 2010 6:14 pm

Jejda tak rozepisu ty ruky at mne nemate za vola, plnil jsem achiv green hills of STV mno a byla to odmena, mrknu na ruky nemam ench tak tam hodim +30 amor s tim ze to premazu hned jak budu skillit ench Wink

proc druha cast otazky? protoze nejedu na megahaste jak jsem to udelal v TBC, diff (nevim ci se na nej muzu vymlouvat) ale urcite lagy na raidech muzou za to ze nejaka ta milivterina co dostanu navic rychlosti, tak tu by i v bossovem case predcil dmg pri vybave s critical... takze se snazim udrzet nejaky stred mezi tim a to je prave moje vybava...

no nevim jestli je vam to jasne xD

Glamour
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 14. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

Glamour - Mage - Přijatý Empty Re: Glamour - Mage - Přijatý

Příspěvek  fidget Thu Apr 15, 2010 6:17 pm

akorat ještě mám nesouhlas v talentech, ale to by se upravilo... rank test by ukazal já jsem pro
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Glamour - Mage - Přijatý Empty Re: Glamour - Mage - Přijatý

Příspěvek  Stejk Thu Apr 15, 2010 6:18 pm

Myslím, že věc je celkem jasná, jen bych rád počkal na to, co napíše Tas.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Glamour - Mage - Přijatý Empty Re: Glamour - Mage - Přijatý

Příspěvek  Vip Thu Apr 15, 2010 8:49 pm

prihlaska pekna, jsem pro prijeti na test. tam se doresi taletny a tvuj team spirit Very Happy
Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Glamour - Mage - Přijatý Empty Re: Glamour - Mage - Přijatý

Příspěvek  Tasik Thu Apr 15, 2010 8:57 pm

tas se v ovečkářích moc nevyzná - ale budiž - Test rank je tu proto, abychom testovali - tak si ho nekdo naberte...

Tasik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 585
Join date : 29. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Glamour - Mage - Přijatý Empty Re: Glamour - Mage - Přijatý

Příspěvek  Stejk Thu Apr 15, 2010 9:13 pm

Vítej u nás.

- Lock -
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Glamour - Mage - Přijatý Empty Re: Glamour - Mage - Přijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru