Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ewasen - Hunter - Prijatý

4 posters

Goto down

Ewasen - Hunter - Prijatý Empty Ewasen - Hunter - Prijatý

Příspěvek  Iwen Sat Apr 10, 2010 1:11 am

[WoW]
Nick: Ewasen - stary nick Iwendaria
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PvE, PvP se nebranim, ale hraju ho jenom okrajove.
Class: Hunter
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Na Woltk si vicemene teprve zvykam, na TBC dost velke (pres 2,5 roku hrani za ni a stale me bavi)

Talenty: Survival 0/17/54
Staty:
agility: 1274.................ranged attack power: 4273..............haste: 242
stamina: 1258..............crit: 31,06%...................................armor penetration: 91
intel: 366.....................hit rating: 219
Zkušenosti v dungoch: Veskere TBC dungeony a raidy + vsechny otevrene Woltk dungeony a raidy (takze jenom naxx, byl jsem na kazdem bossovy, i kdyz u nekterych jenom wipy [thadius, kel'thuzad...]).
Jak dlouho hraješ WoW: Jsou to necele 3 roky.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): 14 epickych itemu, zbytek rare - hera, crafting, neco z naxxu.b
Odkaz na Armory: http://armory.twinstar.cz/index.php?searchType=profile&character=Ewasen&realm=Twinstar - naposled co jsem koukal tam byl muj chatrny pvp eqip. PvE eqip nemam problem ukazat primo ve hre.

Současná guilda: Horny Head Hunters
Důvod odchodu: Svým způsobem citím, že do teto guildy nepatrim a že bych mel hledat hledat guildu, ktera mi vic vyhovuje, bohuzel lip to vysvetlit neumim.
Proč k Exalted: Uz drive jsem si podaval prihlasku do teto guildy, a tehdy jste mi rekli (myslim ze in-game) at to zkusim na Woltk, protoze nekteri mozna budou menit class a stav hunteru se muze zmenit.
https://exalted.forumotion.net/vyriesene-prihlasky-f19/iwendaria-hunter-neprijaty-t1099.htm?highlight=iwendaria

[Real Informace]
Věk: Vcera (8. dubna) mi bylo presne 20 let.
Znáš někoho z Exalted?: Tak samozrejme, ze nektera jmena od vas jsou mi znama a vim ze u vas hraji, ale s nikym od vas jsem se nabvil pekne dlouho az na class leadera huntru.
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):
Momentalne mam prerusene studium ze zdravotnich duvodu, takze nemam zadne on-line omezeni co se tyka casu a tim padem muzu dojit na kazdej raid, pokud o nem vim aspon par hodin dopredu, ale bohuzel jsou problemi s netem, tim ze obcas proste zacne padat kazdou chvili, nejcasteji to bylo pri kambinaci wowka + mumblu, ktery HHH pouziva a ja ze sve pozice udelal s tim vse co jsem mohl, nicmene behem pristiho tydne by mel byt tento problem vyresen.

Nadale bych rad rekl, ze osobne nemam problemy hlasove komunikovat a na raidech se snazim odvadet co nejlepsi praci, jedine co me dosud brzdi je jiz zmineny problem. Jsem hrac co rad progresuje, nevzdava to po par wipech a nejde po eqipu ( i kdyz zlepsovat se musim jak skillem v hrani sve class tak v eqipu).

Jeste bych rad dodal, ze mozna po teto prihlasce si zmenim nick mozna taky ne, zalezi na tom jak to dopadne, kdyztak ten problem ktery to provazi pripadne popisu uvnitr guildy, pokud me prijmete (pokud me neprijmete, tak vam to zase nema cenu rikat x) ).

Pak uz jenom muzu rict, ze moje krestni jmeno je Tomas a jsem z Tremosne, ktera se nachazi kousek do Plzne.

P.S.: prominte ze pisu bez hacku a carek, ale mam to tak rychleji napsane, a navic ve wowku malo kdo s nima pise, tka si myslim ze vsichni jsou celkove na to zvykly.
Iwen
Iwen
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Ewasen - Hunter - Prijatý Empty Re: Ewasen - Hunter - Prijatý

Příspěvek  Tasik Sat Apr 10, 2010 10:55 am

vzhledem k aktualnimu stavu hunteru jsem PRO

Tasik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 585
Join date : 29. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Ewasen - Hunter - Prijatý Empty Re: Ewasen - Hunter - Prijatý

Příspěvek  immortality Sat Apr 10, 2010 4:52 pm

ahoj...malokedy sa vyjadrujem k prihlaskam ,ale tato prihlaska je napisana na vybornu (na 1 s hviezdickou ),som za prijatie .Immy
PS : ked si uz mal tie narodky tak vsetko najlepsie prajem a posielam takuto slnecnicu flower
immortality
immortality
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 147
Join date : 06. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Ewasen - Hunter - Prijatý Empty Re: Ewasen hunter

Příspěvek  Kuttis Sat Apr 10, 2010 6:59 pm

Určitě mě ještě kontaktuj ve hře.
Kuttis
Kuttis
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 185
Join date : 23. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Ewasen - Hunter - Prijatý Empty Re: Ewasen - Hunter - Prijatý

Příspěvek  Iwen Sat Apr 10, 2010 9:21 pm

immortality napsal: ked si uz mal tie narodky tak vsetko najlepsie prajem a posielam takuto slnecnicu flower

Je diky Embarassed (promin lepsiho smajlika sem na vyjadreni pocitu tady nenasel)
Nepsal jsem to ale pro gratulace, ale jenom jako doplnujci info . Smile
Iwen
Iwen
Scout
Scout

Počet príspevkov : 13
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Ewasen - Hunter - Prijatý Empty Re: Ewasen hunter

Příspěvek  Kuttis Sun Apr 11, 2010 2:43 am

Jsem PRO. Pokud nikdo proti tomu nic nema, tak tě nebo někdo jiny z vedeni muže nabrat. Lock
Kuttis
Kuttis
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 185
Join date : 23. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Ewasen - Hunter - Prijatý Empty Re: Ewasen - Hunter - Prijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru