Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zfak - mage - neprijatý

+5
Stejk
Ampo
Seraphim/Silverleaf
deimo
Ljuderendann
9 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Zfak - mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - mage - neprijatý

Příspěvek  Amigo^ Sun Sep 14, 2008 10:38 pm

Jak myslíte, už se do toho srát nebudu. Ale to SLko si s nim rád zajdu ! Arrow
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 34
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Zfak - mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - mage - neprijatý

Příspěvek  Stejk Sun Sep 14, 2008 11:48 pm

Jsem proti přijetí. Možná je to tím, že si dokážu lektvarů vyrobit tunu a půl ji rozdat, možná proto, že od člena gildy vyžaduji i to aby nás reprezentoval. Co Dassem napsal, já cítím stejně a jeho názor navíc považuju za dost důležitý.

Nemám pocit, že zde mluvíme s nějak zkušeným hráčem. Nevěřím moc jeho zkušenostem. Pochybuju, že člověk co nenajde na tomto fóru vzorovou přihlášku je tím pravým pro Blacklist. Nedovedu si představit jak bude "zvládat" nastavení ventrila a komunikaci s ostatními členy. Možná se pletu. Třeba opravdu má zkušenosti z ofiku, ale to se dá zjistit jen pokecem. Protože jsem CL druidů a mám co dělat, nechám to na Ljudovi. Věřím že pár otázek na téma "Popiš mi co dělá boss v ML, v které fázi je Lady taková a maková a který boss v ZA krade kouzla a víme vše.

Svůj názor pro nepřijetí nečerpám z dohadů. Zatím ho tvoří dojem z tvých postů a to že nemám rád čachrování s herními účty. Do gildy jsem vrazil dost času a není mi jedno kdo u svého jména nosí stejný název jako já.

Počkám si co na co Ljude příjde a pokud budeš přijat, tak se připrav že na tebe budu mít nějaké dotazy.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Zfak - mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - mage - neprijatý

Příspěvek  Ljuderendann Mon Sep 15, 2008 11:59 am

mno. po prečítaní týchto príspevkú musím uznat, že dass se stejkem majú pravdu.
Také mi tam došlo divných nekolko vjecí, ale nevenoval sem im prílišnú pozornosť.
Já si vjecí síce všimnu, ale dohromady si ich dávám obvykle až neskúr, ale neni to príliš dobré vzhedem k mojej pamäti Smile
A proto sem to dával sem na fórum a nerozhodoval sem sám.

takže skusím navrhnút nejaké ríšení. Jestli nekdo dostane lepší nápad, sem s ním...
Podlá mna nemá zmysl ho skúšat co delá jaký boss, lebo to si može velmi lahko nársde zistit.
Takže skusíme nejaký malý test vedomostí ingame a vezmeme ho do nejakého dungu aby sme vedeli co a jak.
Ljuderendann
Ljuderendann
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 417
Join date : 15. 08. 08
Age : 37
Bydlisko : doma

Návrat nahoru Goto down

Zfak - mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - mage - neprijatý

Příspěvek  Amigo^ Mon Sep 15, 2008 2:01 pm

Jsem PRO. Klidně půjdu to SLko, jak jsem slíbil Wink
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 34
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Zfak - mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - mage - neprijatý

Příspěvek  Anonymní Mon Sep 15, 2008 3:40 pm

Amigo^ napsal:Jsem PRO. Klidně půjdu to SLko, jak jsem slíbil Wink
Vím že ste namě jako byvaleho majtele naštvani a nevěří te tomu to accountu ale berte to tak že já o tom nevěděl a dost mě to zaráží jak tady někteří o mě piší a přitom si neuvědomují že ja nejsem zfak ale jiny hrač ktery ho vymenil zfak je jen kamoš z ulice a nevěděl sem že se tu ve hre choval jak hovado na ulici je normální tak sem si myslel že nebudou problémi. Ještě mě zaráží to že neznám dungy za prve vím co dělajíti bosove jelikož sem je pomahal zabit , a to že vám mam popsat co dělají můžu ale nwm jaku by ste měli jistotu že říkám pravdu s vlastní zkušenosti jelikož by mě ste tu hned v zápěti nařkli že sem to okopiroval s netu takže tato odpověď co dělaji bosove je promě malinko asi nesmyslne psat jelikož tak se asi neprokážu když je to všude na netu. A pripomínám mám rád elixiry a nechapu jak mě můžete nějkteří už dopředu odsoudit že tady toho naslibuji ale ve hre neudelam nic to mi neprichasi na um proč asi ztoho duvodiu že znate predchoziho majtele.A to že neumim hledat na internetu to neznamena že hraji špatně wow nevím proč si net a wow spojujete do kopi ? Možnná sem tu teď byl ostřejší za to se velmi omlouvám ale rozčilili mě ty vaše před sudky když mě jako osobu neznate ktera sem přišla. Jak už sem tu psal asi mě posuzujete jako pořád zfaka byvaleho majtele a ne noveho majtele. Ještě jednu se omluvam. Jo roug kdy dame to sl teď du do wow tak mi napiš.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zfak - mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - mage - neprijatý

Příspěvek  Amigo^ Mon Sep 15, 2008 3:45 pm

Já jsem v práci chlape ... Smile A hraju až po 8. hodině, tak leda večer...
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 34
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Zfak - mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - mage - neprijatý

Příspěvek  Anonymní Mon Sep 15, 2008 3:48 pm

Amigo^ napsal:Já jsem v práci chlape ... Smile A hraju až po 8. hodině, tak leda večer...
Skoda tak na te pockám zatim si budu delat elixirky Jo a stym ze ze sebe delam chudacka to asi tak vyznelo akorat sem rekl ze sem nevedel ze to mam ponem takovi account a to cze se tu mam repreezentovat jak tu kdo si rekl jako nepostradatelny sem nechtel jelikoz vim uz s wordu jak lidi na me rraguju proto sem vedel ze je hloupost se tu prezentovat jako nejaky dobry hrac nepostradatelny kdyz zfak jako byvali hrac byl hrozne hovado a okamzite by ste me vyhnali proto sem musel napred vse uvest na pravu miru a omlouvam se ze to nekomu vyslo najevo ze sem vlez prdelka a delam ze sebe chudac to se omluvam je si to tak vyznelo ale musel sem snad nejak popsat co se stalo atd.
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zfak - mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - mage - neprijatý

Příspěvek  Anonymní Mon Sep 15, 2008 9:11 pm

zfakzfak napsal:
Amigo^ napsal:Já jsem v práci chlape ... Smile A hraju až po 8. hodině, tak leda večer...
Skoda tak na te pockám zatim si budu delat elixirky Jo a stym ze ze sebe delam chudacka to asi tak vyznelo akorat sem rekl ze sem nevedel ze to mam ponem takovi account a to cze se tu mam repreezentovat jak tu kdo si rekl jako nepostradatelny sem nechtel jelikoz vim uz s wordu jak lidi na me rraguju proto sem vedel ze je hloupost se tu prezentovat jako nejaky dobry hrac nepostradatelny kdyz zfak jako byvali hrac byl hrozne hovado a okamzite by ste me vyhnali proto sem musel napred vse uvest na pravu miru a omlouvam se ze to nekomu vyslo najevo ze sem vlez prdelka a delam ze sebe chudac to se omluvam je si to tak vyznelo ale musel sem snad nejak popsat co se stalo atd.
tak co pudem uz ?
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zfak - mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - mage - neprijatý

Příspěvek  Anonymní Mon Sep 15, 2008 10:49 pm

zfakzfak napsal:
zfakzfak napsal:
Amigo^ napsal:Já jsem v práci chlape ... Smile A hraju až po 8. hodině, tak leda večer...
Skoda tak na te pockám zatim si budu delat elixirky Jo a stym ze ze sebe delam chudacka to asi tak vyznelo akorat sem rekl ze sem nevedel ze to mam ponem takovi account a to cze se tu mam repreezentovat jak tu kdo si rekl jako nepostradatelny sem nechtel jelikoz vim uz s wordu jak lidi na me rraguju proto sem vedel ze je hloupost se tu prezentovat jako nejaky dobry hrac nepostradatelny kdyz zfak jako byvali hrac byl hrozne hovado a okamzite by ste me vyhnali proto sem musel napred vse uvest na pravu miru a omlouvam se ze to nekomu vyslo najevo ze sem vlez prdelka a delam ze sebe chudac to se omluvam je si to tak vyznelo ale musel sem snad nejak popsat co se stalo atd.
tak co pudem uz ?
Kdy teda pudem to SL hero?
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zfak - mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - mage - neprijatý

Příspěvek  Amigo^ Tue Sep 16, 2008 12:32 am

Soráč, dneska jsem se k WoWku nedostal. Řešim nový díly na káru I love you I love you I love you
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 34
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Zfak - mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - mage - neprijatý

Příspěvek  deimo Tue Sep 16, 2008 8:41 am

Pekny chat , co tak to locknut ?
deimo
deimo
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 104
Join date : 05. 08. 08
Age : 39
Bydlisko : Mauacky

Návrat nahoru Goto down

Zfak - mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - mage - neprijatý

Příspěvek  Anonymní Tue Sep 16, 2008 9:10 am

Amigo^ napsal:Soráč, dneska jsem se k WoWku nedostal. Řešim nový díly na káru I love you I love you I love you
Tak pak mě ve hře skontaktuj až pudem to Sl hero
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zfak - mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - mage - neprijatý

Příspěvek  Amigo^ Tue Sep 16, 2008 10:16 am

Dosud jsem to nebral jako uzavřenou přihlášku ... Tak tedy lock a vzkaz pro Zfaka: přidám si tě do přátel a skočíme to SLko Wink Zatim se měj.
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 34
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Zfak - mage - neprijatý - Stránka 2 Empty Re: Zfak - mage - neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru