Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gilantis - Paladin - Nepřijat

+6
radeK
Smradoch
Nibenwen
Stejk
fidget
Gilantis
10 posters

Goto down

Gilantis - Paladin - Nepřijat Empty Gilantis - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  Gilantis Thu Mar 25, 2010 12:00 am

[WoW]
Nick: Gilantis
Level: 80
Zameranie (PvP/PvE): PVP - Retri/PVE - Holy
Class: Paladin
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Mam ji od 70 lvlu, vymenil jsem ji s kamosem, predtim jsem mel priesta, kazdopadne jsem hral za ruzne classy na ruznych serverech a da se rict, ze obstojne umim za vse, kazdopadne Paladina PVE Holy ovladam a Retri jeste lip...

Talenty: Retri/Holy
Staty: Holy - 16k HP, 14k Mana, 28 % Crit, 170 MP/5 While Casting
Zkušenosti v dungoch: Vsechny 5-Man co jsou zatim otevrene, Raidy ne, ale tak obcas nejake to video zkouknute mam a treba konkretne LK bych zvladl uz s prehledem. Very Happy
Jak dlouho hraješ WoW: 5 let, s prestavkama, zkratka od 1.8.0
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Kamos jel Holy PVP, takze velka cast je prozatim Brutal/Guard, ale uz to zacinam obmenovat, par veci za emblemy, nejake co mi droply a byly lepsi a pochopitelne delam repku, 3/4 Exalted u AGC zatim...

Předcházejicí guilda/y: Legends from DarkDemon
Důvod odchodu z předcházející guildy: Spousta lidi tam expi a tech par 80ek co bylo, tak cast z nich prestala hrat/odesla, takze tam bylo sotva 6x80 a nechtel jsem cekat 4 mesice na Naxx....Vedel jsem do ceho du, ale to jsem necekal, ze budou odchazet lidi, to by tak mohlo byt taky donekonecna, navic nabirali hlavne lidi jen z toho serveru DD, takze takova omezena skupina lidi, v tom ja nevidim budoucnost...

[Real Informace]
Věk: 16
Znáš někoho z Exalted?: Ne
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Jsem z Brna, Studuju stredni skolu, 2hym rokem, cas mam hlavne o vikendech, ale pres tyden si na par Hero cas vetsinou najdu....

Gilantis
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 24. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Gilantis - Paladin - Nepřijat Empty Re: Gilantis - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  fidget Thu Mar 25, 2010 12:22 am

holy paladinu máme málo, přihláška cellkem pěkná pro
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Gilantis - Paladin - Nepřijat Empty Re: Gilantis - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  Stejk Thu Mar 25, 2010 1:20 am

Gilantis napsal:[WoW]

Jaké máš zkušenosti s touto class?: Mam ji od 70 lvlu, vymenil jsem ji s kamosem....

Proti
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Gilantis - Paladin - Nepřijat Empty Re: Gilantis - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  Nibenwen Thu Mar 25, 2010 1:26 am

stejk a toto?
Gilantis napsal:pres tyden si na par Hero cas vetsinou najdu....
Neutral
...proti
Nibenwen
Nibenwen
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 100
Join date : 03. 08. 09
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Gilantis - Paladin - Nepřijat Empty Re: Gilantis - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  Smradoch Thu Mar 25, 2010 1:16 pm

Pokud budou tyto podmínky splněny tak jsem pro:

-jsi vlastníkem acc(tedy vlastníš email k němu) na kterém je tento paladin
-budeš jediným vlastníkem svého unikátního hesla k acc(výjimka členů G exalted, ke kterým chováš důvěru)
-prizpusobis si cas hrani (raidy jedou vetsinou kolem 18. - 23. hodiny vecerni v pracovnich dnech a vikendech, je moznost vyjimek o víkendu)
-přes den budeš pomáhat rodicum, pratelum a pripravovat se do skoly, aby jsi mel vecer cas...teda pokud nemáte "free" model rodiny

V pripade ze vis, ze tyto podminky nemuzes splnit, tak si osobne myslím, že to nemá cenu
Smradoch
Smradoch
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 870
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : vstanu z podlahy a posadím se do křesla

http://omgprocmnezasezabilhordakkdyzjsembylafkvBG.cz

Návrat nahoru Goto down

Gilantis - Paladin - Nepřijat Empty Re: Gilantis - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  fidget Thu Mar 25, 2010 2:56 pm

stejku aspon ho šlechtí že se přiznal, kdyby se nepřiznal tak by nikdo nezjistil že ho vyměnil
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Gilantis - Paladin - Nepřijat Empty Re: Gilantis - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  radeK Thu Mar 25, 2010 3:07 pm

Smradoch napsal:Pokud budou tyto podmínky splněny tak jsem pro:

-jsi vlastníkem acc(tedy vlastníš email k němu) na kterém je tento paladin
-budeš jediným vlastníkem svého unikátního hesla k acc(výjimka členů G exalted, ke kterým chováš důvěru)
-prizpusobis si cas hrani (raidy jedou vetsinou kolem 18. - 23. hodiny vecerni v pracovnich dnech a vikendech, je moznost vyjimek o víkendu)
-přes den budeš pomáhat rodicum, pratelum a pripravovat se do skoly, aby jsi mel vecer cas...teda pokud nemáte "free" model rodiny

V pripade ze vis, ze tyto podminky nemuzes splnit, tak si osobne myslím, že to nemá cenu

s timhle plně souhlasim, pokud máš mail tak si tu přihlášku přečtu až do konce, ale už jenom kvůli toho že jsi tu postavu dostal za ní může hrát kdokoli dalši je dostatečný důvod tě nevzít
radeK
radeK
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 436
Join date : 07. 12. 08
Age : 36
Bydlisko : ostrava

Návrat nahoru Goto down

Gilantis - Paladin - Nepřijat Empty Re: Gilantis - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  Gilantis Thu Mar 25, 2010 4:30 pm

Smradoch napsal:Pokud budou tyto podmínky splněny tak jsem pro:

-jsi vlastníkem acc(tedy vlastníš email k němu) na kterém je tento paladin
-budeš jediným vlastníkem svého unikátního hesla k acc(výjimka členů G exalted, ke kterým chováš důvěru)
-prizpusobis si cas hrani (raidy jedou vetsinou kolem 18. - 23. hodiny vecerni v pracovnich dnech a vikendech, je moznost vyjimek o víkendu)
-přes den budeš pomáhat rodicum, pratelum a pripravovat se do skoly, aby jsi mel vecer cas...teda pokud nemáte "free" model rodiny

V pripade ze vis, ze tyto podminky nemuzes splnit, tak si osobne myslím, že to nemá cenu
Pochopitelne je to vymenene pres trade postav, email je muj, nikdo z mych pratel ho ani nezna a uz vubec k nemu nema pristup....to stejne plati pro ACC a PASS.

Ohledne tech "par Heroicu" tim jsem nemyslel doslovne cislovku 2, a lisi se to, jeden den zvladnu 2 hera, dalsi den, vsechny dostupne...Je to tak kvuli starsimu bratrovi, u kteryho nikdy nevim kdy bude na pocitaci, ale vetsinou je tam odpoledne, na ten vecer bych mel mit vzdy cas, popr. se s nim nejak domluvim, ze proste musim (kvuli tem raidum).

Ten cas Raidu mi plne vyhovuje ale asi nebudu moct az do tech 23:00 kazdy pracovni den (do 22:00 urcite vzdy), mam v tomto prisne rodice, ale tak, kdyz to nebude kazdy den, tak se s nimi vzdy nejak domluvim. Jinak vikendy uplne v poho (vcetne patku). Chapu, ze progressy jsou casto kazdy den, ale tak snad nebudu jediny v guilde a mohli by jsme se nejak prostridat....

Gilantis
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 24. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Gilantis - Paladin - Nepřijat Empty Re: Gilantis - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  Stejk Thu Mar 25, 2010 4:45 pm

fidget napsal:stejku aspon ho šlechtí že se přiznal, kdyby se nepřiznal tak by nikdo nezjistil že ho vyměnil

Tak šlechtí... zakládat přihlášku na nepravdě se nikdy nevyplatí. Spousta lidí si vyměňuje postavy a většina je přesvědčena, že je to bezpečné. Já nevidím do kamarádství jiných, ale už mnohokrát jsem byl u toho, když hráč přišel o svou 100% jistou postavu.Z přihlášky nevyznívalo, že šlo o trade přes hvězdičky. Tak trochu mi to příjde podivné.

Jinak Smraďochu myslím, že je nerealné žádat v přihlášce o změnu gametime. Každý má jiné možnosti a je to něco co si nevynutíš. Odkývat to může každý, ale nepříjde mi to normální od nás ani od zájemce. Včera v Naxxu jsme řešili, že když něco takového v přihlášce požaduješ, obvykle se to odkývá, ale nic z toho není. To kdy bude kdo pomáhat rodičům asi nezáleží na našich přáních. Na twinu teď ve špičce hraje něco přes 1500 alíků. Věřím, že je snažší mezi nimi najít hráče s neměněnou postavou a herními možnostmi blízkými těm našim, než pokoušet se někoho změnit.

Když paladina, co tak nějakého co si ho vyexpil? Nebo opravdu bereme všechny co nebaví čekat, až lidi z jejich gild doexpí?
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Gilantis - Paladin - Nepřijat Empty Re: Gilantis - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  Daris Thu Mar 25, 2010 5:19 pm

znám z pvp ještě za priesta poměrně pohodovej člověk... nedostatek classu... že si najde čas o víkendu? lepší než nedoexpit ani na 80 a rozjet si DK... nemáme ani jednoho holy palu v raidu teď takže další důvod proč pro...

zkušenosti za holy palu nějak extrémní nejsou potřeba nemluvě o tom, že už předtím hrál heal classu těžšího kalibru....

Pro

Daris
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 25. 04. 09
Age : 32
Bydlisko : Hrádek u Rokycan

Návrat nahoru Goto down

Gilantis - Paladin - Nepřijat Empty Re: Gilantis - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  Nibenwen Thu Mar 25, 2010 5:32 pm

a nechápem, čo do toho motáš mňa Wink DK ma baví a máme ich málo, tak prečo nie? nemáš sa prečo vŕtať do mojich rozhodnutí - pokiaľ by gilda silno chcela, aby som doexpila niben, tak by som v nej v pohode pokračovala, ostatne chýbajú mi už iba tri levely a po DK to určite dokopem. ale, daris, ty sa láskavo do mňa nestaraj Wink
Nibenwen
Nibenwen
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 100
Join date : 03. 08. 09
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Gilantis - Paladin - Nepřijat Empty Re: Gilantis - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  Daris Thu Mar 25, 2010 5:43 pm

vrtam se do toho protoze mu vycitas ze v tydnu nema cas ... tak jen rikam ze ty v guilde si a jak to je s tebou.... a neni to jen o tobe je spoustu dalsich lidi co to ma jako ty ... jen ty si tohle uvedla proto ti ukazuji pouze jaky je momentalni stav....thatz all... nothing personal...

Daris
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 25. 04. 09
Age : 32
Bydlisko : Hrádek u Rokycan

Návrat nahoru Goto down

Gilantis - Paladin - Nepřijat Empty Re: Gilantis - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  Smradoch Thu Mar 25, 2010 6:42 pm

Vzhledem k dodatečným informacím žadatele, jsem pro...

Přihláška je teda dost lajdácká, ale moje stála taky za výkal
Smradoch
Smradoch
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 870
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : vstanu z podlahy a posadím se do křesla

http://omgprocmnezasezabilhordakkdyzjsembylafkvBG.cz

Návrat nahoru Goto down

Gilantis - Paladin - Nepřijat Empty Re: Gilantis - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  Gilantis Thu Mar 25, 2010 6:58 pm

Stejku, nevim cim jsem v tobe vzbudil neduveru, ale kdyz se muj Priest jmenoval Gilantis a ted se tak jmenuje Paladin, tak kdyz bych teda mel duvod lhat o vymene, tak to znamena, ze jsem tu postavu koupil za hvezdicky, tak ci tak, neni v tom zadnej rozdil, jen opravdu nechapu proc mi neveris...To, ze se jmenoval Priest Gilantis ti dotvrdi urcite i par lidi tady, konkretne napr. Daris....

Abych jeste doplnil info co se tyce te guildy... nehral jsem WoW pul roku a zacal jsem ho zase hrat, az kdyz prisel na twinstar patch 3.2.2a a poradne az od wotlk, fakt jsem neresil do jake guildy se joinu, protoze jsem vedel, ze me zadna kvalitni v te dobe neprijme....To, ze ma ta guilda 8x80, to taky o necem svedci... Ty by si v ni zustal ?...... Ani to pro me jeste nebyl duvod, hlavni duvod, ktery jsem neuvedl, protoze je zavadejici je ten, ze tam lidem vadilo, ze jsem nikdy nehral na tom jejich DarkDemonu, rikali, ze me tam nepotrebuji, a ze muzu klidne odejit, rovnou se i zacli loucit.... Flegmatik by tam klidne zustal, ale ja tam s timhle vedomim nehodlam byt....

Doufam, ze tim je vse vyjasnene, preju pekny den.

Gilantis

Gilantis
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 24. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Gilantis - Paladin - Nepřijat Empty Re: Gilantis - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  Ventor Thu Mar 25, 2010 7:18 pm

Gilantise prísta můžu potvrdit viděl sem ho v PvP jsem pro paladin se myslim hodí . řekl bych že spousta PvP hráčů proti kterým stejk byl se vám nakonec osvědčila viz Daris , Cons , možná já
Ventor
Ventor
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 147
Join date : 28. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Gilantis - Paladin - Nepřijat Empty Re: Gilantis - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  Stejk Thu Mar 25, 2010 7:26 pm

Moji nedůvěru neber osobně. Raději se pletu na začátku, než uprostřed a mám za sebou dost špatných zkušeností. Jméno Gilantis si s worldem spojuji spíše s tou lepší menšinou. A co se týče expících gild... odchod z nich kvůli nedostatku lidí nám tady píše prakticky každý a já si říkám: "A jak se do nich ti lidi dostali? Co dělali na TBC?"

Teď je situace, kdy neodhadneme zkušenosti člověka podle jeho EQ, takže se hodně dívám na to, z jaké gildy je a co ta gilda zatím udělala. Uznej sám, že není moc věcí podle kterých poznám co jsi zač. Tuhle postavu jsi neexpil, doporučení máš z PvP, moc se neznáme... Jsi 452 člověk co se k nám hlásí, takže jsem raději opatrný.

Jinak Ventore... neposuzuji lidi podle toho zda jedou, nebo nejedou PvP.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Gilantis - Paladin - Nepřijat Empty Re: Gilantis - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  Smradoch Thu Mar 25, 2010 7:38 pm

Dovolím si ještě jeden post, doufám že mne nebudete považovat za spámera.

Když uvedeš do příhlášky, že jsi postavu vyměnil/dostal od kamaráda a dál to neupřesníš, nevypadá to zrovna nejlépe...ve mne to vyvolává pocit, že mohou být v budoucnu problémy, jó?

A zrovna v době, kdy je čerstvě otevřenej Northrend, doba raidu nepravidelná a všichni se snaží získat různými cesty equip...a ty uvedeš, že máš čas sem tam zajít hero, ale hlavně čas o víkendu, no na mně osobně to nepůsobí dobře...

Tím vším tě nechci nijak shazovat, můžeš být kvalitní hráč a třeba i nej vé své třídě, ale prostě to jsou věci na které dávat pozor Basketball
Smradoch
Smradoch
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 870
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : vstanu z podlahy a posadím se do křesla

http://omgprocmnezasezabilhordakkdyzjsembylafkvBG.cz

Návrat nahoru Goto down

Gilantis - Paladin - Nepřijat Empty Re: Gilantis - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  Ventor Thu Mar 25, 2010 7:52 pm

To Stejk ja v nem vidim tak trochu sebe kdyz sem se k vam hlasil to me mozna trochu ovlivnuje

To Gilantis ten cas je spatnej zvlast zezacatku na progresech se to muze protahnout do noci v tom pripade to vyresis jak ? "hale sorry ja uz musim" a zbytek lidi bude muset kvuli jednomu koncit taky ?
Ventor
Ventor
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 147
Join date : 28. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Gilantis - Paladin - Nepřijat Empty Re: Gilantis - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  Vip Thu Mar 25, 2010 8:13 pm

me osobne trosku zarazi udaje ktere si uvedl ve sve prihlasce za palocha .. vim ze gear ted nejni to hlavni ale chces li hrat holypala. mel bys vedet ktere staty jsou hlavni a ty sdelit.
co se casu tveho hrani tyka .. tak vidim tam urcity problem s tim ze te starsi bratr " pusti" na pocitac .. mam s tim nedobre zkusennosti.
Navic tve duvody se mi zdaji jaksi nevhodne .. spise hledame lidi kteri se snazi dychat pro tym nez pro svuj osobni prospech.
debatu muzem vest pres pm ci ve hre na nick Staropramen.
pro zjednoduseni .. napis mi jaky dva zakladni hodnotici ukazatele(stats) ma wotlk holypala.

aktualne se klonim vice k NE.
Vip
Vip
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 469
Join date : 04. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Gilantis - Paladin - Nepřijat Empty Re: Gilantis - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  Gilantis Thu Mar 25, 2010 9:04 pm

Ventor napsal:To Stejk ja v nem vidim tak trochu sebe kdyz sem se k vam hlasil to me mozna trochu ovlivnuje

To Gilantis ten cas je spatnej zvlast zezacatku na progresech se to muze protahnout do noci v tom pripade to vyresis jak ? "hale sorry ja uz musim" a zbytek lidi bude muset kvuli jednomu koncit taky ?

Me to uz nebavi, fakt ne, kdyby jste byli nejaka extra guilda na offiku, tak to jeste pochopim, kdyby jste byli aspon nejaka vyjimecna guilda tady, tak to pochopim, ale delat tady z toho zivotni rozhodnuti, to je fakt moc....

Chapu, ze nekteri lidi si asi muzou dovolit byt v pracovni den vzhuru do noci jak chcou, zejmena vysoko skolaci, ti co maji na nocni, ti co nic nedelaji, nebo ti, ktery nezajima jejich zdravi, ale ja fakt ne.... preji hodne stesti v hledani nekoho jineho....

Nejvic me na tom ale stve to, ze kdyz se ma prijmat nejakej novej clen, tak musi byt dokonalej a kupu casu a pritom se vubec neohlidnete a nekouknete se na ty lidi co uz v guilde mate, dost z nich urcite nesplnuje ani polovinu z toho co ja.....

Uz jsem vstoupil do PVP guildy, protoze tohle by odradilo od PVE asi fakt kazdyho.....

Preju rychly progress a hodne dropu.

Gilantis

Gilantis
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 24. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Gilantis - Paladin - Nepřijat Empty Re: Gilantis - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  Nibenwen Thu Mar 25, 2010 9:33 pm

daris, keby som levelila grindom, ako väčšina tých, čo boli najskôr, tak by som tú 80 už mala... to, že nemám, neodráža to, ako často by som raidovala - proste expiť ma veľmi nebaví, ide mi to pomalšie a nikam sa nenáhlim... s tým DK som mohla začať skôr, aby som mala vyšší level, je to moja chyba, nerozhodla som sa včas a vyzerá to teraz že nehrám veľmi aktívne - premýšľam ale dlhodobo, v naxxe ma až tak zas netreba, a ak holy paladina treba, úprimne, ty máš rád, keď niekto pri progresse v polke raidu zahlási, že musí ísť/príde v polke raidu online, že už je ready?
btw, Gilantis, úprimne, krátkodobo môžeš mať lepší eq než ľudia v gilde, ale dlhodobo, ak naozaj budeš stíhať iba "pár hero", tak sa to ukáže... ak si fakt hrával to pvp, tak vieš, že tam záleží na tebe, koľko chceš hrať a kedy pôjdeš off - v pve ale hráš s ´dalšími 9/24 ľuďmi, ktorým je proste nepríjemnejšie, keď sa musia meniť ľudia
Nibenwen
Nibenwen
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 100
Join date : 03. 08. 09
Age : 34

Návrat nahoru Goto down

Gilantis - Paladin - Nepřijat Empty Re: Gilantis - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  Axxis Thu Mar 25, 2010 9:56 pm

Jinak takový offtopic, chtělo by to asi nějaké CL pro paladiny, ať o tom, kterého paladina vzít a kterého nee nerozhoduje shadow priest a mág ...
Axxis
Axxis
Scout
Scout

Počet príspevkov : 27
Join date : 28. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Gilantis - Paladin - Nepřijat Empty Re: Gilantis - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  Stejk Fri Mar 26, 2010 12:46 am

Very Happy Jsme extra gilda a záleží nám kdo s námi hraje. Ano probíráme to a není to nic špatného. Taky ti přeji hodně štěstí.

- LOCK -
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Gilantis - Paladin - Nepřijat Empty Re: Gilantis - Paladin - Nepřijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru