Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zephillius - Shaman - Prijatý

+6
Stejk
Creon
immortality
Kopretina
fidget
Orai
10 posters

Goto down

Zephillius - Shaman - Prijatý Empty Zephillius - Shaman - Prijatý

Příspěvek  Orai Mon Mar 22, 2010 7:22 pm

[WoW]
Nick:Zephillius
Level:75
Zameranie (PvP/PvE):ELE/Resto
Class:Saman
Jaké máš zkušenosti s touto class?: hraji za tuto clas už skoro rok,skoušel sem i cementa,ale víc mi sedí ele,ale mam dual talenty,takže žádný problém

Talenty: 51/15/0
Staty:12973hp/10627m/985sp/26%crit,staty sou díky pvp equipu takovéto
Zkušenosti v dungoch:TBC vše kromě Hyjal a Black Temple,jinam sem se s worldem nedostal,jednou sem byl s vama SSC
Jak dlouho hraješ WoW: wowo hraji asi 2 roky a 2 měsíce,z toho rok za huntera na OG Sargeras server,po přechodu na twin sem pokračoval za huntera,potom stvořen paladin holy(v současnosti na odpočinku),pak sem dostal tohoto šamana,kterého sem doequipoval,bohužel už Pofl guilda upadala,takže s šamanem sem si raidováni moc neužil,pouze když se něco naskytlo.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.):myslím,že tato otázka nemusí být zodpovězena vzhledem k tomu,že sem nedoexil ještě

Předcházejicí guilda/y:Protectors of Light
Důvod odchodu z předcházející guildy:Ještě sem neodešel,ale guilda čítá už jen 22 lidí,z toho je asi 12 altů a zbytek neaktivní lidé(1měsíc off)

[Real Informace]
Věk:25
Znáš někoho z Exalted?:Antik(i z realu,dlouholetý kamarád),Wasabi(taktéž jako antik,když sou bratři),Aizerin,Gigant,Glamdring,Immortality(doufám že tě sem můžu napsat,i když sme si jen párkrát povídaly),
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):No tak čím bych začal.Dobrá,ahojte všici.Takže sem pracující,šťastně zadaný,vcelku mladý muž,wow hraju skoro vždy když mám čas,vzhledem k tomu,že pracuji na 12ti hodinové směny,krátký dlouhý týden a střídání denních a nočních směn,takže online podle toho.Jinak spíš bych preferoval otázky na které bych odpovídal,jinak mě o sobě samém nic nenapadá.Neudu nikomu tvrdit,že tuto postavu sem sám vyepil,protože to není pravda,dostal sem ji od Aizerina se kterým sme si patřičně vyřešily podmínky užívání,takže by to mělo být v pořádku.Nemám rád lhaní,proto se k tomu přiznávám hned.

Orai
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : Brno

Návrat nahoru Goto down

Zephillius - Shaman - Prijatý Empty Re: Zephillius - Shaman - Prijatý

Příspěvek  fidget Mon Mar 22, 2010 9:00 pm

ele, resto šamanu je zatim dost, proti
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Zephillius - Shaman - Prijatý Empty Re: Zephillius - Shaman - Prijatý

Příspěvek  Kopretina Mon Mar 22, 2010 11:46 pm

Ele - jaksi se nám přemnožili Smile
Resto - limit dosažen;) (podle mě)
Kopretina
Kopretina
Knight
Knight

Počet príspevkov : 81
Join date : 01. 11. 09
Bydlisko : CZ

Návrat nahoru Goto down

Zephillius - Shaman - Prijatý Empty Re: Zephillius - Shaman - Prijatý

Příspěvek  immortality Tue Mar 23, 2010 5:03 pm

Ahoj,na Teba som cakala ,ze kedy konecne napises prihlasku ,mozem potvrdit chalanov ele +resto classa ta je zastupena ,jedine co mi treba je cement ,lebo mame jedneho .Verim tomu ,ze keby si sa s nim porozpral urcite by Ti pomohol ohladom talentov a aj poradil ,je to spravny chalan ,za mna ANO ale primarne cement + sekundarne co si vyberes ...IMMy
immortality
immortality
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 147
Join date : 06. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Zephillius - Shaman - Prijatý Empty Re: Zephillius - Shaman - Prijatý

Příspěvek  Orai Tue Mar 23, 2010 6:06 pm

No jak sem psal,nemám problém retalentnout a jet treba cement,chvilku sem si to za něj skoušel,takže něco umím.Je to na vás,ještě expím,takže nějaky eq si seženu než budu 80.Rozhodnutí je už na vás.

Orai
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : Brno

Návrat nahoru Goto down

Zephillius - Shaman - Prijatý Empty Re: Zephillius - Shaman - Prijatý

Příspěvek  Creon Tue Mar 23, 2010 6:34 pm

Orai napsal:No jak sem psal,nemám problém retalentnout a jet treba cement,chvilku sem si to za něj skoušel,takže něco umím.Je to na vás,ještě expím,takže nějaky eq si seženu než budu 80.Rozhodnutí je už na vás.
Tak za cementa se není co učit, aspon na TBC to byly 2 tlačítka Smile. Takže pokud chceš jet cementa tak nejsem proti, případně občas resto, ale ele shamiku je opravdu dost.

Creon
Knight
Knight

Počet príspevkov : 87
Join date : 06. 05. 09
Bydlisko : Trutnov

Návrat nahoru Goto down

Zephillius - Shaman - Prijatý Empty Re: Zephillius - Shaman - Prijatý

Příspěvek  Stejk Tue Mar 23, 2010 11:01 pm

Co se týče členů bývalých PoL... měli jste celkem problémy s aktivitou. Z těch co jsme nabrali, jeden raidoval. Jak je to s tebou?
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Zephillius - Shaman - Prijatý Empty Re: Zephillius - Shaman - Prijatý

Příspěvek  Orai Wed Mar 24, 2010 11:04 am

Stejk napsal:Co se týče členů bývalých PoL... měli jste celkem problémy s aktivitou. Z těch co jsme nabrali, jeden raidoval. Jak je to s tebou?

Nevím které myslíš,pokud já vím,tak z těch co byly přijatí dříve byly aktivní Antik,ten je pořád a Wasabi(což sem byl já občas),s majitely obou postav sem velmi dobrý kamarád.Jinak můj bývaly main char byl také v exa paladin Orai,ale nebylo potřeba healu a tak sem raidoval za dmg,vím že řekneš,že to byla moje vina,že paladina si online neviděl,nebo aspon ne na žádným raidu,ale prostě healu bylo dost a líp equipnutých a já býval občas jediný lock na raidu.

Jinak zpátky ke mě.Snažím se být online kdy jen to jde,ale mám doma přítelkyni která vyžaduje pozornost a taky práci která mě živí,takže hra je ve volných chvílých,jinak pokud sem online,sem pro každou srandu a vydrží mi to i dlouho do noci,o víkendech nepracovních i dlouho do rána.Jinak Creon ano na TBC byl cement jen o dvou tlačítkách,i když na woltk je o 3 asi,myslel sem to jako doučit rozdělení taletů,totemů,co sbírat za eq a takový hlouposti nedůležitý moc.Jo a ještě o tom co si říkal,jasný chápu že ele máte hodně,protože je na wotlku dost silnej a moc dobře se za něj všem hraje,jinak ke mě,teď sem primárně ele/dual resto,což se může(spíš bude muset)měnit s případným přijetím.

Orai
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : Brno

Návrat nahoru Goto down

Zephillius - Shaman - Prijatý Empty Re: Zephillius - Shaman - Prijatý

Příspěvek  Koty Wed Mar 24, 2010 5:50 pm

Pokud vim, tak z ex PoL aktivne raidovali akorat Wecza, Astalos a obcas Torqe.
Koty
Koty
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 2631
Join date : 21. 12. 08
Age : 32
Bydlisko : Rožnov pod Radhoštěm

Návrat nahoru Goto down

Zephillius - Shaman - Prijatý Empty Re: Zephillius - Shaman - Prijatý

Příspěvek  immortality Thu Mar 25, 2010 12:49 am

Ahoj , moze byt ,ze som sa vyjadrila tak nevhodne ,nemyslela som to vsak zle . Skusim to napravit aby som nevnucovala ludom nieco co nechcu . Takze v skratke este raz resto saman clasa v zastupeni dostatocnom ,elemental saman clasa v zastupení dostatocnom ,cement saman clasa nam chyba .Ak Ta za cement samana hrat nebaví a mas pocit ,ze si do niecoho tlaceny ,tak mi prepac ,viem pochopit ,ze kazdy clovek ma pravo hrat s talentami akymi chce a za co ho bavi hrat . Velmi rada Ta uvitam medzi nami ako nasho noveho cementa ak budes chciet ,ale v ziadnom pripade TA nechcem do nicoho tlacit a nutit . Ahoj Immy .
immortality
immortality
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 147
Join date : 06. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Zephillius - Shaman - Prijatý Empty Re: Zephillius - Shaman - Prijatý

Příspěvek  Orai Thu Mar 25, 2010 10:59 am

Immi do ničeho mě nenutíš,chápu,že jediná možnost jak se k vám dostat je retalentnout a reequipnout na cementa,chápu to a rád se přispůsobím.Nebaví mě hrát samotnýho a chtěl bych do dobrého kolektivu,což u vás je protože sem tam nějaky čas strávil.Takže já udělám cokoliv abych se k vám dostal a budu se snažit jak jen to pujde.

Orai
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : Brno

Návrat nahoru Goto down

Zephillius - Shaman - Prijatý Empty Re: Zephillius - Shaman - Prijatý

Příspěvek  Smradoch Thu Mar 25, 2010 1:34 pm

Pokud cement tak pro, to že za cementa nejel není problém, protože jsme lidé a máme schopnost učit se a přizpůsobovat se, ne? cyclops
Smradoch
Smradoch
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 870
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : vstanu z podlahy a posadím se do křesla

http://omgprocmnezasezabilhordakkdyzjsembylafkvBG.cz

Návrat nahoru Goto down

Zephillius - Shaman - Prijatý Empty Re: Zephillius - Shaman - Prijatý

Příspěvek  radeK Thu Mar 25, 2010 2:58 pm

ele / resto šamanů máme momentálně full, jediné co nám chybí je enha, jestli se přizpůsobíš a seženeš si do 80 nějaký slušný EQ na enha spe tak si můžeš přihášku podat znova ... s tímto buildem co se k nám hlásíš tě vzít nemůžem, za mě PROTI

podud teda zapracuješ a seženeš ten eq a prokážeš že za enha umíš nevidím problém, jako člověk mi přijdeš roumný a nevidím problém ale opravdu momentálně bys u nás neměl využití.
radeK
radeK
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 436
Join date : 07. 12. 08
Age : 36
Bydlisko : ostrava

Návrat nahoru Goto down

Zephillius - Shaman - Prijatý Empty Re: Zephillius - Shaman - Prijatý

Příspěvek  Borg Thu Mar 25, 2010 4:35 pm

jeste 5 levelů, ne? Smile
Borg
Borg
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 548
Join date : 02. 08. 08
Bydlisko : Třebíč

Návrat nahoru Goto down

Zephillius - Shaman - Prijatý Empty Re: Zephillius - Shaman - Prijatý

Příspěvek  Orai Thu Mar 25, 2010 5:23 pm

Borg napsal:jeste 5 levelů, ne? Smile


už jen 4 a 200k,no mám lw a skining,takže budu mít věci z kraftu a weapony se snad nejaky dropnou v normal a hero instancich,takže eq bude aspon nějakej.

Orai
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 08. 11. 09
Age : 39
Bydlisko : Brno

Návrat nahoru Goto down

Zephillius - Shaman - Prijatý Empty Re: Zephillius - Shaman - Prijatý

Příspěvek  immortality Thu Mar 25, 2010 5:39 pm

Ahojte , kedze si Zephillius podal prihlasku este v case tesne pred stanovenim noveho pravidla ,ma narok sa nabrat skor ,to sme sa s Tasikom o tom rozpravali a do 80tky urcite nejake tie vecicky nazbiera ,tak prosim VAs to uz nechame tak ,pre moju classu po nabrati noveho enha sa prihlasky zatial stopuju ,je dost a uvidime aka bude aktivita hracov .Dakujem Immy...dnes nabraty .
immortality
immortality
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 147
Join date : 06. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Zephillius - Shaman - Prijatý Empty Re: Zephillius - Shaman - Prijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru