Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cathrine - Rogue - Nepřijat

5 posters

Goto down

Cathrine - Rogue - Nepřijat Empty Cathrine - Rogue - Nepřijat

Příspěvek  Cathrine Sat Mar 20, 2010 11:17 pm

[WoW]
Nick: Cathrine
Level: 77
Zameranie (PvP/PvE): PvE
Class: Rogue
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Zkušenosti s povoláním rogue mám spíše do PvP (deffender BG). Avšak mám o této class nastudovaného mnoho. Hodiny pročítání for z oficialních serverů mi daly vědění, jak rozdělit své talenty a jak používat svou class obecně. Proto si myslím, že mám zkušenosti s touhle class velké, i když ji hraji teprve 3 měsíce. Mimo to jsem velmi učenlivý člověk a dokážu najít své chyby a vyvarovat se jich.

Talenty: Na 80tém levelu plánuji mít tyhle combat PvE talenty:http://www.wowhead.com/?talent#fhxb0xoZMgVo0cxqru0xRtL
Staty:http://armory.twinstar.cz/index.php?searchType=profile&character=Cathrine&realm=Twinstar - avšak každým lvlem se to mění.
Zkušenosti v dungoch: WoW hraji přibližně 3 roky a zkušenosti s dungama mám poměrně bohaté. Jakožto začátečník na jednom nejmenovaném serveru jsem si ihned začal procházet SSC a Eye. Později jsem se podíval i do Hyjalu a Black Temple (kde se mi se skvělou guildou podařilo skolit téměř full blizzlike Illidana) Poté jsem měl delší pauzu, po které jsem emigroval na jiný server, kde se mi podařilo dostat se do jedné z nejlepších PVE guild toho serveru. S nimi jsem si znovu zopakoval již okoukané instance a mimo to jsem si dokonale prohlédl každý kout SWP. Zanedlouho tento server přešel na Wotlk a tam jsem si prošel všechny heroic instance a podíval jsem se i do naxxu (25 man i 10 man). Poté jsem si dal další delší pauzičku. No a teď jsem tu a rád bych jednou stál nad padlým Lich Kingem (ale to už přeháním)
Jak dlouho hraješ WoW: 3 roky s pauzami.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.):Green z NR questů a rare z normal dungů. (viz armory)
Předcházejicí guilda/y:Fallen Angels
Důvod odchodu z předcházející guildy: Zatím jsem ještě neodešel, ale kdyby se náhodou pro mě našlo místečko u Vás, neváhal bych. Důvod, proč chci odejít, je prostý. Guilda má své pevné jádro, které je velmi schopné, ale je tam taky mnoho lidí, kteří jsou velmi pasivní a nezúčastnují se žádných guild akcí. A taky bych rád profesionální přístup k dungum, který právě díky těmto pasivním lidem není možný.

[Real Informace]
Věk: 16
Znáš někoho z Exalted?: S Alexandrem jsme spolu hrávali na mém začátečním serveru v jedné guildě. (Ale to už je 2 roky zpět).
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Takže abych nějak začal, jmenuji se Tomáš a studuji na první ročník gymnázia. V budoucnu bych rád studoval práva (ale to je ještě hodně daleko).
Co se týče Wowka, jsem velmi učenlivý a rozhodně nejsem ten typ, kvůli kterému wipne celý raid. Dokážu rychle a pohotově reagovat. Mám ventrilo a k tomu také mikrofon. Na ventrilu většinou bývám i mimo raidy. Mám rád pravidelný progress dungů, dokážu se časově přizpůsobit. Je ale pravda, že přes týden tu moc často nejsem (hlavně v úterý a ve středu). O víkendech můžu hrát v podstatě kdykoliv.
Nevím, co bych dál o sobě napsal, snad to bude stačit. Kdybyste chtěli ještě něco vědět můžete mi whispnout ve hře.
Edit: Ještě sem připíši, že mám Leatherworking (415) a Skinning (450).

Cathrine
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 20. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Cathrine - Rogue - Nepřijat Empty Re: Cathrine - Rogue - Nepřijat

Příspěvek  fidget Sat Mar 20, 2010 11:36 pm

rogun je ted hodně, jsem proti
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Cathrine - Rogue - Nepřijat Empty Re: Cathrine - Rogue - Nepřijat

Příspěvek  Tasik Sun Mar 21, 2010 1:07 am

Počkej si na vyjádření CL, ale rogun, potažmo meleeček je dost, takže moc nadějí nedávám

Tasik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 585
Join date : 29. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Cathrine - Rogue - Nepřijat Empty Re: Cathrine - Rogue - Nepřijat

Příspěvek  Ungoliath Sun Mar 21, 2010 1:09 am

Sry ale rogunek je vážně moooc, přeji štěstí jinde PROTI

Ungoliath
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 131
Join date : 07. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Cathrine - Rogue - Nepřijat Empty Re: Cathrine - Rogue - Nepřijat

Příspěvek  Stejk Sun Mar 21, 2010 1:23 am

OK - nepřijat, hodně štěstí jinde.

- LOCK -
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Cathrine - Rogue - Nepřijat Empty Re: Cathrine - Rogue - Nepřijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru