Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Xernom - Priest - Prijatý

4 posters

Goto down

Xernom - Priest - Prijatý Empty Xernom - Priest - Prijatý

Příspěvek  Xernom Sat Dec 26, 2009 12:33 am

[WoW]
Nick: Xernom
Level: 70
Zameranie (PvP/PvE): PvE
Class: Priest
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Hraju priesta asi 2 roky.

Talenty: 8/0/53
Staty: hp - 7901, mana - 9015, speldmg 974
Zkušenosti v dungoch: prošel sem většinu dungů na TBC až na bt
Jak dlouho hraješ WoW: WoW hraju čtvrtým rokem.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Equip mam full epic, T4 hlava, T5 ruce, S2 nožky, ale myslím že na tom zase tak nesejde, protože za chvíli začne northrend a tam se bude sbírat new eq.

Předcházejicí guilda/y: Equilibrium
Důvod odchodu z předcházející guildy: Byl jsem vyhozen za neaktivitu o letních prázdninách, jelikož sem většinu času nebyl doma.

[Real Informace]
Věk: 17
Znáš někoho z Exalted?: Creon, Luboš ( oba znám real) pak třeba Cons, Tasik, Radek
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Jsem poměrně mladej, veselej člověk, kterej tráví dost času na WoWku. Nikde se tady neptáte na denní herní dobu, přes týden tak do 10 až půl 11 a o víkendu jak je potřeba na progress. Jinak ještě důvod proč k vám chci je, že tam mám 2 dobrý kámoše a navíc jste prý super kolektiv lidí, který ještě k tomu umí hrát, takže bych se k vám rád připojil a zažíval dobrodružství na Northrendu společně s vámi, kdyby vás ještě něco zajímalo, klidně se zeptejte, rád odpovím.

Xernom
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 27. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Xernom - Priest - Prijatý Empty Re: Xernom - Priest - Prijatý

Příspěvek  Cons Sat Dec 26, 2009 1:52 am

Když si mi během dneška whispoval, měl sem ještě spoustu dalších whispů, takže sem nestih ani kouknout na eq, talenty a spol... Nicméně co se týká našeho nedostatku priestů, jedná se o heal, ne o dmg. Shadow priesty máme dva a řek bych, že i celkem dost aktivní... Co se týká equipu, tak bohužel taky žádná sláva Sad Sme ve fázi, kdy farmíme BT a připravujeme se na progress SWP a tvuj eq je stěží na to BT na začáteční bosse. Nechám to ještě otevřené a počkam si, jak se ke tvojí příhlášce vyjádří zvlášť ti, o kterých si psal, že znáš. Popřípadě se můžou vyjádřit naši spriesti, jak to vidí se svojí aktivitou, jestli by chtěli někoho dalšího. Přihláška je celkem pěkná, ale bohužel z těch důvodů, co jsem řek, jsem zatím spíše proti, sry.

Cons
Scout
Scout

Počet príspevkov : 32
Join date : 15. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

Xernom - Priest - Prijatý Empty Re: Xernom - Priest - Prijatý

Příspěvek  Xernom Sat Dec 26, 2009 2:05 am

Vím že ten EQ je nic moc na to co tedka chodíte, ale třeba kdybyste mě občas vzali na nejakej raid tak bych to mohl dobrat a hlavne na wotlku bych klidne jel disco priesta Wink

Xernom
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 27. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Xernom - Priest - Prijatý Empty Re: Xernom - Priest - Prijatý

Příspěvek  Aphaasia Sat Dec 26, 2009 2:40 am

Znám real opravdu dlouho. Vcelku pohodovej člověk, pokud chce progressovat uděla si proto čas a i tomu obětuje pokud je třeba. Já jsem Pro, protože 80level se blíží a tam na EQ a aktuální spec moc nehledí Wink
Aphaasia
Aphaasia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 160
Join date : 19. 07. 09
Age : 30
Bydlisko : Trutnov

Návrat nahoru Goto down

Xernom - Priest - Prijatý Empty Re: Xernom - Priest - Prijatý

Příspěvek  Creon Sat Dec 26, 2009 12:16 pm

Známe se real 16 let, je to můj soused, takže ho znám opravdu dobře. Priesta hrát umí, ale zezačátku twinu nenašel pořádou guildu a proto nemá eq. Ale jak víme, cca za měsíc tu bude i Northrend, takže na eq ted vubec nezáleží, ikdyby s nám šel 4 ID BT, tak nenabere skoro žádnej eq, tudíž není proč aby chodil a hlavně na wotlku je možnost dual buildu a co jsem se tak bavili na vt, tak řikal že není problém jet i heal, takže za mě PRO.

Creon
Knight
Knight

Počet príspevkov : 87
Join date : 06. 05. 09
Bydlisko : Trutnov

Návrat nahoru Goto down

Xernom - Priest - Prijatý Empty Re: Xernom - Priest - Prijatý

Příspěvek  Cons Wed Dec 30, 2009 3:36 pm

Shadow priest teď potřeba není, zato nového holy priesta zvlášť kvůli přicházejícímu wotlku rozhodně potřebujem. Mluvil sem s Xernomem ingame a zdá se opravdu jako v pohodě člověk a není pro něj problém pomalu přejít na holy priesta. Pokud bude mít štěstí na eq (díky přechodu na spellpower toho eq nebude třeba zas tak moc), přejde na holy už teď s lvl capem 70, jinak až na wotlku. Takže přijmout

Cons
Scout
Scout

Počet príspevkov : 32
Join date : 15. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

Xernom - Priest - Prijatý Empty Re: Xernom - Priest - Prijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru