Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Avengeress - Paladin - Neprijatý

3 posters

Goto down

Avengeress - Paladin - Neprijatý Empty Avengeress - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Avengeress Thu Dec 24, 2009 10:41 pm

[WoW]
Nick: Avengeress
Level: 70
Zameranie (PvP/PvE): čistě PvE
Class: Paladin
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Paladina hraji přibližně 3/4 roku.

Talenty: Protection [0/49/12]
Staty: 14,3k HP; 490 defense; Dodge - 23.54%, Parry - 15.60%, Block 27.85%, 473 Spell dmg
Odkaz na Armory (není však aktuální) --> http://armory.twinstar.cz/index.php?searchType=profile&character=Avengeress&realm=Twinstar
Zkušenosti v dungoch: Karazhan, Zul'Aman, Gruul, Magh, SSC, The Eye (kromě Al'ara)
Jak dlouho hraješ WoW: WoW hraji přibližně 4-5 let, samozřejmě mezi tím byly přestávky, ale vždy jsem se k tomu vrátil. Ze začátku jsem byl naproto typický noobik, vzhledem k mému nízkému věku to v té době bylo (snad) pochopitelné. Vypadalo to tak že jsem hrál Druida na zabugovaném preTBC serveru a nevěděl jsem si rady asi s Q na Bear Form. To už je ale dávno za mnou ;-)
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.): Full Epic, T5/ZA eqip, odkaz na Armory výše

Předcházejicí guilda/y:Hostility,UniQue
Důvod odchodu z předcházející guildy: Hostility - Nelíbil se mi způsob vedení guildy. UniQue - Guilda není tak špatná, ale dle mého názoru stagnuje na jednom bodě, ze kterého se nějak nemůže vyhrabat. Raidy sice zvládáme T5, ale je to vždy ,,jak kdy'' - když se zadaří, boss jde hned, když ne, strašně se to protáhne. Neustále se na někoho čeká, lidi si neumi svůj čas zorganizovat, leavují raidy a je to strašně nestabilní. Mnozí ani pomalu neví co je hit rating a je to unavující. Očekávám vyšší kvalitu, kterou vidím ve vás, chtěl bych chodit vyšší raidy a posunout se vpřed.
[Real Informace]
Věk: 17
Znáš někoho z Exalted?: Bohužel ne
Pár věcí o sobě :
Něco z mojí WoW minulosti - Co by tak stálo za zmínku... Hrál jsem na serveru Sargeras, až do jeho krize, pak jsem přešel spolu s guildou na Twinsar. Na Sargerasu jsem hrál Resto Druida a byl jsem v guildě Forsaken, se kterou jsem později přešel i na Twin, jak jsem již psal. Vždy jsem se dostal pouze a maximálně na raidy T5, takže nemám zkušenosti s Hyjalem ani BT, což mě velmi mrzí a je to to hlavní čeho chci ještě za těch pár týdnů (než plně nahodí WotLK) dosáhnout - podívat se do Hyjalu popř BT s kvalitní guildou, tedy s vámi. Na Twinstaru jsem skončil s Forsaken přibližně tak, že jsem tak na měsíc přestal hrát a guildu jsem již nedohnal, jelikož jsem se pak nikam nedostal, tak jsem byl opět neaktivní a to spělo jen ke kicku. Opoměl jsem zmínit, že na Hordě jsem měl Holy Priesta. Rozhodl jsem se jít k Alianci a tam ,,začít znova'' ještě s pár kamarády. Lákal mě Protladin, tak jsem si jednoho vyexpil - zní to strašně laicky, ale nechal jsem si poradit (do tankování mě nejvíce zasvětil asi Peho/Demolay[FSK] a pár věcí jsem diskutoval s Killarunou), samozřejmě WoWWiki to jistí ^^ snažím se stále zdokonalovat. Situaci s guildou jsem popsal výše. Nyní se hlásím k vám a můžu pouze doufat v úspěch ;-)

Ventrilo i mikrofon mám...

Tak a z realu... Chodím do sexty (druhák) na osmiletém gymnáziu. Mám rád metalovou hudbu - Dream Theater (Progressive Metal) nejoblíbenější kapela, prostě víc než jen hudba xD rád si poslechnu taky Nightwish, Within Temptation, nebo Hammerfall, Avantasia, legendy jako Iron Maiden a podobně ;-) Nepohrdnu vodní dýmkou ^^ Jelikož jsem z Jeseníků, tak si rád zajezdím na prkně. Jinak v lété kolo a učím se na inlinech.
Nemám přítelkyni, takže na WoW čas téměř vždy mám. Každý den kromě neděle můžu tak od těch 17.00 - 0.00, o víkendu klidně celou noc.

Děkuji za vaše názory a těším se na případnou spolupráci afro

Avengeress
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 24. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Avengeress - Paladin - Neprijatý Empty Re: Avengeress - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Odin Fri Dec 25, 2009 9:26 pm

Buhuzial mame 2 main tankadinov a dalsich 2 na zastupovanie aspon zatial, takze poviem PROTI, ked tak by som to skusil jak tu bude wotlk oficialne nie len s talentami potom sa budu diat zmeny. Kazdopadne pocas tych cca 30 dni co tu budeme s 61 talent bodmi mi tankadin pride docela nanic Very Happy + par veci nefunguje Very Happy

Odin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 343
Join date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Avengeress - Paladin - Neprijatý Empty Re: Avengeress - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Avengeress Sat Dec 26, 2009 1:55 am

Odin napsal:Buhuzial mame 2 main tankadinov a dalsich 2 na zastupovanie aspon zatial, takze poviem PROTI, ked tak by som to skusil jak tu bude wotlk oficialne nie len s talentami potom sa budu diat zmeny. Kazdopadne pocas tych cca 30 dni co tu budeme s 61 talent bodmi mi tankadin pride docela nanic Very Happy + par veci nefunguje Very Happy

Je tvé rozhodnutí finální (pro zatím, než plně nahodí WotLk), nebo mám počkat na vyjádření ostatních členů? Co jsem si všiml, tak CL jsi ty.

Avengeress
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 24. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Avengeress - Paladin - Neprijatý Empty Re: Avengeress - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Stejk Sat Dec 26, 2009 12:21 pm

Vždy se hraje na názory ostatních. Odin ale celkem vystihl současnou situaci s paladiny.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Avengeress - Paladin - Neprijatý Empty Re: Avengeress - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Odin Sat Dec 26, 2009 3:29 pm

Myslim si ze to je finalne. Este dnes to tu mozme nehat otvorene ak by sa chcel niekto vyjadrit.

Odin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 343
Join date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Avengeress - Paladin - Neprijatý Empty Re: Avengeress - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Odin Tue Dec 29, 2009 1:51 am

poprosim =LOCK=.

Odin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 343
Join date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Avengeress - Paladin - Neprijatý Empty Re: Avengeress - Paladin - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru