Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maxiona - Shaman - Neprijatý

+4
radeK
Stejk
Tasik
d.kolecek
8 posters

Goto down

Maxiona - Shaman - Neprijatý Empty Maxiona - Shaman - Neprijatý

Příspěvek  d.kolecek Sat Dec 19, 2009 10:13 am

[WoW]
Nick:Maxiona
Level:70
Zameranie (PvP/PvE):Spíše PvE, arény ani tak ne, sem tam BG
Class:Shaman
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Na Wotlku bych se oznámkoval na 2, z nudy instant servery
Talenty:Resto PvP (bez redukce threatu v talentech atp.), po nasazení WotLK okamžitě ressnutí talentů a ele. V budoucnu bych se možná k healu vrátil (až na 80lvl), tentokrát už čistokrevně PvE.
Staty:Bonus Heal 1232, 333 Mana Regen, Spell Crit 8,61% unbuffed, 7500 Armor
Zkušenosti v dungoch:Většinou ty menší - Auchindoun atp. (z Narniasu), ty lepší dungeony pouze z instant serverů
Jak dlouho hraješ WoW:Po Vánocích to bude 3 roky, občas ale s měsíční přestávkou, kdy už to člověka nudí. Nikdy jsem se ale zatím neubránil vrátit se k WoWku zpět.
Equip (kvalita EQ, počet epic itemov a pod.):Modro-Fialový equip, pouze drop z dungů (žádný Tier Set ani Season Set), počet epic itemů - 7. Tyto itemy jsou ale menšího rázu.
Předcházejicí guilda/y:Angels of Darkness
Důvod odchodu z předcházející guildy:Neaktivita, PvE jednou týdně, až na pár vyvolených skoro nikdo nemá zájem. Více se tam spíše kecá než spolupracuje.

[Real Informace]
Věk:16
Znáš někoho z Exalted?:Ještě jsem neměl tu čest, ale jsem komunikativní, věřím, že by neměl být problém. Pamatuji ale hráče jménem Daris, s kterým jsme pěkně pokecali a který mě také odkázal na tohle fórum. Za tu možnost mu tímto také děkuji.
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie):Na WoWko mám čas, bohužel u toho nesedím 24hodin denně, znáte to, škola Smile, ale každý den minimálně hodinku na Twinstaru si odpustit nemohu. Ventrilo taky není problém. Vím, že nabíráte pouze zkušené hráče s dobrým equipem, tudíž moje šance je mizivá, ale chtěl bych podotknout, že přispějete jak k boji celé aliance proti hordě (dalším epickým hráčem), tak i Vám. Také bych chtěl podotknout, že jsem ještě skoro žádného hráče z Vaší guildy neviděl v ničem jiném, než T5+. Proto si kladu logickou otázku: 'Proč chodí Exalted dungeony, když už drop nikdo nepotřebuje? Jenom pro srandu?' Pokud to tak je, troufám si říci, že pomoci jednomu šamanovi získat nějaký ten lepší equip, nebude zas taková práce. Byla by to pro mě veliká čest. Rychle se učím, takže s taktikama na bosse, dungeony atp. by neměl být problém. Pevně doufám v to, že mi umožníte prolézt řetězy Vaší nenasytné PvE guildy, abych se mohl stát jedním z Vás. Děkuji.

d.kolecek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 19. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Maxiona - Shaman - Neprijatý Empty Re: Maxiona - Shaman - Neprijatý

Příspěvek  Tasik Sat Dec 19, 2009 12:14 pm

zajímavě napsaná přihláška, vyjádřím se k ní jen bodově, protože na víc aktuálně nemám sílu:

resto PVP nám je k ničemu
slabý gear (obvykle není na překážku)
prakticky nulové zkušenosti (za 3 roky hraní jen zkušenosti z instant serverů??)
shamanů máme relativně dost, jestli budeme brát dalšího tak jen skilled resťáka
spíše hledej guildu, kde T5 content je denní chléb, popřípadě počkej na wotlk a po dosažení 80 můžeš zkusit podat přihlášku znova

pokud z vět nahoře není jasné mé stanovisko tak PROTI

Tasik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 585
Join date : 29. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Maxiona - Shaman - Neprijatý Empty Re: Maxiona - Shaman - Neprijatý

Příspěvek  d.kolecek Mon Dec 21, 2009 8:29 am

No, z instant serverů taky, ale samozřejmě i z twinu - expení.

d.kolecek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 19. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Maxiona - Shaman - Neprijatý Empty Re: Maxiona - Shaman - Neprijatý

Příspěvek  Stejk Mon Dec 21, 2009 8:14 pm

Promazáno od offtopicku
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Maxiona - Shaman - Neprijatý Empty Re: Maxiona - Shaman - Neprijatý

Příspěvek  radeK Wed Dec 23, 2009 5:42 am

Přihláška na mě zapůsobila, pěkně napisaná .. a myslím že šamanů bude málo, na wotlku jich bude nedostatek a jestli teda pojedeš resto pve tak jsem pro to abys u nás dostal možnost ukázat že zvládneš uhealovat víc než hero dungy, vždycky jsem pro to aby někdo nový s chutí do hry dostal monost se podívat jinde než karazan a proto já bych ti tu možnost dal. Tudíž jsem PRO
radeK
radeK
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 436
Join date : 07. 12. 08
Age : 36
Bydlisko : ostrava

Návrat nahoru Goto down

Maxiona - Shaman - Neprijatý Empty Re: Maxiona - Shaman - Neprijatý

Příspěvek  Creon Wed Dec 23, 2009 12:55 pm

Vzhledem k tomu, že já na wotlku (aspon ze začátku shamik nebudu), Budish končí, takže zbejvá jen Glam, jako resto shamik, tudíž jestli pojedeš na wotlku resto, tak nejsem proti Smile.

Creon
Knight
Knight

Počet príspevkov : 87
Join date : 06. 05. 09
Bydlisko : Trutnov

Návrat nahoru Goto down

Maxiona - Shaman - Neprijatý Empty Re: Maxiona - Shaman - Neprijatý

Příspěvek  Kagome Wed Dec 23, 2009 1:36 pm

Glamdring ma tiez pauzu na par mesiacov...

Kagome
Knight
Knight

Počet príspevkov : 97
Join date : 15. 03. 09
Bydlisko : Košice

Návrat nahoru Goto down

Maxiona - Shaman - Neprijatý Empty Re: Maxiona - Shaman - Neprijatý

Příspěvek  d.kolecek Wed Dec 23, 2009 2:13 pm

Zatím teda díky, koukám, že to je na dobré cestě... Smile Pokud mě někdo sháněl ingame, byl jsem pořád offline, protože jsem už přepatchoval na 3.2.2 WotLK a čekám... Vím, že ještě nic není vyhráno, ale díky za tu možnost Smile

d.kolecek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 19. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Maxiona - Shaman - Neprijatý Empty Re: Maxiona - Shaman - Neprijatý

Příspěvek  fidget Wed Dec 23, 2009 3:57 pm

njn šaman se bude hodit ale to jsme mohli vzít i koprovo bráchu shamilku
fidget
fidget
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1492
Join date : 10. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Maxiona - Shaman - Neprijatý Empty Re: Maxiona - Shaman - Neprijatý

Příspěvek  Odin Wed Dec 23, 2009 4:40 pm

Skor by som zhanal resto shamana schopneho sunwell, koniec koncou mimo talentov bude all otvorene az po skuskovom a to skor jak koncom ledna nebude :X ...aby sa nam tu mesiac nenudil.

Odin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 343
Join date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Maxiona - Shaman - Neprijatý Empty Re: Maxiona - Shaman - Neprijatý

Příspěvek  Tasik Sat Dec 26, 2009 2:02 pm

Lidi, resto shamana sice potrebujeme, ale ne takoveho, ktery tak tak uhealuje Hyjal.... Jak jsem psal: až bude WOTLK a tím myslím normální - ne tahle smíchanina - až se budou blížit 80 lvly ... podej si přihlášku znova a uvidíme.


Prozatím NEPŘIJAT

Tasik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 585
Join date : 29. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Maxiona - Shaman - Neprijatý Empty Re: Maxiona - Shaman - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru