Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pincek - Druid - Neprijatý

3 posters

Goto down

Pincek - Druid - Neprijatý Empty Pincek - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Pincek Mon Dec 14, 2009 11:43 pm

[WoW]
Nick: Pincek
Level: 70
Zameranie (PvP/PvE): PvE
Class: Druid
Jaké máš zkušenosti s touto class?: rok jsem ho hral na Narniase a docela dost uz jsem si odhealoval.

Talenty: Restoration
Staty: 1663 BH, 683 mana regen, 9500 many, 8100 HP
Zkušenosti v dungoch: BT, SSC, EYE, ZA Hyjal vsechno odchozene akorat alar ne
Jak dlouho hraješ WoW: něco přez 4 roky, zacinal jsem na verzi 1.5.0
Equip : Full epic az na trinket 3x T4 2x T5, vice info na armory, mam pre q na hyjal a na BT mi schazi jen alar a Rage Winterchill

Předcházejicí guilda/y: Hornyheadhunters, Crusaders of Light
Důvod odchodu z předcházející guildy: Hornyheadhunters - kdyz budu uprimny tak proto ze maji svoji partu se kterou chodi BT a hyjal a na ostatni veci uz kaslou a jeste to wowko berou moc vazne, Crusaders of Light - wipe, wipe, wipe xD - berou kazdeho bez toho aniz by overili jeho schopnosti v PvE

[Real Informace]
Věk: 18
Znáš někoho z Exalted?: Neznam
Pár věcí o sobě (všetko, čo ťa napadne, čím viac, tým lepšie): Jsem uplne obycejny clovek co rad hraje world of warcraft s kamarady, merim 2 metry, delam kickbox, v zadne guilde jsi na me nestezovaly ba naopak samá chvala, jsem kamaradsky typ. Moc rad bych se pridal k vasi guilde a reprezentoval ji.

Pincek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 13. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Pincek - Druid - Neprijatý Empty Re: Pincek - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Tue Dec 15, 2009 10:17 am

Pincek napsal: Hornyheadhunters - kdyz budu uprimny tak proto ze maji svoji partu se kterou chodi BT a hyjal a na ostatni veci uz kaslou a jeste to wowko berou moc vazne

Vzdy kdyz v prihlasce vidim tento argument, musim se pousmat nad absolutnim nepochopenim situace. HHH jsou momentalne jedna z mala raidujicich aliancnich guild, a rekl bych ze nejprogresivnejsich a nejzapalenejsich. Slozili bosse, o kterych si vetsina z nas, kdyz jsme meli jejich eq, mohla nechat jen zdat. Predpoklada to maximalne sehranou a teda stalou partu, ktera vi co dela, vi, kde vcera delala chyby, aby je zitra nedelala. Tohle pochopi jen nekdo, kdo skladal a vedl raid. Stridani lidi v raidu je dulezite, kazde RL ma ale predevsim na pameti moznost dane party vubec uspet. Vzhledem k tomu, ze HHH zatim BT zdaleka nefarmi, nezbyva cas na nic jine nez HS a BT, v tehle situaci jsme byli pred par tydny taky. Reakce lidi, kteri jsou pak trochu vzadu, nemaji tolik casu hrat, nebo to neberou "dost vazne", jsou pak stejne vsude.

Pekny manaregen na dany eq, nicmene BH tak asi -400 prot i potrebam tehle G
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Pincek - Druid - Neprijatý Empty Re: Pincek - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Qwertzr Tue Dec 15, 2009 8:18 pm

V guildě máme dostatek resto drudů, takže místo zatím není. NEPŘIJAT
Qwertzr
Qwertzr
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 121
Join date : 15. 04. 09
Age : 32
Bydlisko : Dobratice u Frýdku-Místku

Návrat nahoru Goto down

Pincek - Druid - Neprijatý Empty Re: Pincek - Druid - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru