Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tronex - Rogue - nepřijat !

2 posters

Goto down

Tronex - Rogue - nepřijat ! Empty Tronex - Rogue - nepřijat !

Příspěvek  Anonymní Thu Sep 11, 2008 11:12 pm

Nick:Tronex
Class: 70 RoGue
zkušenosti stouto Classou : Moje skušenosti z Rougem jsou velmi velke a dostačující.Mel jsem drive Rogue na starem Narnaisu takže rouga znam moc dobře.
Talenty: Subtlety
Zkušenosti z WOW : Skušenosti z WOW mam Velke mel jsem nekolik Classu na 70 lvl a naky lowiky takže znam každý class.. a každou zemi,q,repky,bosse atd.
Jak dlouho Hraješ wow : Hraju cca 2,5-3 roky zacinal jsem na starem narniasu...a nekdyn a Sargerasu
Předchozí Guilda:The Forces OF Satan
Equip: Takže equip mam převažně modrý mam 2 zelene veci a 2x epic (ramena S2) jsem cca mesic 70
Důvod odchodu z guildy The Forces Of satan:Tato guilda se rozpustila kvuli tomu že nekdo nechtel chodit raidy a bylo tam malo Online hráčů

[Real Informace]
Věk: 15
Znáš někoho z BL?: No znam nekterý lidi jen z WSG atd ale jako ze bych si z nekterýma Whispoval tak to ne..ale co neni muže bejt
Par vecí o mě: Takže nejvetsi mojí vlastnost je bavení lidí a delani tzv.:Kravinek, na to me uzije takže sranda je semnou pokaždy ale jinak jsem normalní kluk co je zavisly na wow jsem každy den Online...krome nakych dnu : kdyz dostanu spatnou znamku Laughing Laughing jinak jsem snad trochu chytrej a myslí mi to na školu jdu Střední průmyslovku nebo na gymp... Jsem z Usteckeho kraje z Chomutova mam 2x psy Laughing Laughing Počítač mam docela vykony...Ts mam Mikrofon taky ... Mam bratra.Take hraje WoW.

mam skype DJMarti3663 kdyby mel na me nekdo dotaz predem dekuji a krasny den.[center]
Anonymous
Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tronex - Rogue - nepřijat ! Empty Re: Tronex - Rogue - nepřijat !

Příspěvek  Amigo^ Fri Sep 12, 2008 12:18 am

Neber si to osobně kámo, ale pokud tě vezmou s takovou gramatikou na Gympl, pak nevim Shocked Jinak k přihlášce: hezká a docela obsáhlá, ovšem equip dosti mizerný a roguny nepotřebujeme. Nejsem kompetentní osoba, která ti řekne závěrečný ortel, domnívám se však, že to samé uslyšíš i od Jeddite ... Hezký večer
Amigo^
Amigo^
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 690
Join date : 05. 08. 08
Age : 35
Bydlisko : Děčín

Návrat nahoru Goto down

Tronex - Rogue - nepřijat ! Empty Re: Tronex - Rogue - nepřijat !

Příspěvek  Jeddite Fri Sep 12, 2008 1:45 pm

Zdravim

tak ako Amigo pisal rogun mame dostatok, takze aj napriek peknej prihlaske musim povedat nie. Teraz uz fakt len vynimocne zobereme rogua, a aj to by musel mat full epic PvE equip.
Jeddite
Jeddite
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 183
Join date : 05. 08. 08
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Tronex - Rogue - nepřijat ! Empty Re: Tronex - Rogue - nepřijat !

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru