Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kiklop - Mage - Prijatý

+8
Seraphim/Silverleaf
Tryxie
Pendulum
Nosferat
Odin
Asantee
Daris
kiklop
12 posters

Goto down

Kiklop - Mage - Prijatý Empty Kiklop - Mage - Prijatý

Příspěvek  kiklop Sat Oct 24, 2009 10:52 am

[WoW]
Nick: Kiklop

Level: 70

Zameranie (PvP/PvE): Mam PVE euip, pac se zameruji predevsim na raidovani, ale z dlouhe chvile mam i udělany lehky PVP

Class: Mage

Jaké máš zkušenosti s touto class?: S touto classou sem zacal tady na twinu, ale z narniasu mam zkusenosti z range dmg, nastudoval sem si talenty na pve, ktere byli pro PVE nej a za tu dobu co sem tu, si myslim ze ji ovladam bravurne, svedci o tom moje dmg, ktere se v me mnule guilde pohybovalo na prvnim miste jak na plochach tak i na singlu.

Talenty: 2/48/11- jedny z nejlepsich talentu co jdou na tomto serveru, pro tento patch, sou celkem univerzalni, dobre na singl i na plochy ( na alara to je uz o neco horsi Very Happy)
Staty: tady je odkaz na armory http://armory.twinstar.cz/index.php?searchType=profile&character=Kiklop&realm=Twinstar , myslim ze tam nesedi ruce, ty mam T5, kvuli 2 bonusu, pak zbytek je eq z Hyjalu T5 raidu a ZA.
Staty: unbuffed crit 32,85%, hit rating 151, haste rating 50, Spell dmg 1056 fire.....
Dale vlastnim FR a SR euip.......a profere 375 tailoring i enchanting

Zkušenosti v dungoch: Zacnu s klicema, HS, BT, Kara, SL hero, Vsechny hero mam, nemam SH a Arca hero, Zkusenosti T5 dungy a hyjal ( bez archimonda- pouze z youtube), BT- neznam, ale dival jsem se na taktiky na internetu...
Dale, v guilde equilibrium jsem byl nejlepsi mag v guilde, castokrat jsem byl mezi prvnimi v dmg a posledni dobou vsude prvni, dobre reagui na spawnute ady( kael, anatheron napr) a dalsi jine situace....., ale zase nikdo neni dokonaly a i ja delam ze zacatku chyby, kdyz neznam bosse a nemam ho odchozeneho, ale z chyb se clovek nauci nejvic. Dale, Ventrilo neni zadny problem, o dost lepsi nez TS.

Jak dlouho hraješ WoW: 3 roky hraju, je mi 18, kdyby ste meli pripominky na prihlasku, piste....dovysvetlim jak je libo.....

kiklop
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 24. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Kiklop - Mage - Prijatý Empty Re: Kiklop - Mage - Prijatý

Příspěvek  Daris Sat Oct 24, 2009 11:13 am

pendulum je na tom po eq strance lip nevim jestli mate zajem o 2 dalsi magy no na me osobne udelala prihlaska spatnej dojem uz jen tim vychvalovanim ale tak to je jen subjektivni dojem... ale ja za sebe sem proti

Daris
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 203
Join date : 25. 04. 09
Age : 32
Bydlisko : Hrádek u Rokycan

Návrat nahoru Goto down

Kiklop - Mage - Prijatý Empty Re: Kiklop - Mage - Prijatý

Příspěvek  Asantee Sat Oct 24, 2009 11:44 am

Ahoj lidi zdravim i tebe Kiklope Smile, ja mam s tebou maximalne dobre zkusenosti na raidy chodis jsi aktivni co jsem te poznal v guilde EQ je s tebou prdel , chodim s tebou arenky tam je taky prdel Very Happy skratka ty jsi strasne dobrej mag a snazis se a to je hlavni myslim si ze zde by si dokonale zapadl ale je to na CL magu a ostatnich hracu jak jde o me muj nazor znate asik vsici Smile
ANO , ANO ja jsem pro Smile

kazdopadne nemam nic proti Pendulum co se zde hlasi jako 2 mag k nam ale predevsim jsem pro kiklopa 1. ma toho vice odehrane asik na narnu za 2. Ma naklonost k nemu je jak asik tusite vetsi jelikoz jsem snim hral a vim jak hraje neni to skratka clovek co afkuje a fakt hraje za 3.ma nasobe prevazne vice EQ do PVE nez Pendulum a ete pritom ma dalsi 2 sety equipu jak na fire resist tak na shadow to uz trosku svedsi o aktivite nevim mno je to na CL a ostatnich mno jo a mozna ete jeden detail nevim jak je na tom Pendulum s Q na BT jestli ma nebo ne ale Kiklop zarucene pre Q na BT ma hotovej a to je snad dalsi plus Smile takze jsem vicemene pro nej je to muj super kamos Wink
Asantee
Asantee
Scout
Scout

Počet príspevkov : 29
Join date : 04. 10. 09
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Kiklop - Mage - Prijatý Empty Re: Kiklop - Mage - Prijatý

Příspěvek  Odin Sat Oct 24, 2009 1:18 pm

PRO
PS: astantee si lama Very Happy
PS2: CL magov aktualne neni , rozhoduje sa vedenie , hlavne seraf teda :)it
PS3: ja mam za to ze aktivnych range v G by mala byt tak aby sa z toho vzdy dalo zlozit na minimalne 1 a pol grupy ak ne rovno 2. Ak taku aktivitu nedosiahneme batmana budeme davat az na wotlk Wink

Odin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 343
Join date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Kiklop - Mage - Prijatý Empty Re: Kiklop - Mage - Prijatý

Příspěvek  Nosferat Sun Oct 25, 2009 2:30 am

Ked to je ten isty hrac ktoreho som spoznal este davno tak pokial si pametam tak celkom v poho chlapik. zapadol by
Nosferat
Nosferat
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 225
Join date : 20. 01. 09
Bydlisko : Svidník

Návrat nahoru Goto down

Kiklop - Mage - Prijatý Empty :)

Příspěvek  Pendulum Sun Oct 25, 2009 12:53 pm

Asantee napsal:Ahoj lidi zdravim i tebe Kiklope Smile, ja mam s tebou maximalne dobre zkusenosti na raidy chodis jsi aktivni co jsem te poznal v guilde EQ je s tebou prdel , chodim s tebou arenky tam je taky prdel Very Happy skratka ty jsi strasne dobrej mag a snazis se a to je hlavni myslim si ze zde by si dokonale zapadl ale je to na CL magu a ostatnich hracu jak jde o me muj nazor znate asik vsici Smile
ANO , ANO ja jsem pro Smile

kazdopadne nemam nic proti Pendulum co se zde hlasi jako 2 mag k nam ale predevsim jsem pro kiklopa 1. ma toho vice odehrane asik na narnu za 2. Ma naklonost k nemu je jak asik tusite vetsi jelikoz jsem snim hral a vim jak hraje neni to skratka clovek co afkuje a fakt hraje za 3.ma nasobe prevazne vice EQ do PVE nez Pendulum a ete pritom ma dalsi 2 sety equipu jak na fire resist tak na shadow to uz trosku svedsi o aktivite nevim mno je to na CL a ostatnich mno jo a mozna ete jeden detail nevim jak je na tom Pendulum s Q na BT jestli ma nebo ne ale Kiklop zarucene pre Q na BT ma hotovej a to je snad dalsi plus Smile takze jsem vicemene pro nej je to muj super kamos Wink

no nechci se do toho michat, ale nevim co na mem eq je pvp, mam full pve eq, ze mam navic pve, haste, fire resist eq to je dalsi stranka veci, tim jsem se nemusel vychvalovat a k tomu odehrani za maga mam odehrano dohromady se sargem 150 dni played...tak to ze hram jen rok a pul je druha stranka veci:)
to abych uvedl veci na pravou miru:)
Pendulum
Pendulum
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 23. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Kiklop - Mage - Prijatý Empty Re: Kiklop - Mage - Prijatý

Příspěvek  Tryxie Sun Oct 25, 2009 3:20 pm

bude fight??? :-P ak by bolo rozhodovanie na mne.. tak asi vezmem pedula lebo mi pride svojim vystupovanim trochu sympatickejsi.. plus sem tam som ho zhliadol v HC alebo v PVP Smile ale inak kiklop nic proti.. ako vravi odin.. radsej 2 na test ako nikoho...
Tryxie
Tryxie
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 245
Join date : 02. 04. 09
Age : 31
Bydlisko : Martin

Návrat nahoru Goto down

Kiklop - Mage - Prijatý Empty Re: Kiklop - Mage - Prijatý

Příspěvek  Asantee Tue Oct 27, 2009 2:51 am

Promin pendule zda jsem se te nejak dotkl Smile podle toho co jsem napsal jsem jen myslel ze pochopis mou vetsi naklonost k Kiklopovy nez k tobe osobne nevim co jsi vubec zac Very Happy nerikam ze nemuzes byt dobrej ale Kiklopa znam dlouho a o nem to zarucene vim Wink mno a podle me mno myslim ze bude i vice zamerenej na PVE a mozna i bude mit lepsi hadry mno nevim nevidel jsem te neznam te a armory mi o tvem skilu moc nepovi Smile i o tvem eq Wink ale rad se poucim napis mi ve hre a muzu ti hned na miste rict jak to vidim Smile zda te zajima muj nazor hlavni stejnak je jak to vidi CL a ostatni .Skracane zatim to takhle vidim zebral bych oba Razz a kdyz neni zbiti a musel by se vybrat jeden mno promin ale asik mou odpoved znas Smile zatim ahoj a dekuji za vyslisenou pampala
Asantee
Asantee
Scout
Scout

Počet príspevkov : 29
Join date : 04. 10. 09
Age : 35

Návrat nahoru Goto down

Kiklop - Mage - Prijatý Empty Re: Kiklop - Mage - Prijatý

Příspěvek  Odin Tue Oct 27, 2009 3:07 am

astantee skus pls pisat bez tucnych pismen ako to robi kazdy iny clovek co prispieva na toto forum. Very Happy Teda ak si v mysleni, ze cela ta tvoja stat od zaciatku az do konca je natolko dolezita ze potrebuje byt zvyraznena ako kazde slovo co napises, tak potom hlboka omluva Very Happy

Odin
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 343
Join date : 10. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Kiklop - Mage - Prijatý Empty jen tak odpoved :)

Příspěvek  Pendulum Tue Oct 27, 2009 2:19 pm

Asantee napsal:Promin pendule zda jsem se te nejak dotkl Smile podle toho co jsem napsal jsem jen myslel ze pochopis mou vetsi naklonost k Kiklopovy nez k tobe osobne nevim co jsi vubec zac Very Happy nerikam ze nemuzes byt dobrej ale Kiklopa znam dlouho a o nem to zarucene vim Wink mno a podle me mno myslim ze bude i vice zamerenej na PVE a mozna i bude mit lepsi hadry mno nevim nevidel jsem te neznam te a armory mi o tvem skilu moc nepovi Smile i o tvem eq Wink ale rad se poucim napis mi ve hre a muzu ti hned na miste rict jak to vidim Smile zda te zajima muj nazor hlavni stejnak je jak to vidi CL a ostatni .Skracane zatim to takhle vidim zebral bych oba Razz a kdyz neni zbiti a musel by se vybrat jeden mno promin ale asik mou odpoved znas Smile zatim ahoj a dekuji za vyslisenou pampala

Neboj, nedotkl ses me nijak Very Happy Jen jsem chtel uvest na pravou miru par veci, aby snad nehralo neco v muj neprospech a vsichni meli objektivni info. A jeste bych snad dodal, ze jsem tak PvE zamaren, jak to situace vyzaduje a kdyz ted momentalne nemam guildu, tak nebudu po SC behat v PvE eq a s PvE talentama a nudit se:)
Kazdopadne bych rad vedel, kdo je vlastne CL, prijde mi to tak ze pro mage tu zadneho nemate:o)
Pendulum
Pendulum
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 23. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Kiklop - Mage - Prijatý Empty Re: Kiklop - Mage - Prijatý

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Tue Oct 27, 2009 2:21 pm

Nepletes se, CL odeslo na offi, a tak ted bacujem zatim bez nej. Dneska vecer na raidu bych to rad rozlousknul, budte prosim trpelivi, oba.
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

Kiklop - Mage - Prijatý Empty Re: Kiklop - Mage - Prijatý

Příspěvek  kiklop Tue Oct 27, 2009 10:51 pm

ok, ja si pockam.....na verdikt

kiklop
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 24. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Kiklop - Mage - Prijatý Empty Re: Kiklop - Mage - Prijatý

Příspěvek  radeK Tue Oct 27, 2009 11:06 pm

pozdě ale přece ... PRO
radeK
radeK
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 436
Join date : 07. 12. 08
Age : 36
Bydlisko : ostrava

Návrat nahoru Goto down

Kiklop - Mage - Prijatý Empty Re: Kiklop - Mage - Prijatý

Příspěvek  Poison Tue Oct 27, 2009 11:11 pm

PRO
Poison
Poison
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 428
Join date : 02. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Frýdlant nad Ostravicí

Návrat nahoru Goto down

Kiklop - Mage - Prijatý Empty Re: Kiklop - Mage - Prijatý

Příspěvek  Xtrem Wed Oct 28, 2009 8:18 pm

Neviem preco ale ten nick mi je nesympaticky takze zamna NIE
Xtrem
Xtrem
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 192
Join date : 25. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Kiklop - Mage - Prijatý Empty Re: Kiklop - Mage - Prijatý

Příspěvek  kiklop Wed Oct 28, 2009 9:19 pm

Diky......proto sem si tenhle nick delal

kiklop
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 24. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Kiklop - Mage - Prijatý Empty Re: Kiklop - Mage - Prijatý

Příspěvek  Tasik Thu Oct 29, 2009 10:20 pm

prijat prosim o lock

Tasik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 585
Join date : 29. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Kiklop - Mage - Prijatý Empty Re: Kiklop - Mage - Prijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru