Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Destik - unholy/frost DK - Neprijatý

+10
Morby
worent
Stormlash
Daized
Maselnik
Masakerka
Hannele
Forestly
Tiine
Destik
14 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

DESTIK - Destik - unholy/frost DK - Neprijatý Empty Destik - unholy/frost DK - Neprijatý

Příspěvek  Destik Fri Apr 25, 2014 8:50 pm

Ahoj,tady je má přihláška
Nick Postavy: Destik
Class: Death Knight
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem: No wow jsem začal hrát od Wotlk pár měsíců před otevřením UD(twinstar) takže můj progress je UD až po ICC kde jsem progressoval Lk 25 hc ale jinak normálně TOGC 4/5,a UD až po Mimirona HC..Na dalších serverech jako Deff nebo AT jsem hrál 4fun a s kámošema na nějaký ty arény.Co se týka Cata tak s tím nemam žádné zkušenosti tak se koukam na různe videa,fóra ohledně instancí a DK
Jak dlouho hraješ wow/svoji classu: No WoW jak hraju dlouho presně nevim ale začínal jsem na twinu chvilku před otevřením UD.Pak jsem si dal 1/2roku pauza a začal jsem zase hrát.Za svoji classu teda Dk hraji 2rokem,ale jak teď přišla cata tak vše je jiné takže se musim všechno rychle doučit Wink. Ze začátku co jsem měl první 80 jsem hrál převázně PVP ale jednou jsem šle zkusit UD a strašne se mi ta instance líbila tak jsem si řekl že začnu chodit raidy a od té doby jsem spíš PVE.Rád dělám achivmenty Smile
Stav tvého equipu: No mám skoro full ICC 25 hc krom pásku a trinketů ale myslim že na cata je první zelena lepší ještě když nejde SHM Smile
Talenty: Talenty popravdě nevim jaké ze začátku pojedu protože to ješte nejde jak má ale asi pojedu jako na wotlku unholy
Screen ui (idealně s FPS v raidu: : No screen mám jěšte z wotlku pokud to stačí pokud ne tak kdyžtrak dodám
1. obrázek je ze začátku jěšte se starým UI http://tinypic.com/view.php?pic=2hok55j&s=5#.UkRs7BBtV0k
2. je z dob ICC posílám 2 obrázky na tomto není vidět FPS http://tinypic.com/view.php?pic=33ma39t&s=8#.U1qceVdzg_g
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Staty pojedu str-hit cap-haste/mastery
Rotace: Diseases - Dark Transformation - Scourge Strike- Festerring Strike - Death Coil (podle procu dávat goylu)
Mumble. Mikrofon. Povinné addony: MMBL a mikrofon mám bez toho se to nedá
Addony: Omen,DBM,Recount,Plate Names,CD
Předchozí guildy  (důvod odchodu):    No Zacínal jsem v Independent ale ty se rozpadli.Potom jsem byl asi 1/2 roku v HornyHeadHunters ale ty se rozpadli a spojili s DB a do toho spojení jsem nešel a stejně se rozpadli...
Znáš někoho z EXALTED?   No znám Smutnyprinc(Demusko) a pak Chuckera a to je asi vše
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? No na wotlku jsem byl s vámi pár raidu UD protože Forestly skládala Valanyrku a pak jste dělali feasty na Cata. A těd na Cata jsem četl že hledáte nové tváře do guildy, protože pár lidí nešlo na Cata
Něco o sobě:
Jmenuji se Petr a bydlím v Praze. Chodím na SPŠ v Praze. Je mi skoro 18 Smile. Mezi me koníčky patří hlavně sporty a poslouchání songů a když je ten čas tak si jít zahrát.Jsem pro každou srandu. SmileVery Happy
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

DESTIK - Destik - unholy/frost DK - Neprijatý Empty Re: Destik - unholy/frost DK - Neprijatý

Příspěvek  Tiine Fri Apr 25, 2014 11:43 pm

tak tvoje meno mi je zname a nejak sa mi nespaja so zlými vlasťnostami ja som ZA
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

DESTIK - Destik - unholy/frost DK - Neprijatý Empty Re: Destik - unholy/frost DK - Neprijatý

Příspěvek  Forestly Sat Apr 26, 2014 12:28 am

Ahoj,

prve začnu tím, že si nepamatuju že by s tebou byl nějaký problém na UD jak si s námi občas byl - to jest pravdou.

Teď se přesunu k tomu, že jsem si četla tvojí locknutou přihlášku v jiné guildě a mam k tomu pár dotazů, čím víc pravdivější budou odpovědi, tím lépe pro Tebe.
1) Hlásil si se tam za PvP a tady za PvE - co tedy více upřednostňuješ? příjde mi, že se více přikláníš k běhání po arénách (což my jsme PvE guildou - jen pár lidí si tu občas zajde arény + bg)
2) Vyskytla se tam jakási aféra s ninjovánim na jiné sezóně (ohledně DV - toto prosím taky objasnit, co a jak se dělo)
3) Nadměrné slackování, kde to jen šlo (?)
4) Nevhodné vyjadřování na World channelech / raidech (?)
Forestly
Forestly
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 339
Join date : 26. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

DESTIK - Destik - unholy/frost DK - Neprijatý Empty Re: Destik - unholy/frost DK - Neprijatý

Příspěvek  Hannele Sat Apr 26, 2014 12:30 am

Mně stačí názor kluků ze SFU. Možná taky mají svoje mouchy, ale podle všeho je tvoje historie docela výživná. Hráči Endless Agony mi slova SFU potvrdili - a to už je zvláštní. Určitě nemají zájem na tom, aby jsi někde nebyl přijat.
Skill je jedna věc, ale pověst na serveru je věc druhá. Podle mnohých postrádáš obojí. Mrzí mě to, ale moje pro nemáš. Plus ke tvé smůle nikdo z DK během přechodu na Cata s WoWkem nepraštil.

Zdroj: http://forum.sixfeetunder.cz/viewtopic.php?f=43&t=675
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

DESTIK - Destik - unholy/frost DK - Neprijatý Empty Re: Destik - unholy/frost DK - Neprijatý

Příspěvek  Masakerka Sat Apr 26, 2014 12:40 am

Omen máš, ale na žadnem screenu vidět není, usměvné. Byl sem s tebou pár, až se bojím to tak nazvat, raidů. Slátat do kupy 25 trash lidí a nezvladnout uleadrovat ani buffy nebo pull, natož taktiku, se podepsalo na vysledku raidu. 4:3 NE

Masakerka
Scout
Scout

Počet príspevkov : 5
Join date : 31. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

DESTIK - Destik - unholy/frost DK - Neprijatý Empty Re: Destik - unholy/frost DK - Neprijatý

Příspěvek  Destik Sat Apr 26, 2014 1:11 am

Forestly 1)do SFU jsem sel s PVP kvuli tomu ze tam znam par lidi a za PVE bych se tam nemel sanci dostat ze tam maj nabor plny
2)No bylo to tak ze jsme to skladali s kamsoem TOC a ja psal ze je FL a on ne a pak z toho znikla motanice a ty lidi kteri vzal on tak si mysleli ze DV neni na Fl a ono bylo
3) Slackoval jsem nekdy jen v BG na raidech nikdy
4)O tom nwm nikdy jsem se moc nevyjadroval na wordlu
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

DESTIK - Destik - unholy/frost DK - Neprijatý Empty Re: Destik - unholy/frost DK - Neprijatý

Příspěvek  Destik Sat Apr 26, 2014 1:13 am

Hannele ty jsi z phobosu tak to asi nevis ale ja jak jsem byl v HHH tak byli strasny haty mezi SFU a HHH a necim jsem k tomu pridal ja k nekterim clenum tak to bude asi tim proc tam psalo co tam psali...
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

DESTIK - Destik - unholy/frost DK - Neprijatý Empty Re: Destik - unholy/frost DK - Neprijatý

Příspěvek  Hannele Sat Apr 26, 2014 1:28 am

Pak tě tví známí v přihlášce do SFU nejspíš přehlédli a nepodpořili Smile
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

DESTIK - Destik - unholy/frost DK - Neprijatý Empty Re: Destik - unholy/frost DK - Neprijatý

Příspěvek  Destik Sat Apr 26, 2014 9:52 am

No oni to jsou PVE hraci takze nemaj co psat do PVP sekce takze me ani podporit nemohli
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

DESTIK - Destik - unholy/frost DK - Neprijatý Empty Re: Destik - unholy/frost DK - Neprijatý

Příspěvek  Forestly Sat Apr 26, 2014 11:26 am

Destik napsal:No oni to jsou PVE hraci takze nemaj co psat do PVP sekce takze me ani podporit nemohli

Znáš nějaké 2-3 nicky, co nám na tebe řeknou dobré reference z té guildy tedy? Smile
Forestly
Forestly
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 339
Join date : 26. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

DESTIK - Destik - unholy/frost DK - Neprijatý Empty Re: Destik - unholy/frost DK - Neprijatý

Příspěvek  Destik Sat Apr 26, 2014 11:28 am

No znam tam 8 lidi a co vam reknou to nwm ale co se tyce PVE tak jsem s nima nechodil raidy tak nwm co by vam o me mohli rict
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

DESTIK - Destik - unholy/frost DK - Neprijatý Empty Re: Destik - unholy/frost DK - Neprijatý

Příspěvek  Maselnik Sat Apr 26, 2014 11:29 am

1. PvE chodíš jenom kvůli gearu
2. Kdyby jsi byl charakter, tak zatneš přes tyto nejastnosti zuby a dáš o DV roll. Tohle tě prostě neomlouvá.
3. a 4. Já tě nepoznám, ale na každém šprochu pravdy trochu že ano.
Sečteno a podtrženo. Já jsem pro jasné proti.

Rada na konec: Stáhni tu přihlášku dřív, než tady budeš všem akorát pro srandu.
Maselnik
Maselnik
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 287
Join date : 16. 07. 13
Age : 30
Bydlisko : Olomóc

Návrat nahoru Goto down

DESTIK - Destik - unholy/frost DK - Neprijatý Empty Re: Destik - unholy/frost DK - Neprijatý

Příspěvek  Destik Sat Apr 26, 2014 12:01 pm

Nevim jak si na to prisel ze chodim PVE jen kvuli gearu
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

DESTIK - Destik - unholy/frost DK - Neprijatý Empty Re: Destik - unholy/frost DK - Neprijatý

Příspěvek  Daized Sat Apr 26, 2014 12:06 pm

Destik napsal:No oni to jsou PVE hraci takze nemaj co psat do PVP sekce takze me ani podporit nemohli

nechápem prečo by niekto nemal právo sa vyjadriť to že sú niektorý PVE hráči neznamená, že o PVP niečo nevedia, a že sa nemajú právo vyjadriť

Daized
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 397
Join date : 01. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

DESTIK - Destik - unholy/frost DK - Neprijatý Empty Re: Destik - unholy/frost DK - Neprijatý

Příspěvek  Destik Sat Apr 26, 2014 12:17 pm

Hele me se neptej jak to maj udelane ale maj 2 sekce a do kazde sekce pisou hraci do ktere jsou zamerene
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

DESTIK - Destik - unholy/frost DK - Neprijatý Empty Re: Destik - unholy/frost DK - Neprijatý

Příspěvek  Stormlash Sat Apr 26, 2014 12:47 pm

Pokud ted myslíš SFU tak to je i pvp guilda ... furt maj na worldu ted nabor.

Stormlash
Scout
Scout

Počet príspevkov : 31
Join date : 25. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

DESTIK - Destik - unholy/frost DK - Neprijatý Empty Re: Destik - unholy/frost DK - Neprijatý

Příspěvek  Destik Sat Apr 26, 2014 1:08 pm

No oni driv mel spis PVE ale jak dali LK 25 hc tak zacli delat i PVP
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

DESTIK - Destik - unholy/frost DK - Neprijatý Empty Re: Destik - unholy/frost DK - Neprijatý

Příspěvek  worent Sat Apr 26, 2014 2:04 pm

Co ja vim tak SFU meli pvp sekci porad...Crafty byl na Antorce hodne dobry v arenkach co si pamatuju. Možna nerobili nabor ale určite je u nich 80% hraču co se rozumi do pvp a pve uplne stejne Smile
worent
worent
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 193
Join date : 08. 04. 14
Age : 35
Bydlisko : Praha

Návrat nahoru Goto down

DESTIK - Destik - unholy/frost DK - Neprijatý Empty Re: Destik - unholy/frost DK - Neprijatý

Příspěvek  Hannele Sat Apr 26, 2014 2:08 pm

Nevím jak jiní, ale hlásit se mi sem kamarád do jiné sekce než jsem já (PvE x PvP), tak ho tak jako tak podpořím dobrým slovem a zkušenostmi s ním.

EDIT: právě jsem mluvil s Jelashou, která mi sdělila: "Psát můžeme do všech přihlášek", tudíž rozdíly mezi PvE a PvP divizí nedělají, mohou se proto navzájem podpořit. Rád bych slyšel alespoň 3 hráče ze SFU, kteří tě podpoří a dají mi vážný důvod ke změně mého názoru Smile
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

DESTIK - Destik - unholy/frost DK - Neprijatý Empty Re: Destik - unholy/frost DK - Neprijatý

Příspěvek  Morby Sat Apr 26, 2014 2:47 pm

Rotace: Diseases - Dark Transformation - Scourge Strike- Festerring Strike - Death Coil (podle procu dávat goylu), s tímhle bys asi v dmgi moc neuspěl protože Dark Transform lze nahodit až po 5ti stacích Shadow Infusion, psal jsi že jsi se koukal na pár videích o Dk, asi tak tomu ale není protože bys to napsal jinak. Já jsem PROTI, DK budou 2, Icito a Já a pokud aj to nebude stačit určitě se najde někdo kdo tomu rozumí lépe než ty.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

DESTIK - Destik - unholy/frost DK - Neprijatý Empty Re: Destik - unholy/frost DK - Neprijatý

Příspěvek  Hannele Sat Apr 26, 2014 2:51 pm

+ Anathem - UH
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 35

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

DESTIK - Destik - unholy/frost DK - Neprijatý Empty Re: Destik - unholy/frost DK - Neprijatý

Příspěvek  Morby Sat Apr 26, 2014 2:53 pm

Hannele napsal:+ Anathem - UH
vidíš na toho jsem zapomenul :)pardon Anathem
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

DESTIK - Destik - unholy/frost DK - Neprijatý Empty Re: Destik - unholy/frost DK - Neprijatý

Příspěvek  Destik Sat Apr 26, 2014 8:02 pm

Morby napsal:Rotace: Diseases - Dark Transformation - Scourge Strike- Festerring Strike - Death Coil (podle procu dávat goylu), s tímhle bys asi v dmgi moc neuspěl protože Dark Transform lze nahodit až po 5ti stacích Shadow Infusion, psal jsi že jsi se koukal na pár videích o Dk, asi tak tomu ale není protože bys to napsal jinak. Já jsem PROTI, DK budou 2, Icito a Já a pokud aj to nebude stačit určitě se najde někdo kdo tomu rozumí lépe než ty.
No podleme ty lidi na youtube co jsou z offi o rotaci budou vedet vic nez lidi kteri hrali na nejakych free serverech...
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

DESTIK - Destik - unholy/frost DK - Neprijatý Empty Re: Destik - unholy/frost DK - Neprijatý

Příspěvek  Destik Sat Apr 26, 2014 8:07 pm

Hannele napsal:Nevím jak jiní, ale hlásit se mi sem kamarád do jiné sekce než jsem já (PvE x PvP), tak ho tak jako tak podpořím dobrým slovem a zkušenostmi s ním.

EDIT: právě jsem mluvil s Jelashou, která mi sdělila: "Psát můžeme do všech přihlášek", tudíž rozdíly mezi PvE a PvP divizí nedělají, mohou se proto navzájem podpořit. Rád bych slyšel alespoň 3 hráče ze SFU, kteří tě podpoří a dají mi vážný důvod ke změně mého názoru Smile
No jednoho koho znam dobre prestal hrat a ostatni znam jen ze hry kdyz jsem s nima delal par achivmentu nebo raidu a jeden byl se mnou v predminule guilde
Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

DESTIK - Destik - unholy/frost DK - Neprijatý Empty Re: Destik - unholy/frost DK - Neprijatý

Příspěvek  Forestly Sat Apr 26, 2014 8:10 pm

Je pravda, že máme bohužel vážně aktivní 3x DK a už s tim byl občas problém na Wotlk, natož teď jak to bude. Tak doporučuji vyzkoušet nějakou jinou Guildu, co DK postrádá a zároveň přeji hodně štěstí.
Forestly
Forestly
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 339
Join date : 26. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

DESTIK - Destik - unholy/frost DK - Neprijatý Empty Re: Destik - unholy/frost DK - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru