Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BlackDruid - Druid - Přijat :)

+6
Arranion
Stejk
Broothathor
Pufftik
Amigo^
BlackRider
10 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

BlackDruid - Druid - Přijat :) - Stránka 2 Empty Re: BlackDruid - Druid - Přijat :)

Příspěvek  Seraphim/Silverleaf Tue Sep 02, 2008 9:25 am

Vcera jsem si pozorne precet prihlasku, cas na odepsani jsem nasel az dnes, bohuzel. Dalsi (a prave s ohledem na nizsi vek) sympaticka prihlaska...z kazdyho rozku trosku - Stejne jako psal Amigo, i u meho rozhodovani dost zavazi, jak na mne hlasici se pusobi jako clovek, kolik si da prace s prihlaskou.... na druhou stranu, vzhledem k tomu, co ted gilda progresuje, a jiz nekolikrat zminovanym dodrbanym low eq farmam Kara, ZA, je tezko brat i sebesympatictejsiho (no to je slovo Laughing ), kdyz bude v EYE nebo HYJALU prd platnej...rozlousknout by to mel asi Exo spolu se Stejkem, delsi dobu jsem bohuzel nebyl ve hre, takze ted nemam moc prehled o zastoupeni nekterych class, ale podle toho, co psal Stejk, se u nas dalsi druid neztrati. Z pohledu prihlasky a zajmu jsem pro, tak uvidime...
Seraphim/Silverleaf
Seraphim/Silverleaf
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1259
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : České Budějovice

Návrat nahoru Goto down

BlackDruid - Druid - Přijat :) - Stránka 2 Empty Re: BlackDruid - Druid - Přijat :)

Příspěvek  Exo Wed Sep 03, 2008 8:09 pm

přijat

Důvod: officiální: pěkná přihláška, působíš na mě že nebudeš až tak marný a pokud budeš dobrý a často online tak EQ nebude problém , neoficiální : stejk na mě tlačil ! Crying or Very sad Very Happy

napiš pak stejkovi ve hře nebo mě
Exo
Exo
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 228
Join date : 03. 08. 08
Bydlisko : Havířov

Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru