Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gregor - Warlock - Nepřijat!

+5
Lilienn
Stejk
Gejzir
Exo
Gregor
9 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Gregor - Warlock - Nepřijat! Empty Gregor - Warlock - Nepřijat!

Příspěvek  Gregor Sat Aug 30, 2008 4:24 pm

[WoW]
Nick: Gregor
Class: Warlock
Jaké máš zkušenosti s touto class?: Celkem velké
Level:70
Talenty: Podle situace a nálady
Zkušenosti: Velké
Jak dlouho hraješ WoW?: druhým rokem
Předcházejicí guilda/y: Evil Empire
Equip:(zde se pokuste co nejvýstižněji popsat kvalitu svého equipu, např. množství epic itemů apod.)
Z poloviny Epic. A z další poloviny rare.

Důvod odchodu z předcházející guildy:
Malá aktivita hráčů a neochota pomáhat.

[Real Informace]
Věk:15
Znáš někoho z BL?: Ne. doufám že poznám.
Pár věcí o sobě:Pohledný šarmatní a vtipný. :-D (Nevyžadujte fotku) :-D

Gregor
Scout
Scout

Počet príspevkov : 14
Join date : 30. 08. 08
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Gregor - Warlock - Nepřijat! Empty Re: Gregor - Warlock - Nepřijat!

Příspěvek  Exo Sat Aug 30, 2008 5:11 pm

momentálně jedeš jaké talenty ? to pro tebe může být osudné Very Happy ...eq si musím prohlédnout ve hře sám
Exo
Exo
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 228
Join date : 03. 08. 08
Bydlisko : Havířov

Návrat nahoru Goto down

Gregor - Warlock - Nepřijat! Empty Re: Gregor - Warlock - Nepřijat!

Příspěvek  Gejzir Sat Aug 30, 2008 5:27 pm

řekni že si destro a máš tu jistý místo a poděkuj mi pozdějš Razz
Gejzir
Gejzir
Scout
Scout

Počet príspevkov : 21
Join date : 24. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Gregor - Warlock - Nepřijat! Empty Re: Gregor - Warlock - Nepřijat!

Příspěvek  Gregor Sat Aug 30, 2008 8:26 pm

Talenty mám ted Demo/destro. (miluju Solo)

Gregor
Scout
Scout

Počet príspevkov : 14
Join date : 30. 08. 08
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Gregor - Warlock - Nepřijat! Empty Re: Gregor - Warlock - Nepřijat!

Příspěvek  Gregor Sat Aug 30, 2008 11:24 pm

Sice je moc pěkné že se tady vybavujete a že vás poznávám i z jíné stránky, ale zkuste jít k věci. Chcete mě nechcete mě a důvod. Nebo další kroky..... vše uvítám:-D

Gregor
Scout
Scout

Počet príspevkov : 14
Join date : 30. 08. 08
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Gregor - Warlock - Nepřijat! Empty Re: Gregor - Warlock - Nepřijat!

Příspěvek  Stejk Sun Aug 31, 2008 8:55 am

Jsem CL za druidy, ale pokud bych rozhodoval o tvém přijetí já, určitě bych chtěl mnohem víc rozepsat kolonku zkušenosti. "Velké" nám tu píše každý a později zjišťujeme, že tomu tak není. Takže doplň třeba které Raidy už jsi projel, jestli jsou tvé zkušenosti více PvP, nebo PvE popřípadě že jsi před touto postavou měl pět jiných které jsi dotáhl na 70...

Taky bych rád věděl odkud pochází tvá epická část equipu. Je za badge, nebo jsi ji vycraftil, nebo snad z raidů na úrovni T5? Celkem to hraje roli.
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Gregor - Warlock - Nepřijat! Empty Re: Gregor - Warlock - Nepřijat!

Příspěvek  Gregor Sun Aug 31, 2008 10:42 am

Dobře, jsem rád že se zase o kousek pohneme. PvE: Jako každý warlock jsem sel na 60 Scholo a pak Dire Maul. Potom Ac na repku atd. Sl hero. Sh hero. SsC. Kara. Zul Aman, Zul gurub, atd. Pak jsem začal chodit solo. Takže Stratholme, scholo, vyzkoušel jsem i rampy ale neprosel jsem, Dire maul atd. Řekl bych snad už jen: PvE nejsem ani dobrej ani šumka ale prošel jsem toho dost abych to nebyl ja co to zkazí.
PvP: S PvP jsem začal kolem lvl 63. Myslím tím battlegroundy. Asi každý zabíjel alíky i před tím. Měl jsem talenty v Dest, ale musel jsem chodit s někým na koho by šli abych hned neležel. Vetšinou jsem měl score tak 3 zabití 13 úmrtí a 9 000 dmg. Když jsem dorazil 70 a vyděl jsem si na fly mounta, tak jsem začal testovat talenty. Myslim že hrubu většinu jsem vyzkoušel ale Nenašel jsem build pro mě... Proto talenty střídám. někdy tak http://www.wowhead.com/?talent=Iq0rVRckoZbxczIiz0es , tak http://www.wowhead.com/?talent=Iq0rVRckoZbxczIiz0es (současný) , a někdy http://www.wowhead.com/?talent=Iq0rVRckoZbxczIiz0es (můj vytvořený)
zkušenosti v areně: CO jsem zjistil tak nej talent build do areny je pro mě full demo. Protože všem kdo kouzlí fizzuje kouzla a dává slušný dmg. U ostatních co maj velký armor jsem nařadě já. Když mám demo mám zvýšený armor a resisty atd + Soul link. Takže hodně vydržim.
Když mám dest Tak sice dost rychle a jako první chcípnu, ale velkym Dmg uberu alespon jednomu půlku hp. No řekl bych že tohle eště nemám v malíku a nebo to prostě není do areny.
Afli , nebo Sl/Sl: pěkný build ale když se na vás sesipou dva tak zbytečný. Jinak nejlehčí build.
Zažil jsem dost raidu a dungu, ale furt nejvíc mám rád Solo scholo. Jen SoC a je to.
Miluju změny a novinky a proto chci jít taky něco jiného než 35x Sl hero. Sice moc pěkný že je tam BoJ. ale pro mě už tam nic neni.
Obdivuju ty co to přečetly. Čekám na náš další krok...

Gregor
Scout
Scout

Počet príspevkov : 14
Join date : 30. 08. 08
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Gregor - Warlock - Nepřijat! Empty Re: Gregor - Warlock - Nepřijat!

Příspěvek  Gregor Sun Aug 31, 2008 10:59 am

Stejk napsal:Taky bych rád věděl odkud pochází tvá epická část equipu. Je za badge, nebo jsi ji vycraftil, nebo snad z raidů na úrovni T5? Celkem to hraje roli.
Takže green-Craft, rare-Sl hero a jine malé dungy, epic- Drop Kara, Gladiator's Felshroud- jeden item ze setu a zbytek z BoJ
Pokládejte mi další otázky a já na ně odpovím.

Gregor
Scout
Scout

Počet príspevkov : 14
Join date : 30. 08. 08
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Gregor - Warlock - Nepřijat! Empty Re: Gregor - Warlock - Nepřijat!

Příspěvek  Lilienn Sun Aug 31, 2008 12:15 pm

Mno rád bych viděl tvůj normální PVE build.Taky jaké máž hodnoty spell dmg , hit.

Ty co si poslal sou všechny stejný.

Lilienn
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 06. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Gregor - Warlock - Nepřijat! Empty Re: Gregor - Warlock - Nepřijat!

Příspěvek  Gregor Sun Aug 31, 2008 12:28 pm

Chybicka se vloudila. Oprava: Proto talenty střídám. někdy http://www.wowhead.com/?talent=NVMriRfzqtbo0xcZxx0z (PvE a PvP, tak pul na pul) , http://www.wowhead.com/?talent=IZ0gczIiz0tstxx0tr (PvE, aktualni), http://www.wowhead.com/?talent=Iq0rV0fzZZxE0tr0t0uV (vyrobený, Sl a velky dmg).

Když mam full demo tak bez buffu mam:bez buffu Bonus Dmg-625 , bonus healing- 625
s buffama: nej crit SB- cca 2300, Bonus Dmg-851 , bonus healing- 625
když mám dest/afli tak bez buffu: bez buffu Bonus dmg-625 , bonus healing-625
s buffama: nej dmg SB- cca 3500, Bonus Dmg-cca 700 , bonus healing- 625

Gregor
Scout
Scout

Počet príspevkov : 14
Join date : 30. 08. 08
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Gregor - Warlock - Nepřijat! Empty Re: Gregor - Warlock - Nepřijat!

Příspěvek  Lilienn Sun Aug 31, 2008 12:34 pm

Gregor napsal:Chybicka se vloudila. Oprava: Proto talenty střídám. někdy http://www.wowhead.com/?talent=NVMriRfzqtbo0xcZxx0z (PvE a PvP, tak pul na pul) , http://www.wowhead.com/?talent=IZ0gczIiz0tstxx0tr (PvE, aktualni), http://www.wowhead.com/?talent=Iq0rV0fzZZxE0tr0t0uV (vyrobený, Sl a velky dmg).

Mno nevim zrovna či demo je zrovna nejlepsi voba do PVE jako na dmg.Felguard je možná dobrej na offtank do 5-man instancí ale jinak je nepoužitelnej.
Nevim jak to jedeš jestli přes SL nebo demonic sacrifice se sucobou ci guardem ,ale tento build bych hodnotil jako farmici build ci support v 5-man.

Lilienn
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 06. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Gregor - Warlock - Nepřijat! Empty Re: Gregor - Warlock - Nepřijat!

Příspěvek  Gregor Sun Aug 31, 2008 1:07 pm

Ok a co by si doporučil. Jaký build pro solo Dungy atd

Gregor
Scout
Scout

Počet príspevkov : 14
Join date : 30. 08. 08
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Gregor - Warlock - Nepřijat! Empty Re: Gregor - Warlock - Nepřijat!

Příspěvek  Lilienn Sun Aug 31, 2008 1:16 pm

http://www.wowhead.com/?talent=IEMrbRfkVtcoZxx0tM
zalezi kolik mas hitu na gearu, podle toho volis Supression a ciklusbych jel: UA, Corr, CoS, Immo, SL, SB spam.S tímhle je nutný mít dottimer abys věděl kdy obnovovat dotky.Vždy radši nechám target 1s bez dotky a dám o 1sb víc než abych to napojoval hned posobě.S tímhle specem bys mě ty vijít s dmg nejlíp a equip bych tlačil only do spell dmg.Hit není tka důležitej stačí 5-6% z gearu.

http://www.wowhead.com/?talent=IZbxczIdzZxx0tr0pVhi
s obětovanou sucobou
destro bych spec bych jel este o neco pozdeji, 1100-1200 dmg s armore(+130) takže když bdueš mít v základu kolem 1k spell dmg volil bych už destro ,ale můžeš ho jet i dřív.Měl bys mít na to 20+% crit a hit cap.Tady jezdim ciklus tak že hanodim immolate sb spam a tak dokola vždy když dotika immo nahodim ho znova.

A nepochopil sem ty solo instance.Když chceš chodit solo instance tak na to nepotřebuješ guildu.

Lilienn
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 06. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Gregor - Warlock - Nepřijat! Empty Re: Gregor - Warlock - Nepřijat!

Příspěvek  Gregor Sun Aug 31, 2008 1:40 pm

Lilienn napsal:
A nepochopil sem ty solo instance.Když chceš chodit solo instance tak na to nepotřebuješ guildu.

Já nemyslel že budu chodit jen solo. Chci chodit i raidy. Solo je pro mě zábava, jiní chodí na SW aby se zabavili. Tak já chodim solo.

Gregor
Scout
Scout

Počet príspevkov : 14
Join date : 30. 08. 08
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Gregor - Warlock - Nepřijat! Empty Re: Gregor - Warlock - Nepřijat!

Příspěvek  Krocan Sun Aug 31, 2008 1:51 pm

Talenty si muze prispusobit vzdycky to je ta nejmensi vec ted co se ma resit... resi se napriklad full stav EXO?
Ja osobne bych byl radsi pro full Epic locak at se nemusim tak hodne do vybavovat... a jestl imyslis ze by treba zvladnul tankovat astromancerku no nwm nwm..to uz musi byt trochu na vyssi urovni s Eqipem...
Krocan
Krocan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 29
Join date : 06. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Gregor - Warlock - Nepřijat! Empty Re: Gregor - Warlock - Nepřijat!

Příspěvek  Gregor Sun Aug 31, 2008 1:58 pm

Tak teda, co bude ted? Mam počkat až budu full epic nebo mám počkat až nasbírám víc zkušeností...

Gregor
Scout
Scout

Počet príspevkov : 14
Join date : 30. 08. 08
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Gregor - Warlock - Nepřijat! Empty Re: Gregor - Warlock - Nepřijat!

Příspěvek  Stejk Sun Aug 31, 2008 1:59 pm

Mám z žadatele dobrý pocit. Když se trochu rozepsal, jde poznat, že svůj class zná. Se solováním jsme na tom podobně. Taky raději jedu sám DM, než 20x arenu. Myslím že by se hodil, ale je pravda, že EQ a připravenost na raidy je vše.

Nevím jak to utáhnout. 5 man dungy tu moc nejezdíme, takže BoJ budou čistě na tobě a co nefunguje ZA je problém s dovybavením nových. A bez opravdu dobrého EQ tě prostě na Hyjal a EyE nevememe. Na SSC je docela dost lidí + začíná školní rok a nevím, jestli se u nás dodrží 7 raidů týdně jako doteď.

Určitě by bylo dobré aby tě CL, nebo GuM potkali ve hře, proklepli a trochu pokecali...
Stejk
Stejk
Hlavný Moderator
Hlavný Moderator

Počet príspevkov : 3323
Join date : 02. 08. 08
Age : 42
Bydlisko : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Gregor - Warlock - Nepřijat! Empty Re: Gregor - Warlock - Nepřijat!

Příspěvek  Gregor Sun Aug 31, 2008 2:14 pm

Jestli bych mohl poprosit o jména. Abych je mohl vyhledat.

Gregor
Scout
Scout

Počet príspevkov : 14
Join date : 30. 08. 08
Age : 30

Návrat nahoru Goto down

Gregor - Warlock - Nepřijat! Empty Re: Gregor - Warlock - Nepřijat!

Příspěvek  Lilienn Sun Aug 31, 2008 2:37 pm

Mno stejku brát lidi do G podle pocitu není nejvhodnější.Zase další člověk kterej se potřebuje equip je nám na nic.Podle mě je stav locků ideální a problémy jako ve včerejším oku by už snad neměli být.
Nevim čím by nám byl za přinos když už sme skoro u pokoření kaela kde potřebujeme pouze kvalitní lidi s dobrým equipem a skušenostma.

Lilienn
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 06. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Gregor - Warlock - Nepřijat! Empty Re: Gregor - Warlock - Nepřijat!

Příspěvek  Lilienn Sun Aug 31, 2008 2:38 pm

Gregor napsal:Jestli bych mohl poprosit o jména. Abych je mohl vyhledat.

CL locků in-game --> SATINE není ted moc online tak se obrať na EXO

Lilienn
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 06. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Gregor - Warlock - Nepřijat! Empty Re: Gregor - Warlock - Nepřijat!

Příspěvek  Exo Sun Aug 31, 2008 3:18 pm

hm lilienn tady jde o to, že ten destro s nether protect tam prostě musí být ...kdyby ji netankoval Fearr tak mohl mit toho vzadu a vypadalo by to úplně jinak ...
pro Satine:o EQ ta astromancerka tak není ...když máš impa + kinga + commanding + packa + potka + totem na resist + aura od pala + nether prot a všechno je OK
Exo
Exo
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 228
Join date : 03. 08. 08
Bydlisko : Havířov

Návrat nahoru Goto down

Gregor - Warlock - Nepřijat! Empty Re: Gregor - Warlock - Nepřijat!

Příspěvek  Krocan Sun Aug 31, 2008 6:24 pm

no tak ale pocitej s tim ze takovy lock stejne bude mit o 2-3 K Hp minimalen min..D
No ted sem nebyval online.D..ale uz sem s Gregorem domluveny na prohlidce
Krocan
Krocan
Scout
Scout

Počet príspevkov : 29
Join date : 06. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Gregor - Warlock - Nepřijat! Empty Re: Gregor - Warlock - Nepřijat!

Příspěvek  Lilienn Sun Aug 31, 2008 6:46 pm

Exo chtel bych ti říct že na tankování se nepoužívá Nether prot což ty asi nevíš.Stačí pár počtů a je to jasný.Nether ti za ten faith procne 2-3 = ušetřim jeden dva healy.Když pojedu SL a crit do painu vydržim toho o mnohem víc zvláš je to znát u blinda.Teoreticky na to není potřeba žádnej spec hlavně stačí abys neměl Destructive reach.A pokud vim immunita wipuje thread.A taky u takovyho specu není potřeba moc velkej heal.20% veškerej dmg de do peta +60 resist od felhuntera .Což pak už máš tak velkou resistance že to budou tak malý rány že to uhealuje nějákej šašek v zelínkách.

Tady sem pro zajímavost něco našel
link

Lilienn
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 135
Join date : 06. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Gregor - Warlock - Nepřijat! Empty Re: Gregor - Warlock - Nepřijat!

Příspěvek  Pufftik Sun Aug 31, 2008 8:04 pm

tam ide skor o to ze ho musi tankovat niekdo na dialku kvoli tomu ze beha ako sa mu zachce.
Pufftik
Pufftik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 743
Join date : 02. 08. 08
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Gregor - Warlock - Nepřijat! Empty Re: Gregor - Warlock - Nepřijat!

Příspěvek  Arranion Sun Aug 31, 2008 11:23 pm

velmi sa mi pacilo ako rozpisal svoju prihlasku, takto by to malo vyzerat u kazdeho, ale napriek tomu je z jeho vyjadrovania poznat ze nehra moc dlho
Arranion
Arranion
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 472
Join date : 05. 08. 08
Age : 36
Bydlisko : Home is where the Hearthstone is.

Návrat nahoru Goto down

Gregor - Warlock - Nepřijat! Empty Re: Gregor - Warlock - Nepřijat!

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru