Desur Arms Warrior

Goto down

Desur Arms Warrior

Příspěvek  Desur za Mon Jun 11, 2018 10:44 pm

Nick postavy: Desur
Class Warrior-Arms/Fury
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem: Zkušenosti mám s progresem cata raidů- BoT HC,BWD HC a FL HC(?),dřívě jsem hrál na serveru Ice-WoW, kde jsem se účastnil progresu zmíněných raidů,FL HC je s otazníkem z důvodu,že jsi úplně nepomatuji zda a u kolika bossů jsem byl na progresu(bossové se postupně zpřístupňovali). Dále jsem pogresoval na Legionu Emerald nightmare a Trials of Valor.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: WoW hraji s občasnou pauzou cca 6 let Laughing . Moje začátky začínají na již zmíněném serveru Ice-WoW v jeho zlatých časech,po úpadku serveru jsem po nějaké době přesedlal na ofi ke konci WoD a zůstal zde zhruba do 1/3 Legionu, jelikož mě to pořád táhne zpět ke Cataclysmu.
Stav tvého equipu, ilvl: 375ilvl, http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Desur
Talenty: http://rpgworld.altervista.org/talentcata/eng/?WR#302203131202123122010322.17-3.19-!-1,-1,-1,-1,-1,-1,-1,-1,-1
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): https://snag.gy/T5VsBm.jpg
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Single rotace,Chrage+Battle shout jako opening pro získání co nejvíce Rage->Rend,který udržuji celou dobu->Colossus smash pro nastackování Sunder armor a 100%ingor armoru. Colossus smash dávám na cooldown,Overpower pokáždé když je možný, Mortal strike na udržování Rend, Heroic strike "výplň" při dostatku Rage, Slam při CD ostatních spellů. Při burstu Shattering throw pro redukci 20% armoru. Pomocí Colossus smashe stackuji Sunder armor na stálé snížení armoru nepřitele(bosse).
Aoe- Bladestrom,Sweeping strikes, Cleave, Thunder clap
Priorita statů: Strenght>Hit 8.00%>Exp 24-26>crit>mastery>haste. Jakmile mám Hit cap kolem 8% a expertise v rozmezí 24-26 stává se mým následným prioritním statem Crit.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony (Omen, DBM, GC, EPGP): TeamSpeak-ano,mikrofon-ano, GC a EPGP momentálně nemám-není problém stáhnout.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Raid time mi vyhovuje,ano budu připraven.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Očekávám pohodové raidy, progess/farmu bez zbytečných wipů. Chtěl bych se dostat do party na progress DS až bude k dispozici.
Předchozí guildy (důvod odchodu): Momentálně jsem byl neaktivní, a z toho důvodu si nepomatuji jméno předchozí guildy kde jsem byl. Důvod odchodu byl ten, že jsem se nedostával na raidy. V guildě byla aktivní jen jedna parta, která brala jen členy,kteří chodili pravidelně,nebo kteří tam byli déle, i když jsem se opakovaně hlásil mezi prvními,zbytečně jsem pak čekal jestli mě vezmou, když bylo volné místo, a pak se dozvím, že vzali někoho mimo guildu.
Znáš někoho z EXALTED? Neznám.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Dozvěděl jsem se o Vás z twinheadu-guild progress.
Něco o sobě Je mi 20 let,bydlím v Karlovarském kraji a momentálně studuji na Strojní fakultě Západočeské univerzity. Mezi mé koníčky, kromě snad až nezdravého spaní patří četba,kinematografie (ať to zní nadneseně a ne jen, že si lehnu a koukám filmy Very Happy ), a jelikož jsem na WoWku strávil více než je zdravého času,tak samozřejmě se mezi mé koníčky také řadí hry. Ovšem nesedím jen doma v teplíčku, když je možnost, tak vždy rád někam "vypadnu". Momentálně chci začít s lukostřelbou. Pro jistotu zmiňuji, že je to nějaký pátek co jsem byl v raidu a nejspíše bych se občas nevyhnul nějakým failům (rozhodně bych se znovu podíval na taktiky, než bych vlezl do raidu).

Desur
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Desur Arms Warrior

Příspěvek  Tmok Today at 4:38 pm

PRO jocolor
Tmok
Marshal
Marshal