Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krza Arms 387 - PRIJATÝ

4 posters

Goto down

Krza Arms 387 - PRIJATÝ Empty Krza Arms 387 - PRIJATÝ

Příspěvek  Krza Wed Mar 21, 2018 5:31 pm

Nick postavy: Krza  
Class Warrior Arms/prot
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem: Čo sa týka skúseností s progressom a raidovaním, tak ten pochádza primárne z wotlku kde mám prejdený celý wotlk content od Naxxu až po RS. ICC zabité na 25HC. Následne prechod na Cataclysm, kde som progressoval s Fallen Ancients až po HC Ragnarosa potom sa však grupa rozpadla. Momentálny stav mojich bosskilloch je ARMS: FL 7/7hc, BoT 5/6 HC (nechodili sme councilov). PROT v FL aj BoT iba ako offtank. Taktiež mám skusenosti aj s inými classami a na Twine môžem spomenúť ešte 386 ilvl Hunter FL 6/7hc ktorého som ochotný taktiež poskytnuť Guilde (huntera som dostal od kamaráta moje bosskills nanom ešte celkom nefiguruju).

Jak dlouho hraješ wow/svoji class: 13.6.2018 to bude 10rokov čo hrám WoW (vtedy som dostal battle chestu s WoW k narodeninám  Very Happy ). Wariora hrám zhruba 5 rokov: 4roky PVE na Wotlku ako main Prot a Fury offspec a teraz Twinstar cataclysm hrám 10 mesiacov ako main Arms a offspec Prot.

Stav tvého equipu, ilvl: War arms 387ilvl (chýba mi HC vessel a HC sulfura), War prot 382ilvl (chýbajú oba trinkety, neck, wristy, one-hand, throw, boty, waist)

Talenty: Talenty na armsa ->  https://prnt.sc/irg73w Talenty na prota -> https://prnt.sc/irgd1l

Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu)::Screenom z raidu momentálne nedisponujem avšak s fps problem nemám ani na 25. Pripájam screen Arms ui: https://prnt.sc/irgu5t /// Prot ui: https://prnt.sc/irgwkj

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
Samozrejmosťou je 2x prepotka (zvyčajne na open a execute), flaška, cookie a kontrola buffov čo mám na sebe. Následne podľa raid grupy volím aký shout budem dávať.  

Open:
vyzerá umna Heroic throw (na sunder armor) -> Charge (na 25%  proc na crit MS) -> Rend (ktorý je počas fightu udržiavaný MS) -> CS (pre další stack sunder armor a 6sec debuff na targete) -> MS. V open najprv odpalujem recklessness so shoutom a potom Deadly calm s Apparatuskou (ktora je nastackovana samozrejme najprv na 5 stackov). Cez hero niekedy hádžem aj shattering throw.

Rotacia:
MS na cd, OP na proc, CS tak aby bol čo najdlhšie trvajúci debuff. Slam ako filler, Heroic Throw ak som mimo range, nemám rage alebo ho proste použijem na cd, HS používam ak mám veľa rage, cez hero, battle trance, deadly calm alebo proste nad zhruba 60 rage. Ak sú 2 targety na cd dávam Sweeping Strike 3-4 targety dávam sweeping, cleave, thunder clap, whirlwind a zhruba 5+ targetov dávam Bladestorm. Pri execute fáze do normálnej rotácie zapojím execute ktorého buff z talentov nastackujem na 5 stackov a udržiavam ho.

Staty
1. Strength 2. Hit (8%) 3. Expertise (26) 4. Crit 5. Mastery 6. Haste.
Hodnotu mastery nastavujem na čo najvyššiu možnú a zároveň čo najbližšiu možnu “mastery capu”, keďže na Twine mastery funguje nie za každý bod ale po kvantách u wara 0,45. V praxi to znamená že mastery Vám dá rovnaký bonus či ju máte 8,01 alebo 8,44. Preto aby som nestrácal tieto staty tak si vvypočítam najbližší, najvyšší cap a zbytok doplním o haste (väčšinou sa to týka jedného reforgu alebo to skrátke niekedy celkom dobre výjde)

TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony (Omen, DBM, GC, EPGP): Čo sa týka addonov som dosť fajnšmeker Very Happy ako si môžete všimnúť aj na mojom UI. Takže samozrejme všetky tieto addony mám. 


Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Raid time mi vyhovuje keďže momentálne som na ročnej marodke a ponej mám taktiež ako vysokoškolák kopec voľna Very Happy takže ano vyhovuje mi to všetko.

Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Od exalted čakám kvalitné raidy na aké som bol zvyknutý aj na wotlku a ktore by som chcel zažívať aj na Twine. Dosiahnuť by som samozrejme chel čo najlepšieho progresu guildy a rozvoju seba na blížiacom sa novom contente.

Předchozí guildy  (důvod odchodu): Na twinstare hrám dosť krátko (wotlk twin som vôbec nehral) Takže bol som v náhodnej lvl 25 guilde počas expenia Very Happy Následne som išiel k Fallen Ancients kde sme to dotiahli až progress hc Ragnarosa no tam sa to dajako rozpadlo. Momentálne som V Sollteris aby som skrátka iba mal ským isť na raid (snimi som dal aj HC raga pri ktorom som mal brutálne lagy Very Happy ) Väčšinu ale vo wow trávim čas s hypertanzem a hilbertom čiže vašími členmi.

Znáš někoho z EXALTED? Hypertanzee (ponovom už aj Hilbert  Very Happy )

Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Od Hypertanzeeho a z bosskills

Něco o sobě Tak som chlapec ktorému už pomaly ťahá na 20 Very Happy. Chodím na vysokú školu na Ekonomickú univerzitu do Bratislavy na fakultu medzinárodných vzťahov. Momentálne mám štúdium kvôli zdravotným problémom na 1 rok prerušené takže voľný čas trávim hraním WoW čítaním a pozeraním filmov.

Krza
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 15. 03. 18
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Krza Arms 387 - PRIJATÝ Empty Re: Krza Arms 387 - PRIJATÝ

Příspěvek  Terorizt Mon Mar 26, 2018 12:28 am

Ahoj, sorry že čakáš dlho na reakcie, ale akosi sa nikto kompetentný k melee class nevyjadruje. Snáď sa to už čoskoro zmení. Osobne warriora neviem posúdiť..

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 150
Join date : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Krza Arms 387 - PRIJATÝ Empty Re: Krza Arms 387 - PRIJATÝ

Příspěvek  Krza Mon Mar 26, 2018 12:51 am

Pohode. Ďakujem za info

Krza
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 15. 03. 18
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Krza Arms 387 - PRIJATÝ Empty Re: Krza Arms 387 - PRIJATÝ

Příspěvek  copnar Mon Mar 26, 2018 5:07 pm

tak ako z rychla som to pozrel, a neni mu co vytknut no :DDD tongue
copnar
copnar
Scout
Scout

Počet príspevkov : 26
Join date : 01. 10. 16
Age : 42
Bydlisko : vychod svk :D

Návrat nahoru Goto down

Krza Arms 387 - PRIJATÝ Empty Re: Krza Arms 387 - PRIJATÝ

Příspěvek  Krza Mon Mar 26, 2018 6:26 pm

Ďakujem Very Happy

Krza
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 15. 03. 18
Age : 25

Návrat nahoru Goto down

Krza Arms 387 - PRIJATÝ Empty Re: Krza Arms 387 - PRIJATÝ

Příspěvek  Dyveina Tue Mar 27, 2018 11:32 pm

Síce nie som melee leader, ale snáď nebude vadiť ak ťa uzavriem. Do warriora sa nevyznám, ale Copnar sa vyjadril. V raide som s tebou nemal problém, a ani nikto ďalší z vedenia.

PRIJATÝ na test.

Napíš si v hre o inv na nick Graggas, Sedara, Teroriztt, Dany, Dyveina, Hypertanzee.
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Krza Arms 387 - PRIJATÝ Empty Re: Krza Arms 387 - PRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru