Barosakk - 385 elemental- PRIJATÝ

Goto down

Barosakk - 385 elemental- PRIJATÝ

Příspěvek  Barosak za Sun Mar 18, 2018 10:25 pm

Nick postavy: Barosakk
Class Shaman , elemental
Koupená nebo vyexpená postava: vyexpená postava
Zkušenosti s progresem: Zkušenosti s progresem na FL contentu mám z Twinstaru, guilda Fallen acients kde jsme byli v progressu HC Ragnarose zde jsem byl od zacátku progressu 1/7HC.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: zacátek byl nekdy v roce 2012 kdy jsem zacínal na Wotlku tam jsem hrál do roku 2017 kdy jsem prešel na Cataclysm, Shamana jsem hrál ze zacátku jako hlavní talenty restoration z duvodu mé flexibility, elemental hraju 7 mesícu. co se týce altu tak mám jen jednoho o kterém má smysl mluvit a to je retribution(386)/protection(385) paladin.
Stav tvého equipu, ilvl: Legendárka, 385; chybí HC hlema z Ragnarose + capacitor, HC chesta s Alysrazor, HC wristy z Lord Rhyolita.
Talenty: Talenty mám dělané tak aby mi co nejlépe vyhovovali - https://imgur.com/cgScCla .
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): UI mám základní - https://imgur.com/cARXsk0 - jsem s ním spokojený a už zvyklí, co se jedná o FPS problém s nimi nemám.
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Popíši situaci na singel target tak začínám tím že vyhodím totemy (ty přizpůsobím tak aby byli co nejvýhodnější pro raid) budu již počítat s tím  že mám na sobě lightning shield a na staffce Flametongeo weapon.
Jako první spell dávám Flame shock který držím nepřetržitě na bossovi, pokračuji tím že dám Elemental mastery poté Lava burst pak lightning bolty když mi procne Fulmination (tz. 9 stacku na shieldu) dám ji když nemám 9stacku tak lava burts který dávám vždy když na něm nemám CD, Fulmination nikdy nedávám bez 9 stacku nebo tak že by mi musel spadnout flame shock z bosse ten obnovuji tak aby když castím lava burts byl na bossovi. Co se týče elementů dávám je těsně před Heroismem.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony (Omen, DBM, GC, EPGP): Krom EPGP vlastním vše ten však není problém doplnit, jsem plně komunikativní na TS.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Jsem flexibilní takže mi neděla problém Váš raid time.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Čekám kvalitu raidu kterou nabízí vaše guilda k vlastnímu rozvoji. A možnost progressu na budoucím contentu.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Moje první guilda na Cata byla "Live till you die" kde jsem byl v hlavní skupině které se po nějaké době rozpadla a já přešel do guildy "Fallen Acients" v této guildě jsme se dostali k progressu HC Ragnarose, po nějakém čase se vyskytli u některých lidí problémy, proto jsme se rozhodli pozastavit hod skupiny.
Znáš někoho z EXALTED?  Hypertazee
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? No to právě od Hypertazeeho, navrhoval mi ať zkusím napsat přihlášku když viděl že nemáme funkční skupinu.
Něco o sobě Mám 18 let, jsem dost komunikativní, studuji obor na SOUz, ve volném čase se věnuji sportu, kamarádům, a samozřejmě hraní her na pc.

Barosak
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Barosakk - 385 elemental- PRIJATÝ

Příspěvek  Terorizt za Mon Mar 19, 2018 1:45 am

Ahoj, pekná prihláška Smile zvolil by som miesto profky Skinningu Tailoring. Mal by som pár otázok ohľadne pustenia Fire elementála a tak celkovo. Vypísal si tu pár vecí, čo ti chýba do BiSu, ale vieš o tom, že sú ešte ďaľšie minimálne 2 veci čo si nespomenul? Zvolil by som preto ako u tvojho kamaráta Hilberta ústny pohovor na TS, napíš mi preto čas kedy by ti to vyhovovalo ( niekedy navečer ideálne). Hyper mi o tebe hovoril, spomínal, že vieš hrať aj resto šamana. Vedel by si prehodiť, ak by sa to hodilo? Prot pala alt je plus. Zatiaľ toľko, počkám si kto sa prípadne ešte vyjadrí..

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 149

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Hypertanzee za Mon Mar 19, 2018 7:26 am

Tak za prvé som rád že si mi skomolil meno Razz ....
- o dps specu sa ti musia vyjadriť iný bol som iba keď si bol resto
- Má cenu dať elementálov pred herom ked už sa na nich neaplikuje heroism efekt ?, ak áno tak prečo.
- Prot paladin obrovský bonus kedže tanci a twin nejdu moc dokopy

Hráča poznám raidoval som sním je naňho spolahnutie síce hovorim iba o resto specu ale tak myslím že ked perfektne zvládol ten tak ele nebude velký problem
Pro ústny pohovor
Hypertanzee
Scout
Scout

Počet príspevkov : 25

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Barosak za Mon Mar 19, 2018 7:38 pm

Děkuji.
Profese se dají určitě pozměnit nedělalo by mi to problém, k tomu BIS jsem zapomenul napsat back a pásek. Pohovor můžu od úterý do čtvrtka čas okolo 18:00 + . Přehodit na resto bych byl schopný kdyby bylo nutné.

Barosak
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Terorizt za Mon Mar 19, 2018 9:09 pm

Fajn, tak teda utorok o 18:30 buď online a kontaktuj ma.

Budem na postave Cosizcukruu / Teroriztt

Naposledy upravil Terorizt dne Mon Mar 19, 2018 9:43 pm, celkově upraveno 1 krát

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Barosak za Mon Mar 19, 2018 9:39 pm

Dobrá, na jakou postavu tě mám kontaktovat?

Barosak
Scout
Scout

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Terorizt za Thu Mar 22, 2018 8:49 pm

Po diskusii na TS som sa rozhodol, že si

Prijatý na test.

napiš si v hre o inv: Gragass, Teroriztt, Dyveina, Zanny, Sedara, Dany
po obdržaní práv tu na forku si prečítaj prosím ta http://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: