Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Afo - Blood DK - Prijatý

4 posters

Goto down

Afo - Blood DK - Prijatý Empty Afo - Blood DK - Prijatý

Příspěvek  Afolaby Fri Sep 15, 2017 2:23 pm

Nick postavy: Afo - http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Afo
Class Blood DK (v offu pvp Frost DK), pve Eq na frosta 380
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem: BoT 5/5hc down, Bwd 5/6hc down, Tot4W 0/2hc, FL 6/7hc down
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Na twinu zhruba rok a něco, na officiálním serveru jsem hrál DK od konce MoP do zhruba poloviny WoD.
Stav tvého equipu, ilvl: 385-387ilvl podle bosse, zatím bohužel nebylo štěstí na token a wristy z majordoma.
Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Afo
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): https://ctrlv.cz/gK7h , v raidu běžně 60FPS
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Klasicky DeathStrike podle income poškození na co možná největší heal a absorb, HeartStrike, RuneStrike na doplnění run a threat, defky podle potřeby, trinket z Tolbaradu, gemy enchy. Co možná nejvíce mastery, 19 % parry, 8.00 % hit 24 expertise. Pokud je dobrý socket bonus, dodržím +20mastery +20 stamina, nebo jiným vhodným gemem, jinak +40 mastery.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony (Omen, DBM, GC, EPGP): TS mám, mikrofon také, Skada, dbm mám, GC a EPGP můžu stáhnout když bude třeba.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Záleží podle dne, obecně jsem ale v 8, někdy chvíli po 8 připravený (podle provozu). Snažil bych se asi hlásit na raidy, když mám volno, abych se vyvaroval pár minutovému pozdnímu příchodu.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Čekám pohodovou gildu, kde si přijdu na své a třeba se něco přiučím. Celkově asi zlepšit svůj herní styl a pokořit poslední nástrahu 4.2 contentu.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Riders of Darkness (neshody s několika lidmi), Brotherhood of Alliance (neaktivita GuM), Knights of Czech (vyhozen za touhu po něčem "víc"), HalfPerfection (neshody s několika lidmi, nechuť se aklimatizovat na styl "chceme být ve všech bosskillech první a jen my jsme ti nejlepší")
Znáš někoho z EXALTED? Pouze Hypertanzeho a pár dalších jen od vidění.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Od lidí na serveru, bosskills, twinhead zároveň i takový všeobecný přehled o lepších gildách na Alianci.
Něco o sobě Je mi 20 let, jsem z malé vesničky v západních čechách kousek od Mariánských Lázní. Myslím, že jsem relativně klidný a nápomocný, rád si vyslechnu kritiku, pokud je oprávněná, mám chuť se zlepšovat. Kdo mě zná, tak ví, že mám chvíle, kdy se mnou nejde vydržet, ale snažím se nedávat svůj flegmatismus najevo Smile
Afolaby
Afolaby
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 15. 09. 17
Age : 26
Bydlisko : Mariánské Lázně

Návrat nahoru Goto down

Afo - Blood DK - Prijatý Empty Re: Afo - Blood DK - Prijatý

Příspěvek  Hypertanzee Fri Sep 15, 2017 3:00 pm

Mám stebov odchodených pár instancií ako človek si v pohode je stebou očom kecať a má to hlavu aj pätu.Ako healer som nikdy nemal problem ťa healovať.
Čo sa týka taktiky myslim že vysvetlenie jedného bossa nieje problém.
- Ja ako healer sa ťa musim spýtať na premňa podstatnú vec, ako oznamuješ svojej parte konkrétne healerom že si zranitelný (bez použitelných defiek) máš nato nejaký addon prípadne macro ?
- Ďalej ako si volíš medzi Icebound Fortitude a Vampiric Blood pri akých situaciách jednotlivé ability používaš ?
Hypertanzee
Hypertanzee
Scout
Scout

Počet príspevkov : 28
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Afo - Blood DK - Prijatý Empty Re: Afo - Blood DK - Prijatý

Příspěvek  Afolaby Fri Sep 15, 2017 4:28 pm

Hypertanzee napsal:Mám stebov odchodených pár instancií ako človek si v pohode je stebou očom kecať a má to hlavu aj pätu.Ako healer som nikdy nemal problem ťa healovať.
Čo sa týka taktiky myslim že vysvetlenie jedného bossa nieje problém.
- Ja ako healer sa ťa musim spýtať na premňa podstatnú vec, ako oznamuješ svojej parte konkrétne healerom že si zranitelný (bez použitelných defiek) máš nato nejaký addon prípadne macro ?
- Ďalej ako si volíš medzi Icebound Fortitude a Vampiric Blood pri akých situaciách jednotlivé ability používaš ?

Tak celkově hlásím na TS, že si nějakou defku zapínám, není ale problém udělat nějaké makro, které to oznámí i do ingame chatu. Mezi defkami volím tak nějak podle už zažitých standardů tady na twinu, pokud například u Baleroka náhodou na decimation strike nehodím parry/dodge, tak je jasná volba Vampiric blood, jelikož se potřebuju dostat co nejrychleji na max (s tím souvisí v tuhle chvíli i použití co největšího množství ulehčení pro healera - s aktivní VB použít rune tap, ghůla, cokoliv co pomůže healovi, pokud potřebuje. Padesátku většinou volím tam, kde vím, že budu dostávat větší množství dmg než obvykle. Obecně teda, VB když potřebuju dohealovat a IF když nechci klesnout o moc HP. Nevím, jestli zrovna tohle vysvětlení jsi teda měl namysli cyclops
Afolaby
Afolaby
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 15. 09. 17
Age : 26
Bydlisko : Mariánské Lázně

Návrat nahoru Goto down

Afo - Blood DK - Prijatý Empty Re: Afo - Blood DK - Prijatý

Příspěvek  Danyy Fri Sep 15, 2017 10:05 pm

Cus,
Ako si na tom s taktikami na raga hc?, Ako ti ide jeho solo tankovanie?
Zdá sa mi alebo nemáš žiadnu defku nabindovanú?

Čo sa týka talentov tak tam viac-menej nieje čo vytknúť tie hlavné máš, zvyšok je o preferenciách.
EQ máš vcelku pekný, tých 5 itemov sa doberie ľahko.

Každopádne dobrý tank sa spozná len v raide, takže za test

Danyy
Tank leader
Tank leader

Počet príspevkov : 89
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Afo - Blood DK - Prijatý Empty Re: Afo - Blood DK - Prijatý

Příspěvek  Afolaby Fri Sep 15, 2017 10:12 pm

Danyy napsal:Cus,
Ako si na tom s taktikami na raga hc?, Ako ti ide jeho solo tankovanie?
Zdá sa mi alebo nemáš žiadnu defku nabindovanú?

Čo sa týka talentov tak tam viac-menej nieje čo vytknúť tie hlavné máš, zvyšok je o preferenciách.
EQ máš vcelku pekný, tých 5 itemov sa doberie ľahko.

Každopádne dobrý tank sa spozná len v raide, takže za test

Sólo tankoval jsem raga jednou a řekl bych, že to zlé nebylo, na druhý pull jsme to zabili. U raga hc mám sice teoreticky nastudováno, co a jak, ale prakticky jsem neměl možnost si to zažít na vlastní pěst, přecijen, jsem 6hc zabil relativně nedávno po delší pauze od hraní.
Něco nabindované mám, ty nejdůležitější věci typu taunt, icebound, vampiric, ams, jen u tlačítek je skrytý popisek. Vidět je pouze pár maker.
Afolaby
Afolaby
Scout
Scout

Počet príspevkov : 9
Join date : 15. 09. 17
Age : 26
Bydlisko : Mariánské Lázně

Návrat nahoru Goto down

Afo - Blood DK - Prijatý Empty Re: Afo - Blood DK - Prijatý

Příspěvek  Hypertanzee Sat Sep 16, 2017 8:28 am

V raide som stebou bol iba na low content raidoch problem som stebou nemal žiadny každopádne ragnaros je o pohybe nie stáni na mieste takže to musí posúdiť test raid.
Rozhodne som za dorobenie macier na tvoje spelly Razz

- PRO TEST -
Hypertanzee
Hypertanzee
Scout
Scout

Počet príspevkov : 28
Join date : 05. 07. 16

Návrat nahoru Goto down

Afo - Blood DK - Prijatý Empty Re: Afo - Blood DK - Prijatý

Příspěvek  Morby Sat Sep 16, 2017 5:33 pm

Otestovat v raidu.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Afo - Blood DK - Prijatý Empty Re: Afo - Blood DK - Prijatý

Příspěvek  Danyy Sat Sep 16, 2017 8:52 pm

Takže prijatý na test, uvidíme ako sa nám predvedieš na raide



napiš si v hre o inv: Gragass, Teroriztt, Dyveina, Zanny, Sedara, Dany
po obdržaní práv tu na forku si prečítaj prosím ta https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov

Danyy
Tank leader
Tank leader

Počet príspevkov : 89
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Afo - Blood DK - Prijatý Empty Re: Afo - Blood DK - Prijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru