Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno

+9
Almie
Artoan
Soulburn
Sedara
Terorizt
Kucko
Tiine
Danyy
Cady
13 posters

Goto down

Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno Empty Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno

Příspěvek  Cady Fri Feb 24, 2017 6:00 pm

Nick postavy: Sarafin (Cady)
Class Druid Guardian/Balanc
Koupená nebo vyexpená postava: Koupená nebo vyexpená
Zkušenosti s progresem: Budem formulovať ako nová ako neznáma osoba.
Progress:
Za cenu adekvátneho ukončenia contentu na úrovni akej sa jej progres začal, som ochotný spraviť veľa. Progres pre mňa znamená ( ak mi to situácia dovolí ) nebojím sa vzatie situáciu do vlastných rúk ( v období nečinnosti chuť viesť a obetovať kopec času progresu aj s viacerými ako len jedným raidom ). Tvorba taktík, študovanie encountr.. Mobilita specku ( nehrám nikdy len jeden daný speck pri svojej classe ( je to nezmysel v progrese ).
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Guardian  3 roky ( nad cataclysm nepočítam )
Stav tvého equipu, ilvl: Guardian 384 Feral 384/385 Balance 380

Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Úprimne neviem ako v tejto dobe raidujete.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout:
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Kick, Možnosť ukončenia contentu na úrovni, na akej sa jeho progres začal.

Něco o sobě Neplánujem aktívne hranie, očakávam raid na 1 max 2 dni (2-3 hodiny) v ID. Prihláška je podaná za účelom pomoci pár jedincom. Sám som za Main char neraidoval niekoľko ID ( nachádza sa v pvp guilde za účelom Rated battleground...) Aktívne raidovať neplánujem ani za jednu postavu. Môj čas už nato nestačí, práca Offik / OW(do začiatku tournamentu) / Hots.
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno Empty Re: Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno

Příspěvek  Danyy Fri Feb 24, 2017 6:57 pm

za tanka som za, otázkou je či ti bude vyhovovať raid time (pokecáme v hre / na ts)

Danyy
Tank leader
Tank leader

Počet príspevkov : 89
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno Empty Re: Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno

Příspěvek  Tiine Fri Feb 24, 2017 8:53 pm

Za
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno Empty Re: Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno

Příspěvek  Kucko Fri Feb 24, 2017 9:33 pm

PROTI
PROTI
PROTI
Spoiler:
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno Empty Re: Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno

Příspěvek  Terorizt Sat Feb 25, 2017 1:25 am

ZA...

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 150
Join date : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno Empty Re: Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno

Příspěvek  Sedara Sat Feb 25, 2017 1:27 am

Proti
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno Empty Re: Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno

Příspěvek  Sedara Sat Feb 25, 2017 1:29 am

Cady napsal:
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Kick, Možnosť ukončenia contentu na úrovni, na akej sa jeho progres začal.
BTW nase vzpominky se asi rozchazi... pokud vim tak jsi leavnul v patek vecer pred main raidem bez jedineho slova ingame ci na foru. Jeste jedno proti
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno Empty Re: Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno

Příspěvek  Soulburn Sat Feb 25, 2017 9:35 am

smích
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno Empty Re: Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno

Příspěvek  Artoan Sat Feb 25, 2017 12:10 pm

Proti. Každý kdo zná důvod tvého předchozího odchodu si už obraz udělá sám..

Artoan
Knight
Knight

Počet príspevkov : 67
Join date : 23. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno Empty Re: Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno

Příspěvek  Cady Sat Feb 25, 2017 4:10 pm

Prvotne som sme nechcel vôbec písať žiadne odpovede ale prosím.
Ako prvá vec, nedávam si prihlášku sám od seba,kvôli sebe, ale na margo ľudí ktorý to chceli.
Som árd že sem napísal Kucko, je to krásny príklad človeka ktorý Vám vôbec nevadí. Nevadí Vám že kašle na pomoc v progrese (za moje obdobie , viem že do nedávna tomu bolo aj teraz ), človeka ktorý namiesto progresu na starej aure dal prednosť progresu z inou guildou, s konkurenciou s ktorou to aj zabil. Ale to to je v poriadku však.
Rád by som poukázal na topick.. ktorý som napísal asi tak 2 týždne pred odchodom, viem ze mi tam písal len Tinne. Takže sa vôbec nečudujem že ste ala nečakali že leavnem. Však tu sa o to čo píšu ľudia v guilde nikdy nezaujímal však Sedar ( 2x som ti písal že mám ľudí na doplnenie a znovu otvorenie 25 man raidu napísal si ´´už o to nemám záujem,, ).
K raidu na horde kvôli ktorému sme odišli iba toľko. Bolo to verejné na fore guildy, každý si to mohol pozrieť a v guilde o tom ľudia vedeli už dávno. Bohu žiaľ o tom nik nevedel vo pred ani hodinu či sa to uskutoční alebo nie. Na to si sa ale v tom písaní na horde ani raz neopýtal, ale beriem. Pre mňa samého to bolo prísť z práce rýchlo prehodiť char a dostať summon pred bossa.
Vidím to však tak že síce ma do toho ľudia kopali dosť dlho no musím ostať veriť vete ktorá mi bola napísaná ako posledná ´´ ak si mám vybrať medzi Kuckom a tebou, nech tu radšej ostane Kucko,, ten Vám určite pomôže Viac ( pomohol ). GL
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno Empty Re: Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno

Příspěvek  Kucko Sat Feb 25, 2017 5:47 pm

Cady napsal:Som árd že sem napísal Kucko, je to krásny príklad človeka ktorý Vám vôbec nevadí. Nevadí Vám že kašle na pomoc v progrese (za moje obdobie , viem že do nedávna tomu bolo aj teraz ), človeka ktorý namiesto progresu na starej aure dal prednosť progresu z inou guildou, s konkurenciou s ktorou to aj zabil. Ale to to je v poriadku však.
Som v guilde dva roky, účastnil som sa na raidoch, videl som raid z viacerých pozícií - Raid Leader, Heal Leader, Member, Test a vždy som robil maximum pre guildu (odprogressoval a odraidoval som toho viac ako ty, keďže som mal lepšiu dochádzku na starom contente). Ak ti to je málo, čo som za tie dva roky guilde dal, je mi to jedno - ale opýtaj sa hocikoho a povie ti to Wink . To, že som vo svojom voľnom čase išiel s inou guildou je moja vec (popr. keď bol full raid).
A ak by ťa to zaujímalo - ty, Langosh a ďalšia zgerba, ktorú ste sem namotali z hordy, ste mi znechutili wow natoľko, že som prestal chodiť raidy (spolu s ďalšími RL vecami, do ktorých ťa samozrejme nič).

Cady, Cady.... každému dávam druhé šance - Tiine, Zergic, dokonca aj Goldrinovi by som ju dal bez problémov. Chovali sa ako ľudia, leavli, napísali prečo, stáva sa to.
Ale ty si bol kok, ktorý je maximálne arogantný. Bude lepšie, keď ostaneš tam kde si, guilde ako takej nechýbaš, nikto na teba nie je odkázaný.
Ale som rád, že si stále myslíš, že bez teba si nikto neporadí a svet sa točí okolo teba lol!

pa, Kucko

...a aby som nezabudol, ak ťa tu fakt chce viac ľudí ako nechce (ideálne 9 ľudí na raid), kľudne nech ťa invitnú


Naposledy upravil Kucko dne Sat Feb 25, 2017 7:11 pm, celkově upraveno 1 krát
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno Empty Re: Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno

Příspěvek  Almie Sat Feb 25, 2017 6:58 pm

Proti
Almie
Almie
Knight
Knight

Počet príspevkov : 71
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno Empty Re: Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno

Příspěvek  Bobbyy Sat Feb 25, 2017 10:48 pm

ZA

Cady že neudělal nic pro guildu? Nevim no. Zrovna ve chvíli kdy to tu bylo nejvíc mrtvý a ve "vedení" se to neřešilo on se snažil aspoň skládat 10tky aby se to aspoň trošku posunulo.
Upřímně si myslim že je jeden z mála co pro guildu něco udělal.
Bohužel to tu vždy bylo rozděleno na dvě strany.
Bobbyy
Bobbyy
Knight
Knight

Počet príspevkov : 54
Join date : 11. 03. 16
Bydlisko : Praga

Návrat nahoru Goto down

Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno Empty Re: Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno

Příspěvek  Sedara Sat Feb 25, 2017 10:58 pm

@Majkl: a ty jsi kdo?
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno Empty Re: Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno

Příspěvek  Morby Sat Feb 25, 2017 11:26 pm

Hádejte se jinde...
Kdyby se tu nevyvolalo tolik rozporu možná bych byl pro, ale určitě by jsme ztratili víc, než získali. Tudíž PROTI sorry
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno Empty Re: Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno

Příspěvek  Dyveina Sun Feb 26, 2017 1:15 am

ZA, sám som dostal druhú šancu v podobnej situácii.

Verím že sa zachováte ako dospelí, a v prípade prijatia tu nebudú veľké hádky.

Edit: V prípade pretrvávania sporu v guilde sa prikloním ku kicku jedného z účastnikov. Ktorého závisí od okolností.


Naposledy upravil Dyveina dne Sun Feb 26, 2017 12:53 pm, celkově upraveno 1 krát (Reason for editing : doplnenie)
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno Empty Re: Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno

Příspěvek  Sedara Sun Feb 26, 2017 2:32 pm

OK, pokud tu tvou prihlasku prestanu brat jako spatny vtip, tak pak mam par dotazu...
1) proc za druida? co si budeme povidat, za shamana jsi byl schopnejsi
2)
Cady napsal:Neplánujem aktívne hranie, očakávam raid na 1 max 2 dni (2-3 hodiny) v ID. Prihláška je podaná za účelom pomoci pár jedincom.
Co si pod timto mame predstavit?
3) V reakci na
Cady napsal:Rád by som poukázal na topick..
kód:
[quote="Cady - Time to Stop"]Ako je o samotnom contente 4.2 známe ukončil progres a snahu veľa guild na celom svete. Exalted sa však stále snažila a snaží postupovať vo svojom trende 25 man guildy. Toto rozhodnutie som podporoval a hájil od vstupu do guildy. Progres 4.1 BOT /BWD / Totfw   bol skutočne tvrdým orieškom. Práve tu padlo rozhodnutie obetovať chuť hrať za svoj speck a venovať všetku snahu dosiahnutia killu.  Od ukončenia progresu sa však nenašiel nik kto by sa chopil úloh v raide, pre to som bol ochotný  encounter čo encounter respekovať. Bohu žiaľ sa z tohoto stala samozrejmosť. Hra ma stále viac a viac prestávala baviť. No snaha držať sa tu kvôli ľuďom, kvôli tým pár ľuďom čo tu sú ma tu stále držala. Čas však plynul a pred kilom Al Akira postihla guildu prvá vlna nechute progresovať ktorú som tu mal možnosť zažiť. Po pár ID ktoré sa mu venovali sa v guilde spravili opatrenia ktoré ale dali Instanciu Totfw na prvé miesto a tak prinútili ľudí ukončiť tento content úspešne. Samozrejme po kille všetci vieme čo v guilde nastalo, online 30+ ľudí a podobne.

Príchod FL bol v znamení easy killu na Normál a následným progresom HC. Tu však pre mňa Exalted ako guilda ktorú som poznal skončila. Do dnes na fóre len čítam o ľuďom ktorý nelogli mesiace a dajú o sebe vedieť len teraz, aj o to svojom konci či ďalšej neúčasti. O drvivej väčšine ani nič neviem. Ľudia stratili akúkoľvek snahu a chuť. Vďaka dobe čo mám možnosť nosiť pod menom Exalted som ti stretol kopu ľudí. Ľudí kvôli ktorým sa tu oplatilo raidovať, ľudí vďaka ktorým som bol ochotný progresovať a ťahať ďalších 5-7 ľudí. No guilda je v stave kedy to nie je 5-7 ale 10-15 ľudí v raide. Časy sa menia a úroveň klesá, no menia sa aj ľudia. Hlavným problémom a aj dôvodom pre čo som sa takto rozhodol je zmena zamerania väčšiny ľudí v guilde, nie za účelom Killu ale EQ. S Snažím sa v guilde skladať ID čo ID FL BWD či BOT po prípade na takom raide pomôcť. Pomôcť získať eq ľuďom a ich altom ktorý majú na to účastín sa Main raidu. Situácia sa však zmenila a ľudia si radšej ako pomôcť main raidu eq svojho 3-4 alta a ešte Vám napíšu „ ja tam nepôjdem ak mi nedáš mirorr/ ja tam nepôjdem ak nejdeme cele / ja tam nepôjdem ak nemôžem zbierať q na Legendarku....../ ja tam nepôjdem ak mi nedáš toto či toto a podobne. Nebudem tu plakať za to že sám nemám doskladanú legendar... plačem tu ale za to, že tu nie je žiadne zdravé uvažovanie a na raidy chodia takmer doexpené char... Sám som si musel nabrať eq aby som si vôbec mohol na contente 4.1 podať za svojho druida prihlášku na rank alt.

Tu však pramení hlavný problém, pre čo nie sme schopný skladať ideálny setup na daného bossa. Ďalším veľkým problémom je neschopnosť komunikácie na TS. Myslím, že si tu každý z nás dokáže priznať obrovskú medzeru. Guilda bola naučená hrať na 3 – 4 ľudí ktorý mali určitú úlohu a tú mali po celú dobu contentu a v prípade neúčasti sa farma stávala znovu progresom. O egu a namyslenosti iných by som mohol napísať samostatné vlákno, podobne o neschopnosti CL sledovať a učiť svoje ovečky ( skôr to spadá na všetkých ostatných ako ich ). To nie je len o tom dať niekomu membra ale aj sa mu venovať , sledovať dochádzku a zlepšovať čo sa dá.

V poslednom ID v starom roku som sa chopil skladania oboch FL 10 progresu schopných part. Bola to taká moja posledná snaha o to nie čo v guilde nakopnúť, nie čo naštartovať, dať ľuďom pričuchnúť k tomu pomyselnému killu. Na oplátku za 5dni skladania FL ( popri tom BOT BWD ) a eventu pre TS som však dostal iba negatívnu odozvu. Jedna strana sa sťažovala za VIP 10 man party, druhá za neustále napomínanie pri progrese.
Rád by som tu trochu zhrnul posledné ID:

Určite som neskladal žiadnu VIP partu ! A už vôbec si na žiadnu main 10 HC progres partu neberiem alta aby som si nahrabal eq ako iný. Ak by tu ľudia viac sledovali dianie v guilde tak nám tanci dali prednosť FL normál acheiv run... s Underated ako guild progresu ( Javier/Santigo ). Keďže sa skladali 2 party potrebovali sme buď to 2x Blood DK ( čo sme nemali ) alebo 1x blood DK a 2x tank čo v tomto prípade bol Danny a Safarin(ja). Moja odpoveď bude jednoduchá, prosím nikomu nezakazujeme ako guilda hrať tanka ako alt char.

Samotný progres Ragnarosa sa však niesol ako vždy v autistickom duchu. Po hodine a ľ som už nemal viac síl rozprávať sa sám zo sebou a pri každom napomenutí niektorých jednotlivcov dostať odpoveď „ ako sa opovažuješ ma napomenúť alebo mi nie čo radiť vieš o tom hovno/ nič som nespravil / to bol ten druhý “  a podobne. Ľudia keby ste skutočne chceli len kill a nie EQ tak tam strávime aj 4-5 hodín progresu v dobrej nálade s plným TS rôznych nápadov a vylepšení. To že sa tu niekto ozve po 11 puloch s tým že toto je kokotina ako to môžete takto robiť tak to teda CG.
Pre mňa však už nie je takmer žiadna chuť snažiť sa ďalej a viac s ľuďmi ktorý nevidia posun či kill ale len EQ. Neraz som sa pokúšal pretlačiť aj s niekoľkými ľuďmi z guildy systém lootovania pre Main-Alt(main/off) a podobne. Nič sa tu za tú dobu nedokázalo zmeniť. Nenašiel sa nik kto by sa toho chopil. Pre čo sa však nik nenašiel? Ľuďom stačí to čo máme, stačí im guilde kde si naequipujem svojich 4 alto... a poskladám aj 3 legendarky.

Neviem no toto už nie je Exalted do ktorej som sa hlásil a nie som si istý že zníženie aur nie čo zmení, akurát ma utvrdí v tom že je tu 80-85% guildy len kvôli EQ.

Nebudem skrývať to, že rozmýšľam o skončení či prestávke. Či už od Wow, alebo od Exalted. Jediná vec ktorej  mi však bude ľúto, sú ľudia ktorý sa fakt snažia, no nedokážu sa snažiť  za ďalších 10-15 v raide.
/wave Teror, Goldrin, Dany, Gragass, Kucko, Tiine, Miak, Sedar, Tanastari[/quote]
Konec ci pauza pro me neznamena leavnout, raidovat jinde a pak se "chtit" vratit.

Cady napsal:K raidu na horde kvôli ktorému sme odišli iba toľko. Bolo to verejné na fore guildy, každý si to mohol pozrieť a v guilde o tom ľudia vedeli už dávno.
Ne kazdy se v praci nudi natolik, ze chodi raidy nebo cte fora kazde druhe twinstar guildy. Dulezite veci, ktere se nas tykaj cekam u nas na foru.

Btw mas pravdu, ze nejakou dobu nemam zajem o 25tky, prilis mnoho prace s prilis malou odmenou. Zbytek vedeni o tom uz v te dobe vedel.

Na zaver, nikdy jsem te nemel v lasce.. nektere raidy jsi byl naprosto v pohode, jine jsi se stavel na hlavu stylem "ja za ele kickovat Rage nebudu, at to dela nekdo kdo to neumi jeste". V naproste vetsine pripadu jsi nakonec sice udelal co se po tobe chtelo, ale neraidovalo se mi s tebou dobre. Ve vysledku mi na raidech nechybis a i z toho duvodu ti davam sve PROTI. Pokud nabrany budes tak jsem ochotny s tebou spolupracovat.
Btw nejsi jediny takovyto pripad... vzpomen si na Terrenase, skvely hrac, ale raidovat s nim bylo za trest.

Odtud jde posledni otazka... jsi ochoten spolupracovat i ty s lidma mimo
Cady napsal:Prihláška je podaná za účelom pomoci pár jedincom.
?
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno Empty Re: Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno

Příspěvek  Javierka Sun Feb 26, 2017 9:12 pm

Ctu a ctu a nwm jak se rozhodnout...
Jako clovek v pohode (po urcitem rozhovoru co mi dokazal opak nez na Horde -> se ke me zachoval jako \"nepovolený výraz\"... Na Alianci -> spoluhrac a neco mi dal...) za tohle ZA 2 sanci (+pro guildu se pokusil pri krizi delat neco aby to zmenil.
Jen moje nazory Proti -> odesel za lepsim v nejhorsi dobu+hlasit se za alta... (Kdyby za maina ok)...
Jinak zminil jsi ze maina mas v PvP guild, co kdyz bude u nas raid time a bude te treba a zaroven bude te treba na horde za shamana? Pujdes snama ci druida?
Zatim neutral, po odpovedi shaman/druid se rozhodnu...

Javierka
Knight
Knight

Počet príspevkov : 79
Join date : 10. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno Empty Re: Sarafin Guardian/Balanc (Cady) - Uzavřeno

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru