Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Morvudd- mage a hunter-PRIJATÝ

+2
Kucko
Morvudd
6 posters

Goto down

Morvudd- mage a hunter-PRIJATÝ Empty Morvudd- mage a hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Morvudd Thu Dec 01, 2016 3:29 pm

Nick postavy: Morflame, Morshot
Class mage, hunter
Koupená nebo vyexpená postava: na twinstaru jsem expil jenom DK
Zkušenosti s progresem: va WotLKu jsem progresoval Algalona, a pak ToGC a ICC v guildě Immortal Outlaws, t11 a t12 sezónu na cataclysmu v guildě The Genesis (asi 330 wipů na ragnarovi affraid )
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: wow asi 8 let, mága 3 měsíce, huntra 5 let
Stav tvého equipu, ilvl: mage 387 ilvl+ legendary, hunter 385ilvl
Talenty: fire, survival/beastmaster
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): dummy  dokud mi nedošla mana, pouze self buff bez heroismu, potek, flasek, jídla.. :-)
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: nechci tady moc spamovat, kdybych měl vypisovat všechny triky za mága i huntra Very Happy kdyžtak ingame, kdyby to někoho zajímalo
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: teamspeak mám, mikrofon pokud je to potřeba
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: jasně
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: VÁŠ TEXT
Předchozí guildy  (důvod odchodu): jak píšu výše, poslední byla The Genesis.. většina přešla na ofi :/
Znáš někoho z EXALTED? Langoshe, co mě lanaří, a Mortyska s Oneshotem z genesis.. zbytek lidí znám jen od vidění z BGček nebo bosskills Smile
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? hraju na twinstaru už dlouho  Very Happy
Něco o sobě Možná mě budete znát jako huntera Morvudd (wotlk), nebo priesta Morvuud (cataclysm) Embarassed  s priestem, dokud jsem raidoval (4id zpátky) rank1 na celém aktuálním contentu. Mage i hunter byli na firelandech alti, proto s nima nemám tak topové bosskilly, ale pořád jsem to já, stačí zajít raid podobný vašemu, a bude to hned Very Happy Hlásím se za huntra a mága proto, že je mi vcelku jednu, za co budu hrát, a tyhle dvě classy mají větší potenciál na dmg než priest. Někomu by se mohlo nezdát, že jste nebyli moje první volba, ale vcelku logicky jsem prvně hledal na hordě, kde se znám s lidma více.. 25many jsem hrál celý wotlk, takže s nima nemám problém. Vždycky a všude se snažím pomoct raidu, aby se boss zabil a bylo pokud možno co největší dps.
Mimo to studuju na UK, ale čas na raidy se najde Wink
Kdyžtak se ptejte, rád odpovím

Morvudd
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 01. 12. 16

Návrat nahoru Goto down

Morvudd- mage a hunter-PRIJATÝ Empty Re: Morvudd- mage a hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Thu Dec 01, 2016 3:48 pm

Ahoj, momentálne by sa nám hodil aj shp, ale to nechám na iných. Určite za, tu je asi jedno za aké rangedko.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Morvudd- mage a hunter-PRIJATÝ Empty Re: Morvudd- mage a hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Dyveina Thu Dec 01, 2016 3:55 pm

ZA
Raidovali sme spolu na Togc sezóne. Altovné raidy IO, TFC a ešte niekoho na horde. V pamäti mi celá ich parta z IO utkvela ako kvalitní hráči.
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Morvudd- mage a hunter-PRIJATÝ Empty Re: Morvudd- mage a hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Sedara Thu Dec 01, 2016 4:17 pm

PRO at uz za maga nebo huntera.. uzivime obe classy. Otazka na Tebe, za co chces hrat vic?
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Morvudd- mage a hunter-PRIJATÝ Empty Re: Morvudd- mage a hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Morvudd Thu Dec 01, 2016 4:27 pm

Sedara napsal:PRO at uz za maga nebo huntera.. uzivime obe classy. Otazka na Tebe, za co chces hrat vic?

asi mage, s legendárkou je to sranda Very Happy ale jak říkám, je mi to celkem jedno

Morvudd
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 01. 12. 16

Návrat nahoru Goto down

Morvudd- mage a hunter-PRIJATÝ Empty Re: Morvudd- mage a hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Langos Thu Dec 01, 2016 9:49 pm

ZA
Langos
Langos
Scout
Scout

Počet príspevkov : 25
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Morvudd- mage a hunter-PRIJATÝ Empty Re: Morvudd- mage a hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Terorizt Fri Dec 02, 2016 12:05 am

Čo sa týka classy vieme že si schopný hráč(dobré referencie),legendárka plus, verdikt: Prijatý na test

napiš si v hre o inv: Gragass, Teroriztt, Dyveina, Zanny, Sedara, Dany
po obdržaní práv tu na forku si prečítaj prosím ta https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 150
Join date : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Morvudd- mage a hunter-PRIJATÝ Empty Re: Morvudd- mage a hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru