Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ademar - Warlock-PRIJATÝ

+5
Tiine
copnar
Kucko
Langos
Aremys
9 posters

Goto down

Ademar - Warlock-PRIJATÝ Empty Ademar - Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Aremys Fri Nov 25, 2016 10:39 pm

Nick postavy: Egomar

Class Warlock

Koupená nebo vyexpená postava: Postavu som si kúpil, nakoľko na mojom pôvodnom warlockovi bol 2 mesiace ban za neoprávnený vstup do otvorenej instancie na PRT a nenahlásenie tejto skutočnosti GM.

Zkušenosti s progresem: Twinstar všetky doposiaľ otvorené instancie ako na 10m, tak i na 25m (s výnimkou Ragnarosa, ktorého som len progressoval), na retaile mám celý Cataclysm zabitý na príslušných patchoch.

Jak dlouho hraješ wow/svoji class: K wowku som sa dostal ešte na Vanille, odvtedy sa mu venujem (aj s menšími prestávkami), od free serverov, až po official Blizzard. Hral som v podstate všetky classy, s výnimkou DK, ktorý ma prestal baviť asi po 5 minútach.
Stav tvého equipu, ilvl: Mám asi 387ilvl, do BIS-u mi chýba len cca 5 itemov, z toho sú 4 z Ragnarosa.

Talenty: Som schopný zahrať všetky 3 specy (ako destruction, tak aj affliction, vrátane demonology).

Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): Screen dodám, keď budem na PC, momentálne píšem z NTB.

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Rozpisovať sa ohľadom theorycraftu za každý jeden spec by podľa mňa bol wall-of-text, takže iba stručne:

-demonology Intel>HIT 17%>Haste(1993 cap)>Mastery>Crit
-destruction Intel>HIT 17%>Haste(2681 cap)>Crit>Mastery
-affliction Intel>HIT 17%>Haste(2589 cap)>Crit>Mastery

S Dragon Soul sa začne preferovať viacej mastery u všetkých specov po prekročení ilvl cca 390, kedy sa bude lepšie scalovať s intellectom. Ohľadom Demonology, hrám Incinerate build, kedže s patchom 4.3 bolo pár zmien, ktoré dávajú tomuto buildu oproti Shadow Bolt buildu značnú výhodu.

U Affliction udržujem DOTky, Haunt na CD - refreshuje Corruption, využívam mechaniku Snapshot, tj refreshujem dotky podľa procov trinketov. Doomguarda zapínam pri čo najvyššej spellpover. (Na maintarget Bane of Doom, na offtargety Bane of Agony). Soulburn na Seed of Corruption. Veľké využitie má Curse of Elements - Jynx na zvýšenie Magic Dmg taken napr. na addky na Ragnarosovi. Využitie specu: Rhyolit, Majordomo, Ragnaros, Shannox.

U Destruction sa snažím o 100% uprime buffu zo Soul Fire, refreshujem ho asi pri 5 sekundách (počítam s dlhým castom + časom, za ktorých Soul Fire doletí na target), Snapshot mechanika u tohoto specu nemá význam. Conflagrate na CD, Chaos Bolt castím výlučne bez backdraftu, v execute fázi sa pridáva Shadow Burn. Soul Burn využívam pri situácii, kedy je nutné sa hýbať a nestíham vycastiť Soul Fire. Pri proce ho samozrejme dávam instantne. Na offtarget Havoc, podľa možností dotkujem. Využitie specu: BethTilac, Shannox, Baleroc.

U Demonology preferujem Incinerate build-od FL contentu je omnoho Silnejší oproti Shadow Bolt buildu. Ten vlastne ani vo Firelands nemá využitie, resp. iné specy sa hodia omnoho viacej, ako Demonology. Jediné využitie by som videl na Balerocovi, Shannoxovi a Ragnarosovi. Na Ragnarosovi len za podmienky, že opravia hitbox skrz Shadowflame. Soulburn na switch petov, hardcast Felguarda pred dobitim CD na Demon Soul, snapshot mechanika na Metamorhosis. K rotácii veľa nie je čo povedať.

Celkovo rotácia je veľmi situačná, ktorá sa mení podľa počtu targetov, switchu, alebo prípadného movementu.

TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Všetko mám.

Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Áno, prípadnú neúčasť viem včas oznámiť.

Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Hľadám guildu, ktorá by bola schopná naplniť moje očakávania na poli 25M raidovania. Cieľ je samozrejme ukončiť progress aktuálneho contentu a prípadne sa dožiť toho ďalšieho.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Ordo Satanas, takmer všetci ľudia prestali hrať. Dôvody sú myslím celkom jasné (cca 2-mesačné obdobie po otvorení FL, kedy vysoká latencia, neustále problémy s loginom do hry a disconnecty odradili 90% hráčov a rozhodli sa ukončiť pôsobenie tu na tomto serveri.

Znáš někoho z EXALTED? Langoš, Copnarr, ostatní len z "videnia" (prepáčte, ak som niekoho zabudol)

Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Pôsobím na Twinstare nejaký ten rok, takže myslím, že v mojom prípade zbytočná otázka.

Něco o sobě Volám sa Martin, mám 27 rokov, študujem, pracujem (Sound, Master Engineer a popri tom nejaké videá a grafika). Hrám i na retaile, v dobách progressu budem absentovať, samozrejme, všetko viem včas oznámiť.

ARMORY: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Egomar
UI: https://2img.net/h/s12.postimg.cc/f1x0pzalp/image.jpg

Prípadné otázky zodpoviem, to by bolo asi všetko.


Naposledy upravil Aremys dne Fri Nov 25, 2016 11:24 pm, celkově upraveno 1 krát

Aremys
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 03. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Ademar - Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ademar - Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Langos Fri Nov 25, 2016 10:48 pm

PRO znám se sním dlouho supr Hráč Smile
Langos
Langos
Scout
Scout

Počet príspevkov : 25
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Ademar - Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ademar - Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Fri Nov 25, 2016 11:12 pm

nie je o čom, pro.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Ademar - Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ademar - Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  copnar Sat Nov 26, 2016 12:32 am

ola laaa, aj ked som na kube ale tak na toto musim reagovatt 😂😂😂( pozn. pristup na net bieda)

urcite prinos ci uz progres ci skusenosti ci...ani neviem co vsetko je to proste topkar Smile

zapocul som aj mozno nake vyhrady za tie roky na twine voci nemu, ale myslim si ze toto bokom a mozno aj ta 2ha strana neni cista 😂😂😂 vec nazoru ze Smile

takze jednoznacne za ( 1x za posobenie som reagoval na prihlasku 😂😂)
copnar
copnar
Scout
Scout

Počet príspevkov : 26
Join date : 01. 10. 16
Age : 42
Bydlisko : vychod svk :D

Návrat nahoru Goto down

Ademar - Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ademar - Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Tiine Sat Nov 26, 2016 1:21 am

kedže viem kto si a poznám ta z počutia a take sračky ti dám PRO , ale matka zem ako že nepoznáš mna ? Very Happy, však si čítal moje básničky:D
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Ademar - Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ademar - Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Goldrin Sat Nov 26, 2016 2:36 am

NEUTRAL
Goldrin
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109
Join date : 07. 05. 15
Age : 26
Bydlisko : Někde v horách

Návrat nahoru Goto down

Ademar - Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ademar - Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Terorizt Sat Nov 26, 2016 4:39 am

Myslím si,že ohľadne classy ani nie je čo vytknúť. Rád by som si ešte zopár vecí s tebou prešiel na TS, takže ak budeš mať čas dneska kontaktuj ma ingame..

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 150
Join date : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Ademar - Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ademar - Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Cady Sat Nov 26, 2016 9:35 am

Započul som že hrávaš na offi ( neviem či to je pravda ) čo keď nastane situácia progresu nového contentu na offi vs raid na TS?
Pre čo si sa zaregistroval pod menom Adamar a hlásiš za postavu menom Egomar ?
( chápem pre čo si si kúpil nového locka, nechápem však tento počin )
Máš nejakého alta ak áno akého class – speck – stav Eq
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Ademar - Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ademar - Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Aremys Sat Nov 26, 2016 10:55 am

Cady napsal:Započul som že hrávaš na offi ( neviem či to je pravda ) čo keď nastane situácia progresu nového contentu na offi vs raid na TS?
Pre čo si sa zaregistroval pod menom Adamar a hlásiš za postavu menom Egomar ?
( chápem pre čo si si kúpil nového locka, nechápem však tento počin )
Máš nejakého alta ak áno akého class – speck – stav Eq

-Áno, hrávam  na offi, dokonca som to aj napísal v prihláške.

-Nick postavy je taký aký je, všetci ma volajú Ademar, preto som dal tento titulok prihláške. Nick Egomar mi vymyslel jeden člen OS, prišlo nám to vtedy všetkým strašne vtipné. Je mi v podstate jedno ako sa postava bude volať, dôležité sú v hre iné veci.

-Altov mám, ale neplánujem s nimi už hrať, keďže na to nie je moc času a mám aj iné povinnosti. Ale sú to nasledovné charactery:  

=Ademar (feral druid, moje vlastné experimentálne DPS talenty, v prípade potreby aj tankoval s rovnakým EQ bez zmeny gemov ci enchantov)
=Ademarys  (môj pôvodný warlock)
=Aremys (WOTLK main character, momentálne v tank eq, ale mainoval som retribution)

Linky sa mi nejako divne duplikujú, snáď si to nájdete na armory...


Naposledy upravil Aremys dne Sat Nov 26, 2016 11:00 am, celkově upraveno 2 krát

Aremys
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 03. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Ademar - Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ademar - Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Cady Sat Nov 26, 2016 10:58 am

Aký budeš mať teda postoj k váhe Progresu na offi a Twinu tam smeroval otázka, myslím že to bolo napísané dosť jasne.
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Ademar - Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ademar - Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Aremys Sat Nov 26, 2016 11:12 am

Ademar napsal:Hrám i na retaile, v dobách progressu budem absentovať, samozrejme, všetko viem včas oznámiť.

Ja si myslím, že som odpovedal dosť jasne. Počas progressu raidujeme každý deň cca od 10 hodiny rannej, až do večera do polnoci. Najbližší full-time progress bude až s Nightholdom, čo bude za pár mesiacov. Termín otvorenia nie je známy, ale môj odhad je marec/apríl.

Do tej doby sa dúfam progress tu na Twinstare ukončí. Zabiteľné to určite je už teraz. Čo mi Langoš vravel, tak ste sa dostali celkom ďaleko.

Pokiaľ sa do raidu dostanem, urobím maximum pre to, aby ten boss padol. Ale to musí i zvyšných 24 ľudí.


Naposledy upravil Aremys dne Sat Nov 26, 2016 11:17 am, celkově upraveno 1 krát

Aremys
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 03. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Ademar - Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ademar - Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Cady Sat Nov 26, 2016 11:16 am

To znamená že na ďalší progres Nighthold sa s tebou na Twinu nemá počítať ? Mám to brať tak že po ukončení progresu na Twinu nebudeš klásť takú váhu zúčastniť sa následných raido... ?
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Ademar - Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ademar - Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Langos Sat Nov 26, 2016 11:21 am

Ademar co jsi pamatuji tak přišel i když byl progress na offiku .... Je to spolehlivý hráč .... ( Vždy se snažil co nejvíce pomoct raidu )
Langos
Langos
Scout
Scout

Počet príspevkov : 25
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Ademar - Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ademar - Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Aremys Sat Nov 26, 2016 11:31 am

V prvom rade chcem povedať jednu dôležitú vec, aby ste ste nehľadali medzi riadkami niečo, čo som nikdy nenapísal.

@Nighthold: počas full-time progressu nebudem dostupný nikomu. Bude to až budúci rok.

@Ukončenie progressu: nenapísal som, že zvolním, alebo že prestanem hrať, alebo že prestanem chodiť. Samozrejme budem hrať ďalej. Napísal som, že to chcem zabiť a urobím pre to maximum. Myslím si, že každý chce mať od toho čo najskôr pokoj. Kill na 25 ešte nepadol, o to väčšia motivácia sa ešte viacej snažiť.

@Cady tieto veci si vyriešim podrobne na TS s Terorizzttom, on ti potom všetko vysvetlí interne, nemusí každý návštevník fóra vedieť niečo, o čom podrobnejšie hovoriť verejne nechcem.

Aremys
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 03. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Ademar - Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ademar - Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Cady Sat Nov 26, 2016 11:37 am

Myslím že nie je problém aby človek vedel, ako s tebou môže počítať.

V poriadku toto mi stačí

Ja si myslím, že som odpovedal dosť jasne. Počas progressu raidujeme každý deň cca od 10 hodiny rannej, až do večera do polnoci. Najbližší full-time progress bude až s Nightholdom, čo bude za pár mesiacov. Termín otvorenia nie je známy, ale môj odhad je marec/apríl.

Proti nevidím zmysel brať niekoho na dobu určitú ( nehodnotím tvoj skill ).
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Ademar - Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ademar - Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Aremys Sat Nov 26, 2016 11:51 am

@Cady

Nechcem ťa nijako uraziť, ale mám pocit, akoby si nečítal všetko, čo píšem a vyberal si z mojich odpovedí len to, čo sa ti zrovna hodí.

VIZ:

Ademar napsal:@Ukončenie progressu: nenapísal som, že zvolním, alebo že prestanem hrať, alebo že prestanem chodiť. Samozrejme budem hrať ďalej. Napísal som, že to chcem zabiť a urobím pre to maximum. Myslím si, že každý chce mať od toho čo najskôr pokoj. Kill na 25 ešte nepadol, o to väčšia motivácia sa ešte viacej snažiť.

Cady napsal:Proti nevidím zmysel brať niekoho na dobu určitú ( nehodnotím tvoj skill ).

Aremys
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 03. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Ademar - Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ademar - Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Cady Sat Nov 26, 2016 11:54 am

Na otázku či dáš prednosť raidu na TS a progresu Offi si mi dal dostačujúcu odpoveď, ktorú tu vidí najmenej ďalších 6 ľudí. Takže ďakujem odo mňa všetko.
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Ademar - Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ademar - Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Miakhaliffa Sat Nov 26, 2016 12:35 pm

pro
Miakhaliffa
Miakhaliffa
Knight
Knight

Počet príspevkov : 94
Join date : 30. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Ademar - Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ademar - Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Terorizt Sat Nov 26, 2016 1:37 pm

Veci ohľadne progresu na Offi a TS už sme si vyriešili Smile

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 150
Join date : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Ademar - Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ademar - Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Terorizt Sun Nov 27, 2016 2:31 am

Uzatváram to tu s verdiktom Prijatý na test.

napiš si v hre o inv: Gragass, Teroriztt, Dyveina, Zanny, Sedara, Dany
po obdržaní práv tu na forku si prečítaj prosím ta https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 150
Join date : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Ademar - Warlock-PRIJATÝ Empty Re: Ademar - Warlock-PRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru