Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rooloo-Druid-Balance(Loothbrook)-PRIJATÝ

5 posters

Goto down

Rooloo-Druid-Balance(Loothbrook)-PRIJATÝ Empty Rooloo-Druid-Balance(Loothbrook)-PRIJATÝ

Příspěvek  Loothbrook Wed Nov 23, 2016 7:50 pm

Nick postavy:   Rooloo

Class             Druid-Balance

Koupená nebo vyexpená postava:  Od založení čistě vyexpená

Zkušenosti s progresem: HC: 4/5 BOT, 3/6 BWD, 0/2 TotFW, 3/7 FL Taktiky na HC nejsou problém.Co se týče RagnaroseHc jediná zkušenost je přes internet.


Poznámka Legendárku bohužel nemám,jsem si vědom,že zvyšuje damage  o nějakých 5k i více,ale bohužel no.Pokud otevřou DG,tak ten význam  půjde hodně dolů,každopádně pokud by bylo nutné jsem ochoten na ní začít pracovat.

Jak dlouho hraješ wow/svoji class:    Cca 4roky jak už jsem zmínil na warrovi-čistě na balančákovi mám necelých 20 dní,není to moc,ale jak tady už padlo,pokud by jsem ho měl přestavět na maina nebyl  by to problém.Myslím si,že podstatu důležitých věcí jsem na balančákovi pochopil a snad  to bude v můj prospěch.                                                                                                            




Stav tvého equipu, ilvl:(374 Balance druid),(off 373 feral tank +feral dps)
Talenty:      Balančák se mě velmi líbí,crity dotek,řachy starfire obzvláště při dobrých protech.Do pvp je velmi užitečný také.Každopádně nemá moc spellu na singel o to více se musí dbát na různé procnutí at už trinkety,weapony,profky,stackování elipsi, NATURES GRACE atd.

Feral tank-Krásný demage co dává,baví mě  burst i na single bosů je krásný,prostě dobré talenty,které chci do budoucna určitě využívat
Feral dps-Pokud nazbírám dostatečný eq 380 určitě bych s off talentama tankem přehazoval na dps ferala... jde o rozdíl pár spellů v talentech není problém.



Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): Fps v raidu mám 60+-Zaleží na stavu serveru na Twinstáru  Mad  Very Happy
Bindů mám krom  1-11 ještě 9 na tlačítka+ 2 macra viz obrázek.
https://imgur.com/a/xlvXi



Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:  17% hit capp,pak jedu pernamentně haste,kde můžu.Momentálně mám(26.84%) Haste-zvyšuje rychlejší tiky dotek,rychlejší cast spellu,pro mě primární.Dál jedu masterku,která mě zvyšuje demage v elipse,momentálě ji mám (14.55%),pak crit ten mám na (17%).

Rotace:1)Potka.  2)Wild Mushroom+ macro na starfall (tedy zmáčknutím bindu na detonade odpálím huby i starfall,používám jak na plošnění tak na singel target).3)Force of Nature-používám ´´kamarády´´  Very Happy  používám hned při začátku fightu na zapnutí   (Heroism/Bloodlust /Time Warp),pokud mě dojdou na cooldown během fightu tak je hodím znovu,nebo prostě až na konec fightu na BL.  Berserking+trinket na cd   4) insect Swarm a Moonfire nebo Sunfire na target-Zaleží na stackování před bosem,pokud mám čas tak pokaždé mám nastackovanou elipsu,záleží jaký bos,taková elipsa,na more target využívám převážně SOLAR ELIPSU kvůli většímu burstu na Wild Mushroom+větší demage dotky sunfire.Pokud mám třeba kombinaci na Moonfire a jedu (SFstarfire),SF, (SS starsurge),SF,SF,SF až do další elipsi a drží mě dotky s moonfire a přehodí mě do sunfire elipsi a zbývá mě třeba ještě 5 sec dotka na moonfire,tak automaticky obnovuji sunfire dotku kvůli většímu demage.Jinak dotky Moonfire  a Sunfire dávají větší demage než Insect Swarm,takže začínám obvykle těmito dotkami,poté dotkou Insect Swarm(Insect Swarm +Moonfire+Sunfire zapříčiní procnutí Natures grace 15 % haste na 15 sekund,čeho je dobré využít na  dotkách + rozjetí rychlejšího cástu na Starfire,kde se to o něco zrychlý a je větší demage,než třeba na wrathu,kde ten demage není takový jak na starfire je třeba prostě vědět jak pracovat stým  Natures grace,nejlépe výhodný ten starfire a rozhození dotek pro rychlejší tiky.
5)Starsurge Na cooldown +shooting cast proc.
6) Wrath-rychlejší cast menší demage.Používám na nastackovanou elipsu Teda W+W+W+W obnovení dotek ještě na přejítí elipsi,aby vydržel sunfire,SS na proc,cooldown a pak zase obráceně ST+ST+ST+ST,obnovení dotek,SS na proc a tak dokola.Občasně,když se zapomene kiknout rageface ,pustím do něj wrath.
7) Starfire-Používám na  start singel target nastackování elipsi na  soonfire,k zvýšení demage elipsi pro starfire+ přidá debuff na target  Earth and Moon debuff k zvýšení demage pro STARSURGE.Klasika používání do protnutí elipsi.

More target-Jak jsem  se znímil ,mám Macro na houby+ detonate +starfall-moje plošné spely+ Typhoon,který slouží jako kik a plošný spell+odhození mobek-dobré na Ragnarose,bethilaka,rhyolita,
Sem tam použij Hurricane,ale většinou ho moc nepoužívám.

Innervate-Používám podle situace jak,který healer trpý na manu  Very Happy,  případně po domluvě s raidem
Tranqvility-Používám podle situace,případně po domluvě s raidem
Roar-Používám podle situace,případně po domluvě  s raidem
Rebirth-Používám podle situace,popřípadně po domluvě s raidem Rolling Eyes

Heal
Healthstone-na bindu
Tranqvilita-na bindu
Případné Regrow,rejevunation

Případné věci co jsem zapoměl,klidně zodpovím,díky


















Tyto  otázky jsem zodpověděl již na warriorovi

TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: VÁŠ TEXT
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: VÁŠ TEXT
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: VÁŠ TEXT
Předchozí guildy  (důvod odchodu): VÁŠ TEXT
Znáš někoho z EXALTED? VÁŠ TEXT
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? VÁŠ TEXT
Něco o sobě VÁŠ TEXT


Naposledy upravil Loothbrook dne Wed Nov 23, 2016 11:51 pm, celkově upraveno 1 krát

Loothbrook
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 21. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Rooloo-Druid-Balance(Loothbrook)-PRIJATÝ Empty Re: Rooloo-Druid-Balance(Loothbrook)-PRIJATÝ

Příspěvek  Goldrin Wed Nov 23, 2016 8:39 pm

Ahoj, měl bych na tebe pár otázek týkající se TC.
Vážně začínáš takhle open?
Rooloo napsal:1)Potka.  2)Wild Mushroom+ macro na starfall (tedy zmáčknutím bindu na detonade odpálím huby i starfall,používám jak na plošnění tak na singel target).3)Force of Nature
Co tak začít nějakým pre castem? Ty houby odpaluješ hned?
Rooloo napsal:Natures grace 15 % haste na 15 minut
Kéžby Very Happy chybička se vloudila Smile
Rooloo napsal:Sem tam použij Hurricane,ale většinou ho moc nepoužívám.
Proč máš tedy v talentech 2/2 Gale winds? jen kvůli Typhoonu?
Proč 3/3 u Fororu, nezdá se ti, že je zbytečné do toho dávat 3 body? když je můžeš využít mnohem lépe? totéž Perserverance. Obhaj svou volbu těchto talentu.
Za jakou dobu, jsi schopný někoho ressnout popř. dát Inerv?
Jaké jsou podle tebe biss trinkety na balančáka?
Jakou rasu by sis zvolil po přechodu k ali?
A určitě si udělej repku v Therazone nebo si tam aspoň dej ten PVP enchant Smile
Goldrin
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109
Join date : 07. 05. 15
Age : 26
Bydlisko : Někde v horách

Návrat nahoru Goto down

Rooloo-Druid-Balance(Loothbrook)-PRIJATÝ Empty Re: Rooloo-Druid-Balance(Loothbrook)-PRIJATÝ

Příspěvek  Loothbrook Wed Nov 23, 2016 8:51 pm

Goldrin napsal:Ahoj, měl bych na tebe pár otázek týkající se TC.
Vážně začínáš takhle open?
Rooloo napsal:1)Potka.  2)Wild Mushroom+ macro na starfall (tedy zmáčknutím bindu na detonade odpálím huby i starfall,používám jak na plošnění tak na singel target).3)Force of Nature
Co tak začít nějakým pre castem? Ty houby odpaluješ hned? [b]Tak jak bys začal na balerokovi ? STARFIRE precast,zapoměl jsem,dojítí až do sunfire elipsi a odpálení hub.Když teda nemám nastackovanou elipsu,když mám tak  házím a využivám proty
Rooloo napsal:Natures grace 15 % haste na 15 minut
(opraveno)
Kéžby Very Happy chybička se vloudila Smile
Rooloo napsal:Sem tam použij Hurricane,ale většinou ho moc nepoužívám.
Proč máš tedy v talentech 2/2 Gale winds? jen kvůli Typhoonu? Tak jak ho chceš lépe využít,však víš jak to stým demage je a kolik to žere many.(Hurricane)
Proč 3/3 u Fororu, nezdá se ti, že je zbytečné do toho dávat 3 body? když je můžeš využít mnohem lépe? totéž Perserverance. Obhaj svou volbu těchto talentu.Tak typhoon se velmi hodí,hlavně na ragnarose,kde je to potřeba,stým hurricane už to zas není ono,každopádně ho  používám na dobytí zbytku po houbách nebo tak,třeba u bethilaka,rhyolita
Za jakou dobu, jsi schopný někoho ressnout popř. dát Inerv? Prostě hned,to záleží jestli mě někdo řekne at  to mám udělat,popřípadně nechat na jiné.
Jaké jsou podle tebe biss trinkety na balančáka? Volcano trinket+ z ragnarose
Jakou rasu by sis zvolil po přechodu k ali? Hm ještě jsem se na ty bonusy na rase nedíval
A určitě si udělej repku v Therazone nebo si tam aspoň dej ten PVP enchant Smile
Ano,omlouvám se,na repce pracuji

Talenty opravím není problém,díky za informaci,s těma bindama to je podle vyhovování určitéhojedince,pokud sis na to zvykl není problém...


Naposledy upravil Loothbrook dne Wed Nov 23, 2016 9:49 pm, celkově upraveno 1 krát

Loothbrook
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 21. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Rooloo-Druid-Balance(Loothbrook)-PRIJATÝ Empty Re: Rooloo-Druid-Balance(Loothbrook)-PRIJATÝ

Příspěvek  Goldrin Wed Nov 23, 2016 9:19 pm

Ten open je už OK Smile
Ty talenty můžeš využít mnohem lépe např. je můžeš dát do Moonglow nebo do Blessing of the Grove. 3 talenty ve Furoru jsou úplně useless, jelikož hážeš kočku nejčaštěji kvůli roaru, na který potřebuješ pouze 30 energy. Takže ti klidně stačí dát zde jen 1 bod.
Bind na P a I se mi nezdá moc praktický. Na to, že na nich máš tak důležité spelly jako Inerv a Ress.
Rád bych si vyzkoušel tvé reflexy a skill na nějakém alt raidě, takže ti dávám ZA na test.
Goldrin
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109
Join date : 07. 05. 15
Age : 26
Bydlisko : Někde v horách

Návrat nahoru Goto down

Rooloo-Druid-Balance(Loothbrook)-PRIJATÝ Empty Re: Rooloo-Druid-Balance(Loothbrook)-PRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Thu Nov 24, 2016 2:44 pm

Zbytočné čakať, Bala nemáme už druhý content. Určite za test, nech sa ukáže.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Rooloo-Druid-Balance(Loothbrook)-PRIJATÝ Empty Re: Rooloo-Druid-Balance(Loothbrook)-PRIJATÝ

Příspěvek  Langos Thu Nov 24, 2016 8:01 pm

ZA Smile
Langos
Langos
Scout
Scout

Počet príspevkov : 25
Join date : 12. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Rooloo-Druid-Balance(Loothbrook)-PRIJATÝ Empty Re: Rooloo-Druid-Balance(Loothbrook)-PRIJATÝ

Příspěvek  Loothbrook Thu Nov 24, 2016 10:15 pm

Langos napsal:ZA Smile
Wink

Loothbrook
Scout
Scout

Počet príspevkov : 8
Join date : 21. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Rooloo-Druid-Balance(Loothbrook)-PRIJATÝ Empty Re: Rooloo-Druid-Balance(Loothbrook)-PRIJATÝ

Příspěvek  Terorizt Fri Nov 25, 2016 3:45 pm

Ahoj, ohľadne balance druida som ochotný urobiť výnimku, keďže nemáš potrebný gear a skúsenosti s Ragom HC. Šancu sa ukázať dostaneš, ale zotrvanie u nás bude podmienené výškou tvojho osobného progresu.

Prijatý na test

napiš si v hre o inv: Gragass, Teroriztt, Dyveina, Zanny, Sedara, Dany
po obdržaní práv tu na forku si prečítaj prosím ta https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 150
Join date : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Rooloo-Druid-Balance(Loothbrook)-PRIJATÝ Empty Re: Rooloo-Druid-Balance(Loothbrook)-PRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru