Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

+12
Sedara
Omnislash
123jan
Tiine
Artoan
Langos
Kucko
Rio
Morby
Soulburn
Tmok
Rayonell
16 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ - Stránka 2 Empty Re: Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

Příspěvek  Rayonell Mon Nov 21, 2016 4:52 pm

Cady napsal:Neutral skôr Proti, bohužiaľ som to prečítal celé a nevidím prínos na progrese Ragnara 25 HC ( tak doplnenie na farmu či alt raid )

Len k tomu že nie je nikde napísané aká má byť prihláška dlhá ( trochu pokora pri odpovediach a menej smail.... dá lepší dojem ako toto čo tu je ). Nič v zlom, ale ani do jednotlivých prác nemáš napísané presné detaily žiadosti ( len to čo má obsahovať nie koľko toho.... ) no skús si napísať do práce takúto žiadosť myslíš že sa s tým niekde bude vôbec zaoberať a čítať to ?

Z vlastnej skúsenosti ( prijímania žiadostí ) ti viem na 99,9% povedať že to skončí po 5sec rolovania v koši.
Len pre budúcnosť
Tak to tedy ve zlém beru. Přihláška do guildy na HRU není doktorát ani žádost do práce, takže porovnávat to není nic jiného než jenom hloupé hledání důvodů proč říct ne. Smajlíci tam byly na odlehčení, aby to právě arogantně nevyznělo, protože světe div se je to psaný text a ne mluvený rozhovor, popřípadně na upozornění, ale to docvaklo každému, kdo si to opravdu nezaujatě četl. Je fajn vědět, že patříš k té mezi lidmi "oblíbené" skupině personalistů, kteří si vymýšlí voloviny typu: "My vás ale nemůžeme přijmout do práce, protože nemáte 20let praxe v oboru a museli byste pracovat." (rozhovor s personalistou v Lídlu).

A ještě k té tvoji super milý poznámce ohledně práce - se mnou byli spokojení jak nadřízení, tak lidi, které jsem měla pode mnou a mrzelo je, když jsem odcházela (mohl bys říct to samé? Nevypadá to tak.).

K Ragovi 25 HC jsem se již vyjádřila - zkus hledat (hádám, že to asi patřilo k těm 99,9% co končilo v koši, co?).

Rayonell
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 18. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ - Stránka 2 Empty Re: Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

Příspěvek  Rayonell Mon Nov 21, 2016 5:08 pm

Tanastari napsal:Chybaju bindy; 25% nie je pyro, lb cap; nereforgnuta masterka na ringu. Na dlzku prihlasky mas common sense, ak si mysis, ze do kolonky talenty patri pohyb tvojich oci pri chodeni bg tak sa v tomto nase nazory rôznia.

Že se nějak domluvím s lidmi z půlky Evropy, ale tohle jsem od tebe fakt nepochopila "25% nie je pyro, lb cap;".
Bindy mám na to důležité, vyhovuje mi to, jsem na to zvyklá, nemám s tím v raidu problém a na další tu prostě místo nemám. Jestli se ti nelíbí, že nemám bindy jako ty, tak to mi upřímně nezajímá.

Tanastari napsal:Prihlasky su fajn, hlavne preto, ze vidime tvoje reakcie na nase dotazy, mne sa tie tvoje nepacia (ako pisal Cady, prilis arogantne). Nevidim prinos pre progress. NEUTRAL
Já pro změnu vidím vaše reakce a ty tvoje včetně Cadyho taky stojí za starou belu. Je fajn vědět, že jste mi vy dva drbali tamhle někde u kafe.
(Psala bych smajlíky, aby to tak nevyznělo, ale to se tady Cadymu nelíbí.)

Rayonell
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 18. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ - Stránka 2 Empty Re: Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

Příspěvek  Sedara Mon Nov 21, 2016 7:01 pm

OK, todle uz smeruje dost daleko od normalni prihlasky. PROTI
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ - Stránka 2 Empty Re: Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

Příspěvek  Rayonell Mon Nov 21, 2016 7:36 pm

Sedara napsal:OK, todle uz smeruje dost daleko od normalni prihlasky. PROTI
Tak to promiň, že si nenechám do sebe rejt a nelezu vám do zadku jako ostatní. Evil or Very Mad

Rayonell
Scout
Scout

Počet príspevkov : 10
Join date : 18. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ - Stránka 2 Empty Re: Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

Příspěvek  Sedara Mon Nov 21, 2016 7:55 pm

Rayonell napsal:Tak to promiň, že si nenechám do sebe rejt a nelezu vám do zadku jako ostatní. Evil or Very Mad
Je dobre, ze si clovek do sebe nenecha "rejt". Nicmene je rozdil mezi ritolezem a slusne se chovajicim clovekem. Je ti 25 let, to uz by jsi mela vedet. Wink
Btw v prihlasce se hlasis ty k nam, ne mi k tobe. Uz jen z tohoto duvodu se tak nejak ocekava urcita pokora a respekt. Precijen, v pripade prijeti by jsi to byla ty kdo by se musel zaclenit do, pro tebe, noveho kolektivu.
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ - Stránka 2 Empty Re: Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

Příspěvek  Terorizt Mon Nov 21, 2016 8:03 pm

Tu nie je o čom sa baviť. Tvoja úroveň je ako v maštali (úprimne ľutujem tie kone čo to musia s tebou vydržať). Neznesieš absolútne kritiku , nevieš sa správať , reaguješ ako reaguješ . . . ( ako žumpa ). Čo sa týka theorycraftu nula, prihláška je len zbytočne dlhá a kopec kecov bez výpovednej hodnoty. Takéto perly sa len tak ľahko nezabúdajú. My ako seriózna guilda nechceme mať s tebou nič spoločné..

Viac sa mi to ani nechce komentovať, kedže by si len mrhala mojim časom, za ktorý ani nestojiš...


NEPRIJATÁ

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 150
Join date : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ - Stránka 2 Empty Re: Rayonell - Fire mage-NEPRIJATÁ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru