Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ

+4
Sedara
Goldrin
Instigador
Fixi
8 posters

Goto down

Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ Empty Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Fixi Sun Nov 06, 2016 2:15 am

Nick postavy: Drol
Class Shaman (ELE)
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem: 4/7 HC Down dál znalosti pouze teoretické
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Wowko hraju již ředu let cca. 6 Shamana jsem Doexpil cca. před rokem
Stav tvého equipu, ilvl: 377Ele(nemaxuju i lvl ale spíš staty)/379Re100
Talenty: ELE/RESTO
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ 2s96qhj
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Moje rotace ze je na bázi priorit.
1.Flameshock(Pokud možno na více targetech viz 4set)
2.Lava Burst
3.8 a více stacku Lightnig shieldu=Earth shock
4.Lighting Bolt (2 targety u sebe = Chain)

CD Elemental Mastery a Fire Elementál
1. EM S prepotkou na začátku fightu další EM podle fightu(Pokud bude v blízké době něco potřeba prodmgovat pošetřim si EM i za cenu že mi padne dps, ale taktika bude dodržena)
2.FE 1 Elementál s prepotkou do procnutých trinketů(Eventuelně mu dám ještě BL) 2.FE s potkou a procama trinketu.(Zaleží na charakteristice encounteru ale většinou s druhým elementálem neotálim

Stat prio. Intel>Hit cap17%>Haste>Mastery>Crit
s tím že mezi haste a mastery by měl byt zachovaný určitý poměr(Všeho moc škodí) ted mám cca 1100 mastery a 2650 haste.
Haste build jedu hlavně kvuli 2 setu a Talentu FEEDBACK. Mastery build mám v plánu otestovat z Legendary staffou(až ji budu mít)
Ale ani haste nemuže být moc aby při sepnutí cd se necástil Lighting bolt pod Global CD



TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: ANO
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: V pátek Bych o par minut meškal na zapis na raid(cca10-15)
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: RAG 25 man HC a konečně slušný progress
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Sunnyday: Jednalo se o guildu zaměřenou na kolektiv který se po čase rozpadnul přes wow jsem poznal několik lidí i v realném životě a ty již tuto guildu opustily tak hledám nové angažmá. Co se týče progresu tak ten lehce stagnoval.
Znáš někoho z EXALTED? Ne
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Nábor přes Wordl
Něco o sobě VÁŠ TEXT

Fixi
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ Empty Re: Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Instigador Sun Nov 06, 2016 2:29 am

Ačkoliv moje znalosti ele shamana jsou dost omezené vypadá to, že to umíš a další ele shaman by nebyl na škodu, takže jsem pro.
Jen taková malá otázka, kdyby sis mohl vybrat jakýkoliv dva trinkety, které můžeš momentálně získat, tak jaké by sis vybral?
btw já jsem ten co spamoval na tu hordu Very Happy

Instigador
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 13. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ Empty Trinkety

Příspěvek  Fixi Sun Nov 06, 2016 2:38 am

Co se týče trinkety tak jsem nedávno narazil na takovou otázku. Ja za sebe jednoznačně tvrdím že Karta a trinket z raga (Oba mám)
a to přesně z důvodu FE pokud se člověku podaří skloubit ty procy(Karta a power torrent) dohromady a to se daří skoro pořád a do toho odpálit FE tak je silnější než kdybych měl Necromantic, který mi dává intel mastery. Avšak dneska na raidu jsem se setkal s názorem že necromantik a Trinket z Rag protože je tam pasivní intel. Dokud nemám HC necromantic tak není důvod měnit. Až bych jej dostal tak by stálo za zvážení. těch cca 450 intelu co bych měl pasivně by minimálně v mích očích převýšilo 1200 procnutých. Ale chtělo by to otestovat a spočítat si to někdy Very Happy

Fixi
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ Empty Re: Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Goldrin Sun Nov 06, 2016 4:44 am

Co tvůj holadin? Vidím, že jsi na něm aktivnější jak na shamanovi, proč si teda nepodáváš přihlášku za něj?
Která postava je tvoje main?
Jak si sleduješ procy?
Vidím, že máš na baru unleash, používáš ho?
Goldrin
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109
Join date : 07. 05. 15
Age : 26
Bydlisko : Někde v horách

Návrat nahoru Goto down

Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ Empty Re: Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Fixi Sun Nov 06, 2016 1:59 pm

Holadina mam to je pravda. Holadin chodil raidy častěji protoze je součástí guild RAID party. Dokud byly 2 RAID party v guilde tak i shaman mel o zábavu postaráno, tomu uz tak neni. Shaman je muj "main" doexpil jsem ho jako svoji první postavu, sbírám si na něm achivy, mounty a ma i udělané raidovaci profky. Dalsi vec je že za shamana toho mam víc zabitého(hc bossu). Všechny moje procy jsou pouze intelove a jedna se o Power torrent a kartu nahoře v ui mam bar s CD (dobre vim ze bych si na procy měl udělat weak auru ale zatím jsem se k tomu nedostal).Co se UE tyče tak jsem si četl par guide a našel jsem diametrálně odlišné názory. V zaseďe UE používám pouze v Pvp nebo na dotažení něčeho co ma par životu. Co se využití v Pve tyče tak na minule sezóně jsem se snažil vkládá UE do lava burstu po kterém obnovuji flameshock. Na teto sezóně s hromadou instantnich lavaburstu se mi to kvůli globál CD nedaří. Tudiž jej používám opravdu minimálně(např kopání meteoru u raga)

Fixi
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ Empty Re: Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Sedara Sun Nov 06, 2016 2:06 pm

Stale jsi na horde, planujes prevest na ali obe postavy? Jak jsi na tom s legendarkou?
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ Empty Re: Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Fixi Sun Nov 06, 2016 2:57 pm

Pouze 1 na převod 2 nemám* a legendarky mam akorát 1 část

Fixi
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ Empty Re: Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Goldrin Sun Nov 06, 2016 5:09 pm

Why not, od čeho tu máme rank TEST, jsem PRO
Goldrin
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109
Join date : 07. 05. 15
Age : 26
Bydlisko : Někde v horách

Návrat nahoru Goto down

Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ Empty Re: Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Zanny Sun Nov 06, 2016 6:56 pm

Jaký máš postoj k tomu, že bys možná byl na některých raidech pouze "náhradník na lavičce" ? Ať už z důvodu pozdního příchodu a plnosti raidu, nebo výměnou za "užitečnějšího" hráče v dané situaci.
Zanny
Zanny
Meleedps leader
Meleedps leader

Počet príspevkov : 164
Join date : 20. 12. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ Empty Re: Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Fixi Sun Nov 06, 2016 7:46 pm

Negativní. Nechci si dělat čas na raid který nepujdu. Čekat 2 hodiny ve hře jenom na to jesli to někomu padne tak to po mě nechtějte. Za to se vám omlouvám

Fixi
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ Empty Re: Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Instigador Sun Nov 06, 2016 8:50 pm

Zanny napsal:Jaký máš postoj k tomu, že bys možná byl na některých raidech pouze "náhradník na lavičce" ? Ať už z důvodu pozdního příchodu a plnosti raidu, nebo výměnou za "užitečnějšího" hráče v dané situaci.
Fixi napsal:Negativní. Nechci si dělat čas na raid který nepujdu. Čekat 2 hodiny ve hře jenom na to jesli to někomu padne tak to po mě nechtějte. Za to se vám omlouvám
Musíš počítat s tím, že se někdy na raid holt nedostaneš... Jen bych chtěl dodat, že v guildě máme EPGP loot system a poté ještě "standby" ve zkratce za každého zabitého bosse máme určité bodové ohodnocení což následně rozhoduje při rozdělování lootu, a když jsi na standby (takže náhradník na lavičce jak píše zanny)  tak dostáváš  stejný počet bodů jako někdo kdo je v raidu. Není to tak, že když tě zrovna na raid nevezmeme tak z toho nic nemáš.


Naposledy upravil Instigador dne Sun Nov 06, 2016 8:54 pm, celkově upraveno 1 krát

Instigador
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 13. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ Empty Re: Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Sun Nov 06, 2016 8:54 pm

Som za, ele shaman sa na ten raid určite dostane.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ Empty Re: Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Fixi Mon Nov 07, 2016 2:10 am

Pro mě je to hra a tu chci hrát je mi jedno jestli dostanu ten item to ide nebo to id potom ale chci v tom být dobrý ať mě to baví a slackovaním v SW se ani nezlepším a ani mě to nebude bavit . Další věc je že pokud by se 1 o jednoho bose kde mi nic nepadá a nekomu jinemu ano a moje classa na ten encouter není ta pravá. Vem to čert ,ale to je asi tak všechno. Buď mě do toho raidu budete chtít nebo ne. Ale žádné takové napůl raidovaní/slackovaní. To po mě nechtějte.

Fixi
Scout
Scout

Počet príspevkov : 6
Join date : 06. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ Empty Re: Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Morby Mon Nov 07, 2016 9:37 am

Nepočítej s tím, že by si šel každý raid. Máme tu lidí poměrně dost a chodíme jen jednu grupu. A pokud bude v pátek takových 33+ online, tak určitě půjde někdo sedět. To samé při progresu ragnarose, tady dáme přednost hráčům, o kterých víme, že to zvládají.
Pokud bys chtěl 100% místo v raidu doporučuji ti reroll na tanka, nejlépe BDK
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ Empty Re: Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Sedara Mon Nov 07, 2016 11:01 am

PRO, nove hrace potrebujeme, ele se uzivi.. zbytek at se ukaze
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ Empty Re: Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Terorizt Sat Nov 12, 2016 1:16 am

Ahoj, sory za zdržanie.. Mením rozhodnutie na Neprijatý


Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 150
Join date : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ Empty Re: Ele Sham "Drol"-NEPRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru