Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kragesh - Holy Priest - Neprijatý

+3
Kucko
Instigador
Kragesh
7 posters

Goto down

Kragesh - Holy Priest - Neprijatý Empty Kragesh - Holy Priest - Neprijatý

Příspěvek  Kragesh Wed Nov 02, 2016 8:21 pm

size=17]Nick postavy:[/size] Kragesh
Class Priest
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem: Mám zabito 5/7HC a Baleroca jsem sóloval po cca 10% hp (10man)
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Wow hraji cca 5 let, od začátku Cataclysmu Holy Priesta.
Stav tvého equipu, ilvl: 380ilvl
Talenty: Holy/Holy
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu):
Kragesh - Holy Priest - Neprijatý Wo_WScrn_Shot_110216_155222

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:

Tak asi každý ví, že healování není o rotaci, ale spíš o tom jak dotyčný zná detailně encounter a dokáže na to předčasně reagovat a při průseru zaimprovizovat. Holy Priest má nejsložitější mana management (celkově regen) ze všech heal class a zároveň je nejsložitější na zahrání svým množstvím spellů. Moje class sice netopuje HPS, ale ta hlavní síla je v supportu (mana a heal hymn, křídla, leap, bublinky). Moje healování přizpůsobuji ostatním healerům v raidu, takže je to pokaždé jinak, jednou u mě healing vyhraje renew a jindy greater heal. Celkově využívám opravdu všechny spelly a to i ty dmg, pokud je pro to prostor.

Pokud bych měl tedy svoje healování nějak shrnout, tak na tancích si obvykle držím renew a jedu na střídačku flash/greater a do toho mending/circle + chakry dle využití (např. Shannox jsem po celou dobu serenity, na plošný heal přepínám při Bethilacovi ve fázi, kdy se vyplatí, protože celý raid stojí na sobě a dostává aoe. Healuju přes GUI, kde je vestavěný Grid, který mi říká, kdo má agro, incoming heal od jiných a vidím dot na dispel. Lightwell mi připadá useless a waste o time pro DPSka (proč by měli v encounteru hledat nějakou blbost a ještě na to klikat, maj dost své práce), takže nepoužívám. Po spuštění Firelands, jsem talenty z haste přesměroval na CD z shadowfienda a to ze dvou důvodů, všechny itemy na tomhle contentu vám cpou haste, který holy priest nechce a většina encounterů závislá na healu trvá méně jak 5-6 minut (bethilac/baleroc/rhyolith, shannox), takže mohu využít CD v této době dvakrát. Bublinky používám na špatně hráče při engulfing flames (Ragnaros), aby z nich stihli vyběhnout, když vidím, že nestihají, případně leap. Bublinky na offtanka při shazování stacků (shannox) atp. Křídla většinou na tanka, pokud už nemá tank CD a má dost stacků nebo mu hrozí kill, ale dá se využít zřídka i na dps, např. Majordomo, kdy chcípají 2 hráči a já stíhám flashovat jeden target, tak ten druhý dostane křídla a ty nechám i procnout. Mana hymn používám nejlépe spolu s fiendem.

Heal hymn používám podle encounteru. U Shannoxa ji hážu hned po první speaře, aby se stihla otočit ještě jednou do konce a v jiný okamžik než po speaře není lépe využitelná, protože žádný aoe dmg jiný není. U Bethilaca hymnuju poprvé po první devastaci, kdy raid dostává aoe od blití bossa z hora dolů, ušetří to manu ostatním healům a vytáhne raid na full, příčemž se otočí do fáze, kdy ji používám po spuštění hera (cca 35% hp bossa, kdy se už bez cd heal většinou na nestíhá) a to přímo v momentě tak aby byla aktivní po minimálně 2 tiky aoe od bossa a nevznikl tak zbytečný overheal (což je v této fázi opravdu waste). U Alysrazora nehoním hps a použiju hymnu, pokud se raid nemá kam schovat za meteor, pro tento možný případ si nechávám volné CD, a potom samozřejmě před vzlétnutím bossa, kdy raid dostává brutal aoe. U Rhyolitha se řídím podle superheated timeru, pokud je nad 3 min, stihá se mí hymna otočit. U Baleroca si hymnou pomůžu jen tehdy, pokud je tank na full a 4 hráče mám pod 50% a to většinou i přeruším cast (tady mi jde spíš o to abych nemusel zbytečně ztracet manu a čas na hráče u krystalu, samozřejmě na Decimation tanka držím na full (nad 90%) a overhealuju co se dá. U majordoma se většinou ani nevyužije, pokud raid nic nezkazí. U Ragnarosa po prvních seedech a potom 2. mezifáze.

Jedu max Intel, 7,18%+ haste (12,5 s haste buffem), držím se okolo 2500 spiritu a po tomhle všechen crit a haste strkám do mastery na celé číslo (momentálně mám 17, to není moc).

TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Mám TS, nemluvím, ale je to možné.. DBM, Omen, Grid.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Mohu být přítomný v pátek a v úterý (v neděli pozdě večer cestuji a nestíhám)
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Čekám, že budu mít svoje místo na raidu, když poslední vaše ID bylo bez prejta celkově.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Nějaké low guildy a potom krátce UndeRRateD (asi 2 měsíce). Nedostával jsem se na ty lepší raidy a brali mě jen na farmu altů, kde nikdy žádný progress v plánu nebyl, což je pro mě malá seberealizace. Například při Balerocovi HC jsme dali asi jen 5 pullů, kde jsem měl problém se svým equipem (jiný než mám teď, špatný trinket a málo mastery), takže poslední pull byl wipe na 10% hp bossa, kde jsem nestíhal po Deci dohealovat tanka, potom se šel normal. Na main raid mají své stálé healery (za priesta Apphrodita). Navíc bch ani na jejich main nemohl, protože se to kříží s mým cestováníím (neděle večer). Jinak nemohu si moc stěžovat, pomohli mi v hc taktikách i k equipu.
Znáš někoho z EXALTED? Asi ne.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Koukl jsem na bosskily.
Něco o sobě Jsem hráč a to duší i tělem. Hru si užívám, pokud to má hladký průběh a existuje progress. Je mi 21 a chodím na VUT v Brně. Jsem introvert, takže si semnou moc nepokecáte.

Kragesh
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 02. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Kragesh - Holy Priest - Neprijatý Empty Re: Kragesh - Holy Priest - Neprijatý

Příspěvek  Instigador Wed Nov 02, 2016 8:49 pm

Já jsem proti, pokud hráč nemůže nikdy být přítomen v neděli, kdy je hlavní progressovací den Ragnarose 25HC, protože o toho hlavně jde ostatní bossové jsou jen farma.

Instigador
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 13. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Kragesh - Holy Priest - Neprijatý Empty Re: Kragesh - Holy Priest - Neprijatý

Příspěvek  Kucko Wed Nov 02, 2016 8:52 pm

Kragesh napsal:Moje class sice netopuje HPS
Bethilaca a Rhyolitha holyna určite topuje bez problémov a myslím si, že má potenciál aj na ďalších.

Enchant back - odporúčam intel, nie spirit. Nemáš enchant v legoch
Čo tie dva BHčka, kde máš 0 DPS/ 0 HPS. Si tam bol za iný char/follow?
SHP nehrávaš?
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Kragesh - Holy Priest - Neprijatý Empty Re: Kragesh - Holy Priest - Neprijatý

Příspěvek  Kragesh Wed Nov 02, 2016 9:23 pm

Kucko napsal:
Kragesh napsal:Moje class sice netopuje HPS
Bethilaca a Rhyolitha holyna určite topuje bez problémov a myslím si, že má potenciál aj na ďalších.

Enchant back - odporúčam intel, nie spirit. Nemáš enchant v legoch
Čo tie dva BHčka, kde máš 0 DPS/ 0 HPS. Si tam bol za iný char/follow?
SHP nehrávaš?

já mám v backu raději spirit, na legy jsem nějak zapomněl no..
v BH občas bývám afk, když je moc healerů Very Happy
SHP nemá smysl hrát, když není legendárka a pochybuji, že místo priesta bude na bossích, kde je potřeba menší počet healů, healovat druid/shaman.. proto si vlastně ani offspec nedělám, teda aspoň mluvím ze zkušenosti desítek, 25 jsem byl naposled na ice


Edit: No sice tu nemůžu být v neděli, ale zase mohu pomoc s progresem v úterý a já se mohu zaručit, že tu budu pokaždé tyto dny (pátek/úterý), což si myslím, že není tak špatné cat

no a než mě na to někdo upozorní, vím že mám chybu v equipu, holy legy mám kvůli 4setu, jinak pojedu offset SH set legy

Kragesh
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 02. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Kragesh - Holy Priest - Neprijatý Empty Re: Kragesh - Holy Priest - Neprijatý

Příspěvek  Tiine Thu Nov 03, 2016 1:41 pm

no dlchšie som priesta nehral ale ak dobre spomínam tak čo sa týka mana regenu intel > spirit bol a asi aj bude vždy, ten ench na backu +powertorent+potka+fiend/hymna/repleshipment či ako sa to vola ti dá viac ako ked si tam neháš ten spirit, stači ked si to len trošku posleduješ ( ako píšeš je to o znalosti encountru a po pár puloch by ti malo pekne vychádzať že ked ti to tam procne nemáš akurát manu a máš akurat čas na to to všetko použiť. Dalej, tá lw ti spraví hodne dosť, ked budeš na nu klikať len ty(na progrese chogala sa mi dostala na 4te miesto v healu, predbehla renew ako nič a pokial dps stoji a len mláti do bosa tak dokaže kurzor potiahnuť a kliknuť), može ťa zachrániť v nejednej situacii, možeš na nu kliknuť vždy, ked casti,š ked si v stune atd.

nevermind, toto nech rieši niekto další ja priesta už len rekreačne, ale pokial nemožeš byť v nedelu kde je vytvoreny čas na ten progress tak nevidím tvoje šance ružovo, na farmu je vždy dosť ludí a v utorok ked ideme toho ragnara len doraziť pre dobrý pocit sa vždy najdu ludia (20bohate stači)

Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Kragesh - Holy Priest - Neprijatý Empty Re: Kragesh - Holy Priest - Neprijatý

Příspěvek  Dyveina Thu Nov 03, 2016 8:59 pm

Poprosím ťa o screen s raid framom. Či už z raidu, bg alebo si ho zapneš na test mode (resp. nadstavovanie).

Lightwell má dve podmienky. Prvá, priest musí vedieť kedy kde a ako ho dať. Druhá, raid musí byť naň zvyknutý. No nepovažujem ho za nutnú podmienku u holy priesta. Ani ja sám ho na altovi nemám  Very Happy

Mne osobne sa viac páčia legy z Holy setu než zo Sh setu. Ale to je vec názoru.
Btw, u Mastery nepozeraj na samotnú hodnotu Mastery, ale na hodnotu bonusu z Mastery. Holy priestovi dá 1 bod Mastery 1,25% bonus k healu. Takže 0,8 bodu Mastery ti pridá 1% bonus k Echo of Light. Ty si teraz v intervale ˂16,8 ; 17,6) Mastery, ktorý dáva 21% bonus Echo of Ligth.

Tá nedeľa sa mi nepáči. Piatok je farma a zvyšok raid timu progress. Utorok dlho nevyzerá vhodný na progress, vzhľadom na to že cez týždeň majú ľudia viac iných povinností. Takže najviac času na Ragnarovi strávime práve v nedeľu.
A to že 2 ID sme boli bez priesta nevidím ako zásadný problém. Hold akurát nastala situácia že ani jeden main priest nemohol v pia ne. 6/7 bossov sa chodí na 3-4 healy, takže niekedy treba 1 heal vystriedať za dmg, alebo heal dá off spec, resp prelogne na dmg alta.

Ešte nechám otvorené. Počkám na screen a vyjadrenia ďalších.
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kragesh - Holy Priest - Neprijatý Empty Re: Kragesh - Holy Priest - Neprijatý

Příspěvek  Atucha Thu Nov 03, 2016 9:22 pm

Bez offspecu, nemůžeš v neděli -> za mě PROTI

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Kragesh - Holy Priest - Neprijatý Empty Re: Kragesh - Holy Priest - Neprijatý

Příspěvek  Morby Thu Nov 03, 2016 10:56 pm

Proti, jak už bylo zmíněno x-krát, nemůžeš se zúčastnit v neděli.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kragesh - Holy Priest - Neprijatý Empty Re: Kragesh - Holy Priest - Neprijatý

Příspěvek  Kragesh Thu Nov 03, 2016 11:25 pm

proti proti proti -> jsem smutný

takto se cítím



tak to asi uzavřete ;-) ahoj

Kragesh
Scout
Scout

Počet príspevkov : 3
Join date : 02. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Kragesh - Holy Priest - Neprijatý Empty Re: Kragesh - Holy Priest - Neprijatý

Příspěvek  Morby Thu Nov 03, 2016 11:45 pm

Hold co se dá dělat. Nebudeš přítomen na progres bose, kde potřebujeme lidi. V pátek na farmu je zde lidí dost a věsměs pro nově příchozí free farma itemů a pokud bys nechodil na progres ragna tak z toho my nijak netěžíme.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Kragesh - Holy Priest - Neprijatý Empty Re: Kragesh - Holy Priest - Neprijatý

Příspěvek  Dyveina Sat Nov 05, 2016 7:12 pm

NEPRIJATÝ. Nevidím dostatočný prínos pre guidu.

Veľa šťastia inde.

Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Kragesh - Holy Priest - Neprijatý Empty Re: Kragesh - Holy Priest - Neprijatý

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru