Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anstifter - Feral DPS/Feral Tank (alt Instigator) - Uzavřeno

+4
Tmok
Zanny
Tiine
Instigador
8 posters

Goto down

Anstifter - Feral DPS/Feral Tank (alt Instigator) - Uzavřeno Empty Anstifter - Feral DPS/Feral Tank (alt Instigator) - Uzavřeno

Příspěvek  Instigador Tue Nov 01, 2016 11:43 pm

Nick postavy: Anstifter
Class Druid
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem: S druidem 5/7hc FL na 10
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Druida hraju cca 8 mešíců na cata jako alta, jinak na wotlk jsem ho hrál jako maina asi tři roky.
Stav tvého equipu, ilvl: 382 DPS 383 Tank ( http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Anstifter&gn=WhiteTigers )
Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Anstifter&gn=WhiteTigers&group=2
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): https://imgur.com/a/XSwTk
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
Druid Tank
Začínam Fearie Fire, kterým pullnu bosse, případně si dám ještě prepotku pokud chci minimalizovat dmg (a chci utrácet goldy Very Happy), který dostanu na začátku fightu poté dám mangle, maul, 1x lacerate, trash, 2x lacerate, pulverize, demoralizing roar a poté už jen undržuji na targetu 3x lacerate a pulverize a jedu maul, mangle, trash v podstatě na cd pokud mam čas (a rage) dávám i swipe.
Jsem mastery tank, což znamená, že jedu mastery místo dodge.
Takže priorita jak to jedu je:
Stamina do cca 9000
Agility
Mastery
Crit
Dodge
Expertise
Hit
Haste
Druid MDPS
Začínám tím, že si stoupnu od bosse co nejdál, poté si dám prepotku (cca sec před pullem, pokud nemám prepotku tak sním nějakého poblíž nacházejícího se gnóma (hmotností tak odpovídají té potce))
Dám Feral Charge, Faerie Fire a Ravage (Feral Charge a Ravage dávám na cd pokud je možnost) a poté dám: Savage Roar (na začátku klidně za míň než za 5 (dále již jen za 5)), Mangle, Rake (které následně obnovuju) následně spamuju shred dokud nemám 5 combo pointu dám Rip, spamuju zase Shred a pokud mám čas dám Frocious Bite.
Priorita statů:
Agility
Expertise
Hit
Haste
Mastery
Crit
(Expertise a Hit jsou na předních příčkách sekundárního statu z důvodu T12 setu)
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Mám vše
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Ano
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Chci dosáhnout vyhubení všech gnómů a další havěti (kteří se až moc rozlézájí jako kdyby jim vše patřilo)
Předchozí guildy  (důvod odchodu): White Tigers vedení guildy bylo zkorumpované gnómama a byli časté hádky o dalším směřování guildy (jestli vyhubit všechn gnómy v guildě nebo ne)
Znáš někoho z EXALTED? Asi všechny, kteří mají nad 1,5m a jdou vidět
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Už aní nevím Very Happy
Něco o sobě Jsem Druid (což jste asi pochopili), který hledá novou guildu, která bude nepodplatitelná zlotřilými gnómy a která bude více vstřícnější k uplatňování kroků proti gnómské menšině Very Happy


Naposledy upravil Instigador dne Wed Nov 02, 2016 9:56 pm, celkově upraveno 5 krát

Instigador
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 13. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Anstifter - Feral DPS/Feral Tank (alt Instigator) - Uzavřeno Empty Re: Anstifter - Feral DPS/Feral Tank (alt Instigator) - Uzavřeno

Příspěvek  Tiine Wed Nov 02, 2016 2:58 pm

Anstifter - Feral DPS/Feral Tank (alt Instigator) - Uzavřeno 1de4j9
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Anstifter - Feral DPS/Feral Tank (alt Instigator) - Uzavřeno Empty Re: Anstifter - Feral DPS/Feral Tank (alt Instigator) - Uzavřeno

Příspěvek  Zanny Wed Nov 02, 2016 4:19 pm

Když dám stranou všechny ty nenávistné projevy proti naší cukříkově roztomilé menšině tak si myslím, že jako ranged jsi momentálně více prospěšný, jelikož máme již několik tanků a i jejich náhradníků, kteří to už mají takříkajíc pod kůží. Přihlášky pro alty jsou (aspoň z toho jak to chápu já) určeny pro alty, kteří mají na to zapojit se do main group a jejího progresu. Jestli prostě chceš jen do guildy, stačí si říct někomu z vedení a dostaneš rank Sociál se kterým se budeš moci nadále účastnit alt runů ovšem teď už budeš mít u nicku i Exalted.

Jestli ale trváš na svém rozhodnutí v přihlášce na rank alt, tak počkám na názor ostatních ( /wave Dany ). Především proto, že jsem se s tvojím tankováním moc nesetkával, případně jsem tomu ani nevěnoval pozornost Very Happy
Zanny
Zanny
Meleedps leader
Meleedps leader

Počet príspevkov : 164
Join date : 20. 12. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Anstifter - Feral DPS/Feral Tank (alt Instigator) - Uzavřeno Empty Re: Anstifter - Feral DPS/Feral Tank (alt Instigator) - Uzavřeno

Příspěvek  Instigador Wed Nov 02, 2016 6:50 pm

Hele, plánoval jsem to spíš tak do budoucna. Zatím bych s ním chtěl nadále chodit alt raidy (již pod křídlama exalted) a případně výjimečně zajít ten main raid za dpsko, potažmo kdyby nastala nějaká situace, že by nebyl tank tak jít za tanka a případně někdy v daleké budoucnosti chodit pravidelně za dpsko/tanka. Rozhodně jsem neplánoval, že bych začal chodit za druida nějak pravidelně to ne Smile
PS: To mi připomíná, že jsem zapomněl na dps rotaci tak ji tam půjdu hned doplnit Very Happy

Instigador
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 13. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Anstifter - Feral DPS/Feral Tank (alt Instigator) - Uzavřeno Empty Re: Anstifter - Feral DPS/Feral Tank (alt Instigator) - Uzavřeno

Příspěvek  Tmok Wed Nov 02, 2016 9:18 pm

Instigador napsal: PS: To mi připomíná, že jsem zapomněl na dps rotaci tak ji tam půjdu hned doplnit Very Happy
PPS: S tou rotací i stat prio, budeš potřebovat pomoct Razz
Tmok
Tmok
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 115
Join date : 24. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Anstifter - Feral DPS/Feral Tank (alt Instigator) - Uzavřeno Empty Re: Anstifter - Feral DPS/Feral Tank (alt Instigator) - Uzavřeno

Příspěvek  Danyy Wed Nov 02, 2016 9:38 pm

ako už písal Zanny, prihlášky pre altov sú pre postavy ktoré sú schopné plnohodnotne sa zapojiť do main raidu a to hlavne na pozíciách ktoré sú potrebné a niesu aktuálne v raide zastúpené, pri aktuálnej situácií si nemyslím že by RL poslal ranged na melee/tanka jediná reálna situácia je málo kickerov u alysrazora ale to sa nám ešte nestalo,
čo sa týka melee je to na zannym, za tanka som s tebou nemal žiaden problém ale osobne neverím že sa reálne ako main ranged dostaneš za melee/tanka na raid
každopádne nieje problém ťa invitnúť do g na rank sociál ako hocijakého iného alta

Danyy
Tank leader
Tank leader

Počet príspevkov : 89
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Anstifter - Feral DPS/Feral Tank (alt Instigator) - Uzavřeno Empty Re: Anstifter - Feral DPS/Feral Tank (alt Instigator) - Uzavřeno

Příspěvek  Almie Thu Nov 03, 2016 8:31 am

Odkud máš tu prioritu statů na feral dps? To jsou tvoje vlastní přepočty, stejně jako jsi nedávno tvrdil, že priorita critu u medvěda se vyrovná agilitě?
Almie
Almie
Knight
Knight

Počet príspevkov : 71
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Anstifter - Feral DPS/Feral Tank (alt Instigator) - Uzavřeno Empty Re: Anstifter - Feral DPS/Feral Tank (alt Instigator) - Uzavřeno

Příspěvek  Instigador Thu Nov 03, 2016 1:09 pm

Almie napsal:Odkud máš tu prioritu statů na feral dps? To jsou tvoj vlastní přepočty, stejně jako jsi nedávno tvrdil, že priorita critu u medvěda se vyrovná agilitě?
Já jsem nikdy netvrdil, že agi je horší či stejně dobrá jako crit. To nevím kde jsi vzala, pokud narážíš na můj příspěvek k přihlášce Buchtyse, tak tam doslova píšu, že agi je lepší.
K těm statům u dpska, moje počty to nejsou, ale připadá mi to i logické jet první expertise a hit z důvodu 4 bonusu t12 setu, pokud to je špatně rád se přiučím.

Instigador
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 13. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Anstifter - Feral DPS/Feral Tank (alt Instigator) - Uzavřeno Empty Re: Anstifter - Feral DPS/Feral Tank (alt Instigator) - Uzavřeno

Příspěvek  Almie Thu Nov 03, 2016 8:28 pm

Instigador napsal:
Já jsem nikdy netvrdil, že agi je horší či stejně dobrá jako crit. To nevím kde jsi vzala
To já zas přesně vím - psal sis o tom s Kuckem a ten si u mě ověřoval, že je to úplná blbost. Postovat to sem snad nemusím, věřím že ti paměť slouží.

Co se týče feral dps, expertise a hit si klidně jeď, narážela jsem na to, že haste určitě není před masterkou.
Almie
Almie
Knight
Knight

Počet príspevkov : 71
Join date : 20. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Anstifter - Feral DPS/Feral Tank (alt Instigator) - Uzavřeno Empty Re: Anstifter - Feral DPS/Feral Tank (alt Instigator) - Uzavřeno

Příspěvek  Instigador Thu Nov 03, 2016 8:51 pm

Almie napsal:
Instigador napsal:
Já jsem nikdy netvrdil, že agi je horší či stejně dobrá jako crit. To nevím kde jsi vzala
To já zas přesně vím - psal sis o tom s Kuckem a ten si u mě ověřoval, že je to úplná blbost. Postovat to sem snad nemusím, věřím že ti paměť slouží.

Co se týče feral dps, expertise a hit si klidně jeď, narážela jsem na to, že haste určitě není před masterkou.
Hele tohle nemám nijak ověřené, takže možná budu kecat, ale taky mi to přijde celkem logické, když mam 4x T12 tak budu moct dát větší počet abilit (s haste) a tím pádem budu mít větší šanci na prodloužení berserku.

Instigador
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 13. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Anstifter - Feral DPS/Feral Tank (alt Instigator) - Uzavřeno Empty Re: Anstifter - Feral DPS/Feral Tank (alt Instigator) - Uzavřeno

Příspěvek  Dyveina Thu Nov 03, 2016 9:11 pm

Mám jednu otázku ohľadom rotácie feral dmg. Savage Roar píšeš že dávaš na 5 CP. Je to nutné pre max dps alebo stačí aj na menej počas fightu?

Inak za prijatie do guildy na rank Social (zatiaľ) súhlasím. Rank alt, to sa musia vyjadriť Teror, Zanny a Dany či môže nastať situácia žeby ťa poslali na druida.

P.S.: Na twin forku som našiel niečo k diskusii o haste pre feral dmg.
Mastery zvyšuje Bleed Dmg a je naším hlavním sekundárním statem do T12 contentu, od té doby je Haste lepší.179.2801 Mastery Rating = 3.125% Bleed Damage.

Při Reforgi se stačí řídit prioritou statů:
Do T11 contentu: Weapon DPS > Agility > Mastery > Crit=Haste > Expertise=Hit
Od T12 contentu: Weapon DPS > Agility > Haste > Mastery > Crit > Expertise=Hit

Symbiosis PvE Guide

Akurát nepoznám presný zdroj informácií, a teda ani vierohodnosť. Ani pre ktorý patch to platí.


Naposledy upravil Dyveina dne Thu Nov 03, 2016 9:20 pm, celkově upraveno 1 krát
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Anstifter - Feral DPS/Feral Tank (alt Instigator) - Uzavřeno Empty Re: Anstifter - Feral DPS/Feral Tank (alt Instigator) - Uzavřeno

Příspěvek  Morby Thu Nov 03, 2016 10:38 pm

Socka budíž napiš si o inv komukoli z vedení
Alt rank proti - nemá využití
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Anstifter - Feral DPS/Feral Tank (alt Instigator) - Uzavřeno Empty Re: Anstifter - Feral DPS/Feral Tank (alt Instigator) - Uzavřeno

Příspěvek  Zanny Fri Nov 04, 2016 12:40 pm

Uzavřel bych to. Na plnohodnotný promote na rank Alt podle mého zatím nemáš. Napiš si ve hře o inv komukoliv z vedení a dostaneš rank Sociál, jako většina altů co se přímo neúčastní Main raidů.
Zanny
Zanny
Meleedps leader
Meleedps leader

Počet príspevkov : 164
Join date : 20. 12. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Anstifter - Feral DPS/Feral Tank (alt Instigator) - Uzavřeno Empty Re: Anstifter - Feral DPS/Feral Tank (alt Instigator) - Uzavřeno

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru