Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ

+6
Atucha
Instigador
Morby
Soulburn
Zanny
Fenyx
10 posters

Goto down

Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ Empty Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ

Příspěvek  Fenyx Sun Oct 09, 2016 12:18 pm

Nick postavy: Fenyx
Class Fire Mage
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená od 1 lvl.
Zkušenosti s progresem: Na Twinu mám zabité BWD 6/6 HC, BoT 5/5 HC, TotFW 2/2 HC a FL 6/7 HC
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Wow hraju už deset let, ale PvE řeším pořádně teprve od Cataclysmu na ICU, tam jsem hrál 4 roky. Zde na serveru hraju od spuštění cata a po celou dobu mainuju právě Fire Mága.
Stav tvého equipu, ilvl: Ilvl mám 383
Talenty: Fire PvE/Arcane PvE
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ 25ujl0k
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:

Staty:
Intel (spell power, crit a mana)
Hit rating 17 % (mám 17,28 %)
Haste rating 10 % kvůli tickům spellů: Living Bomb 12,5 %; 37,5 %; 62,5 %; 87,5 %
       Pyroblast (dotka) 12,5 %; 37,5 %, 62,5 %; 87,5 %
       Combustion 5 %, 15 %, 25 %, 35 %
+ haste mám 15,56 % (raid buffed 20,56 %), u nás v partě jsme locka neměli a když ano, tak jsem Dark Intent nedostával, tudíž jsem jel aspoň tento základ, kvůli +2 tickům Combustion a +1 ticku LB a PB.
Crit mám self buffed 32 % (v raidu se s Flaskou a jídlem dostanu na 38 %)

Rotace:

Pro jeden target -
3 sec. před pullem potka a cast Pyroblastu, hned potom nahodím LB a pouštím macro na spouštění tinkeru z rukavic + cast Flame Orbu. Potom dokola spamuju FB dokud neprocne Hot Streak. Combustion potom pouštím, když mám procnuté všechny trinkety a CD (Darkmoonka, Bell/Rune of Zeth, Tinker, Potka, Embroider na Backu a Power Torrent) a když mi critne Pyroblast - na sledování těchto proců mám Power Auras a MageNuggets, díky nim taky sleduji i výši Spell Poweru. Mirror Image nedávám hned, protože mi vadí protočení Global CD při burstu. Raději si ho nechávám po nahození Combustion, i když vím, že přijdu o dmg z Mirrorů, ale rychleji nahozená a dobrá Combustion mi přijde důležitější + si tím hned shodím AGGRO vzniklé z Combustion). Další potku si nechávám buď do další fáze bosse, nebo když není potřeba ve fázi, tak k procnutí Darkmoonky nebo sepnutí Rune of Zeth (Bell a Runu měním podle toho, na jakého bosse zrovna jdu. Např.: u Majordoma na HC jsem si dával Runu, kvůli tomu že si ji můžu pustit při zvýšenému dmg done od Concentration spolu s potkou a nebo u Alysrazor, kdy si ji můžu pouštět při létání a potom v burst fázi). Potom dokola spamuju FB a PB při procnutí Hot Streaku a obnovuji LB po vybuchnutí.

Pro více targetů -
Předcastím PB a nahodím Living Bombu, počkám si na procnutí CD a nahazuji Combustion z critnutého PB při nejvyšším Spell Poweru. Potom hned házím Blast Wave a čekám na proc Fire Blastu, abych dotky spreadnul do okolních targetů, pokud mi Fire Blast neprocne z BW, tak používám Flamestrike, dokud se mi to nepodaří (samozřejmě počítám se situací, kdy mají mobky dost HP na to, abych to stihl a spoluhráči mi je předtím nezabili) a po spreadu dotek házím na lokaci mobek Blizzard. Nechám ho dochannelovat a zase spreadnu dotky a takhle pořád dokola.
Pokud se jedná o Boss Fight např. Shannoxe, tak samozřejmě Blizzard vynechávám a snažím se dotky spreadnout pokud je to možné a potom jedu normálně single rotaci.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Team Speak, mikrofon a DBM mám.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: S raid time jsem srozumněn a zařídím se samozřejmě podle něj.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Od Exalted čekám kvalitní partu s kvalitním progressem a čeho bych chtěl dosáhnout? Pokoření dalších bossů a začlenění do kolektivu.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Nerf Me - dříve jsem tuto guildu vedl, ale rozpadli jsme se, někoho to přestalo bavit, někdo odešel jinam... prostě obvyklé problémy.
Knights of Czech - Neshody v guildě.
Znáš někoho z EXALTED? Zannyho.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Tak hlavně od Zannyho, potom z náborového macra a sledováním vašich boss killů na webu.
Něco o sobě Je mi 22 a jsem z Brna, učím se uměleckým kovářem a ve volném čase se věnuji Fitness.

Fenyx
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 09. 10. 16

Návrat nahoru Goto down

Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ Empty Re: Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ

Příspěvek  Zanny Sun Oct 09, 2016 1:23 pm

Ve hře jsem viděl, že máš druhou verzi pro legendárku, kolik ti toho chybí ? Smile

Jinak za mě PRO, další mage se určitě hodí vzhledem k tomu, že teď máme aktivní pouze 2.
A jestli se budeš dobrovolně hlásit k Alysovi na lítání tak by to bylo ještě lepší ! Very Happy
Zanny
Zanny
Meleedps leader
Meleedps leader

Počet príspevkov : 164
Join date : 20. 12. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ Empty Re: Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ

Příspěvek  Fenyx Sun Oct 09, 2016 1:40 pm

Ahoj, no aktuálně mám 92/250 Smouldering Essencí Smile. A k Alysovi bych se určitě rád hlásil, byl to jeden z důvodů, proč jsem si mága na Twinu po přestupu z ICe tvořil Smile.

Fenyx
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 09. 10. 16

Návrat nahoru Goto down

Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ Empty Re: Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ

Příspěvek  Soulburn Sun Oct 09, 2016 1:57 pm

Přihláška pěkná, jen se mi trošku nezdá to, že dáváš combustion podle spellpoweru a ještě to plošnění blizzardem, zkus mi to nějak vysvětlit. Co bys řekl na open při aktivním critical mass: pyro - orb - mirror - lb - fb ...
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ Empty Re: Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ

Příspěvek  Fenyx Sun Oct 09, 2016 2:27 pm

No asi jsem se špatně vyjádříl, combustion dávám podle spell poweru kvůli ignite vzniklém po critnutém pyru (počítám s tím, že když mám největší spell power, tak dmg z toho pyra bude co největší). A s tím openem při aktivním Critical Mass, máš pravdu že, aktivní CM při nahození LB budu mít větší crit na LB o 5 %. Ale myslím, že se to dá oželet, když ten možný crit LB vykompenzuju dmgem z ostatních spellů, když se mi spustí všechny CD, tak jako na screenu, který jsem sem postnul Smile. A plošnění Blizzardem se mi zatím osvědčilo asi nejlíp, když tím podporuju ticky dotek na všech targetech (dělám to na 3 a víc targetů), než abych pod moby spamoval Flamestrike, který je podle mě náročnější na manu (když při Blizzardu se mi obnovuje 30 % many z každého critu těch shardů) a dává to tak podle mě větší dmg Smile.

Fenyx
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 09. 10. 16

Návrat nahoru Goto down

Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ Empty Re: Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ

Příspěvek  Morby Sun Oct 09, 2016 7:54 pm

Pokud mi vyrobíš věci v kovařině se slevou 75% jsem Pro
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ Empty Re: Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ

Příspěvek  Fenyx Sun Oct 09, 2016 8:05 pm

No myslím, že mi to za takovou protekci stojí Very Happy

Fenyx
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 09. 10. 16

Návrat nahoru Goto down

Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ Empty Re: Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ

Příspěvek  Instigador Sun Oct 09, 2016 8:33 pm

Je nějaký důvod proč máš tolik hitu? Z reforge bys to měl dát +- přesně.

Instigador
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 13. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ Empty Re: Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ

Příspěvek  Fenyx Sun Oct 09, 2016 8:39 pm

No včera jsem byl na dummce a snažil jsem se to nějak rozumně poreforgovat, ale líp mi to nevyšlo... pokud jsem něco přehlédl, tak to rád napravím Smile

Fenyx
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 09. 10. 16

Návrat nahoru Goto down

Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ Empty Re: Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ

Příspěvek  Atucha Sun Oct 09, 2016 11:04 pm

Ohledně blizzardu - co takhle jet jeden z targetů dál single a rozhazovat ignite přes fire blast + flamestrike na proc (Samozřejmě záleží na množství a hp addek, ale většinou se tohle vyplatí víc)

Za test

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ Empty Re: Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ

Příspěvek  Fenyx Sun Oct 09, 2016 11:27 pm

Atucho, rád to zkusím... jen je to spíš o tom, že jsem zvyklej, to takhle dělat několik let, co tu hraju mága. A jak se říká, zvyk je železná košile... ale určitě se rád naučím novým věcem Smile.

Fenyx
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 09. 10. 16

Návrat nahoru Goto down

Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ Empty Re: Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ

Příspěvek  Atucha Mon Oct 10, 2016 12:01 am

Aspoň budeš mít po letech nějakou změnu Very Happy Zkus a uvidíš, co ti bude vyhovovat víc

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ Empty Re: Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ

Příspěvek  Tanastari Mon Oct 10, 2016 12:06 am

Na wristy int. Skusal si hadzat Combust podla hodnoty ignitu na targete ? Mimoto ZA

Tanastari
Scout
Scout

Počet príspevkov : 32
Join date : 14. 03. 16

Návrat nahoru Goto down

Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ Empty Re: Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ

Příspěvek  Artoan Mon Oct 10, 2016 12:06 am

Na ten reforge si stahni ReforgElite je to slušný addon na ty reforge. Jinak ZA test.

Artoan
Knight
Knight

Počet príspevkov : 67
Join date : 23. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ Empty Re: Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ

Příspěvek  Fenyx Mon Oct 10, 2016 12:13 am

Aha, teď koukám, že jsme se asi špatně pochopili... je to asi moje chyba, protože jsem toho napsal do "multi targetové rotace" docela dost a ta poslední věta v tom asi zanikla. Ten Blizzard a dotky používám jen na trashu, jinak na boss fight "jen" spreaduju dotky Smile.

Fenyx
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 09. 10. 16

Návrat nahoru Goto down

Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ Empty Re: Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ

Příspěvek  Goldrin Mon Oct 10, 2016 12:44 am

Po dohodě jsem ZA na test raid.
Goldrin
Goldrin
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 109
Join date : 07. 05. 15
Age : 26
Bydlisko : Někde v horách

Návrat nahoru Goto down

Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ Empty Re: Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ

Příspěvek  Terorizt Mon Oct 10, 2016 12:58 am

Samé kladné reakcie, som zvedavý na teba v raide .

Prijatý na test

napiš si v hre o inv: Gragass, Teroriztt, Dyveina, Zanny, Sedara, Dany
po obdržaní práv tu na forku si prečítaj prosím ta https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 150
Join date : 21. 12. 14

Návrat nahoru Goto down

Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ Empty Re: Fenyx - Fire Mage-PRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru