Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT

+3
Kucko
Sedara
Tealer
7 posters

Goto down

Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT Empty Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT

Příspěvek  Tealer Fri Sep 16, 2016 12:22 pm

Nick postavy: Tealer
Class Shaman Draenei - Main Enha/OFF Enha, Profese - FULL Herba + Alchemie (Elixir Mastery)
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená před krátkou dobou
Zkušenosti s progresem: Bavíme li se o progresu na Cata Fireland sezoně, tak FL 25 normal Full, FL HC 1 boss. Ostatní HC taktiky znám a není problém je ještě došperkovat. První sezonu na Catě jsem trávil na ofi, kde jsem progresoval vše. Jinak jsem hráč otevřený progresu, kterému nevadí hodiny umírat pro konečný výsledek.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Wow hraji již 8 let, kdy mojí životní srdcovkou byl tankadin, nicméně s příchodem Cata datadisku jsou tanci pro mě nezajímaví a proto jsem se uchýlil ke své rádoby altovní cláse. Enha shamana hraji prvně na Cata datadisku, i tak si myslim a doufám, že jsem se mu dostatečně dostal pod kůži a vím, na jakém principu funguje Smile
Stav tvého equipu, ilvl: Eq je plně připravený na FUll FL normal progress a na FL HC progress. Item lvl 371/374
Talenty: 10/31/0 -  http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Tealer&gn=IEye+For+An+EyeI
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu):  Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT 2zzj5ft FPS ve 25man FL se točí kolem 40-60FPS, záleží při jakých efektech, DPS se točí okolo 22/23K dps při CD na boss Dummovi, kdy následně to lehce padá okoli 19/20 DPS bez CD, vše bez hera a only self class buff, žádné potky flashky

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Staty a capy - Pro mě je primární hit a exp cap, který činí - 1hand weapona - 8% při off handě je to 17%(pro jistotu spíš k 18%) a EXP: je 25/26 přelom, při držení těchto statů je pro mě dále důležitá Agility - z agility získávám crit a AP, což je core pro cementa. Dále Mastery - které mi zvyšuje Frost, Fire a Nature dmg, což je velice důležité, je to stat, který maximálně reforguju a stavim - dále máme crit a nakonec haste

Co se týče výdrže a kitování se dají použít vlci, kteří mají Taunt, dále frost shock a earth bind totem, které zpomalují objekt, sám se díky talentu swifness mohu instantně přemenit na wolfa a ještě lépe kitovat. Také earth golem má vlasnost tauntu a něco málo vydrží. Směrem k reduckce dmg mohu použít Shamanism rage, který redukuje dmg o 30%, dále díky glyphu mohu použít stoneclaw totem, který mi dodá absorb shield.

Rotace: Single - při nabíhaní na bose použiji Flame Shock, kdy následně na open burst mohu při aktivaci spelu Spiritwalkergrace mohu za běhu, nežli vůbec doběhnu k bosovi, vycástit Lava Burst na burst dmg, pokud jsem již přimo u bose, tuto fázy vynechávám a začinám při dobíhaní pouze FS, následně použiji LL, aby po nastackování totemu na 5 stacku se mi stihl tento CD otoči, následně používám UE, které mi zvedá atack speed o 60% v prvním stacku a následně klesá, dále také získám bonus dmg na další flame spell, který také v podobě FS bude následovat. Rotaci zakončuji SS a pokud FS je na bosovi, dávám na CD earth shock. Při procnutí talentu střílim instatní chain lightning.

Multitarget - Začinám UE, které mi zvedne dmg FS a následně zesílené FS pomocí LL rozplošním na všechny okolní targety, kdy na CD odpaluji Fire nova, která bouchá za každého, kdo má FS na sobě. Vyhazuji také magma totem, který sám o sobě plošní. Na procnutí talentu dávám opět isntatní chain lightning.

Dmg bose při častém odbíhání - Prolíná se začátek rotace na single s tím, že mohu u něj v blízkosti nechat totemy, aby nastackovaly pozdější LL. Dále použit SG na cástění LB, CHainu a LB zaběhu a udržuji na něm shocky.

Dále jsem také zakoupil Mamuta s opravářem pro účely raidu.

TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TS - mám, Mikrofon - mám, Addony - Omen, DBM, EPGP, Skada
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Ano, váše raid timy mi naprosto vyhoují i při studiu na vysoké škole Smile
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Jak jsem již říkal, jste váženou guildu na PVE scéně a máte svoji letitou historii. Máte fajn kolektiv a čekám od vás spoustu úspěchů, kvalitní zázemí, zábavu a také kvalitní progress. Chci časem dosáhnout postu enha shamana na primárním raidu, kdy společně se budeme pokoušet pokořit Ragnarose 25 HC a mnoho dalších úspěchů. Jsem zkušený PVE hráč a chci opět své zkušenosti, znalosti a chut do PVE progresu zužitkovat Smile Dále také poznat spoustu super lidí Smile
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Na twinstaru na wotlk sezone - CoL - přerušil jsem hraní, DS - neshody s vedenín guildy vůči lidem, SA - až do rozpadu, HHH - nevyhovoval kolektiv, DB - až do rozpadu guildy, Na Cata sezone - EA - přerušeno hraní a rozpad guildy
Znáš někoho z EXALTED? Dračice, Riokiller, Tmok lehce,
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Vždy se jako správný PVE hráč zajímám o PVE prostředí guild u Aliance a vy jste přednostní guilda na Aliančácké scéně Smile + mám o vás povědomí už na wotlk scéně Smile
Něco o sobě Jsem 195 cm vysoký student vysoké školy v Ustí nad Labem, kde studuji svůj sen již od základní a to jest se stát učitelem historie a společenský věd Smile dále jsem taky cosplayer a rád hraji airsoft a koukám na anime Smile Rád poznávám nové lidi Smile a jsem otevřený pro každou srandu

Tealer
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 16. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT Empty Re: Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT

Příspěvek  Sedara Fri Sep 16, 2016 1:00 pm

Hmm, enha by se mohl hodit.
Za celé Cata máš projite pouze 2X FL a nějaké BH, raidoval jsi i s jinou postavou?
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT Empty Re: Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT

Příspěvek  Tealer Fri Sep 16, 2016 1:06 pm

První sezonu na Cata mám odehranou na ofíku, ale to už je taky x let Smile takže si ne úplně všechny taktiky na první sezonu pamatuji. Jak jsem již hovořil tahle postava je velmi nová Smile jelikož jsem ztratil možnost hrát na svém starém ACC, což znamená musel jsem tu od začátku bohužel Smile. Takže řekněme 1 sezona raidy na ofi, tu jen FL normal celý a 1x boss na HC, co mám oficiálně zabité, jinak mi HC taktiky problém nedělají Smile

Tealer
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 16. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT Empty Re: Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT

Příspěvek  Kucko Fri Sep 16, 2016 1:48 pm

Prihláška pekná, ale...
- slabé DPS (aj s tvojím ilvl ide určite vytočiť viac)
Spoiler:
- Herbalism - sú profky, ktoré ťa boostnu viac
- low/chýbajúce enchanty

Při procnutí talentu střílim instatní chain lightning.
Na koľko stackoch? A prečo Chain a nie LB? Je tam nejaký rozdieľ?
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT Empty Re: Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT

Příspěvek  Tealer Fri Sep 16, 2016 2:00 pm

Ty staty co mám vypsané z těch bosů budou ted pět trošku vyšší Smile vyměnil jsem dost podstatné věci + jsem získal bonus set Smile na dalším FL uvidíte, že se ten DPS určitě o dost zlepší Smile

Herbalismus - ano vím, že jsou i lepší profky, ale tak zatím ho používám na farmu flasek a potek pro guildu, kdyby bylo potřeba, také pro své potřeby a pro účely goldů, jelikož jsem velcie často přesocketovával a přegemovával, takže jsem v tom utopil vážně mraky goldů na to, že kvůli bakalářce zas nemám tolik času na věci mimo raid. Ale časem určitě napravím i tuto profku Smile

Co se týká Chainu a LB -asi jsem to měl raději rozepsat s tím, že si je možné splést Lightning bolt a Lava Burst v té zkratce, je jasné že Bolt dává o něco málo víc dmg, než chain. Bolt dávám na single target a Chain do plošnění. Omlouvám se, zda jsem se vyjádřil nějak špatně Smile

Jediný ench, který mi zbývá je rameno, na které potřebuji poslední repku a již brzy bude Smile jinak mám vše enchantnuté

Může se střílet na plno stackách, aby spell byl isntatní, avšak s 4/5, kdy cást je opravdu jen mžik, se dá také použít Smile

Jinak pokud guilda bude nutně potřebovat také Ele shamana, když mi dáte prostor není problém si OFF spec změnit na Ele, pokud budu moci pomoct tím guildě Smile




Tealer
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 16. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT Empty Re: Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT

Příspěvek  Kucko Fri Sep 16, 2016 2:19 pm

jinak mám vše enchantnuté
Máš, ale low ench - chest 15 stats iba, do wristu sa dáva agi, exp musíš nabrať z reforge
4/5, kdy cást je opravdu jen mžik, se dá také použít
LB sa oplatí používať aj na menej, napr. na 3 stackoch. Kedy?
tak zatím ho používám na farmu
Nikdy nemaj na svojom mainovi farmiace profky - prichádzaš o potrebný boost z užitočnejých profiek.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT Empty Re: Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT

Příspěvek  Tealer Fri Sep 16, 2016 2:28 pm

Co se týče toho chesta i když mě to už zruinuje Very Happy není problém to hned předělat Smile

Osobně nevím přesně na co míříš, ale pokud jsem to pochopil dobře, tak jediné co mě napadá, kdy používat LB ještě na mín stackách, tak pokud mám dostatečně velký Haste, což znamená Hero nebo když se jedná o bose, kdy je zvýšený rychlost castu. Dále také jde o to, když máš nahozeni SS na targetu, tak ti zvyšuje Crit chance na nature spelech, takže i v ten moment dle mého. Tot je asi zatim vše co mě k tomu tvému bodu napadlo, pokud nemyslíš něco konkrétnějšího.

Co se týká té farmící profky, nemyslím si, že každá je špatná. Takovy skinning, který ti dodá crit není až tak špatný na classy, co jedou na crit nebo aspon je to můj názor, že prozatím to je dostačující. Herba mi dává sice dost Haste, což pomáhá právě při těch spelech atd, nicméně do budoucna ji určitě vyměním Smile S tím počítejte.

Tealer
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 16. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT Empty Re: Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT

Příspěvek  Miakhaliffa Fri Sep 16, 2016 2:39 pm

proti
Miakhaliffa
Miakhaliffa
Knight
Knight

Počet príspevkov : 94
Join date : 30. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT Empty Re: Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT

Příspěvek  Kucko Fri Sep 16, 2016 2:40 pm

Takovy skinning, který ti dodá crit není až tak špatný na classy
AGI>CRIT
INT>CRIT
STR>CRIT
takže ako som spomínal, všetky profky s primárnymi bonusmi sú o dosť lepšie ako min, herb, skin.

pokud nemyslíš něco konkrétnějšího
Myslím -> všetko máš na cd (aspoň ešte 1s +), máš free gcd (za enha sa snažíš využiť každý). Máš pár možností ako s tým naložiť. Jedna z nich je dať lb na 3.


Inak som názoru, že nám enha netreba, ale na mne to nie je. neutral.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT Empty Re: Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT

Příspěvek  Tiine Fri Sep 16, 2016 5:56 pm

Pro za ele
Tiine
Tiine
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 685
Join date : 14. 10. 13
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT Empty Re: Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT

Příspěvek  Morby Fri Sep 16, 2016 6:16 pm

Další melee v raidu nevím jestli se uchytí, enha shamu máme Cadyho, takže spíš bych uvítal ele, co si tak pročítám rotaci máš v tom nějaké nejasnosti. Rozhodnutí nechám na Zannym.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT Empty Re: Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT

Příspěvek  Tealer Fri Sep 16, 2016 6:23 pm

Prozatím se klidně můžu účastnit altových main raidů, kde si mě můžete vyzkoušet, zda semnou budete spokojeni či ne. Chci vám dokázat, že budete semnou spokojení a že se o možnost být ve vaší budu rvát Smile. Dále také mohu během těchto altovních raidů nasbírat do offu ele eq Smile, který mohu pro potřeby vaší guildy střídat s cementem. Jsem ochotný, tolerantní a flexibilní.

Tealer
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 16. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT Empty Re: Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT

Příspěvek  Zanny Sat Sep 17, 2016 12:40 am

V rotaci máš pořád mezery, radši ani nemluvím o základních znalostech co ti tu vypsal Kucko a co se týká melee tak těch je teď opravdu hodně. Hrají proti tobě i výsledky z bosskillů. Dal bych ti prostor na jednom z alt raidů. Buď to bude sobota , nebo pondělí. Záleží na tom jak se sejdem. Každopádně pokud můžeš buď od 19:30 online , pokud tu budu , ozvu se ti. Prozatím jsem ale PROTI.
Zanny
Zanny
Meleedps leader
Meleedps leader

Počet príspevkov : 164
Join date : 20. 12. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT Empty Re: Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT

Příspěvek  Tealer Sat Sep 17, 2016 1:02 am

Jistě zítra tu budu Smile a děkuji za možnost Vám ukázat, že na to mám Smile

Tealer
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 16. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT Empty Re: Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT

Příspěvek  Sedara Mon Sep 19, 2016 11:54 pm

PRO, dmg se da doladit, komunikujes a mas snahu
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT Empty Re: Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT

Příspěvek  Zanny Thu Sep 22, 2016 11:32 am

Doraž prosím ještě večer na Wow mezi 19-20 hodinou. Díky
Zanny
Zanny
Meleedps leader
Meleedps leader

Počet príspevkov : 164
Join date : 20. 12. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT Empty Re: Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT

Příspěvek  Tealer Sun Sep 25, 2016 6:09 pm

Omlouvám se, ale byl jsem od čtvrtka do neděle mimo Pc takže jsem nemohl dorazit a také mi selhal email i když mám nastaveno pro odpovědi poslání emailu tak bohužel nedorazil a tím pádem jsem o tehle odpovedi ani nevěděl. Tímto prosím pokud možno o nový termin Smile dekuji

Tealer
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 16. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT Empty Re: Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT

Příspěvek  Zanny Sun Sep 25, 2016 7:20 pm

Dnes až do 20:00 budu ještě online.
Zanny
Zanny
Meleedps leader
Meleedps leader

Počet príspevkov : 164
Join date : 20. 12. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT Empty Re: Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT

Příspěvek  Zanny Sun Sep 25, 2016 8:49 pm

Po pokecu ve hře a vyjasnění některých věcí ti šanci dám , snahu máš a když doladíš tu profku a enchanty tak už nebude co dodat.

PŘIJATÝ na test.

napiš si v hre o inv: Gragass, Teroriztt, Dyveina, Zanny, Sedara, Dany
po obdržaní práv tu na forku si prečítaj prosím ta https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov
Zanny
Zanny
Meleedps leader
Meleedps leader

Počet príspevkov : 164
Join date : 20. 12. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT Empty Re: Tealer - Enha Shaman - PŘIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru