Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Druvalen - přihláška - NEPRIJAT

+2
Atucha
Druvalen
6 posters

Goto down

Druvalen - přihláška - NEPRIJAT Empty Druvalen - přihláška - NEPRIJAT

Příspěvek  Druvalen Mon Sep 05, 2016 2:15 pm

Nick postavy: Druvalen
Class Druid
Koupená nebo vyexpená postava: vyexpená
Zkušenosti s progresem: progress všech WotLK instancí, na Cata BoT a BWD
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: To co píšu sem je odhadem, těžko se to pamatuje, ale je to 7 let co jsem začal určitě, s tím že jsem měl rok pauzu (před rokem to byl ten progress BoT a BWD). Druida vždy byl můj main, akorát jsem začínal půl roku jako hunter Smile
Stav tvého equipu, ilvl: 358-359 většina za valory nebo z BoT BWD před rokem
Talenty: Preferuju HEAL, ale většinou jsem nucen chodit TANK Very Happy už jsem si na to zvykl ale Wink
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): ten bych asi spíše dodal později, nemám žádný připravený :/
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Na druidovi se mi líbí že zahrnuje vše, heal, tank, spell dmg a feral dmg... určitě moje nejoblíbenější class... rád si poslechnu návrhy jak vylepšit časem kdyby byl s něčím problém Smile ...jenom je třeba se nevyděsit, na feralovi jsem naházel staminu protože jsem přecházel z wotlku kde se to jelo na všechny tanky, byl jsem poučen že se to už nechodí a došlo mi i proč Smile
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: s TeamSpeakem jsem kamarád, mikrofonů mám několik Very Happy ...DBM mám což bych řekl že je nejdůležitější Smile dál nevím co patří do povinných Smile
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: dokážu se přizpůsobit Smile ...když budu počítat s tím že budu součástí raidu tak není problém Smile
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Hledám hlavně aktivní guildu s přijemnou komunitou... Raidy se stálejší partou... Guildu která postupuje kupředu Smile
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Na twinu to byla Sacred Legion, která se v mojí nepřítomnosti stvořila z jedné starší (nepamatuji jméno) a zároveň se časem i přesunula pod jinou guildu Smile ...teď tam jsou jen zapomenutí expíci Smile
Znáš někoho z EXALTED? ne, na twinu moc lidí neznám, ale rád bych poznal Smile
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Díky příspěvku na worldu Smile
Něco o sobě Začal bych ze strany wow... Momentálně doexpuju Huntera... na Wotlk jsem si vyzkoušel všechny classy a myslím že i každou spec (vyzkoušel myslím měl lvl 80 a prošel za ně raidy) ...Na původním serveru jsem měl druida s 9k achi point, připraveného jít jakoukoli spec nebo i do pvp... a abych se dostal k tomu že hraju dlouho ale na twinu nikoho neznám, tak původní server je Soulwell který postupně vznikl z jiných serverů, kdesi v minulosti byl můj startovní server BlackSun Smile nyní už Soulwell zanikl, přesunul se pod umírající a nedostatečně funkční IceWOW :/
Ze života: Studuju na Přírodovědecké fakultě v Olomouci kde i bydlím Smile

Druvalen
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 05. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Druvalen - přihláška - NEPRIJAT Empty Re: Druvalen - přihláška - NEPRIJAT

Příspěvek  Atucha Mon Sep 05, 2016 2:43 pm

PROTI

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Druvalen - přihláška - NEPRIJAT Empty Re: Druvalen - přihláška - NEPRIJAT

Příspěvek  Druvalen Mon Sep 05, 2016 2:50 pm

Milé Very Happy ...každopádně kdyby někdo byl pro nebo měl otázky tak mohu dodat odpovědi Smile

Druvalen
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 05. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Druvalen - přihláška - NEPRIJAT Empty Re: Druvalen - přihláška - NEPRIJAT

Příspěvek  Kucko Mon Sep 05, 2016 3:46 pm

Ahoj.
Osobne neviem ako by si sa u nás uplatnil, keďže sa pomaly chystáme progressovať poslednú výzvu tohto contentu (Ragna 25HC) -> starý content (BoT/BWD/TotFW) už nechodíme a na FL nemáš equip (nehovoriac o tom, že aby si sa za heal alebo tanka dostal na raid, by si ho musel mať na úrovni 375+ a skúsenosti k tomu).
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Druvalen - přihláška - NEPRIJAT Empty Re: Druvalen - přihláška - NEPRIJAT

Příspěvek  Druvalen Mon Sep 05, 2016 4:29 pm

Ahoj Smile ...v tomhle ohledu to chápu. A pochopím i když mě kvůli tomu nepřijmete. Nevím jak to u vás funguje do detailů Smile
A osobně bych se ani do těch nejlepších raidů netlačil, sám vím že s eq jsem na tom zatím špatně Smile

Druvalen
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 05. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Druvalen - přihláška - NEPRIJAT Empty Re: Druvalen - přihláška - NEPRIJAT

Příspěvek  Instigador Mon Sep 05, 2016 5:26 pm

Mně osobně to přijde jako velká arogance se hlásit do guildy která momentálně progressuje 25HC Ragnarose s normálovým eq ještě z minulé sezóny když si stačí pomalu zajít par rhc, bh a fl normal a máš rázem o dost lepší eq.
Za mě Proti

Instigador
Knight
Knight

Počet príspevkov : 84
Join date : 13. 06. 16

Návrat nahoru Goto down

Druvalen - přihláška - NEPRIJAT Empty Re: Druvalen - přihláška - NEPRIJAT

Příspěvek  Kucko Mon Sep 05, 2016 6:16 pm

Druvalen napsal:Ahoj Smile ...v tomhle ohledu to chápu. A pochopím i když mě kvůli tomu nepřijmete. Nevím jak to u vás funguje do detailů Smile
A osobně bych se ani do těch nejlepších raidů netlačil, sám vím že s eq jsem na tom zatím špatně Smile
Ono je problém, že invitujeme ľudí a zháňame ich práve na ten main raid 25man. Na alt a podobné world raidy (10man) ľudí moc nepotrebujeme. Samozrejme môj názor nerozhoduje, takže máš šancu, len som ti napísal ako sa veci majú.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Druvalen - přihláška - NEPRIJAT Empty Re: Druvalen - přihláška - NEPRIJAT

Příspěvek  Soulburn Mon Sep 05, 2016 6:18 pm

Proti. Dozvěděl jsi se o nás z wolrdu, odkud je jasné, že potřebujeme lidi na hc progress. to s tím tvym equipem nejde. pardon.
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Druvalen - přihláška - NEPRIJAT Empty Re: Druvalen - přihláška - NEPRIJAT

Příspěvek  Druvalen Mon Sep 05, 2016 7:57 pm

Jako člověk by to nemusel pochopit tak že ty lidi hledáte POUZE do toho main raidu 25 na progress HC Ragnarose Smile ...ale to je jedno, mějte se pěkně a hodně štěstí u Ragnarose Wink

Druvalen
Scout
Scout

Počet príspevkov : 4
Join date : 05. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

Druvalen - přihláška - NEPRIJAT Empty Re: Druvalen - přihláška - NEPRIJAT

Příspěvek  Morby Mon Sep 05, 2016 8:07 pm

Ani nevíme, za který spec se hlásíš. A ano bohužel máš slabý gear a berem pouze na náš jediný main raid, kde máme progress Ragna hc.
Pokud budeš mít stále zájem až dobereš gear na HC (375+) určitě napiš znova nebo kontaktuj někoho ingame.
Uzamknu ti to teda a nezlob se Smile GL
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Druvalen - přihláška - NEPRIJAT Empty Re: Druvalen - přihláška - NEPRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru