Ulfhethnar - Survival hunter-PRIJATÝ

Goto down

Ulfhethnar - Survival hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Woogyboogy za Thu Jul 07, 2016 11:30 pm

Nick postavy: Ulfhethnar
(Otřesný nick, vím to Very Happy. 90% lidí co se mě snažilo oslovit skončilo v polovině slova a pro těch zbylých 10% sem pouze hunter  Very Happy. Plánuji to přejmenovat a proto jsem registrovaný pod jiným nickem.)
Class: Survival hunter
Koupená nebo vyexpená postava: vyexpená postava

Zkušenosti s progresem:
TBC - vše odprogresováno a zabito
WOTLK - vše odprogresováno a zabito
CATA - BH (vše co je otevřené); ToT4W (celé); BOT (4/4n 1/4hc) BWD (6/6n 1/6hc) FL (zatím nenavštívil, ale taktiky naštudované)
- Viz Jak dlouho hraješ wow
Jak dlouho hraješ wow/svoji class:
World of Warcraft hraji už několik let. Když mi kamarád tuto hru ukázal úplně poprvé tak jsem začal expit na Narniasu, když byl ještě na TBC. A už moje první postava byl hunter Very Happy. Každý má své zážitky ze začátků hraní a prvních progresů, kde sotva ví co mačká a všude kolem je pro něj jenom chaos. TBC bylo pro mě hlavně učením a poznáváním této hry. Když sem se pořádně rozkoukal tak se chystal přechod Narniasu na WOTLK. Tam začal můj pravý progress. Z příběhu vaší guildy vím, že začínala také na Narniasu a to byl jeden z hlavních důvodů, proč k Vám. Ti z Vás co si pamatují Narnias tak nevím jestli Vám řekne něco guilda Conspiracy nebo Adamante Durior (bohužel pro Vás, obě guildy byli alícké). Každopádně za huntera sem tam odehrál kompletní progress až po konec Ulduaru. (Kdo neprogresoval Ulduar na Narniasu, tak nepoznal co je to pravý progress Very Happy - můj názor, za kterým si stojím.) Pak přišel rozpad guildy a pro mnoho členů konec na Narniasu. S kamarády ze školy sem šel hrát WOTLK na Equilibrium, kde sem chtěl změnu a hrál sem za ele šamíka. Tam se mi povedlo dostat do hry i mé rodiče Very Happy. Ano - čtete dobře...moji rodiče ve volném čase také hrají. Equilibrium se muselo pro problémy serveru spojit s Anathemou, kde sem mimo mého šamíka, vyexpil zase huntera. S guildou jsme odprogresovali celou citadelu až po LKhc. Bohužel server zase pro problémy už není to co dřív a denně tam má cca 30lidí online - nehratelné. Já sem si dal na pár let pauzu a moji rodiče se zatím s jejich přáteli dostali až sem na CATA Twinstaru. Prakticky sem to tady poznal ten čas, který mam nahraný na mé postavě. Myslím, že už teď máte dost čtení a tak přejdu k dalšímu bodu Very Happy.
Stav tvého equipu, ilvl: http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Ulfhethnar
Zatím se mi povedlo se dostat na ilvl 366 (brzdí mě hodně headka - věříte tomu, že za celou dobu co sem byl BWDčko nepadla ani jediná hunter marka na headku? Very Happy - asi smůla Very Happy)
Ještě tenhle týden po resetu valor capu bych rád koupil setové kalhoty Smile.
Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Ulfhethnar&gn=Unwanted&group=1
Věřím, že talenty a glyphy budou v pořádku, ale na Twinu hrajete dýl a co se týče funkčnosti a podobně nejsem zas tak zběhlý.
Prime - ty snad ani vysvětlovat nemusím
Major - Disengage (pro huntera nejlepší spell, když po seběhnutí je potřeba se zase rozestoupit a ztratit co nejméně na dps); Ice Trap (dost používaná trapka k určitým taktikám např. u Maloriaka); Trap Launcher (při více targetech stálá kombinace s Explosive trap, zase ta Ice Trapa např. u Maloriaka a když už mám naštudováno na FL tak i u Bethtilaca na malé pavoučky)
Minor - tam moc na výběr jako není Very Happy
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): https://2img.net/h/s31.postimg.cc/jepynu1ln/Wo_WScrn_Shot_070716_210606.jpg
Co k tomu napsat Smile - Proč tam nevidíte dbm addon? Používám ho a umím se v něm orientovat už od wotlku Smile (při LKhc se fakt hodil Very Happy), ale když nic nejdu tak ho mam odškrtnutý Smile (vypnutý). Co se týče macra tak používám dvě na trapku abych neklikal dvakrát jak blb a na spojení Rapid Fire s Call of the Wild pro co nejlepší využití. Další macra mě zatím ani nenapadli. Bindy nepoužívám, protože mi bohatě stačí 1-7. K pohybu používám myš. Co se týče FPS v raidu - není se čeho bát. Stále bydlím s rodiči a ti si potrpí na prvotřídní internet, když tady sedíme čtyři najednou ve hře Very Happy (ano i muj bratr Very Happy).
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
1.rotace - jako první nahodit marku (tak banální věc, že se snad ani nemusí psát Very Happy); začátek rotace s předcástěním cobra shotu (je zadarmo a každý dmg navíc se hodí); serpent sting; black arrow; explosive shot; cobra shot; cobra shot; cobra shot; explosive shot.....hlídat si na targetu stále black arrow, při procnutí TnT tam hodit explosive shot - další spel - explosive shot, když se blížím focusem k 90ti a vím, že není ještě třeba prodloužit black arrow nebo čekám na cd explosive shotu tak tam hodím arcane shot, aby nepřišel nějaký ten focus nazmar (každý dmg navíc se hodí). Co sem koukal na set z FL tak když tam budu mít 4/5 set tak se přidá do rotace i Kill command (protože tam bude šance, že nebude stát žádný focus a co je zadarmo to my přeci chceme Very Happy). Co se týče multi targetu tak házet místo black arrow explosive trapku a multihotovat s explosive shotem, když mi procne TnT + plus ta Ice trapa, kdyby se chtěli rozutéct, aby to neměli tak jednoduchý ;D.
2.staty - pojedu postupně - základ je mít 8% hitu (v číslech nám to dělá cca 960) míň ne, protože jinak bychom měli určité procento missu a co je miss = žádný dmg a to určitě nechceme. Víc ne, protože tam můžeme dát prostor dalším důležitým statům. Jako další bych zmínil haste - co se týče FL setu, který je pro nás momentálně nejdůležitější tak v bonusu už není nic na zrychlení. Protože při čekání na explosive shot tam rveme cobra shoty, je třeba, aby nám vyšli tři cobra shoty za shot (3x cobra shot = 1cd explosive shot) vychází to cca na 23-24% ranget haste (v číslech cca 1120 - když mě někdo upřesní budu jedině rád Smile ). Jakmile máme splněno tak je pro nás důležitý crit. Po critu je na posledním místě mastery. Reforged si ladím tak abych měl odpovídající staty a při tom mohl co nejvíce zbylých (při nejlepší to zkombinovat tak, aby nebylo ničeho více) statů proměnit v crit. Co se týče soketů tak chceme rozhodně co nejvíce AGI. A proč? protože AGI se dělí na crit a attp což nám zvyšuje dmg a to mi přeci chceme. Teď je na řadě jednoduchá matematika....kde se vyplatí dávat půlené gemy? Všude tam kde není bonus +20agi, protože při kombinaci nám vyjde 20agi + 20agi + to z toho gemu navíc (u orange například +20 critu a to my chceme Very Happy), zatím co u jiných například + 10agi je ve výsledku pouze 30agi. Nyní těžká matematika 40 > 30 = tam kde není +20agi se půlené gemy dávat nevyplácí.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TS3 mám, ale pořád odkládám aktualizaci (hele určitě nejsem sám! Very Happy), mikrofon mám a rád pokecám Smile, DBMko a trap launcher mi prozatím stačí Smile
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Aby bylo jasné Very Happy, sice hraje celá moje rodina, ale nejsem zrovna no lifer Very Happy. Veškerý čas co mohu věnuji i kamarádům a koníčkům v reálném životě, věřím, že to má tak i každý z Vás Smile. Co ale vím, že mohu za sebe ručit pravidelnou a správnou docházku na raidy a aktivitu se kterou budete spokojeni.  Na raidy se připravuji jak nejlépe dokáži (fhlasky, jídlo, addony, scrolly, možná nakrmím i peta aby nekecal Very Happy)
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Z toho co sem napsal jste doufám pochopili, že tady nechci rozhodně honit equip nebo tak. Myslím si, že asi jenom blázen by si podával přihlášku do guildy progressující HC Firelandy s modrou headkou Very Happy Very Happy. Ale to o co mi jde je parádní parta lídí (starších i mladších), kteří se jsou do hry pobavit a užít si parádní raid Smile. Hry se přeci hrají kvůli zábavě a ne, aby se člověk nervoval. Samozřejmě, je jenom dobrým pocitem na duši vidět toho Ragnarose padnout a říct si, že to ta guilda dokázala Smile. Raidování mě baví, ale world není raidování. Guilda! - To je raidování Smile. Samozřejmě slibuji, že nejsem na CATA tak dlouho, abych hned všemu rozuměl. Moc rád si nechám poradit a jestli se najdou nějaké chyby tak je bezprodleně odstraním.
Předchozí guildy  (důvod odchodu):
Creazy Creatures - Tam hrají mí rodiče a brácha. Vyexpil sem tam postavu a pak odešel za kamarádem. Nic špatného (s rodiči se prostě bavím)... Very Happy Very Happy
Unwanted - Guilda založená s mými přáteli. Ještě v ní jsem, ale ta guilda má funkci spíše jako chat s kamarády než nějakou další.
Takže sem ještě v nějaké guildě co se týče chození raidu nebo systému lootu nebyl Smile. (samozřejmě, že EPGP mam zažité z wotlku, myslím tím jenom tady na cata Very Happy). Líbíte se mi, líbí se mi historie z Narniasu. Jste první a snad taky poslední guilda kam sem se rozhodl dát přihlášku. Důvod proč chci jinam? Jak sem napsal...baví mě raidování - guildovní raidování.
Znáš někoho z EXALTED?: Myslím, že ne. (Rád poznávám nové lidi a snad to bude i naopak Very Happy)
Odkud ses dozvěděl o EXALTED?: Jako první macro na worldu a dále sme napsal jednomu z vašich členů o info. Dále na tomto foru, které rozhodlo.
Něco o sobě: Jménem jsem Dominik a je mi 22let. Dva roky jsem na vejšce, ale bohužel mě nebaví a tak končím Very Happy. Ve volném čase se věnuji kamarádům nebo sportu (kdybych napsal jakému tak si to stejně jenom přečtete a jdete dál Very Happy - balet to není ;D). Bohužel kamarádi už pracují takže mam čas i sám pro sebe, který věnuji hraní Smile. Naučil sem mámu s tátou hrát taky wowko a už se přidal i brácha - takže večer to tu vypadá tak, že každý klepeme do svého.  (Táta je programátor, takže se nemusíte divit této večerní zábavě Very Happy). Dokáži jak rady přijímat tak i dávat Smile. Snažím se najít  co nejvíce věcí a činů, abych byl guildě prospěšný. (Nevím jestli to má cenu zmiňovat, ale vždy sem byl spíše na vedoucích pozicích - tím nechci, opravdu nechci sebe nějak povyšovat). Momentálně vám nenabízím equip na epické úrovni, ale zapálení a snahu na galaktické úrovni.

Věřím, že jste jako parta fajn a že ve vaši guildě najdu tu atmosféru co hledám. Teď je ale čas na to zápornější Very Happy - vytýkat moje nedostatky a zdůrazňovat na co sem zapomněl Very Happy.
Jen do mě! Very Happy (PS: ani nechci vědět, jak dlouho sem to vypisoval Very Happy)

Woogyboogy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 07. 07. 16
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ulfhethnar - Survival hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Woogyboogy za Thu Jul 07, 2016 11:32 pm

Už teď se omlouvám za to, jak je to obsáhlé Very Happy. To sem vážně nečekal Very Happy Very Happy

Woogyboogy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 07. 07. 16
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ulfhethnar - Survival hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Eveonor za Thu Jul 07, 2016 11:47 pm

Hunterovi vůbec nerozumím, ale zaujalo mě, jak ses v té přihláčce vypsal, za to máš moje pro Very Happy
avatar
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ulfhethnar - Survival hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Kucko za Fri Jul 08, 2016 12:19 am

Ahoj.

- Máš hrozný trinket. Aj trinkety z RHC sa oplatia viac ako Unheeded Warning.
- Máš hroznú profku. Keby máš miesto Miningu napr. ENG, tak by sa ti kvalitne zvýšilo DPS.
- Tak banálna vec, ale xy% hunterov to robí v opene ako ty. Ja osobne dávam v opene najprv Explosive, potom Black Arrow. Je to lepšie.
- Bosskills
+ Talenty Glyphy OK, aj tak tam je len jedna možnosť čo sa dá zmeniť.


Ulfhethnar napsal:Co sem koukal na set z FL tak když tam budu mít 4/5 set tak se přidá do rotace i Kill command (protože tam bude šance, že nebude stát žádný focus a co je zadarmo to my přeci chceme Very Happy)
Po prvé, 4/5 je úplne niečo iné. To čo myslíš je2/5. A po druhé, dúfam, že toto nemyslíš vážne. Prečítaj si to znovu!
Ulfhethnar napsal:Bindy nepoužívám, protože mi bohatě stačí 1-7. K pohybu používám myš.
Nikto! Opakujem nikto nedokáže s bindami 1-7 vytiahnuť z huntera maximum. Bindy a macrá sú základ, už len kvôli tomuto som proti.


Osobná rada -> tých smajlíkov je až moc. To isté s celou prihláškou, niektoré veci sa dali vyjadriť jasne a kratšie.


Naposledy upravil Kucko dne Fri Jul 08, 2016 1:12 am, celkově upraveno 1 krát
avatar
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 26

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ulfhethnar - Survival hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Woogyboogy za Fri Jul 08, 2016 12:40 am

Zdravím Kucko.

- Ano ten trinket je špatný a má reputace s Avengers of Hyjal je už skoro na Revered. Tudíž tento trinket bude nahrazen za Ancient.
- Co se týče profky - samotná je špatná, ale já nemám v plánu pouze BSko to bych byl blázen ano. Ale už mám v báglu připravené low šutry pro vyskillení JWC místo miningu. Myslím si, že tato kombinace by už neměla mít problém Smile.
- V rotaci prohodit tyto dva spelly není problém Smile

Ano, koukám na to - to s tím bonusem je blbost. Za to se omlouvám.
Všechny důležité spelly mám mezi 1-7. Mohl bych si nabindovat například ty trapky, ale stejně je házím myší a proto první kliknu na macro a druhé kliknutí už mám na místě kam chci trapku hodit. Jestli existují macra, které jsou důležité a nepoužívám je - rád se je naučím používat.

Obsáhlá přihláška = dobrá přihláška - ano asi sem se toho hesla moc chytil Very Happy, viz můj druhý příspěvek.

Woogyboogy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 07. 07. 16
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ulfhethnar - Survival hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Soulburn za Fri Jul 08, 2016 1:08 am

Prihlaska se mi libi. Mas sice jiste mezery - open atd jak pise kucko. Profky neresim. Kazda ma svuj stejny boost, i kdyz je pravda, ze eng boostne kazde dps.
Ohledne bindu bych to povedel asi takto: cim vic bindu dokazes za danou class aktivne pouzivat, tim lepe ovladnes svoji class, reakce a prehled v deni okolo. Precijen musis koukat kam klikas a v tu chvili ztracis, byť na pul sekundy, prehled ve hre.
Hunteru papirove mame dost, takze bych ti dal prostor na dopilovani detailu.
E: tak profky resim, mining jsem prehledl. Ten musi pryc co nejdriv.
avatar
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 205
Join date : 22. 06. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ulfhethnar - Survival hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Sedara za Fri Jul 08, 2016 10:31 am

Příjemné počtení na cestě do práce, za to máš mé malé a bezvýznamné plus.
Nicméně přes tvé bindy se neprenesu. Huntera hraji příliš dlouho na to, abych věděl, že takto z něj nedostaneš maximum. Bez bindu na Disengage, Detterence a Feign Death ztrácíš hunterskou schopnost instantne reagovat na oushit situace. Chtěl bych tě vidět jak budeš klikat Disengage za běhu tak aby jsi se přesně trefil na určitý spot nebo jak to budeš naklikavat při vyslapovani trap u Ragnara.
Na barech ti nevidím "taunt" shot. Mohl by být někde užitečný?

_________________
Battlemaster Sedara <ex Ranged Leader of Exalted> - Survival / Marksmanship AchievHUNTER
Hannele napsal:Když si Artemiss nasocketuje hit tak bude mít jen jedno 's'...

Twinstar "progress"
avatar
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 25

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ulfhethnar - Survival hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Woogyboogy za Fri Jul 08, 2016 11:12 am

Co se týče profky tak mining dneska zmizí. Počítám, že full jWC bude max do pár dnů hotový. Podle mě nejlepší kombinace s BSkem.
Co se týče mých bindů, abych neztrácel žádný zbytečný čas pro jak píšeš oushit situace Very Happy je možné hodit Q,E,R s tím pracovat umím Smile
Pro Distracting Shot mě napadají další (to slovo se mi líbí tak jej znova použiju) oushit situace. Jako příkladem mě napadají 3 věci:
1. občas se stává, že tanka může přeagrovat healer a abych zabránil smrti healera můžu okamžitou reakcí tauntnout mobu/bosse na sebe a tím ho zachránit.
2. když nastane hrozba pro tanka (hodně staků určitého debuffu, kdy nežije druhý tank pro přetauntnutí a je třeba, aby si debuff vzal někdo jiný - nebo oddálit další stak, pak mě napadá, když má tank opravdu hodně low hp a je třeba zabránit na těch 6 sekund dalšímu dmg do tanka, aby heal stihl vyhealovat aspoň určité %hp)
3. když jsou tanci dole a mobce/bossovi zbývá malé %hp, tak se dá tímto tauntem tahat a s kombinací Feign Death prodloužit "životnost raidu"
- Z původního targetu vlastně tauntnu mobku/bosse pro 6 sekund na sebe a po uplynutí se vrátí na původní target.

e:
-spelly sem si nabindoval a trochu přeorganizoval -----)  https://2img.net/h/s31.postimg.cc/a5ql9ggtn/Wo_WScrn_Shot_070816_192622.jpg
-když se na mě nyní podíváte mam BS + JWC a obě profese mam na full
-místo Unheeded Warning jsem si pořídil Darkmoon Card: Hurricane


Naposledy upravil Woogyboogy dne Fri Jul 08, 2016 8:44 pm, celkově upraveno 2 krát

Woogyboogy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 07. 07. 16
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ulfhethnar - Survival hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Dyveina za Fri Jul 08, 2016 7:57 pm

Woogyboogy napsal:
1. občas se stává, že tanka může přeagrovat healer a abych zabránil smrti healera můžu okamžitou reakcí tauntnout mobu/bosse na sebe a tím ho zachránit.

V raide je vzácnosť keď healer preagruje niečo tankovi. Vzhľadom na to aké nízke aggro oproti ostatným heal generuje, to nastáva max pri spawne addy a pomalej reakcii tanka. Prípadne čo sa nám môže stať na Rhyolitovi, že tank kitovaním addy je ďaleko od spawnu novej. Vtedy naši hunti pômožu buď nástrelom, alebo tauntom a dovedením addy k tankovi.
avatar
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ulfhethnar - Survival hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Hannele za Sun Jul 10, 2016 11:16 am

Sice je to kido, ale já bych mu pro dal.

_________________
Hannele - survival / marksmanship hunter
Elsager - feral guardian / resto druid

www.warcrafthuntersunion.com
avatar
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1536
Join date : 11. 09. 13
Age : 29

Zobrazit informace o autorovi http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Re: Ulfhethnar - Survival hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Omnislash za Sun Jul 10, 2016 12:25 pm

Vidieť, že sa snažíš zlepšiť svoje nedostatky (profky, gear, rotácia) za čo máš u mňa určite + ale z môjho subjektívneho hľadiska dosť voči tebe hrajú tie bosskills ako už písal Kucko.
Ďalej k tým bindom: osobne mám len na myši nabindovaných 13 spellov/macier. Nechcem nikomu kecať do štýlu hrania ale podľa mňa to je málo. Naclickávať niečo počas encounteru ťa môže stáť od straty dps až po smrť.
K dnešnému dňu nevidím žiadny off-spec. Plánuješ nejaký?
Za mňa zatiaľ NEUTRAL.
avatar
Omnislash
Knight
Knight

Počet príspevkov : 78
Join date : 07. 03. 16

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ulfhethnar - Survival hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Woogyboogy za Sun Jul 10, 2016 7:17 pm

Stále se snažím vylepšovat a pracovat na celkovém UI, macrech a bindech. Na myši mam navíc tři tlačítka což mi dává 6 bindů navíc. Obrovská výhoda je u trapek, kde přes macro a bind nemusím vůbec lítat myší nebo koukat po baru, ale rovnou hodit trapku přímo na místo kde mám připravený kurzor.
Zde přikládám nově udělané UI s macry a bindy (ještě mam v plánu pár vylepšení): https://2img.net/h/s31.postimg.cc/db4t3nta3/Wo_WScrn_Shot_071016_174235.jpg
Co se týče bosskills tak ano chybí mi, ale myslím si, že jakmile se dostanu na 1 - 2idčka na praktikování teorie tak se to chytí do ruky.

Určitě v plánu off-spec mám a přemýšlím, že si udělám ještě do pvečka Beast Mastery talenty.

Woogyboogy
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 07. 07. 16
Age : 24

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ulfhethnar - Survival hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Sedara za Mon Jul 11, 2016 11:55 am

Ale jo, máš zájem a snažíš se. Pro

_________________
Battlemaster Sedara <ex Ranged Leader of Exalted> - Survival / Marksmanship AchievHUNTER
Hannele napsal:Když si Artemiss nasocketuje hit tak bude mít jen jedno 's'...

Twinstar "progress"
avatar
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 25

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ulfhethnar - Survival hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Terorizt za Mon Jul 11, 2016 1:09 pm

Ahoj,  hlavní hunter exekutori sa vyjadrili vcelku pozitívne. Snaha zlepšovať sa cení. Záujem z tvojej strany je očividný a prihláška je pekná. Som Za test

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 150
Join date : 21. 12. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ulfhethnar - Survival hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Kucko za Mon Jul 11, 2016 6:30 pm

Co se týče bosskills tak ano chybí mi, ale myslím si, že jakmile se dostanu na 1 - 2idčka na praktikování teorie tak se to chytí do ruky.
No včera a predvčerom si bol nejaké BoT a BWD a to DPS je hrozné. Ten základ aby si niečo vytočil je fakt primitívny.

UI si síce vylepšuješ, ale otázne je ako ti vyhovuje a ako vieš používať veci. Ja neviem, nechcem nikomu nanucovať môj štýl hrania, ale nenabindované veci, napr. freezing, taunt a podobné spelly. Nikde lentilka, nikde potiony. Snahu si vážim, ale mňa si teda presvedčil, keďže prihliadam na tvoje výkony (hunter musí so zeleným eq a zavretými očami točiť 20k+).
avatar
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 26

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ulfhethnar - Survival hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Terorizt za Tue Jul 12, 2016 11:33 pm

Verím,že na sebe popracuješ. Šancu na to dostaneš.V prípade nejastností popýtaj sa hunterov v guilde,určite ti poradia správne..

Prijatý na test

Napis si v hre o invite do guildy na jeden z nickov: Cobain, Gragass, Sedara, Diranda, Dyveina,Teroriztt.
Az dostanes prava na forum pozri sa na http://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov .

Terorizt
Rangedps leader
Rangedps leader

Počet príspevkov : 150
Join date : 21. 12. 14

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Re: Ulfhethnar - Survival hunter-PRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru