Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kometacek Přihláška - NEPRIJATY

4 posters

Goto down

Kometacek Přihláška - NEPRIJATY Empty Kometacek Přihláška - NEPRIJATY

Příspěvek  kometacek Tue May 03, 2016 9:30 pm

Nick postavy:      Kometacek
Class                  Warlock
Koupená nebo vyexpená postava:
Dostal jsem tuto postavu od kámoše, ale destruction warlocka už mám zmáknutého na jedničku. Tento Character byl převeden na můj ACC.
Zkušenosti s progresem:
Na datadisku cataclysm mám : 5/6 25HC BWD  ,  2/5 25HC BOT
Jak dlouho hraješ wow/svoji class:
WoW hraji už 8 let.Zkušenosti  mám i z Pandarie ,ale ta sem nepatří.Jinak jsem WOW hráč každým coulem a koluje mi v těle RPG krev .
Classy už jsem uměl a hrál všechny.Warlock mi chyběl.S warlockem mám zkušenosti pouze tady na twinstaru ,ale destruction warlocka mám zmáknutého na jedničku a plánují se dále naučit na výbornou afli locka.Snad i ten mě bude také tak bavit v PVE
Stav tvého equipu, ilvl:
Bohužel trinketku z Revered Reputace z FL mi Twinstar vzal ,ale aspoń tady máte moje armory pro váš lepší přehled.
 http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Kometacek
Talenty: Talenty
Zatím jedu destruction.Off spec zamýšlím Afli. Prozatím tam mám Destruction PVP.Výše je ARMORY a tam lépe vidíte mé talenty.
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu):
Omlouvám se za to ,že tu nedám screen , protože sám nevím jak to sem mám hodit. Mám zatím rekord z magmava (32K dps 25HC) . DBM mám funkční a v pořádku. FPS taky bez problému... Nevím,ale UI si myslím je každého věc jaké požívá. To to co mám považuji za ergonomicky v pořádku nijak mě to nezdržuje. Nastavil jsem si  Tell me when.To proto abych viděl vše včas. Vsechny debuffy na enemy targetu a vsechny mé procy ať nemám zbytečné prodlevy v DPS
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
Jedu klasickou destruction rotaci.Začínám klasickým zdarma soulfirem. Než dopadne na target ,hodím curse of elements.Je-li v combatu další target přehazuji bane of hawok + udržuji immolate na více targetech. Sypu klasickou destro rotaci do hlavního targetu,který mají ranget DPS zrovna mít ve focusu podle taktiky // Zatím na haste cap  2600 potřebuji shamana nebo monkina v Raidu.Osobně mám 2100 haste + Dark intent a shaman totem,nebo monkin a jsem na capu.. mastery je  uselles stat . Stavím intel HIT haste +crit Na tomto prvnim contentu mi zatím loot neumožňuje dosáhnout hard haste capu .
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Splnuji vše
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?:
Ano jsem flexibilní a dokaži se přizpůsobit.Případně  dát vědět dopředu kdybych nemohl ,aby měl RL čas nahradit mě.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout:
Očekávám aktivní raidování.Nejlépe 25many a progress FL.
Předchozí guildy  (důvod odchodu):
Icecrown skiers. Odešel jsem 3.5. sám od sebe.Abych našel guildu s aktivními 25many V ICS má G1 jistý raid .G2 ani moc ne a náš Raid lead G2 odpadl.Už zase !
Znáš někoho z EXALTED?
Jednou jsem si psal od vás s kvalitním Resto shamanem.Myslim si ,že to byla žena.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? WOrld nábor spam
Něco o soběJsem  uz svobodný wowkař bez závazků :-) Podnikatel ve stavebnictví a RPG hráč mnoho let.


Naposledy upravil kometacek dne Tue May 03, 2016 10:58 pm, celkově upraveno 2 krát

kometacek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 03. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Kometacek Přihláška - NEPRIJATY Empty Re: Kometacek Přihláška - NEPRIJATY

Příspěvek  Miakhaliffa Tue May 03, 2016 9:52 pm

screen nahrej treba sem - http://www.imgup.cz/
jak jsi na tom s offspecem?
email od uctu ti ten kamarad dal taky?

jinak z meho pohledu obsahove i formalne hrozna prihlaska, ty chyby tam delas schvalne? (kdyz jsi ten podnikatel tak by to melo nejak vypadat)
Miakhaliffa
Miakhaliffa
Knight
Knight

Počet príspevkov : 94
Join date : 30. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Kometacek Přihláška - NEPRIJATY Empty Re: Kometacek Přihláška - NEPRIJATY

Příspěvek  Atucha Tue May 03, 2016 9:58 pm

Naformátuj nějak ten text (nemyslím tím barvičky a podobné nesmysly, ale logicky text rozdělit na věty a odstavce). Toto čist odmítám a asi nebudu jediný.

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Kometacek Přihláška - NEPRIJATY Empty Re: Kometacek Přihláška - NEPRIJATY

Příspěvek  Cobain Wed May 04, 2016 12:39 am

kometacek napsal:Zatím jedu destruction.Off spec zamýšlím Afli. 
Ak chces ist off affli, popis aj affli. Alebo si to este nestudoval a chces sa to naucit casom?

kometacek napsal:Omlouvám se za to ,že tu nedám screen , protože sám nevím jak to sem mám hodit.
Screen je povinny, najlepsie z boss fightu. Pripadne z target dummy, aby bolo vidno sledovanie procov, nejaky ten DBM timer a podobne "combat" veci.

kometacek napsal:Zatím na haste cap  2600 potřebuji shamana nebo monkina v Raidu
Bud myslis 2589, co je cap na 2 ticky immolate navyse (s intentom a 5% haste aurou), alebo 2681, co je soft haste cap pre 2 ticky immolate/ 4 ticky pocas heroismu. Prvy z uvedenych (30%) sa dal ziskat na minulej sezone (suhlasim, ze len s bis eq.).

kometacek napsal:Stavím intel HIT haste +crit Na tomto prvnim contentu mi zatím loot neumožňuje dosáhnout hard haste capu
Preco equipujes primarne crit (legs, wrist)? Co je to "hard haste cap"? Vies vysvetlit aky je celkovy prinos haste capov u destro locka?


Uvedomujes si, ze existuju lepsie profky (z pohladu pve) ako je herbalism? Preco nejaku nemas?

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Kometacek Přihláška - NEPRIJATY Empty kometacek

Příspěvek  kometacek Wed May 04, 2016 6:38 pm

Ano zamýšlím affli a ještě jsem ho nehrál.Bohužel myslel jsem si že prokážu kvality u vás . Mám stále zájem být platným členem vaší guildy . Navrhuji že by lepší byl pohovor na Teamspeaku, pokud by vám to vyhovovalo ... Nemám žádný problém a sám mám raději  verbální komunikaci. Byl bych rád kdyby jste mi vyhověli s tím teamspeakem .. Děkuji

kometacek
Scout
Scout

Počet príspevkov : 2
Join date : 03. 05. 16

Návrat nahoru Goto down

Kometacek Přihláška - NEPRIJATY Empty Re: Kometacek Přihláška - NEPRIJATY

Příspěvek  Cobain Thu May 05, 2016 12:37 am

kometacek napsal:Ano zamýšlím affli a ještě jsem ho nehrál.Bohužel myslel jsem si že prokážu kvality u vás . Mám stále zájem být platným členem vaší guildy . Navrhuji že by lepší byl pohovor na Teamspeaku, pokud by vám to vyhovovalo ... Nemám žádný problém a sám mám raději  verbální komunikaci. Byl bych rád kdyby jste mi vyhověli s tím teamspeakem .. Děkuji
Rozhovor na TS nieje problem, ale reakcie na fore su dostupne bez casovej synchronizacie pre kazdeho a pri rozhodovani o prijati/neprijati je pre mna dolezity kazdy nazor. 

Takze na otazky je potrebne bez vynimiek reagovat.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Kometacek Přihláška - NEPRIJATY Empty Re: Kometacek Přihláška - NEPRIJATY

Příspěvek  Cobain Sat May 07, 2016 12:04 pm

Ziadna dalsia reakcia?

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Kometacek Přihláška - NEPRIJATY Empty Re: Kometacek Přihláška - NEPRIJATY

Příspěvek  Cobain Mon May 09, 2016 3:49 pm

Neprijaty.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Kometacek Přihláška - NEPRIJATY Empty Re: Kometacek Přihláška - NEPRIJATY

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru