Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Authenticz - RoGue - NEPRIJAT

+2
Eveonor
Authenticz
6 posters

Goto down

Authenticz - RoGue - NEPRIJAT Empty Authenticz - RoGue - NEPRIJAT

Příspěvek  Authenticz Sun Apr 17, 2016 11:41 pm

Nick postavy: Authenticz
Class Rogue (prozatim Assa)
Koupená nebo vyexpená postava: Postava samozdřejmě vyexpená
Zkušenosti s progresem: Moje Zkušenost s progresem začala cca před 7 lety na TBC servru Mystiq.org (později Gamenode). Tam jsem odprogresovat cele tbc pod guildou  Embarassed  Amanare  Embarassed , po rozpadu servru jsem šel expit na twinstar wotlk, kde jsem byl nucen ukončit aktivni hraní wow na lvl 76 paladin-rodina. Takže se dá usoudit že o lich kingovi vím kuloví. Kolem začatku roku 2015 jsem začal expit na Cata. roga. Progress dosavadni na Twinstare: Byl jsme guildovne Bot prvni dva bosse hc, Valionu jsem po par pokusech zvladnul, U cho'galla to bylo horší , posledni faze 'oči' wipe. Sad . V BWD jsem byl prvni 4 bosse na hc ale taky bez úspěchu Sad takže bez achivu Sad , V progressu se chci posunout samozdřejmě dal, byl jsem zvyklí chodit denně od Štesi raid do noci a ted' nic Sad , tak když u toho sedím tak chci aspoň něco zahrát.
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: Svoji postavu hraji cca 1rok a to jen na cata. dříve jsem hral mage a h.pala . A rogue jsem na PVP servrech.
Stav tvého equipu, ilvl: EQ: I lvl 361 , Boty i chest hc. prstýnek dager a trinket z eventu, jinak klasicky rogue build na můj ilvl.
Armory : - http://armory.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Artemis&cn=Authenticz
Talenty: Talenty. dřív Combat , ted' Assa . v Of talentech-talenty a glyphy na valionu HC
Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): Sad Momentálně neni dostupny Very Happy ale FPS 60 latency 62 , z lagama jsem nikdy problem neměl.
Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:  Fight začínam zo Stealtu Garrotom. Následne ihneď aktivujem Slice and Dice, Mutilate, Rupture. Až dostanu  CP z talentu Ruthlessness použiji Envenom, čím zároveň refreshnem SnD na jeho full duration. Potom to obvykle vychádzí na 2x Mutilate a použití Rupture.
Dál už jen udržovat Rupture (4-5 CP) a Envenom, Tricks of the Trade každý CD, případně aj Feint.
Pod 30% bosse Mutilate nahradím Backstabom.
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TS3 samozdřejmost, popř. Mumble , Mikrák vlastním i mluvit umím D: addony DBM atd.
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Ano Raid time mi vyhovuje.  Pracuji raní směnu kolem druhé odpo. jsem u wow někdy sedím i do noci podle okolností, není problém.
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Neočekávám nic zvláštního jen normální,nenamyšlené lidi, kvalitní a profesionální přístup, nabrání zkušeností, a nových zážitků z úspěchů a kvalitní hry.
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Předchozí guildy nějaké Expíci to nema cenu ani jmenovat, posléze - Warriors OF Freedom, dobra guilda, byl jsme v ni rad, začala byt delší dobu neaktivní. Proto bych se rad posunul dal.
Znáš někoho z EXALTED? Z guildy nikoho neznám, ale nevadí mi to rad poznám nové lidi a rad se zapojím do kolektivu.
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Z wordu . z youtube , z doslechu . Hodně jsem slyšel na TS o vaší guildě když jsem expíval, pak jsem kouknul na web, videa na you. a vím že jsme kvalita servru,  jste historie servru . a tím vám vzdávám hold /kneel
Něco o sobě Něco o mě Very Happy  Jméno mé je Zdeněk, no a bydlím v zaprděné vesničce kousek od Olomouce. Je mi 23 let . pracující,bezůhoný občan, ktery po praci hned zapína wow Very Happy momentálně trávím  čas opravou bytu, kam se plánuji nastěhovat. Momentálně neaktivní do 20.4 (přacházím na nového dodavatele internetu) to by bylo asi tak vše o mě , děkuji za váš čas a za kritiku a když nebudu hoden , tak vám přeji hodně štěstí jak ve wow tak i v rl . , zvládněte FL a mějte se fajn.

Authenticz
Scout
Scout

Počet príspevkov : 1
Join date : 17. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

Authenticz - RoGue - NEPRIJAT Empty Re: Authenticz - RoGue - NEPRIJAT

Příspěvek  Eveonor Mon Apr 18, 2016 2:32 pm

Až dodáš screen, tak si přečtu tu přihlášku.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Authenticz - RoGue - NEPRIJAT Empty Re: Authenticz - RoGue - NEPRIJAT

Příspěvek  Zanny Mon Apr 18, 2016 2:43 pm

Ahoj ,  bude toho z mé strany trochu víc tak to raději očísluju.

1. Screen tvého UI opravdu nepotřebujeme jen abychom viděli tvoje FPS , pokud možno ho dodej co nejdříve.
2. Napiš prosím jaké staty mají jakou prioritu ,popřípadě svojí "pevně" stanovenou hodnotu ,pokud je rogue momentálně tvůj main ,měl by jsi o tomhle všem vědět a uzpůsobit tomu svůj equip a reforge.
3. Rotace - opravdu si myslíš, že to je nejlepší takhle ? Kde jsi čerpal informace ,popřípadě proč si myslíš že by to mělo být zrovna takto ? Envenom by se u assa roguny měl pohybovat v top5 abilitách celkového dps tak proč ho používáš jen s tím jedním CP z Ruthlessness ?
Navíc koukám, že máš Glyph na Slice and Dice , z jakého důvodu když ti každý Envenom obnoví SnD na plnou hodnotu ?  + ani tvoje major glyphy nejsou vybrané zrovna nejlépe, za jaké bys je vyměnil ?
4. Mutilate se nahrazuje backstabem na 35% a méně. Pročpak ?
5. Defensivní cd ability , jaké kde využiješ ?

6.  2.0 dagger je velmi vzácná a možná i lepší než některé HCčkové , proč ? Smile

Zatím asi vše Wink
Zanny
Zanny
Meleedps leader
Meleedps leader

Počet príspevkov : 164
Join date : 20. 12. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Authenticz - RoGue - NEPRIJAT Empty Re: Authenticz - RoGue - NEPRIJAT

Příspěvek  Miakhaliffa Mon Apr 18, 2016 2:46 pm

proc pouzivas 4-5 CP rupture?
Miakhaliffa
Miakhaliffa
Knight
Knight

Počet príspevkov : 94
Join date : 30. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Authenticz - RoGue - NEPRIJAT Empty Re: Authenticz - RoGue - NEPRIJAT

Příspěvek  Kucko Mon Apr 18, 2016 3:02 pm

proti
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Authenticz - RoGue - NEPRIJAT Empty Re: Authenticz - RoGue - NEPRIJAT

Příspěvek  Morby Wed Apr 20, 2016 4:06 pm

Nepřijat
Full stav rogun
Gl jinde
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Authenticz - RoGue - NEPRIJAT Empty Re: Authenticz - RoGue - NEPRIJAT

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru