Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ

+4
Miakhaliffa
Dyveina
Kucko
virulentttt
8 posters

Goto down

Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ Empty Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  virulentttt Fri Feb 12, 2016 2:52 pm

Nick postavy: Virulent

Class Resto shaman

Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená v r. 2012 mnou osobně

Zkušenosti s progresem: Full clear krom Trůnů, progress u současné guildy velmi vázne

Jak dlouho hraješ wow/svoji class: 9 let WoW z toho 7 let shamana ve všech formách, srdcovka jsou ale resto class

Stav tvého equipu, ilvl: 370 resto (ele i enha mám v bance - sbírám vše pro strýčka náhodu)

Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Virulent&gn=Magnitude&group=2

Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): http://www.imgup.cz/image/a5O

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
Staty: Intel>Spirit (~2200)>Haste (jedu 1. cap 916)> Mastery>Crit

Gemy: red (intel), blue (půlený intel+spirit), žlutý (intel + mastery)

Jedu talenty bez instantního wolfa pro doplnění pomocí LB např. na Chogal/ Nefarian.

Boss: Začínám Earth Shieldem na tanka a nahození totemů (Stoneskin, Flametongue, Healing Stream, Wrath of Air). Hlavním spellem je riptide (užívám ho bez výhradně na CD kvůli T11 bonus).
Spam chain healu + riptide mi dodává bonus Tidal Waves, bez kterého nepoužívám další direct healy (ztráta podstatných bonusů). Pro podporu overhealu užívám Unleash Elements, když je potřeba. Healing Rain je drahý (používám ho typově u Maloriaka - červená fáze, Sinestra - plivnutí). Taktéž pro redukci damage nahazuji Spirit link totem při kritických chvílích, kdy jsou healeři špatně ve finále s manou nebo na CD u některých encounterů. Instant používám jako pojistku v kombinaci s Great Healem v kombinaci s Unleash. Spiritwalkers Grace nahazuji výhradně u BH 1. boss popřípadě Maloriak - první fáze, kde se musí uhýbat a je všude málo místa (konkrétně u Maloriaka nahazuji i Racial/ prof zrychlejí cast speed - rizikovější část encounteru - což mi vychází na CD).
Mana tide nahazuji dle pořadí nebo na žádost lídra pro potřeby celého raidu (př. první se dá hymm, totem, druhý totem...)

Nezměrnou výhodou resto shamana je redukce fyzického poškození a tikání navyšování HP dotčených friendly targetů.

TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TS ANO, Mikrofon ANO, Addony ano

Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Času mám jako finalista v Bc. studiu více než dostatek Smile

Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Očekávám především sehraný, aktivní a pohodobý kolektiv. Už od wotlku k Vám vzhlížím jako na nejlepší guildu na TS, což neberte jako anální lezectví, ale jiná guilda, která se nebrání všem výzvám neexistuje. Všechny guildy jsou buďto PVE nebo PVP. U vás se mi líbí, že dosahujete excelentních výsledků na všech frontách. Nezměrným aktivem vaší guildy je srdce pro achiev hunting a to je důvod nejvyšší, proč se k vám chci přidat.

Předchozí guildy  (důvod odchodu):
Wotlk: ATS, Rebels, Viva la, Unholy, The Genesis
Cata: The Genesis (cca 2,5 roku)
Aktuálně Magnitude - bez ochoty k novým výzvám. V životě rád věci dělám pořádně.

Znáš někoho z EXALTED? Sio - občasné chaty, taktéž Javierka, Slim mi úspěšně brousí nohu v BGs. Obecně znám "od vidění" vaše PVPčkaře (Sedara, Teror, Destik, Cady). V BG jsem vcelku často mimo raid time. Cesta k 100k HK je zdlouhavá.

Odkud ses dozvěděl o EXALTED? Znám, vidím, sleduji už od časů UD.

Něco o sobě Jsem v 3. ročníku EkF VŠB-TUO obor Finance, píšu tedy tento rok státnice. Protože je to ekonomka a poslendí semestr, mám více času než je zdrávo. Při škole nepracuji. Do 18 let jsem byl atlet, na repre úrovni. Když se přechází do poslední kategorie, jsou tam už olympionici a to je jiná liga - proto jsem skončil. Ve volném čase si rád zajedu na kole, sbírám jako ekonom stará platidla (numismatika).Jsem především achievhunter, nezaobírám se pouze jednou stránkou WoW, což neberu jako rozptýlení, spíše jako obohacení zkušeností z mnoha aspektů. Proto vidíte na armory moje second talenty jako PVP resto. Avšak to není překážka, z PVE mám nasbírány všechny specy, jak enha, tak ele (času na to bylo dost).

virulentttt
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 12. 02. 16

Návrat nahoru Goto down

Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ Empty Re: Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Fri Feb 12, 2016 5:09 pm

Profky - Prečo Mining + Herb? Máš na to nejaký rozumný dôvod (hlavne nie niečo na štýl mám to kvôli goldom)?
Gemuješ tak ako si popísal? Ak áno, prečo všade dodržiavaš farbu?
Dodaj screen z raidu - ako to u teba vyzerá pri healovaní raid (zobraz tam prosím aj bindy/raidframes/dbm).

Čo som tak zbežne pozrel bosskills a healoval si s druhým shamanom, skoro nikdy si nebol pred ním. A prosím odloguj v PVE.

btw. už asi pred pár mesiacmi si kontaktoval niekoho v <Exalted>, ale odvtedy si si dal prihlášku napr. do <Source of Divinity A>. Prečo až teraz keď ťa odmietli?
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ Empty Re: Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  virulentttt Fri Feb 12, 2016 6:06 pm

- Profese - důvod prozaický a iracionální - rád sbírám. Proč nesbírám s druidem? Protože nechci lítat po světě s altem, když mi může ujít příležitost v podobě archeologického naleziště nebo fightu. Pokud je potřeba racionální důvod - herb dodává navýšení haste a mining navýšení staminy. Navýšení haste konrétně upotřebím v raidu (bohužel s přechodem se ztratí racial od trola).  Nedomnívám se, že mě enchant na ringy, malinko vyšší hodnota záplaty z ins nebo LW nějak rapidně boostly.

- Gemuji jako jsem psal. Po ohledání gearu se mi zdají gem bonusy vhodné.

- Pokusím se odlogovat v PVE.

- Přihlášky do jiné guildy: SODA je jediná 25 man na hordě, která v současné době farmí. Žádná jiná neexistuje. Zkusil jsem to u ní. Že v této guildě mám několik nepřátel (Etc jsem párkrát zabil v Gurubashi kvůli achi, Narlase a jiné jsem nemálo sjel za běhání v PVE po BG (nevadí mi to, pokud to hráč zvládá, zbytečně neumírá a neprohraje mi Warsong, který v současnosti dost hrotím kvůli exalted)), na to se nechci vymlouvat. Můj styl hraní se evidentně nelíbil a kritiku beru pro mě jako + pro potenciál k zlepšení).

- přechod je pro mě mírně řečeno bolestivý, na alianci nikoho moc neznám, nemám konexe a zaběhlou partu na premade. Proto jsem zkusil Source. Priotity v hraní mám srovnané. Chci do kolektivu, který mi je stylem přístupu nejmilejší. Aliance podle mě hraje velké prd, Exalted je "Ostrovem stability". I mnoho z hráčů z vaší guildy mělo velmi podobné myšlenkové pochody, když se k vám hlásila. Aliance bez vás nemá co nabídnout.

virulentttt
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 12. 02. 16

Návrat nahoru Goto down

Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ Empty Re: Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Dyveina Fri Feb 12, 2016 7:06 pm

virulentttt napsal:- Profese - ...  Nedomnívám se, že mě enchant na ringy, malinko vyšší hodnota záplaty z ins nebo LW nějak rapidně boostly.

Každá profesia, ktorá ti pridá Intel, ho aktuálne pridá +80. Z dvoch takých teda máš +160 Int. Súhlasím že to nie je rapídny boost, ale je dosť veľký aby sa oplatil.
Rozoberať haste z herbu vs +80 Int nebudem. V tomto ohľade totiž môj názor nemusí byť správny. Ale rozhodne by som vymenil minning za niečo, čo ti pridá Int.

Archeológiu môžeš chodievať kopať aj keď nemáš profky na zbieranie. A digsity sú na postavu, takže ti nikdy neunikne príležitosť si ho vykopať.
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ Empty Re: Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  virulentttt Fri Feb 12, 2016 7:22 pm

Ty profese mohu mít během pár dní, goldů mám víc než normální hráč potřebuje. Pokud však shledáte, že 2 non farm profese jsou jedinou nutnou podmínkou k přijetí (což doufám, že ne) tak bezevšeho profese zaměním.

virulentttt
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 12. 02. 16

Návrat nahoru Goto down

Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ Empty Re: Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Miakhaliffa Fri Feb 12, 2016 7:51 pm

virulentttt napsal:
Staty: Intel>Spirit (~2200)>Haste (jedu 1. cap 916)> Mastery>Crit

proc tedy mas meta socket na crit misto intel?
Miakhaliffa
Miakhaliffa
Knight
Knight

Počet príspevkov : 94
Join date : 30. 10. 15

Návrat nahoru Goto down

Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ Empty Re: Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  virulentttt Fri Feb 12, 2016 8:11 pm

Děkuji za připomínku, te head jsem používal na Elemental a zůstal mi tam. Meta změněn

virulentttt
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 12. 02. 16

Návrat nahoru Goto down

Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ Empty Re: Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Sedara Fri Feb 12, 2016 8:19 pm

virulentttt napsal:Full clear krom Trůnů, progress u současné guildy velmi vázne
Podle achievu a bosskills ti chybi jeste Twilight Council HC. Pokouseli jste se o to alespon?

btw za pvpckare se nepovazuji
Sedara
Sedara
Raid Leader
Raid Leader

Počet príspevkov : 645
Join date : 05. 07. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ Empty Re: Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  virulentttt Fri Feb 12, 2016 8:24 pm

Ano, taktiku zvládám. Na 25 man jsme se pokoušeli, tak to potom složili na 10 man, v které jsem nebyl.

virulentttt
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 12. 02. 16

Návrat nahoru Goto down

Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ Empty Re: Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Cobain Sat Feb 13, 2016 2:43 am

virulentttt napsal:Ty profese mohu mít během pár dní, goldů mám víc než normální hráč potřebuje. Pokud však shledáte, že 2 non farm profese jsou jedinou nutnou podmínkou k přijetí (což doufám, že ne) tak bezevšeho profese zaměním.
U mna osobne, je jednou z hlavnych podmienok, ze hrac zo svojej postavy vydoluje maximum, ci uz sa jedna o 2 crit rating pointy u reforgu, alebo intell u profiek. U teba mam pocit, ze sa o tieto "malickosti" moc nestaras a to vidim ako problem.

Za mna PROTI.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ Empty Re: Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Eveonor Sat Feb 13, 2016 3:41 am

Ahoj,

chtělo by to ten screen z raidu, jak psal Kucko. (dbm, raid framy, bindy, apod.) Tak dodej prosím.

- Jakým stylem healuješ? Preferuješ spam Chain healu + Healing Rain s Riptidem na CD nebo se třeba soustředíš spíš na single target skrze Greater HW + Riptide? A proč?
- Jak používáš Healing Surge?
- Myslíš, že se vyplatí používat Unleash Life? Je to gain/loss healingu?
- Čekáš s Mana Tidem do nějakého tvého intelectového procu? Vyplatí se počkat si?
- Mohl bys porovnat resto shamana s ostatními healery v raidu? Jak si oproti nim vede, kde má silné stránky a kde slabiny? Klidně uveď i praktické příklady.

- Co se týče offspecu: zvládl bys za něj plnohodnotně raidovat? Například u ele shamana kickovat focus zatímco dmguješ jiný target apod.?
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ Empty Re: Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  virulentttt Sat Feb 13, 2016 1:23 pm

Cobain - jak jsem řekl, tak začnu činit. Pokud se vám nelíbí 2 farm profese, předělám.

Eveonor - screen samozřejmě dodám, zkusím se nacpat na BH, ale LUI zobrazuje bindy pouze při řízení bindů najetím na příslušné pole, ale vyscreenuju to vše pokud je třeba.

- raid frame - mám k této příležitosti HB a pro shamana poskytuje dostatekčnou funkcionalitu

- unleash - upřímně mi příjde jako škoda globalu, používám ho jen vyjímečných situacích. Spíš vůbec.

- Healing surge - je rychlý a drahý. Používám v přápadech nezbytných

- V 25 man preferuji soustřeďování se na spam chainu + Rain + CD Riptide. Jsou zde holy class, které se zaměřují na direct. Když je třeba pohnout s direct, tak jistě pomáhám. Na 10 man je třeba kombinovat s těmi 2 styly, né-li přejít na direct.

- u Mana tide vyhazuji dle potřeb raidu, nejsem jediný, kdo potřebuje manu. Jsem zvyklý na točení CDček a konstantní doplnění many.

- v resto shamanovi spatřuji dobrého hybrida, který zdatně plní obojí fce jak direct tak party. Jak jsem pověděl, shaman navyšuje HP pomocí tiků a taktéž proc způsobuje redukci physical DMG

- co se elementala týče, erudici a upotřebitelnou schopnost k němu mám. marco s kickem je to nejmenší, osobně jsem tuto fci zastával, když jsem elementala jel. Jen mi to příjde jako ztráta DPS, kdy musím místy přerušovat cast. Jsou vhodnější speci pro kick.

virulentttt
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 12. 02. 16

Návrat nahoru Goto down

Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ Empty Re: Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Eveonor Sat Feb 13, 2016 4:11 pm

No cekala jsem trochu detailnejsi odpovedi, klidne s priklady z praxe a hlavne zamerene presneji na to, na co jsem se ptala... Z techto jsem se nic moc noveho nedozvedela.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ Empty Re: Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Cady Sun Feb 14, 2016 11:29 am

virulentttt napsal: Jen mi to příjde jako ztráta DPS, kdy musím místy přerušovat cast. Jsou vhodnější speci pro kick.

Prepáč ale musím ťa poopraviť.
Elemental shaman je najlepší na takúto úlohu HLAVNE z dôvodu MINIMÁLNEJ straty dps oproti iným classam. Takže buď robíš nie čo zle alebo neviem. Rád ti ukážem že taký Chogal kde popri controle addy aj kickuješ ľudí to shaman nemá problém ťahať stabilne v top 5-10. ( podobne je na tom Omnotron  či Maloriak ) či už Council kde to proste musíš aj topnúť pri tom controle Wink. U Neffariana je pre 25 man nepostrádateľný kde vo dvojici Ele/retri dokáže  táto dvojica sama stiahnuť adku na 55-60% ( Pri 25 man HC nevyhnutná časť taktiky ).

Myslím že najlepšiu šancu v guilde ( PVE guilde ) máš ako Main Elementál shaman ( keďže na tých guilda nemá šťastie dôvody nebudeme uvádzať ). Ako resto si myslím že nie. Máme dosť schopných heal vid keď musí Resto shaman chodiť za Ele. No je to na iných.

Ver mi či nie bol tu čas kedy som progres Maloriak aj healoval aj kickoval a všetko sa dá keď sa chce.

( PS nebuguj/nezneužívaj bug cady ťa vidí Wink a je to zásada guildy )
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ Empty Re: Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  virulentttt Sun Feb 14, 2016 11:43 am

Elementála jsem dělal a kickera samozřejmě taky, s talentem na CD a range je to OP kicker. Každopádně elemntála jsem jel velice aktivně na wotlk. Na cata jsem si s ním nesedl a bytostně ho nesnáším. Pokud by jste chtěli Elementála v mé podobě do guildy, tuto přihlášku bych uzavřel a poskytl mi nějaký čas pro dostudování theorycraftu u elementála. Nezvládám ho na takové úrovni, abych reprezentoval v guildě, jako je ta vaše.

Co se týče mého malého prohřešku, pokud fosilní battleground půjde dodělat dle mezí zákona, rád tak učiním. Jenže nepředpokládám, že s kapacity TS teamu někdy bude v této oblasti lépe. Společenská škodlivost přestupku je nulová. Kdo má za sebou právo ví, o čem mluvím Very Happy

virulentttt
Scout
Scout

Počet príspevkov : 7
Join date : 12. 02. 16

Návrat nahoru Goto down

Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ Empty Re: Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Mon Feb 15, 2016 3:43 pm

Neprijatý po "chate" ingame. Dôvod - hlavne offspec/profky/progress.

Veľa šťastia inde.
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ Empty Re: Virulent - resto shaman - NEPRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru