Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aluness - Dk - Nepřijat

+3
Atucha
JudgeDeath
Deepest
7 posters

Goto down

Aluness - Dk - Nepřijat Empty Aluness - Dk - Nepřijat

Příspěvek  Deepest Mon Feb 08, 2016 9:44 pm

Nick postavy: Aluness

Class Blood Death Knight

Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená, u DKček to ani moc nejde Very Happy

Zkušenosti s progresem: Z twinstaru mám zkušenost s 5/6 HC BWD, 2/5 HC BOT a 1/2 HC TOTFW, odprogressováno na hordě

Jak dlouho hraješ wow/svoji class: WoWko celkově hraju nějakých 5-6 let, za Dkčko celkem tak rok - pořád je bohužel co zdokonalovat :/

Stav tvého equipu, ilvl: Myslím, že budu mít prostor vyjádřit se k tomuhle ještě někde níže

Talenty: Blood + v offu FROSTA

Screen ui z raidu/dummy s dmb timery(idealně s FPS v raidu): Z důvodu, který níže ještě povím pošlu screen právě z hordy
Aluness - Dk - Nepřijat Wo_WScrn_Shot_081715_194546

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty: Jak jsem psal za DKčko hraju celkem kolem 1 roku a šíleně mě to baví, a proto právě DK.
ROTACE - Bone Shield na CD > Taunt > Outbreak na CD > 2x DS > 2x HS > 2 RS a Blood Tap + ERW podle situace
GEMOVÁNÍ - všechno do MASTERY, pokud je v bonus socketu +20 mastery nebo + 30 cokoliv tak dávám půlený gem
PRIORITY - Mastery > Dodge / Parry > Hit > Exp
Nejvíce gemuji Mastery z důvodu self healu, na který DK nasbírá dost pak ovšem je důležité parry + dodge, ale na parry používám reforge na weap + 4% parry a pak jsem slyšel, že se na 370ilvl vyplatí jen hit a exp cap, ale někdo to potvrdí a někdo vyvrátí

TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: Teamspeak i mikrofon mám a komunikuji, addony povinné mám DBM, Omen

Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Jelikož letos maturuji mělo by být po nocích více času, myslím, že jeden den týdně není čas problém si udělat, v tomhle je na mě velký spoleh

Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: EXALTED je snad jediná pořádná guilda, kterou si pamatuju ještě z wotlku ULDUARU, která ještě nyní parádně funguje a navíc má užasný progress/ farmu, a proto právě exalted !
Očekávám krásný klidný průběh raidu, budoucí progress na firelandech a pohodovou komunitu ! Smile

Předchozí guildy  (důvod odchodu): The Genesis HORDA - přijali mě s nějakým 359ilvl gearem, ale přesto mě nepouštěli na raid a raději měli 2x feral tank setup
Forggotens ALIANCE . především kvůli bonusům z guildy

Znáš někoho z EXALTED? Možná někoho poznám ještě z wotlku, ale dlouho jsme na alianci nehrál

Odkud ses dozvěděl o EXALTED? z WOTLKU, kde předváděla velkou show, to bylo prvně. Nyní si sám všímám, že je to top guilda na alianci

Něco o sobě
Jmenuju Patrik, je mi 19 let a jsem z Pilsner Urquel města, ale i přesto jsem srdcem Sparťan ♥♥♥
Hodně často jsem se svojí přítelkyní Lucií nebo v posilovně.
Rád si po těžkým dnu sednu k počítači a zahraju si nějaký ten raid.
Chodím na střední školu ekonomickou a letošní rok snad odmatuju Very Happy

Je to šílenost hlásit se k Vám s levelem 77 a bez gearu, který se dá ostatně nahnat během 2 týdnu slušný, ale věřím, že nejste guilda, jako každá druhá. 6e koukáte na nějaký skill a co ten člověk umí a nejen na gear. Hrával jsem na hordě, ale přestal jsem hrát a učet dal kámoši, který to prostě zesral a tak jsem si musel koupit alta priest 70+, kterýho jsem vyexpil a před týdnem začal expit DK, což myslím že je dobré za týden dát 20 levelů při 16hodin played.
Profky ovšem budou následovat okamžitě, jakmile doexpim.
Zkusím štěstí, ikdyž je to velmi bláhové a skoro nemožné Smile
I tak Vám děkuji za pozornost.

Deepest
Scout
Scout

Počet príspevkov : 11
Join date : 11. 08. 15

Návrat nahoru Goto down

Aluness - Dk - Nepřijat Empty Re: Aluness - Dk - Nepřijat

Příspěvek  JudgeDeath Mon Feb 08, 2016 11:30 pm

proti

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 35
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Aluness - Dk - Nepřijat Empty Re: Aluness - Dk - Nepřijat

Příspěvek  Atucha Tue Feb 09, 2016 12:01 am

proti

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Aluness - Dk - Nepřijat Empty Re: Aluness - Dk - Nepřijat

Příspěvek  Eveonor Tue Feb 09, 2016 1:09 am

proti
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Aluness - Dk - Nepřijat Empty Re: Aluness - Dk - Nepřijat

Příspěvek  Morby Tue Feb 09, 2016 1:13 am

Už jen to hlásit se do guildy, který bere pouze lvl 85 je trochu mimo. Skill mít můžeš, ale lvl zatím nemáš.
Doexpi > naber gear > zkus to znova.
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Aluness - Dk - Nepřijat Empty Re: Aluness - Dk - Nepřijat

Příspěvek  Destik Tue Feb 09, 2016 1:16 am

Nepřijat
Až doexpíš a dobereš slušný gear tak to můžeš zkusit.

Destik
Destik
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 496
Join date : 25. 04. 14
Age : 27
Bydlisko : U tvojí mámy

Návrat nahoru Goto down

Aluness - Dk - Nepřijat Empty Re: Aluness - Dk - Nepřijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru