Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

+9
Atucha
Kriplex
Eveonor
Soulburn
Dracice
Wolus
Kucko
Cobain
helloitsme - paladin
13 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  Mixal Mon Jan 25, 2016 12:54 pm

Ako paladin so svojími profesiami, ak sa potrebuješ rýchlo premiestniť z jednej strany miestnosti na druhú, čo spravíš?
Ako ešte ináč využívaš svoje profky pri raidoch?
Kedy zapínaš SpiritTrinket?
Kedy používaš Divine Light? Kedy anjela?
Kde vidíš, kedy ti končí Beacon of Light?
Uprednostňuješ spirit pred haste, dochádzaš na manu?

Ak chceš, napíš niečo o tom, ako si na tom ty a R3(môže to pomôcť v rozhodovaní).

Mixal
Scout
Scout

Počet príspevkov : 41
Join date : 19. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  Atucha Mon Jan 25, 2016 2:55 pm

- daybreak (free Holy Shock) neprocuje z critů. Jediné, co ti z critu procuje, je Infusion a to jedině z Holy Shocku. Proto mě dost udivuje, že v equipu poměrně dost upřednostňuješ crit, ale pak nemáš glyph na Shock.
helloitsme napsal:Ale neni to tak že bych ho před něčim upředňostňoval, je to v podstatě tak že když mám item s Hitem a Critem, tak reforgnu na crit.
- z téhle věty opravdu nevím, co si mám vyvodit...
- podle čeho tedy dodržuješ socket bonus?
- jak maximalizuješ mana gain z Divine Plea?

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  helloitsme - paladin Mon Jan 25, 2016 5:43 pm

Mixal.
Pro rychlí přesun použiju rocket shoes, pak je ještě 60%+mov.speed z talentu speed of light když si dám divine protection, což ale dá debuff, takže se nedá použít v okruhu minuty od bubly klasický. jinak nic nemám (v případě kdy je to nutné, jako například u atra v airphase jeho trackovací flame, poprosim po zkončení rocket shoes a bubly o haste od jiného hráče (většinou druid)
Jinak mám ench/eng
Enchanting při raidu nevyužiju. (kromě teda enchantů který mám na sobě pořád)
Engeneering mám rocketshoes, padák (ten je spíš detail) + zatim helmu než padne token na 372, s cogwheelama <(důvod proč čekám až na 372 a ne rovnou 359), do budoucna se snažit získat synapse a jeevese.
K trinketu sem to řekl už v přihláčce ↓

''Cdčka na manu při cca 80% many a pak až když mám -+20% a vim že fight ještě nějakou dobu potrvá. Pleu si snažim domlouvat s tankem kdy si dá deffensivní Cdčka. ''

Akorád sem zapoměl říct že jako ''CD na manu'' považuju i core of ripeness
Divine light se mi nezdá tak použitelný v poměru casting time x healing done x mana used. Jeho místo nahrazuje spíš flash. Jinak kdy ho používám často je když procne 1,2 zrychlený cast, to pak překoná flash.
Anděla používám v klíčovích situacích kde potřebuju vyhealovat skupinu lidí a nemůžu si dovolit, nebo neni potřeba použít radienci. Nebo pak v případech kdy vim že tank bude dostávat větší dmg.
Beacon of light - přizpůsobil sem si grid tak, že když má target na sobě beacon, má zvýrazněný rámeček kolem hp baru oranžovou září, když už zbívá minuta do konce, rámeček bliká, když 15 vteřin, spustí se odpočet přímo v HP baru (nepřehlídnutelný)
Neupřednosťuju spirit před hastem, naopak, spirit je pro mě priorita hned po intelectu. S manou sem měl problém jen párkrát kdy boje nabíraly hroznýho času. (chim 6+ minut např.)

Well, moje R3, nejsem sní vyloženě nějakej rotačák, její mechaniky se od wotlku změnily, mám v ní nedostatky. v equipu taky. +sem v nesnázích ohledně offenzivních cd, bojim se je odpálit na opening aby mi zbyli na důležitější části. zkrátka, sem rád když vytočim 16-17k., což je asi málo.

EDIT: Ale kdyby se našel někdo kdo by mi dal základní školu nějakých triků, zlepšil bych se, učim se rychle. < k tý R3

Atucha.
jo, koukám že sem to napsal hrozně špatně, myslel sem když mám item s hitem a mastery např. tak hit refognu na crit.
Socket bonusy dodržuju každej kde je červená, nebo červená + modrá, protože jak +40 intel tak +20 int. a +20 spirit sou mi přínosem. jinak prioritou kde dávám pak i žlutý je 20+ int, haste, nebo spirit

jelikož bohužel neovlivnim power torrent, tak je pak jen +1200 intel potka kterou si dám před pleou. (ale když je zrovna proclí PT, je to bomba).
Vysvětlení proč asi rozebírat nemusim, každej kdo má základy matiky ví že na základě %, je čim větší je hodnota 100%, tim větší je hodnota 1%.

K tomu daybreaku - z několika statistik i z vlastního vnímání usuzuju že procne víc z critu než z normal hitu.

helloitsme - paladin
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 24. 01. 16
Age : 27
Bydlisko : Prague

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  Atucha Mon Jan 25, 2016 6:09 pm

Divine Protection NENAHAZUJE debuff, k čemu by pak bylo snížení jeho cd na 30 sec z talentů?
Synapse springs si udělej co nejdřív, přicházíš tím o polovinu výhod profese
Daybreak opravdu závislý na critu není, stačí si přečíst popis talentu
v Divine Light - i běžně ho rozhodně využiješ mnohem víc než Flash, protože u Flashe je poměr healing/mana cost tak šílenej, že ho použiješ opravdu jen v krajní nouzi (já ho třeba skoro nepoužívám). Zato tank heal bez Divinu je o ničem, samozřejmě pokud ho využíváš rozumně a nevyplácáš si na tom hned manu.
helloitsme napsal:Neupřednosťuju spirit před hastem, naopak, spirit je pro mě priorita hned po intelectu.
tak se rozhodni, naprosto si protiřečíš Very Happy

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  Dyveina Mon Jan 25, 2016 6:25 pm

helloitsme - paladin napsal:
jelikož bohužel neovlivnim power torrent, tak je pak jen +1200 intel potka kterou si dám před pleou. (ale když je zrovna proclí PT, je to bomba).
Vysvětlení proč asi rozebírat nemusim, každej kdo má základy matiky ví že na základě %, je čim větší je hodnota 100%, tim větší je hodnota 1%.

Chápem správne že používaš Volcanic Potion predtým ako použiješ Pleu na zvýšenie mana regenu aj v raide? Ak áno, spočítal si si koľko many takto získaš z Volcanic Potionu?

Ohľadom Power Torrentu ti nenapadlo nejako sledovať kedy je procnutý? Ja ako druid mám skúsenosť že keď si prvú Innervačku dám na procnutý PT, v čase keď sa pretočí mám opäť PT procnutý. Lenže Inner má cd 3min, u paladina to nemusí byť tak pekné. Ale ak by sa ti pretočila Plea a o cca 20s by ti procol PT, možno by sa oplatilo tu chvíľku počkať. Akurát že ja to nemám vyskúšané u paladina. Buď by si to musel vyskúšať, alebo by mohli naši paladini povedať aké skúsenosti ohľadom Pley a PT majú oni.
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  helloitsme - paladin Mon Jan 25, 2016 6:47 pm

Atucha.
sakra, prostě spirit > haste. Very Happy už sem z toho zmatenej.
Ten debuff sem nějak přehlídnul. O.o Každopadně díky za objasnění. (dřív totiš nahazovala každá bublina, i křídla debuff. pale )
na těch synapsích pracuju, ale goldy se sami nenakopírujou Crying or Very sad
Popis talentu daybreak znám, jen řikám že z vlastní zkušenosti a ne jen mojí má tendenci víc procovat v critu. (není to zákon, ale šťoural sem se v tom dost)
Well, stim divinelightem bych to chtěl probrat nějak víc ingame, já sem uatim byl zvyklej spíš na holy light + flash.

Dyveina.
S tim PT sem to myslel tak, že nečekám s pleu na proc PT, když potřebuju nutně manu, jinak pt právě kvůli tomuhle mám výrazně přes weakaury, takže jeho sledování neni problém.
A ne, přesně na jednotky to spočítaný nemám (to stou potkou), ale je tam víc ovlivňujících faktorů, třeba že ten 1200 intel. zvýší SP, takže určitým způsobem o nějakou část neguje debuff z divine plei <(wtf, v tomhle pádě to zní divně).

btw. začal sem si uvědomovat že ikdyž neprojdu, tak se v tomhle vtupním testu přiučim dosti věcem Very Happy

helloitsme - paladin
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 24. 01. 16
Age : 27
Bydlisko : Prague

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  Astia Mon Jan 25, 2016 7:33 pm

Zachvíľu tu bude celá knižka v jednej prihláške Very Happy ALE prihlášky tu nie sú na to aby sme človeka učili za svoju postavu hrať (to by sme sa potom nemuseli ani trepať do raidu). Myslím že holadinov máme dosť, pekne sa v raide vynímajú a ďalší, čo to nemá odchodené, ani nahealované, ani teoreticky dobre zvládnuté fungovanie v 25 a k tomu flashuje, tomu moc nepridá. Je síce pekné že si aspoň aktívny a snažíš sa tomu viac porozumieť ale za mňa NIE
Astia
Astia
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 145
Join date : 14. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  Dyveina Mon Jan 25, 2016 10:11 pm

helloitsme - paladin napsal:
Popis talentu daybreak znám, jen řikám že z vlastní zkušenosti a ne jen mojí má tendenci víc procovat v critu. (není to zákon, ale šťoural sem se v tom dost)

Tým chceš povedať že si počítal proc daného talentu z noncritov a z critov? Samozrejme pri dostatočnej štatistickej vzorke, následne previedol na % a vyšlo ti že pri critoch procoval aspoň o 10% častejšie? Prípadne poznáš niekoho kto sa týmto až takto zaoberal?
Pýtam sa, lebo ma zaujala jednak tvoja vlastná skúsenosť, jednak že si sa v tom dosť vŕtal.
Dyveina
Dyveina
Heal leader
Heal leader

Počet príspevkov : 281
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  helloitsme - paladin Mon Jan 25, 2016 11:13 pm

Nemám to přesně na prcenta, ale řeknu ti to takhle - když mi procne daybreak, kouknu se, jestli to byl crit nebo ne, dělám to už dlouho a poslední dobou automaticky.
Z toho ''Dost sem se v tom vrtal'' byl jeden raid kdy sem se věnoval přímo tomu, že sem měl před klávesnicí papír a dělal čárky k hit / crit no vypadalo to asi tak, že pro crit bylo o několik desítek víc, -ALE- neni to žádej hardcore výzkum, jen prostě mám zkušenosti s tim, že ti procne daybreak víckrát z critu, než z hit. (btw zkus to sám/a a uvidíš Very Happy)

helloitsme - paladin
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 24. 01. 16
Age : 27
Bydlisko : Prague

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  Kucko Tue Jan 26, 2016 5:54 pm

Dorob si Synapse - čím skôr. Kúp si trinket - čím skôr. K tej retrine, off spec sa ti určite zíde - v guilde sa môžeš poradiť, ale predtým ako nebudeš mať prejdené ani
základné veci, bude to ťažké -> http://tauri-veins.tk/retribution-paladin-wow-pve-dps-rotation-cooldowns-abilities
Samozrejme sa ale sústreď na Holy - budeš mať pár ID na to, aby si nás presvedčil, že patríš medzi tých pár healerov v raide.

Prijatý na test.
V hre si napíš o invite nasledujúcim ľuďom: Diranda, Hannele, Sedara, Gragass, Cobain, Kucko, Destik
Po pridelení práv na fórum si preštuduj https://exalted.forumotion.net/t1988-informacny-kutik-pre-novych-clenov
Zbežne si prebehni aj https://exalted.forumotion.net/t3025-heal-class-section
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Helloitsme - Holy/r3 paladin (radši holly) - PRIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru