Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Worgina - fire mage - NEPRIJATA

+12
Terorizt
Cady
Atucha
Theonlycaput
Cobain
Gingereater
JudgeDeath
Soulburn
Hannele
Eveonor
Kucko
Worgina
16 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA Empty Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Worgina Sun Jan 03, 2016 4:56 pm

Nick postavy: Worgina
Class Mage
Koupená nebo vyexpená postava: Vyexpená
Zkušenosti s progresem: Throny na normal, BWD 6/6 HC, BOT 3/5 HC, Sinestra jen progress
Jak dlouho hraješ wow/svoji class: WoW hraji už tak osm let určitě, s menšími či většími přestávkami, fire maga jsem naposledy hrála na WOTLKu na serveru Anathema, byl to alt, ale ze všech možných altů to byla pro mě preferovaná classa, protože mě opravdu bavila, jinak většinu času jsem měla jako maina druida, toho jsem hrála i tady, ale pak jsem měla delší přestávku a druida jsem prodala, chtěla jsem si vyzkoušet zase něco nového, takže mage byl jasná volba
Stav tvého equipu, ilvl: Ze setu mám zatím bohužel jen jednu část a to HC chestku, je ještě pár itemů, které budu kupovat za valory, např. back, ale momentálně mám cca 450 valorů a cap pro tento týden skoro splněný, takže další item asi až po resetu, mimoto dělám ještě reputaci s Wildhammer clanem, kvůli necku, momentální ilvl mám tedy 356, na HC možná podprůměr, ale většinu equipu jsem získala díky vlastní iniciativě, až na pár itemů z BOT to bylo hlavně o farmení goldů a nákupu itemů z aukce, jinak jsem neměla moc šancí raidy jít, BWD například vůbec, což je škoda, vzhledem k tomu, kolik itemů tam na mě padá, bohužel normaly se už tak často neskládají a na HC samozřejmě všichni požadují achievy, které zatím nemám
Co se týče statů, silný nedodostatek mám hitu, viz níže...
Talenty: http://armory.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Artemis&cn=Worgina&gn=Riders+of+Darkness&group=1
Screen ui z raidu/dummy s dmb timerama(idealně s FPS v raidu):
Z raidu žádný screen aktuálně nemám, ale UI mám více méně blizzlike, jsem na to zvyklá odjakživa, co se týče dps, na dummym mi to moc nejde, mam tam hodně ztráty díky přetrvávajícímu combatu, zkoušela jsem DBM timer, ale pořád bylo to dps dost mizerný, asi to s tím moc neumím... bohužel vím, že je to dost slabý i na ten equip, co mám, ale nemám ještě hit cap (chybí 2%, stále na tom pracuju, ale s equipem co mám, se nedá vymáčknout víc, snad jen přes sockety a to mi přijde už zbytečný s tím, jak rychle teď ty itemy měním)

https://2img.net/h/s28.postimg.cc/7x395iwr1/Wo_WScrn_Shot_010316_141848.jpg
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/ttps5w9xp/Wo_WScrn_Shot_010316_141854.jpg
https://2img.net/h/s28.postimg.cc/ge2rgg1fx/Wo_WScrn_Shot_010316_141910.jpg

Posílám ještě DPS z Argalotha (tady jsem měla ještě horší equip a je to bez prepotek, myslím, že i bez žrádla a bez flasky, jinak by to bylo samozřejmě víc)
https://cata-twinhead.twinstar.cz/?boss-kill=410751#bosskills_players:0+3+1

Moje class. Moje rotace. Proč stackuji tyto staty:
Rotaci začínám precastem pyroblastu, pak nahodím living bombu a jedu firebally, podle situace pak combustion + mirrory většinou hned na začátku nebo na cd, pokud možno před herem, držím critical mass, většinou díky pyroblastu, často mám tendenci ho cástit i během fightu, když mi spadne pyro dotka z targetu, protože mám critical ještě tak nízký, že mi hot streak někdy neprocne půl fightu, tahle varianta mi přijde jako menší ztráta dps než jet jen firebally a nechat target bez pyro dotky, ale je možný, že se pletu, moc jsem to zatím nezkoumala a ráda si nechám poradit od někoho zkušenějšího
Jinak jak už jsem zmínila, hit cap ještě nemám, to je pro mě momentálně samozřejmě priorita, ale krom toho je prioritní vždy a všude intel, z druhotných statů je to pak crit, případně haste, nejnižší prioritu má mastery (alespoň z toho, co jsem vyčetla, třeba někdo zkoušel jet mastery a zjistil, že je to lepší)
TeamSpeak. Mikrofon. Povinné addony: TS mám, mikrofon taky, ačkoliv nejsem zrovna ukecaný typ, když je něco důležitýho, tak se snažím komunikovat, adonny mám recount a DBM, zkoušela jsem nějaké pro mage class, ale třeba s mage nuggets neumím vůbec pracovat a nevěděla jsem, co a jak tam nastavit, navíc jsem zvyklá být radši odkázána na sebe a sledovat si cd sama
Vyhovuje ti náš raid time? Můžeš zaručit, že budeš v době raidu připraven?: Ano, raid time mi vyhovuje
Co čekám od EXALTED a čeho chci dosáhnout: Četla jsem si info o guildě a její historii i filozofii, podle toho co jsem si přečetla naznávám, že jste přesně ten typ guildy, který odjakživa ve WoW vyhledávám, guilda, která chce něčeho dosáhnout, ale zároveň se k hráčům nechová jak ke kusu hadru, ale máte lidský přístup a nehodnotíte jen povrchně (zažila jsem guildy, kde mě, jako mnohaletého hráče nejen odmítli dost hnusným způsobem, ale udělali ze mě naprostého idiota, který pokud nemá vše přesně tak, jako to oni požadují, tak jim nesahám ani po kotníky a nemám vůbec žádné právo s nimi vůbec kdy hrát v jedné guildě, z takového přístupu mi bylo až špatně a stejně bych s takovými lidmi nikdy hrát nechtěla, i kdyby měli ream firsty ze všech bossů)
Předchozí guildy  (důvod odchodu): Riders of Darkness - tvářilo se to jako kvalitní guilda se super organizací, mají moc hezky udělaný web a chodí snad 5 raid group, ale když jsem napsala na foru, že se chci zapojit do některé z raidu group (mají na to přímo topic), tak to tam bylo týden bez jakékoliv odezvy, přitom vím, že ti zodpovědní lidé normálně hráli a byli in game, takže to bylo aspíš asi jen o lenosti a zájmu něco řešit... taky mi nevyhovoval raid time, občas jsem šla nějaké to BOT 25, ale tím to skončilo, anvíc tato guilda progressuje HC jen v rámci malé skupiny lidí a je těžké se někam dostat, na každém raidu 10 manu mají alespoň 2-3 přihlášené fire magy, takže se tam cítím navíc a nevyužitá...
Znáš někoho z EXALTED? Bohužel ne, ale hrávala jsem poměrně dlouho na Anathemě, je možné, že mě někdo zná odtamtud, měla jsem tam na WOTLK  svojí guildu Proxima Centauri, kterou jsem vedla 2 roky, právě shlédnutí Vašeho videa o Vaší guildě mě dojalo a vrátilo mě to ve vzpomínkách do doby WOTLK, kde jsem se snažila guildu vést k určitému cíli a jako parta lidí jsme spolu strávili hodně času a hodně toho dokázali, na závěr i ten kill LK 25 HC, což bylo pro mě jedno z nejhezčích období, vím, že s tím nemáte nic společného, ale to Vaše video mě úplně vrátilo do té doby  I love you
Odkud ses dozvěděl o EXALTED? World, vaše náborové makro jsem tam viděla nesčetněkrát a zkrátka jsem si řekla, že to zkusím...
Něco o sobě Je mi 25, stále ještě student, i když teď většinu času doma. Jsem nekonfliktní člověk. Co se týče WoW, vím, že je hodně co zlepšovat, ale nějaký všeobecný přehled mám a odraidováno mám tisíce hodin, z tohohle důvodu si myslím, že jsem člověk, který má i Vaší guildě co nabídnout. Koukala jsem, že máte hodně přihlášek od fire magů, čili konkurence je velká, ale já bych byla za šanci hrát u Vás v guild velmi vděčná. Ráda si nechám poradit a chci udělat maximum pro to, abych se stala plnohodnotným členem, který není v raidu přítěž, ale právě naopak. I když ta cesta k tomu bude ještě dlouhá.

Worgina
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 03. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Kucko Sun Jan 03, 2016 5:20 pm

Ahoj.

Na začiatok - veľmi pekná prihláška, malé bezvýznamné +
No ale ten EQ a celkovo progress postavy je dosť slabý. Na akej postave máš spomenuté slainy?
Nedochádzaš na manu? Pozerám, že nemáš vôbec v talentoch Clearcasting a pri miernom spellstealovaní neverím, že s ňou vydržíš bez problémov.
Niečo na trackovanie dotiek/procov/aúr máš? Blizz UI je fajn, ale sledovať v ňom xy vecí mi príde pomerne ťažké. Zvlášť popri "Consolidated buffs".
Kucko
Kucko
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 809
Join date : 25. 12. 13
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Eveonor Sun Jan 03, 2016 5:28 pm

Ahoj,

jak poznáš, že je nejlepší čas na odpálení combustky? Sleduješ nějak hodnotu Ignitu? Nemáš na to žádný addon, tak mě zajímá, jak poznáš tu chvíli, kdy je nejlepší combu odpálit.
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Hannele Sun Jan 03, 2016 5:32 pm

Je supr vidět screen z prázdnýho Stormwindu. Argalotha jdeš a screen neuděláš. Jsou to dva dny zpátky, tam se až tolik gear neobmění.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 34

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Worgina Sun Jan 03, 2016 5:33 pm

Kucko napsal:Ahoj.

Na začiatok - veľmi pekná prihláška, malé bezvýznamné +
No ale ten EQ a celkovo progress postavy je dosť slabý. Na akej postave máš spomenuté slainy?
Nedochádzaš na manu? Pozerám, že nemáš vôbec v talentoch Clearcasting a pri miernom spellstealovaní neverím, že s ňou vydržíš bez problémov.
Niečo na trackovanie dotiek/procov/aúr máš? Blizz UI je fajn, ale sledovať v ňom xy vecí mi príde pomerne ťažké. Zvlášť popri "Consolidated buffs".

Měla jsem to na druidovi, kterého jsem prodala, bylo to za tanka, ale občas jsem šla i balance, takže trochu tuším, co a jak za ranged.
Co se týče many, stalo se mi to akorát u chogalla normal, tam je ten fight delší a ke konci už byl problém, ale snažím se využívat evocation ve vhodnou chvíli, případně mana gem a když opravdu už nemám z čeho cástit, tak přepnu na mage armor, ale to se mi běžně zatím nestalo, krom toho chogalla.
Na dotky a procy nemám nic, u maga mi to nepřijde až tak těžký na sledování, myslím si, že to nejdůležitější si uhlídám, ale samozřejmě když mi někdo dá tip na dobrý přehledný adon, který zvládnu nastavit i já, tak se nebráním to zkusit Very Happy

Worgina
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 03. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Worgina Sun Jan 03, 2016 5:42 pm

Eveonor napsal:Ahoj,

jak poznáš, že je nejlepší čas na odpálení combustky? Sleduješ nějak hodnotu Ignitu? Nemáš na to žádný addon, tak mě zajímá, jak poznáš tu chvíli, kdy je nejlepší combu odpálit.
Většinou čekám na crit pyroblastu a pak to hodím... samozřejmě když mám na targetu i living bomb. Přiznám se, že se nedívám někdy na duration ostatních dotek na targetu, nejsem si totiž jistá, jestli to má na výsledný dmg done combustionu vliv nebo ne, ale pokud ano, pak je samozřejmě lepší to dávat když jsou dotky čerstvě nahozeny na targetu + ten crit pyra.

Worgina
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 03. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Eveonor Sun Jan 03, 2016 5:45 pm

No dmg Combustion právě stojí na tom, kolik dotek a jakou hodnotu na targetu mají. Musí se odpalovat, když tam máš všechny a tikají za vysokou hodnotu. Zkus si stáhnout addon Combustionhelper - nemusí se to nijak nastavovat, jen si to posuneš kam chceš a případně změníš barvičky a zkus si s tím zatočit. Když ten addon celý zezelená, znamená to, že můžeš odpálit Combustku. Zajímalo by mě, jestli potom uvidíš změnu v tvém dps, protože dobrá combustka je základ všeho u fire mága : )
Eveonor
Eveonor
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 414
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Worgina Sun Jan 03, 2016 5:47 pm

Hannele napsal:Je supr vidět screen z prázdnýho Stormwindu. Argalotha jdeš a screen neuděláš. Jsou to dva dny zpátky, tam se až tolik gear neobmění.
Dát si k Vám přihlášku byl spontánní nápad dnes, tedy uvažuji o tom už delší dobu a je fakt, že jsem mohla počkat až budu mít ten screen, ale jsem v tomhle trochu netrpělivý člověk a když se pro něco konečně rozhodnu, tak nevydržím čekat. Ale z toho raidu bys toho asi stejně moc nevyčetl, adonnů zas tak moc nemáma co se týče fps, tak tam je to +- stejné jako v tom SW (možná trochu nižší, ale plynulost to nijak nenarušuje), můžu přidat i screen s fps z náměstí, jestli je to potřeba Smile

Worgina
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 03. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Soulburn Sun Jan 03, 2016 5:55 pm

Jak bylo řečeno, tak je vidět, že to v hlavě máš. Větší problém tu je samotná postava, která je připravena tak akorát na normaly. Žádné achvy, equip ještě nic moc.. Dále si myslím, že když zabijes něco na jedné postavě, tak ti to nepřidá samotné zkusenosrii jako kdy odpálit cd, mana management atd.

Osobně bych byl radši, kdybych tam viděl více bindu, hlavně u plosneni. Dále nějaké trackovani procu, dmg ignitu.

Trackovat buffy a debuffy se dají krásně udělat v power auras nebo weak auras (preferují z pohledu animací), dmg ignite třeba combustion helper nebo msbt

(u combust se v nekterych případech stačí odpálit i z velkého fireballu po procech trinektu, když nechce procnout pyro)
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  JudgeDeath Sun Jan 03, 2016 5:56 pm

ja bych pockal na poradnej screen.
Myslim ze fotka by poomohla prijeti Twisted Evil

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 35
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Worgina Sun Jan 03, 2016 6:28 pm

Tak jsem si stáhla ten combustionhelper, je to asi lepší, než bez něj, ale zpočátku mi přišlo, že mi zezelenává nějak hodně málo, ono hodně záleží na tom, jak to zrovna crituje, tohle je dps z burstu, pak už to jen klesá Sad

Bindy jsem nějaký udělala, ale používání v praxi je věc druhá, člověk si musí zvyknout, já byla vždy zvyklá klikat Very Happy

https://2img.net/h/s12.postimg.cc/rqvxtisvh/Wo_WScrn_Shot_010316_162007.jpg

Co se týče procu zatím mi přijde zbytečný stahovat na to adon, pyro i impact jdou krásně vidět i v Blizz UI

Teď by mě ještě zajímalo, jestli má tedy pro mě smysl cástit při fightu to pyro nebo raději čekat jen čistě na proc Hot streak .... s tím, že na targetu někdy pěkně dlouho bude chybět ta dotka z pyra pale

Worgina
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 03. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Soulburn Sun Jan 03, 2016 6:36 pm

Neni to jen proc Impactu a pyra. Ale i power torrentu, trinketů a u tebe i ench na backu. Když ti toto vše procne, víš, že s tím musis něco udělat.
Soulburn
Soulburn
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 206
Join date : 22. 06. 14

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Gingereater Sun Jan 03, 2016 6:43 pm

Já jsem PRO TEST. Je vidět z tvojí strany snaha a myslím si, že kdyby se na tobě zapracovalo, tak budeš kvalitní hráčka. Každopádně POWA/Weak auras jsou důležitá nejen na proci spellů, enchantů ale také na buffy/debuffy při encouterech. Čím dřív se s nimi naučíš pracovat, tím rychleji se zlepšíš
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Worgina Sun Jan 03, 2016 6:51 pm

Soulburn napsal:Neni to jen proc Impactu a pyra. Ale i power torrentu, trinketů a u tebe i ench na backu. Když ti toto vše procne, víš, že s tím musis něco udělat.
Máš pravdu, na ty ostatní procy se to asi vyplatí, ale nemám s tímhle adonem zkušenost, teď jsem ho stáhla a je to pro mě španělská vesnice, moc nevím jak a co tam nastavit, je tam toho hodně Rolling Eyes

Worgina
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 03. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Cobain Sun Jan 03, 2016 7:40 pm

Ahoj,

je vidno velku snahu, ale to obcas nestaci. Vidim tak isto vela nedostatkov, koli ktorym ta hned teraz nemozem prijat. Dam ti ulohu, s plnenim ktorej si uz evidentne zacala:

1. Zozen si addony na trackovanie procov/buffov/debuffov - zopar ich uz bolo spomenutych: PowerAuras, WeakAuras, TellMeWhen,...
2. Poriadne si nastuduj funkcnost spellov/talentov/glyphov, veci ako ...Přiznám se, že se nedívám někdy na duration ostatních dotek na targetu, nejsem si totiž jistá, jestli to má na výsledný dmg done combustionu vliv nebo ne...  fakt nemozme tolerovat.
3. Vidim, ze ti chybaju bindy na spelly, ktore budes pri encounteri potrebovat, dopln si ich a nauc sa ich aktivne pouzivat (Ring of Frost, Invisiblity, Frostnova, Mana Gem, ...). Prave pouzivanie co najvacsej skaly spellov je podla mna jednym z rozdielov medzi obycajnym a PRO-hracom.
4. A ked sa aktivne vrhnes na predchadzajuce body hlavne to vsetko dostan pod kozu. Postav sa k dummy a testuj to, kym to nebude automaticke, testuj si ako najlepsie otvorit fight, ako si najlepsie nacasovat CDcka. Otestuj to aj v skutocnom boji - dopln si achievementy v Tronoch a BWD.

Ak tvoj zaujem o guildu pretrvava, pozri sa na tie 4 a o tyzden uvidime, co z toho vytrieskas.

Cobain
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 454
Join date : 03. 04. 14

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Worgina Sun Jan 03, 2016 8:18 pm

Cobain napsal:Vidim, ze ti chybaju bindy na spelly, ktore budes pri encounteri potrebovat, dopln si ich a nauc sa ich aktivne pouzivat (Ring of Frost, Invisiblity, Frostnova, Mana Gem, ...). Prave pouzivanie co najvacsej skaly spellov je podla mna jednym z rozdielov medzi obycajnym a PRO-hracom.

To že nemám ty spelly nabindovany neznamená, že je nepoužívám, ale samozřejmě pár spellů nejsem zvyklá používat až tak často, je to o zkušenostech na jednotlivých bossech. Nevím, jestli to stihnu do týdne, ale pokusím se něco udělat. Kdyby se našel nějaký člověk, co by mi poradil s těmi adonny na procy, budu ráda Wink

Worgina
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 03. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Theonlycaput Sun Jan 03, 2016 8:53 pm

Yep!

Btw, Power Auras/Weak auras/Whatever ...složité, pro PvE Cata Mage, opravdu zbytečné.

Mrkni na addon TellMeWhen - na youtube jsou luxusní, tuším i české, návody jak na to. Kdyby bylo nejhůř, v průběhu týdne mě určitě zastihneš ve večerních hodinách ve hře . nick Theonlycaput

K talentům/gearu/rotaci/bindům se tady už snad všichni non-mejdžové vyjádřili, nějak jsem to proletěl, ale moc si nepamatuju co ti nejde a jde. Kdyžtak se ozvi, můžem to proletět.



Theonlycaput
Theonlycaput
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 102
Join date : 01. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Gingereater Sun Jan 03, 2016 10:14 pm

Ještě jeden dotaz - Co ty a raidování v Six Feet Under?
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Worgina Sun Jan 03, 2016 10:35 pm

Gingereater napsal:Ještě jeden dotaz - Co ty a raidování v Six Feet Under?

Ano, tam jsem hrála svojí první postavu na Cataclysm, měla i stejný nick, nečekala jsem, že by si to někdo pamatoval. Bude to určitě víc jak rok, přestala jsem pak hrát.... hrála jsem tam řádově možná 2 měsíce, více ne.

Worgina
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 03. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Gingereater Sun Jan 03, 2016 11:09 pm

Takže si dostala kick kvůli neaktivitě?
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Worgina Sun Jan 03, 2016 11:35 pm

Pokud si dobře pamatuju, tak ano, byl to kick za neaktivitu... já jsem tam moc dlouho nebyla, možná jsem ani nenapsala, že končím s hraním, což ode mě bylo nezodpovědné, ale měla jsem i starosti v real lifu a WoW šlo do pozadí. Vím, že jsem tam šla pár test raidů, kde padaly itemy, co už ani nikdo nechtěl, takže nějaký equip jsem tam získala poměrně rychle, ale nakonec jsem tam byla pár ID a postupně jsem přestala hrát.

Worgina
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 03. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Atucha Mon Jan 04, 2016 1:13 am

K domácím úkolům od Cobaina si ještě přidej položku 5) Funkce hastu na cataclysmu a kolik bys ho jako fire mage měla mít.
Popiš mi prosím, jak plošníš.

Pokud budeš dál projevovat snahu a dáš všechno do pořádku, rád ti dám své PRO

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Worgina Mon Jan 04, 2016 1:46 am

Atucha napsal:K domácím úkolům od Cobaina si ještě přidej položku 5) Funkce hastu na cataclysmu a kolik bys ho jako fire mage měla mít.
Popiš mi prosím, jak plošníš.

Haste je důležitý pro rychlost castu, ale u fire maga hlavně pro tiky dotek, soft haste cap je tuším 15 a 25%, já mám bohužel teď haste dost nízko, protože je to stat, který často reforguji do hitu (hit mi připadá důležitější, ale možná ještě zkusím nějak udělat kompromis mezi tím hastem a hitem, koupit headku s hastem a překopat reforge, uvažuji i nad spell trinketem z Tol baradu, když je tam tolik hitu, kterého se mi nedostává, ačkoliv vím, že to není pro maga nejvhodnější trinket).

Co se týče plošnění, tak většinu zkušeností mám z RDF, většinou hodím blast wave, pak si jedu single target a až tam mám co nejvíc dotek a procnutej impact, tak rozšířím dotky fire blastem na ostatní targety, snažím se držet ten flamestrike (blast wave) a dotky na co nejvíce targetech, mezitím ještě používám dragon's breath na cd nebo jak se to hodí (někdy je to dobrý na tu aktivaci impactu).

Worgina
Scout
Scout

Počet príspevkov : 15
Join date : 03. 01. 16

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Atucha Mon Jan 04, 2016 1:57 am

Ty capy jsou takto
Living Bomb|12.5%|37.5%|62.5%|87.5%||
Pyroblast (Dot)|12.5%|37.5%|62.5%|87.5%||
Combustion|5%|15%|25%|35%|
Na aktuálním contentu se jde na 15%, z toho 5% máš z raid buffu. Neboj, až trochu dobereš equip, tak s hastem problém nebude.
Trinket z Tol Baradu je naopak velmi užitečná věc, hlavně na začátku. Vyměníš ho až za HC zvonek z Atrameda.

AoE dmg v pořádku

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Cady Tue Jan 05, 2016 9:47 am

Worgina napsal:Riders of Darkness - tvářilo se to jako kvalitní guilda se super organizací, mají moc hezky udělaný web a chodí snad 5 raid group, ale když jsem napsala na foru, že se chci zapojit do některé z raidu group (mají na to přímo topic), tak to tam bylo týden bez jakékoliv odezvy, přitom vím, že ti zodpovědní lidé normálně hráli a byli in game, takže to bylo aspíš asi jen o lenosti a zájmu něco řešit... taky mi nevyhovoval raid time, občas jsem šla nějaké to BOT 25, ale tím to skončilo, anvíc tato guilda progressuje HC jen v rámci malé skupiny lidí a je těžké se někam dostat, na každém raidu 10 manu mají alespoň 2-3 přihlášené fire magy, takže se tam cítím navíc a nevyužitá...

Budem úprimný ( niekto to možno ocení )

Rád by som sa ťa opýtal čo presne očakávaš od Exalted. Nemysli si že tu napíšeš ide sa taký achiev či podobne a ľudia pôjdu. Väčšina ľudí hrá len počas raid time inak behajú BG či farmia surky. Z vlastnej dlho mesačnej skúsenosti viem že Very Happy tu s tebou nik nepôjde nikam ( kde už to ostatný majú a nič im tam nepadá ) to by musela biť Vážne svetlá chvíľka.  Tak isto pochybujem, že by si dostala miesto v raide s takým eq. Alt raid sa moc často nezloží ( každý už máme prácu či školy  - skúšky a podobne, po prípade mastíme offi kým sa Twinsatr pozbiera ).

Ak chce človek aktívnu guildu nemôže na Twine chcieť aj prosperujúcu 25 man guildu, to úplne zomrelo takmer 2 ročnou ( možno aj viac kto vie ešte nieje koneic.. ) S9 season.....
Cady
Cady
Stone Guard
Stone Guard

Počet príspevkov : 722
Join date : 18. 12. 14
Age : 89
Bydlisko : V hrobke

Návrat nahoru Goto down

Worgina - fire mage - NEPRIJATA Empty Re: Worgina - fire mage - NEPRIJATA

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru