Exalted - PvE Aliance Guild
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

+6
Gingereater
Kucko
Eveonor
Atucha
Theonlycaput
Lauuris
10 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Lauuris Wed Dec 30, 2015 11:33 pm

Sedara napsal:Z me strany zatim PROTI.
Podle toho, co se tu pise mas velke nedostatky v znalosti sve classy. To vidim jako nejvetsi potiz, tomu pak odpovida i DPS podle twinheadu https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Lauuris&realm=Artemis#bh
Zkoumal jsem tvuj posledni kill z BH, Chogalla a Halfuse. I po prihlednuti k delkam killu a k tvemu iLvl (365) by jsi na tom mel byt mnohem lepe.

Pokud se ovsem chces zlepsit, tak se neboj napsat a muzeme to prodiskutovat. Ale prvni co, tak to chce zacit premyslet nad rotaci, talenty, spellama, ...


Hoj ok uz na tom delam uz chapu rotaci podle build zitra to poresim mam tu kamose a neni na to cas klidne chcu poradit s huntrem jak jsem psal budu rad...


Lauuris
Scout
Scout

Počet príspevkov : 19
Join date : 28. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Lauuris Fri Jan 01, 2016 10:35 pm

Sedara napsal:Z me strany zatim PROTI.
Podle toho, co se tu pise mas velke nedostatky v znalosti sve classy. To vidim jako nejvetsi potiz, tomu pak odpovida i DPS podle twinheadu https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Lauuris&realm=Artemis#bh
Zkoumal jsem tvuj posledni kill z BH, Chogalla a Halfuse. I po prihlednuti k delkam killu a k tvemu iLvl (365) by jsi na tom mel byt mnohem lepe.

Pokud se ovsem chces zlepsit, tak se neboj napsat a muzeme to prodiskutovat. Ale prvni co, tak to chce zacit premyslet nad rotaci, talenty, spellama, ...

Hoj tetkom nejak cas nemam na reaxi na prihlasku mam tu kamose na navsteve napisu a promyslim si tu rotaci nejdrive napisi v sobotu vecer ci v nedely...dekuju za pochopeni.

Lauuris
Scout
Scout

Počet príspevkov : 19
Join date : 28. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Theonlycaput Sat Jan 02, 2016 7:42 pm

Um, proti.
Theonlycaput
Theonlycaput
Marshal
Marshal

Počet príspevkov : 102
Join date : 01. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Lauuris Sat Jan 02, 2016 11:05 pm

Lauuris napsal:
Sedara napsal:Z me strany zatim PROTI.
Podle toho, co se tu pise mas velke nedostatky v znalosti sve classy. To vidim jako nejvetsi potiz, tomu pak odpovida i DPS podle twinheadu https://cata-twinhead.twinstar.cz/?character=Lauuris&realm=Artemis#bh
Zkoumal jsem tvuj posledni kill z BH, Chogalla a Halfuse. I po prihlednuti k delkam killu a k tvemu iLvl (365) by jsi na tom mel byt mnohem lepe.

Pokud se ovsem chces zlepsit, tak se neboj napsat a muzeme to prodiskutovat. Ale prvni co, tak to chce zacit premyslet nad rotaci, talenty, spellama, ...

Hoj tetkom nejak cas nemam na reaxi na prihlasku mam tu kamose na navsteve napisu a promyslim si tu rotaci nejdrive napisi v sobotu vecer ci v nedely...dekuju za pochopeni.


Ok tak na konec se me udelal cas na sobotu zkousel jsem rotacku od znova prekopat a jo zlepsilo se mi dps.Takze ja jsem pochopil rotaci takhle Samozrejme jako vzdy se dava hunter marka na bose a pred nej frozen trap a Explosive Trap to jsem zapomel dodat u příhlasky.Na zacatku samozřejmě hunter ma 100 energi to je jasne tak začnu prvne Serpent Sting pak Explosive Shot a Black Arrow pak vecinou zapinam rapid fire az mam rychlou moznost nacerpani energie.pak cobra shotuju dokud se nesepne instant explozive shot.V te situaci okamžite nahodim Explosive Shot pak pokud mam 50 energii a vic dam Arcane shot ale pokud nemam cobra shot----po nem dalsi zadarmo explosive shot pak podle situace bot AS/CS snad a explosive shot po nem zase AS/ci CS. Uz jsem pochopil proc jste mely obavy proc davam naraz EX dva krat už jsem to pochopil.A u black Arow je rotace nasledovni pokud muzu nahodit BA tak udelam tuto rotaci Explosive Shot -> Black Arrow -> Cobra Shot -> Cobra Shot -> Cobra Shot -> Explosive Shot -> Arcane Shot -> Cobra Shot -> Arcane Shot -> Cobra.

Chapu že hodne z vas nema pochopeni že to nevim ale i VY mate sve chyby a muzete preci pochopit že se snažim to zlepsit.Snad vas CL huntru tu snahu pochopi a ví jak tu rotaci jak pisu myslim.Pokud netusi tak klidne muzem to probrat ve hre na ts dekuju za pozornost.

Lauuris
Scout
Scout

Počet príspevkov : 19
Join date : 28. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Gingereater Sat Jan 02, 2016 11:33 pm

Lauuris napsal: VY mate sve chyby a muzete preci pochopit že se snažim to zlepsit

Neznalost není chyba! king
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Atucha Sat Jan 02, 2016 11:47 pm

To je všechno moc pěkné, ale pořád ještě jsi neodpověděl na původní dvě otázky: PROČ se dává jako první serpent a PROČ je chyba dávat dva explosive shoty po sobě

edit.: ještě jedna věc, jak zapínáš Call of the Wild? Nikde v UI ho nevidím

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Lauuris Sun Jan 03, 2016 12:08 am

Gingereater napsal:
Lauuris napsal: VY mate sve chyby a muzete preci pochopit že se snažim to zlepsit

Neznalost není chyba! king


Tak co to je Very Happy

Lauuris
Scout
Scout

Počet príspevkov : 19
Join date : 28. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  JudgeDeath Sun Jan 03, 2016 1:25 am

Lauuris napsal:
Gingereater napsal:
Lauuris napsal: VY mate sve chyby a muzete preci pochopit že se snažim to zlepsit

Neznalost není chyba! king


Tak co to je Very Happy
Lenost

JudgeDeath
Chieftain
Chieftain

Počet príspevkov : 1509
Join date : 06. 05. 09
Age : 35
Bydlisko : u PC

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Gingereater Sun Jan 03, 2016 1:29 am

JudgeDeath napsal:Lenost

Přesně tak Smile
Gingereater
Gingereater
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 377
Join date : 04. 02. 15
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Hannele Sun Jan 03, 2016 1:59 am

Místo offtopiců jsi mohl tu otázku zodpovědět. Mohl jsi se zeptat i nějakého zkušenějšího huntera ve hře, je to otázka třech minut pozornosti. Po tolika dnech pro mě deadline.

Proti.
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 34

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Lauuris Sun Jan 03, 2016 12:43 pm

Gingereater napsal:
JudgeDeath napsal:Lenost

Přesně tak Smile


Lenost to neni pac jstem proste po prechodu na aliancu prestal uplne chodit pve a neresil to tet to resim a muj nazor je ze to resim dobre.

Lauuris
Scout
Scout

Počet príspevkov : 19
Join date : 28. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Atucha Sun Jan 03, 2016 3:12 pm

Lauuris napsal: po prechodu na aliancu prestal uplne chodit pve
Aspoň nám prosím nelži, když se to dá na bosskills snadno dohledat.

Celou dobu se tě tu ptáme na základní mechaniky huntera a ne, opravdu to neřešíš dobře. Už se jen vymlouváš.

Radši to už uzavřete, není tu absolutně žádný posun

Atucha
Field Marshal
Field Marshal

Počet príspevkov : 233
Join date : 22. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Lauuris Sun Jan 03, 2016 3:47 pm

Atucha napsal:
Lauuris napsal: po prechodu na aliancu prestal uplne chodit pve
Aspoň nám prosím nelži, když se to dá na bosskills snadno dohledat.

Celou dobu se tě tu ptáme na základní mechaniky huntera a ne, opravdu to neřešíš dobře. Už se jen vymlouváš.

Radši to už uzavřete, není tu absolutně žádný posun


Ok tak to uzavřete kdyz nemate o mě zajem.

Lauuris
Scout
Scout

Počet príspevkov : 19
Join date : 28. 12. 15

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Morby Sun Jan 03, 2016 5:10 pm

Lauuris napsal:Ok tak to uzavřete kdyz nemate o mě zajem.

Zájem musíš projevit ty, zatím se tu jen "vymlouváš", rotaci a mechaniku huntera jsem pochopil po 3min rozhovoru s Hannelem. Jak tu zmínil, stačí kontaktovat někoho ingame a zeptat se proč tomu tak je, tys to tak neudělal a doufal, že to necháme být.
Za mě určitě Proti
Morby
Morby
Guild Master
Guild Master

Počet príspevkov : 664
Join date : 10. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Hannele Sun Jan 03, 2016 5:26 pm

To nebyly 3 minuty Sad

Lauuris napsal:Ok tak to uzavřete kdyz nemate o mě zajem.
Dovolím si přihlášku locknout kvůli nezájmu samotného Lauurise. Přemlouvat nikoho nebudeme. Verdikt - NEPŘIJATÝ. Hodně štěstí jinde!

Snad se nebude Cobain zlobit I love you
Hannele
Hannele
Moderator
Moderator

Počet príspevkov : 1538
Join date : 11. 09. 13
Age : 34

http://www.vesmirnilide.cz

Návrat nahoru Goto down

Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ - Stránka 2 Empty Re: Lauuris-Hunter/Survival - NEPŘIJATÝ

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru